Vereniging 'AV Horror Sneek' op 'Triple Indoor Gala'

Prijzen

Sytze Bram de Witte
  • Jongens Junior A - 60m - 7,70
Sytze Bram de Witte
  • Jongens Junior A - 800m - 2:15,15
Sytze Bram de Witte
  • Jongens Junior A - Hoog - 1,70
Jilke Oswald
  • Jongens Junior D2 - Kogel - 7,54
Jiri Heppener
  • Jongens Pupil A2 - 1000m - 3:37,28
Jari Heppener
  • Jongens Pupil C - 600m - 2:14,20
Sanne Haagsma
  • Meisjes Junior B - 60m - 8,31
Sanne Haagsma
  • Meisjes Junior B - 60m_f - 8,41
Larissa Wubbolts
  • Meisjes Junior B - Hoog - 1,45
Nynke Rijpma
  • Meisjes Junior D1 - Kogel - 9,04
Baudien Venema
  • Meisjes Junior D2 - 60m - 9,02
Baudien Venema
  • Meisjes Junior D2 - 60m_hf - 8,93
Baudien Venema
  • Meisjes Junior D2 - 60m_f - 9,08
Noa de Boer
  • Meisjes Pupil A1 - 1000m - 3:46,44
Anthe Troost
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 1482 punten
  • 60 meter   9,8
  • Kogelstoten 2 kilogram   7,18
  • Hoogspringen   1,20
Anthe Troost
  • Meisjes Pupil A2 - 1000m - 3:49,28

Hoogtepunten

Sytze Bram de Witte JJA 60m
  • 7,70
  • Sanne Haagsma MJB 60m
  • 8,31
  • Sanne Haagsma MJB 60m_f
  • 8,41
  • Sytze Bram de Witte JJA 800m
  • 2:15,15
  • Larissa Wubbolts MJB Hoog
  • 1,45
  • Jiri Heppener JPA2 1000m
  • 3:37,28
  • Sytze Bram de Witte JJA Hoog
  • 1,70
  • Tjalle-Durk van der Eems JJC Hoog
  • 1,40
  • Baudien Venema MJD2 60m_hf
  • 8,93
  • Baudien Venema MJD2 60m
  • 9,02
  •  

    Jongens Junior A - 60 meter

    # Naam 60mOBP
    2 Sytze Bram de Witte HRRR 7,70 ---


    Jongens Junior A - 800 meter

    # Naam 800mOBP
    1 Sytze Bram de Witte HRRR 2:15,15 2:09,11


    Jongens Junior A - Kogelstoten

    # Naam KogelOBP
    Sytze Bram de Witte HRRR DNS ---


    Jongens Junior A - Hoogspringen

    # Naam HoogOBP
    2 Sytze Bram de Witte HRRR 1,70 ---


    Jongens Junior C - 60 meter

    # Naam 60mOBP
    15 Thijs Jorritsma HRRR 9,37 9,25
    17 Tjalle-Dur... der Eems HRRR 9,73 9,23
    19 Mees Kooij HRRR 10,11 ---


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam KogelOBP
    13 Tjalle-Dur... der Eems HRRR 7,53 ---
    15 Thijs Jorritsma HRRR 6,28 ---
    16 Mees Kooij HRRR 5,82 ---


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam HoogOBP
    6 Tjalle-Dur... der Eems HRRR 1,40 1,35


    Jongens Junior D2 - 60 meter

    # Naam 60mOBP
    11 Jilke Oswald HRRR 9,54 ---


    Jongens Junior D2 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam KogelOBP
    3 Jilke Oswald HRRR 7,54 7,70


    Jongens Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam 1000mOBP
    3 Jiri Heppener HRRR 3:37,28 3:51,82


    Jongens Pupil C - 600 meter

    # Naam 600mOBP
    1 Jari Heppener HRRR 2:14,20 2:19,05


    Meisjes Junior B - 60 meter

    # Naam 60mOBP
    1 Sanne Haagsma HRRR 8,31 ---
    8 Larissa Wubbolts HRRR 9,00 ---


    Meisjes Junior B - 60 meter finale

    # Naam 60m_fOBP
    1 Sanne Haagsma HRRR 8,41 ---


    Meisjes Junior B - 60 meter horden

    # Naam 60mHOBP
    8 Afke Ligthart HRRR 13,14 ---


    Meisjes Junior B - Kogelstoten

    # Naam KogelOBP
    5 Larissa Wubbolts HRRR 9,00 ---
    9 Sanne Haagsma HRRR 8,21 ---
    11 Afke Ligthart HRRR 7,58 ---


    Meisjes Junior B - Hoogspringen

    # Naam HoogOBP
    1 Larissa Wubbolts HRRR 1,45 ---
    8 Afke Ligthart HRRR 1,30 ---


    Meisjes Junior D1 - 60 meter

    # Naam 60mOBP
    Baukje Lijzenga HRRR DNS ---


    Meisjes Junior D1 - 1000 meter

    # Naam 1000mOBP
    16 Baukje Lijzenga HRRR 4:14,09 ---


    Meisjes Junior D1 - 60 meter horden (76cm)

    # Naam 60mHOBP
    5 Nynke Rijpma HRRR 12,54 ---
    13 Baukje Lijzenga HRRR 13,82 ---


    Meisjes Junior D1 - 60 meter horden (76cm) finale

    # Naam 60mH_fOBP
    5 Nynke Rijpma HRRR 12,40 ---


    Meisjes Junior D1 - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam KogelOBP
    1 Nynke Rijpma HRRR 9,04 ---
    22 Baukje Lijzenga HRRR 5,36 ---


    Meisjes Junior D1 - Hoogspringen

    # Naam HoogOBP
    15 Baukje Lijzenga HRRR 1,10 ---


    Meisjes Junior D2 - 60 meter

    # Naam 60mOBP
    2 Baudien Venema HRRR 9,02 8,64
    12 Tess Jaarsma HRRR 9,50 9,40
    24 Lieke Kooij HRRR 10,17 ---


    Meisjes Junior D2 - 60 meter halve finale

    # Naam 60m_hfOBP
    1 Baudien Venema HRRR 8,93 ---
    14 Tess Jaarsma HRRR 9,68 ---


    Meisjes Junior D2 - 60 meter finale

    # Naam 60m_fOBP
    2 Baudien Venema HRRR 9,08 ---


    Meisjes Junior D2 - 60 meter horden (76cm)

    # Naam 60mHOBP
    10 Noortje Sieperda HRRR 11,86 11,50
    13 Annamarijn... Ginneken HRRR 12,26 11,58


    Meisjes Junior D2 - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam KogelOBP
    9 Noortje Sieperda HRRR 7,78 ---
    10 Tess Jaarsma HRRR 7,63 7,44
    24 Lieke Kooij HRRR 6,14 ---


    Meisjes Junior D2 - Hoogspringen

    # Naam HoogOBP
    6 Tess Jaarsma HRRR 1,25 1,25
    Noortje Sieperda HRRR DNS ---
    Annamarijn... Ginneken HRRR DNS 1,30
    Baudien Venema HRRR DNS 1,25


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    22 Jara Heppener HRRR 10,68 4,23 1,05 1046


    Meisjes Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam 1000mOBP
    2 Noa de Boer HRRR 3:46,44 3:43,94
    7 Jara Heppener HRRR 4:06,49 4:14,23


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    3 Anthe Troost HRRR 9,75 7,18 1,20 1482
    13 Milou Sieperda HRRR 10,71 6,60 1,15 1270


    Meisjes Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam 1000mOBP
    3 Anthe Troost HRRR 3:49,28 3:48,00