Vereniging 'AV Lycurgus' op 'Triple Indoor Gala'

Prijzen

Sebastiaan Bonte
  • Jongens Junior C - Kogel - 14,99
Sven van Gelderen
  • Jongens Junior D1 - 60m - 9,07
Sven van Gelderen
  • Jongens Junior D1 - 60mH - 11,86
Sven van Gelderen
  • Jongens Junior D1 - 60mH_f - 11,49
Tyrone Lak
  • Jongens Junior D1 - Kogel - 7,65
Damian Paap
  • Jongens Junior D2 - 60m_f - 8,94
Zack Rot
  • Jongens Junior D2 - 60mH_f - 11,64
Charon Lak
  • Meisjes Junior B - Kogel - 9,09
Sanne Loomans
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 1557 punten
  • 60 meter   9,6
  • Kogelstoten 2 kilogram   7,18
  • Hoogspringen   1,25
Britt Molenaar
  • Meisjes Pupil B - 1000m - 3:47,34
Fenna van Wijk
  • Meisjes Pupil B - 1000m - 3:50,71
Tess de Weger
  • Meisjes Pupil B - 1000m - 3:53,97

Hoogtepunten

Damian Paap JJD2 60m
  • 9,00
  • Britt Molenaar MPB 1000m
  • 3:47,34
  • Sven van Gelderen JJD1 60m
  • 9,07
  • Sanne Loomans MPA2 Hoog
  • 1,25
  • Fenna van Wijk MPB 40m
  • 7,34
  • Sebastiaan Bonte JJC Kogel
  • 14,99
  • Charon Lak MJB Kogel
  • 9,09
  • Youri Schneider JPA2 60m
  • 9,81
  • Damian Paap JJD2 60m_f
  • 8,94
  • Sanne Loomans MPA2 60m
  • 9,52
  •  

    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam KogelOBP
    1 Sebastiaan Bonte AV Lycurgus 14,99 14,38


    Jongens Junior D1 - 60 meter

    # Naam 60mOBP
    1 Sven van Gelderen AV Lycurgus 9,07 8,97


    Jongens Junior D1 - 60 meter finale

    # Naam 60m_fOBP
    Sven van Gelderen AV Lycurgus DNF ---


    Jongens Junior D1 - 60 meter horden (76cm)

    # Naam 60mHOBP
    2 Sven van Gelderen AV Lycurgus 11,86 10,39
    10 Tyrone Lak AV Lycurgus 14,23 ---


    Jongens Junior D1 - 60 meter horden (76cm) finale

    # Naam 60mH_fOBP
    2 Sven van Gelderen AV Lycurgus 11,49 ---


    Jongens Junior D1 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam KogelOBP
    3 Tyrone Lak AV Lycurgus 7,65 ---


    Jongens Junior D1 - Hoogspringen

    # Naam HoogOBP
    15 Sven van Gelderen AV Lycurgus 1,15 1,25
    19 Tyrone Lak AV Lycurgus 1,05 ---


    Jongens Junior D2 - 60 meter

    # Naam 60mOBP
    4 Damian Paap AV Lycurgus 9,00 ---
    9 Zack Rot AV Lycurgus 9,32 ---


    Jongens Junior D2 - 60 meter finale

    # Naam 60m_fOBP
    3 Damian Paap AV Lycurgus 8,94 ---


    Jongens Junior D2 - 60 meter horden (76cm)

    # Naam 60mHOBP
    4 Zack Rot AV Lycurgus 12,19 ---


    Jongens Junior D2 - 60 meter horden (76cm) finale

    # Naam 60mH_fOBP
    2 Zack Rot AV Lycurgus 11,64 ---


    Jongens Junior D2 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam KogelOBP
    7 Zack Rot AV Lycurgus 7,07 ---


    Jongens Junior D2 - Hoogspringen

    # Naam HoogOBP
    8 Zack Rot AV Lycurgus 1,25 ---


    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    26 Bjørn Schneider AV Lycurgus 12,03 3,78 0,90 741


    Jongens Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam 1000mOBP
    Bjørn Schneider AV Lycurgus DNS ---


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    12 Youri Schneider AV Lycurgus 9,81 6,45 1,15 1393


    Jongens Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam 1000mOBP
    Youri Schneider AV Lycurgus DNS ---


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    18 Tijn Molenaar AV Lycurgus 8,34 4,81 0,70 753


    Jongens Pupil C - 600 meter

    # Naam 600mOBP
    8 Tijn Molenaar AV Lycurgus 2:26,75 2:15,00


    Meisjes Junior B - Kogelstoten

    # Naam KogelOBP
    3 Charon Lak AV Lycurgus 9,09 ---


    Meisjes Junior D1 - 60 meter

    # Naam 60mOBP
    23 Erzsi Diehl AV Lycurgus 10,31 ---
    29 Lente van Dijk AV Lycurgus 10,57 ---
    31 Mila de Bruin AV Lycurgus 11,07 ---


    Meisjes Junior D1 - 1000 meter

    # Naam 1000mOBP
    20 Mila de Bruin AV Lycurgus 4:37,91 ---


    Meisjes Junior D1 - 60 meter horden (76cm)

    # Naam 60mHOBP
    14 Lente van Dijk AV Lycurgus 13,87 ---
    18 Mila de Bruin AV Lycurgus 14,28 ---
    Erzsi Diehl AV Lycurgus DNS ---


    Meisjes Junior D1 - Hoogspringen

    # Naam HoogOBP
    15 Mila de Bruin AV Lycurgus 1,10 ---
    20 Erzsi Diehl AV Lycurgus 1,00 ---


    Meisjes Junior D2 - 1000 meter

    # Naam 1000mOBP
    10 Sascha Kroon AV Lycurgus 3:47,65 ---


    Meisjes Junior D2 - 60 meter horden (76cm)

    # Naam 60mHOBP
    7 Sascha Kroon AV Lycurgus 11,64 ---


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    1 Sanne Loomans AV Lycurgus 9,52 7,18 1,25 1557


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    11 Tess de Weger AV Lycurgus 7,37 3,65 1,00 1058
    13 Britt Molenaar AV Lycurgus 7,48 4,20 0,95 1042
    24 Fenna van Wijk AV Lycurgus 7,34 4,04 0,70 874


    Meisjes Pupil B - 1000 meter

    # Naam 1000mOBP
    1 Britt Molenaar AV Lycurgus 3:47,34 3:55,00
    2 Fenna van Wijk AV Lycurgus 3:50,71 3:55,00
    3 Tess de Weger AV Lycurgus 3:53,97 4:00,00


    Meisjes Pupil C - 600 meter

    # Naam 600mOBP
    8 Floor Tweebeeke AV Lycurgus 2:34,85 ---
    14 Mara Tijsterman AV Lycurgus 2:46,83 ---