Vereniging 'AV NEA-Volharding' op 'Triple Indoor Gala'

Prijzen

Yarno Dijkman
  • Jongens Junior D2 - Hoog - 1,45
Henri Nillesen
  • Masters Mannen - 800m - 2:58,67
Sheralda Bottse
  • Meisjes Junior B - 800m - 2:48,60
Thyra Terweij
  • Meisjes Junior C - 60m - 8,70
Thyra Terweij
  • Meisjes Junior C - 60m_hf - 8,84
Rosaly Zomerdijk
  • Meisjes Junior C - 60m_f - 8,81
Julia Jongejeugd
  • Meisjes Junior C - Hoog - 1,45
Melody Nillesen
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 601 punten
  • 40 meter   8,5
  • Kogelstoten   3,06
  • Hoogspringen   0,70
Melody Nillesen
  • Meisjes Pupil Mini - 600m - 2:46,75

Hoogtepunten

Julia Jongejeugd MJC Hoog
  • 1,45
  • Mostafa Al-Bayati JPA2 1000m
  • 3:45,15
  • Mostafa Al-Bayati JPA2 60m
  • 9,39
  • Rosaly Zomerdijk MJC 60m_f
  • 8,81
  • Yarno Dijkman JJD2 Hoog
  • 1,45
  • Thyra Terweij MJC 60m_hf
  • 8,84
  • Mostafa Al-Bayati JPA2 Hoog
  • 1,25
  • Rosaly Zomerdijk MJC 60m_hf
  • 8,85
  • Thyra Terweij MJC 60m
  • 8,70
  • Joey Veen JJD2 60m
  • 9,30
  •  

    Jongens Junior D1 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBP
    7 Mauro Rodrigus 6,32 ---


    Jongens Junior D2 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    8 Joey Veen 9,30 ---
    13 Yarno Dijkman 9,62 ---


    Jongens Junior D2 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Yarno Dijkman 1,45 ---


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    4 Mostafa Al-Bayati 9,39 7,21 1,25 1582
    27 Thijmen Dijkman 10,26 5,17 1,10 1208
    30 Rowan de Wit 10,58 5,53 1,05 1149
    46 Ivan Nillesen 11,18 3,49 0,95 851


    Jongens Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    9 Mostafa Al-Bayati 3:45,15 ---
    19 Rowan de Wit 3:59,31 ---
    31 Ivan Nillesen 4:37,32 ---
    36 Thijmen Dijkman 5:12,57 ---


    Masters Mannen - 800 meter

    # Naam ResOBP
    2 Henri Nillesen M45 2:58,67 ---


    Meisjes Junior B - 60 meter

    # Naam ResOBP
    7 Sheralda Bottse 8,98 ---
    9 Beyoncé Pina 9,03 ---
    13 Linda Van der Klei 9,43 ---
    15 Amber Van der Klei 9,62 ---


    Meisjes Junior B - 800 meter

    # Naam ResOBP
    1 Sheralda Bottse 2:48,60 2:42,57


    Meisjes Junior B - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    5 Amber Van der Klei 11,57q ---
    6 Linda Van der Klei 11,70q ---


    Meisjes Junior B - 60 meter horden finale

    # Naam ResOBP
    5 Amber Van der Klei 11,52 ---
    6 Linda Van der Klei 11,58 ---


    Meisjes Junior C - 60 meter

    # Naam ResOBP
    3 Thyra Terweij 8,70q 8,36
    9 Rosaly Zomerdijk 8,99q 8,35


    Meisjes Junior C - 60 meter halve finale

    # Naam ResOBP
    3 Thyra Terweij 8,84Q ---
    4 Rosaly Zomerdijk 8,85q ---


    Meisjes Junior C - 60 meter finale

    # Naam ResOBP
    3 Rosaly Zomerdijk 8,81 ---
    5 Thyra Terweij 8,91 ---


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBP
    13 Elisa Babucci 3:16,65 ---


    Meisjes Junior C - 60 meter horden (76cm)

    # Naam ResOBP
    7 Julia Jongejeugd 10,45 10,38


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBP
    4 Julia Jongejeugd 9,72 9,70
    17 Robin Kuller 7,47 ---
    22 Elisa Babucci 6,08 ---


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Julia Jongejeugd 1,45 1,50


    Meisjes Junior D1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    4 Jeslyn Doran 9,31q 8,97
    10 Brenda de Vos 9,61q ---


    Meisjes Junior D1 - 60 meter halve finale

    # Naam ResOBP
    5 Jeslyn Doran 9,30q ---
    8 Brenda de Vos 9,66 ---


    Meisjes Junior D1 - 60 meter finale

    # Naam ResOBP
    6 Jeslyn Doran 9,46 ---


    Meisjes Junior D1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    8 Brenda de Vos 3:51,78 ---
    11 Laura Babucci 3:55,72 ---
    22 Jeslyn Doran 4:53,69 ---


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    37 Suzanne V...n 't Holt DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    Suzanne V...n 't Holt DNS ---


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    41 Kirsten Hartwijk 12,00 3,99 1,05 870
    42 Vicky Haan 11,95 4,07 0,95 808


    Meisjes Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    33 Vicky Haan 4:56,64 ---
    35 Kirsten Hartwijk 5:09,03 ---


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    32 Elisa Hartwijk 8,07 2,65 0,80 698


    Meisjes Pupil B - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    19 Elisa Hartwijk 4:33,06 ---


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    16 Maya Bijron 7,85 2,19 0,75 654


    Meisjes Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    9 Maya Bijron 2:36,56 ---


    Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    2 Melody Nillesen 8,45 3,06 0,70 601


    Meisjes Pupil Mini - 600 meter

    # Naam ResOBP
    2 Melody Nillesen 2:46,75 ---