Vereniging 'AV Trias' op 'Triple Indoor Gala'

Prijzen

Jurre van Tiel
  • Jongens Junior B - 60m - 7,94
Jurre van Tiel
  • Jongens Junior B - 60m_f - 7,85
Ole van Tiel
  • Jongens Junior C - 60mH - 9,78
Ole van Tiel
  • Jongens Junior C - 60mH_f - 9,32
Skip Lemstra
  • Jongens Junior D2 - 60m - 8,90
Skip Lemstra
  • Jongens Junior D2 - 60m_f - 8,91
Ties Oosting
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 1648 punten
  • 60 meter   9,9
  • Kogelstoten 2 kilogram   8,47
  • Hoogspringen   1,35
Dante Cronie
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 1183 punten
  • 40 meter   7,5
  • Kogelstoten   6,14
  • Hoogspringen   0,95
Xiorèse Romero
  • Meisjes Junior B - 60m - 8,49
Xiorèse Romero
  • Meisjes Junior B - 60m_f - 8,41
Zoe Marisa Klous
  • Meisjes Junior B - 800m - 2:50,48
Ilja Koelink
  • Meisjes Junior B - 60mH - 11,08
Ilja Koelink
  • Meisjes Junior B - 60mH_f - 10,99

Hoogtepunten

Kyana Romero MJC 60m
  • 8,86
  • Kyana Romero MJC 60m_f
  • 8,97
  • Kyana Romero MJC 60m_hf
  • 8,89
  • Skip Lemstra JJD2 60m_f
  • 8,91
  • Xiorèse Romero MJB 60m_f
  • 8,41
  • Ole van Tiel JJC 60mH_f
  • 9,32
  • Skip Lemstra JJD2 60m
  • 8,90
  • Xiorèse Romero MJB 60m
  • 8,49
  • Ole van Tiel JJC 60mH
  • 9,78
  • Ties Oosting JPA2 Hoog
  • 1,35
  •  

    Jongens Junior B - 60 meter

    # Naam ResOBP
    3 Jurre van Tiel 7,94q ---


    Jongens Junior B - 60 meter finale

    # Naam ResOBP
    2 Jurre van Tiel 7,85 ---


    Jongens Junior C - 60 meter horden (84cm)

    # Naam ResOBP
    2 Ole van Tiel 9,78q ---


    Jongens Junior C - 60 meter horden (84cm) finale

    # Naam ResOBP
    2 Ole van Tiel 9,32 ---


    Jongens Junior D1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    17 Stan Bakker 10,24 ---
    Jeroen Kalverdijk DNS ---


    Jongens Junior D1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    8 Stan Bakker 4:30,80 ---
    Jeroen Kalverdijk DNS ---


    Jongens Junior D1 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBP
    16 Stan Bakker 5,21 ---
    Jeroen Kalverdijk DNS ---


    Jongens Junior D1 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    19 Stan Bakker 1,05 ---
    Jeroen Kalverdijk DNS ---


    Jongens Junior D2 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    1 Skip Lemstra 8,90q ---
    14 Pekka van der Zwan 9,69 ---


    Jongens Junior D2 - 60 meter finale

    # Naam ResOBP
    2 Skip Lemstra 8,91 ---


    Jongens Junior D2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    6 Skip Lemstra 3:37,38 3:55,00
    8 Max Aalders 3:44,64 ---


    Jongens Junior D2 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBP
    10 Pekka van der Zwan 6,42 ---


    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    8 Manuel Cronie 9,79 6,22 1,00 1273
    24 Quinn Wijnaar 11,75 5,19 0,80 799


    Jongens Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    4 Manuel Cronie 3:51,22 ---
    24 Quinn Wijnaar 4:58,65 ---


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    2 Ties Oosting 9,84 8,47 1,35 1648
    5 Hidde Hoekstra 9,76 7,91 1,25 1558
    24 Quinten Burgmeijer 10,02 5,84 1,10 1287
    28 Ivan Deugd 10,19 5,42 1,05 1197
    31 Ruben Lahat 10,38 4,84 1,05 1131
    38 Bas Appelman 10,62 4,19 1,05 1051
    41 Skip Blok 11,07 4,23 1,10 1032


    Jongens Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    7 Ties Oosting 3:44,38 ---
    10 Hidde Hoekstra 3:46,11 ---
    17 Ruben Lahat 3:57,64 ---
    23 Bas Appelman 4:14,07 ---
    26 Quinten Burgmeijer 4:25,10 ---
    34 Ivan Deugd 4:41,27 ---
    37 Skip Blok 5:17,11 ---


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    21 Yassine Anwar-Ali 8,32 3,56 0,85 773
    22 Thomas van Beek 7,82 2,79 0,80 754
    23 Guus Appelman 8,26 3,44 0,80 736
    25 Tom Brouwer 8,38 3,22 0,70 625


    Jongens Pupil B - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    13 Yassine Anwar-Ali 4:32,51 ---
    14 Thomas van Beek 4:35,27 ---
    16 Guus Appelman 4:40,82 ---
    22 Tom Brouwer 5:19,93 ---


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    2 Dante Cronie 7,43 6,14 0,95 1183
    20 Jay Wijnaar 8,26 3,86 0,75 733


    Jongens Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    9 Dante Cronie 2:27,00 ---
    Jay Wijnaar DNS ---


    Meisjes Junior B - 60 meter

    # Naam ResOBP
    2 Xiorèse Romero 8,49q 8,22
    6 Ilja Koelink 8,96q ---
    17 Zoe Marisa Klous 9,75 ---


    Meisjes Junior B - 60 meter finale

    # Naam ResOBP
    1 Xiorèse Romero 8,41 ---
    5 Ilja Koelink 8,94 ---


    Meisjes Junior B - 800 meter

    # Naam ResOBP
    3 Zoe Marisa Klous 2:50,48 ---


    Meisjes Junior B - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    2 Ilja Koelink 11,08q ---


    Meisjes Junior B - 60 meter horden finale

    # Naam ResOBP
    2 Ilja Koelink 10,99 ---


    Meisjes Junior C - 60 meter

    # Naam ResOBP
    5 Kyana Romero 8,86q 8,81


    Meisjes Junior C - 60 meter halve finale

    # Naam ResOBP
    5 Kyana Romero 8,89q ---


    Meisjes Junior C - 60 meter finale

    # Naam ResOBP
    6 Kyana Romero 8,97 ---


    Meisjes Junior D2 - 60 meter horden (76cm)

    # Naam ResOBP
    6 Iris Kramer 11,62q 12,00


    Meisjes Junior D2 - 60 meter horden (76cm) finale

    # Naam ResOBP
    6 Iris Kramer 11,80 ---


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    39 Loek Niekoop 8,52 3,19 0,65 565


    Meisjes Pupil B - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    33 Loek Niekoop 5:30,98 ---


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    19 Saar Niekoop 8,54 3,50 0,70 624


    Meisjes Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    12 Saar Niekoop 2:45,70 ---