Vereniging 'AV Startbaan' op 'Triple Indoor Gala'

Prijzen

Manuel Pattiwael van Westerloo
  • Jongens Pupil A1 - 1000m - 3:50,62
Yildiz Kurt
  • Masters Vrouwen - 800m - 2:51,71
Romee van Dam
  • Meisjes Junior C - 60m - 8,66
Romee van Dam
  • Meisjes Junior C - 60m_hf - 8,62
Romee van Dam
  • Meisjes Junior C - 60m_f - 8,62
Romee van Dam
  • Meisjes Junior C - 60mH - 10,09
Romee van Dam
  • Meisjes Junior C - 60mH_f - 9,85
Floortje De Jonge
  • Meisjes Junior D1 - Hoog - 1,20

Hoogtepunten

Romee van Dam MJC 60m
  • 8,66
  • Romee van Dam MJC 60mH_f
  • 9,85
  • Senna Gerrits JPA2 60m
  • 9,62
  • Niels van Bergen JPA2 1000m
  • 3:43,31
  • Steven Waasdorp JPA2 Kogel
  • 7,18
  • Romee van Dam MJC 60m_hf
  • 8,62
  • Romee van Dam MJC 60mH
  • 10,09
  • Manuel Pattiwael van Westerloo JPA1 60m
  • 9,68
  • Romee van Dam MJC 60m_f
  • 8,62
  • Florian Hasse JPA2 60m
  • 9,55
  •  

    Jongens Junior D1 - 60 meter horden (76cm)

    # Naam ResOBP
    9 Eelco Korstjens 13,31 ---
    12 Sven Rijnten 18,28 ---


    Jongens Junior D1 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBP
    9 Eelco Korstjens 6,00 ---
    19 Sven Rijnten 4,61 ---


    Jongens Junior D1 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    4 Eelco Korstjens 1,25 ---
    18 Sven Rijnten 1,10 ---


    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    5 Manuel Pa...Westerloo 9,68 6,04 1,10 1353
    28 Stef Wijbenga DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    3 Manuel Pa...Westerloo 3:50,62 3:42,37
    Stef Wijbenga DNS 4:26,90


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    14 Florian Hasse 9,55 5,20 1,15 1357
    20 Senna Gerrits 9,62 6,38 1,00 1310
    22 Steven Waasdorp 10,45 7,18 1,10 1304
    39 Ruben Bakker 11,03 4,36 1,10 1047
    44 Guus van Reijsen 10,74 4,62 0,95 993
    47 Niels van Bergen 10,27 4,86 DNS 770
    48 Tobias Pierik DNS DNS 1,15 452
    51 Titiaan Kruijver DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    5 Niels van Bergen 3:43,31 3:35,77
    14 Florian Hasse 3:56,55 3:49,80
    21 Steven Waasdorp 4:08,95 3:54,10
    25 Guus van Reijsen 4:17,10 4:02,80
    35 Senna Gerrits 4:48,88 4:42,60
    Ruben Bakker DNS 4:05,40
    Tobias Pierik DNS 3:52,33
    Titiaan Kruijver DNS 5:03,62


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    9 Jarit Kershof 7,55 4,68 0,95 1063
    16 Marcel Lokkers 8,08 4,77 0,80 865
    20 Chris van Meerwijk 8,12 4,25 0,75 785
    24 Herman v d Weij 8,16 3,05 0,80 719
    26 Mees Schuurmans 8,62 2,33 0,80 582
    28 Ryan Waasdorp 8,43 2,61 0,60 491
    29 Kas Wijbenga 9,39 2,47 0,60 345


    Jongens Pupil B - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    5 Jarit Kershof 4:06,00 ---
    9 Marcel Lokkers 4:17,39 ---
    15 Ryan Waasdorp 4:38,99 ---
    18 Herman v d Weij 5:04,27 ---
    20 Kas Wijbenga 5:07,62 ---
    21 Mees Schuurmans 5:11,10 ---
    Chris van Meerwijk DNS ---


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    9 Maximilian van Buren 7,89 4,87 0,90 978
    21 Stijn Bosma 8,55 4,11 0,75 708
    26 Waldemar Baumann 8,78 3,29 0,60 499


    Jongens Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    14 Maximilian van Buren 2:37,84 2:32,10
    17 Waldemar Baumann 2:43,72 2:50,50
    24 Stijn Bosma 2:56,53 2:47,56


    Jongens Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    6 Yaban Mentes 8,40 4,74 0,60 665
    7 Samuel Sumter 8,12 2,93 0,70 642


    Jongens Pupil Mini - 600 meter

    # Naam ResOBP
    7 Samuel Sumter 3:01,10 3:01,30
    Yaban Mentes DNF 2:51,70


    Masters Vrouwen - 800 meter

    # Naam ResOBP
    2 Yildiz Kurt V45 2:51,71 2:44,75


    Meisjes Junior C - 60 meter

    # Naam ResOBP
    2 Romee van Dam 8,66q 8,30


    Meisjes Junior C - 60 meter halve finale

    # Naam ResOBP
    2 Romee van Dam 8,62Q ---


    Meisjes Junior C - 60 meter finale

    # Naam ResOBP
    2 Romee van Dam 8,62 ---


    Meisjes Junior C - 60 meter horden (76cm)

    # Naam ResOBP
    3 Romee van Dam 10,09q 9,89


    Meisjes Junior C - 60 meter horden (76cm) finale

    # Naam ResOBP
    2 Romee van Dam 9,85 ---


    Meisjes Junior D1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    9 Floortje De Jonge 9,59q 9,25
    21 Fanny den Uyl 10,18 10,30


    Meisjes Junior D1 - 60 meter halve finale

    # Naam ResOBP
    13 Floortje De Jonge 9,82 ---


    Meisjes Junior D1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    7 Fanny den Uyl 3:49,74 3:56,27


    Meisjes Junior D1 - 60 meter horden (76cm)

    # Naam ResOBP
    Floortje De Jonge DNS 11,30


    Meisjes Junior D1 - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam ResOBP
    20 Fanny den Uyl 5,75 5,63


    Meisjes Junior D1 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    3 Floortje De Jonge 1,20 1,10


    Meisjes Junior D2 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    18 Laura Hasse 9,77 9,34


    Meisjes Junior D2 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    5 Laura Hasse 1,30 1,23


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    24 Evelien va...Vilsteren 10,78 4,21 1,05 1031
    26 Frederiek van Wetten 10,77 4,13 1,00 989
    36 Ediah Apolloni 12,48 3,63 0,75 573
    37 Adinda Torabkhani DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    16 Evelien va...Vilsteren 4:12,10 4:05,60
    18 Frederiek van Wetten 4:16,94 4:13,70
    34 Ediah Apolloni 5:34,07 5:37,20
    Adinda Torabkhani DNS 5:02,93


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    35 Djuna Gersen 11,31 6,00 0,95 1012
    36 Tuulia Berents 10,63 3,65 1,05 1008
    37 Irene Snoek 10,87 5,53 0,85 963
    44 Jikke Baumann 11,98 3,51 0,90 724
    48 Milou Verweij DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    29 Irene Snoek 4:42,12 4:11,70
    30 Jikke Baumann 4:42,64 4:56,60
    31 Tuulia Berents 4:55,89 4:57,30
    32 Djuna Gersen 4:56,54 4:04,90
    Milou Verweij DNS 4:46,10


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    10 Lauren Timucin 7,09 3,95 0,90 1067
    23 Melody Eekelschot 7,88 3,98 0,85 878
    27 Caitlin Wismeijer 7,79 4,01 0,80 860
    35 Carice Gerritsen 8,64 3,12 0,75 614
    41 Elke Wijbenga 9,30 1,57 0,70 333


    Meisjes Pupil B - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    8 Lauren Timucin 4:14,66 ---
    20 Caitlin Wismeijer 4:34,71 ---
    25 Carice Gerritsen 4:52,96 ---
    27 Melody Eekelschot 5:01,20 ---
    29 Elke Wijbenga 5:02,95 ---


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    8 Gioia Pierik 7,85 4,07 0,80 855
    20 Lynn Langereis 8,27 3,81 0,55 581


    Meisjes Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    4 Gioia Pierik 2:27,13 2:26,70
    18 Lynn Langereis 3:05,30 ---


    Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    6 Sibel Timucin 9,31 1,63 0,70 339
    10 Lauren Gerritsen DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil Mini - 600 meter

    # Naam ResOBP
    6 Sibel Timucin 3:05,51 ---
    Lauren Gerritsen DNS ---