Vereniging 'AV Hollandia' op 'Triple Indoor Gala'

Prijzen

Quinten van Delft
  • Jongens Junior B - 800m - 2:24,29
Monique Le Blansch
  • Masters Vrouwen - 800m - 2:51,40
Bente Tuil
  • Meisjes Junior D2 - Hoog - 1,45
Emma Le Blansch
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1246 punten
  • 40 meter   7,2
  • Kogelstoten 2 kilogram   5,58
  • Hoogspringen   1,00

Hoogtepunten

Quinten van Delft JJB 60m_f
  • 8,21
  • Sjors Eveleens JPB 40m
  • 7,78
  • Lianka Wit MJC 60m_hf
  • 9,01
  • Bente Tuil MJD2 Hoog
  • 1,45
  • Ymme van Komen JJD2 Hoog
  • 1,25
  • Emma Le Blansch MPB 40m
  • 7,12
  • Lianka Wit MJC 60m
  • 9,14
  • Quinten van Delft JJB 800m
  • 2:24,29
  • Monique Le Blansch V40 800m
  • 2:51,40
  • Ymme van Komen JJD2 1000m
  • 3:29,33
  •  

    Jongens Junior B - 60 meter

    # Naam ResOBP
    5 Quinten van Delft 8,38q ---


    Jongens Junior B - 60 meter finale

    # Naam ResOBP
    4 Quinten van Delft 8,21 ---


    Jongens Junior B - 800 meter

    # Naam ResOBP
    2 Quinten van Delft 2:24,29 ---


    Jongens Junior D2 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    18 Ymme van Komen 10,08 ---


    Jongens Junior D2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    4 Ymme van Komen 3:29,33 3:31,03


    Jongens Junior D2 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBP
    5 Ymme van Komen 7,15 ---


    Jongens Junior D2 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    8 Ymme van Komen 1,25 ---


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    15 Sjors Eveleens 7,78 2,77 0,95 870


    Masters Vrouwen - 800 meter

    # Naam ResOBP
    1 Monique Le Blansch V40 2:51,40 2:45,00


    Meisjes Junior C - 60 meter

    # Naam ResOBP
    11 Lianka Wit 9,14q 8,98


    Meisjes Junior C - 60 meter halve finale

    # Naam ResOBP
    10 Lianka Wit 9,01 ---


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBP
    16 Lianka Wit 7,52 ---


    Meisjes Junior D1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    13 India Plomp 9,80q ---
    32 Tara de Greeuw 11,15 ---
    Sophie Roos DNS ---
    Nikki de Smit DNS ---


    Meisjes Junior D1 - 60 meter halve finale

    # Naam ResOBP
    15 India Plomp 9,92 ---


    Meisjes Junior D1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    4 India Plomp 3:39,74 3:44,00
    12 Sophie Le Blansch 4:00,48 3:53,00
    14 Tara de Greeuw 4:02,91 ---
    Sophie Roos DNS 3:42,00
    Nikki de Smit DNS ---


    Meisjes Junior D1 - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam ResOBP
    9 Sophie Le Blansch 7,09 ---
    24 India Plomp 5,15 ---
    25 Tara de Greeuw 4,28 ---
    Sophie Roos DNS 5,10
    Nikki de Smit DNS ---


    Meisjes Junior D1 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    8 Sophie Le Blansch 1,15 ---
    8 India Plomp 1,15 ---
    20 Sophie Roos 1,00 1,15
    27 Tara de Greeuw 0,95 ---
    Nikki de Smit DNS ---


    Meisjes Junior D2 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    25 Maaike Wiebers 10,19 9,63


    Meisjes Junior D2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    9 Maaike Wiebers 3:45,40 3:35,29


    Meisjes Junior D2 - 60 meter horden (76cm)

    # Naam ResOBP
    4 Bente Tuil 11,39q 11,78


    Meisjes Junior D2 - 60 meter horden (76cm) finale

    # Naam ResOBP
    5 Bente Tuil 11,55 ---


    Meisjes Junior D2 - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam ResOBP
    4 Bente Tuil 8,79 9,20


    Meisjes Junior D2 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Bente Tuil 1,45 1,53


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    8 Maartje Tuil 9,95 4,91 1,10 1237


    Meisjes Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    17 Maartje Tuil 4:16,90 4:14,00


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    16 Jill Hoeve 10,16 5,06 1,10 1215


    Meisjes Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    12 Jill Hoeve 4:02,30 ---


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    3 Emma Le Blansch 7,12 5,58 1,00 1246
    9 Eva Boumans 7,40 3,55 1,05 1081


    Meisjes Pupil B - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    4 Eva Boumans 4:06,85 3:43,00
    5 Emma Le Blansch 4:09,35 3:59,00


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    11 Ilse Boumans 7,89 4,12 0,75 815
    22 Kim de Greeuw 8,48 2,44 0,70 539
    23 Kim van Keulen 8,76 2,25 0,70 480
    26 Neva Berkhof DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    7 Ilse Boumans 2:32,47 2:23,00
    15 Kim de Greeuw 2:53,37 ---
    Kim van Keulen DNS ---
    Neva Berkhof DNS ---