Vereniging 'AV Horror Sneek' op 'Triple Indoor Gala'

Prijzen

Sytze Bram de Witte
  • Jongens Junior A - 60m - 7,70
Sytze Bram de Witte
  • Jongens Junior A - 800m - 2:15,15
Sytze Bram de Witte
  • Jongens Junior A - Hoog - 1,70
Jilke Oswald
  • Jongens Junior D2 - Kogel - 7,54
Jiri Heppener
  • Jongens Pupil A2 - 1000m - 3:37,28
Jari Heppener
  • Jongens Pupil C - 600m - 2:14,20
Sanne Haagsma
  • Meisjes Junior B - 60m - 8,31
Sanne Haagsma
  • Meisjes Junior B - 60m_f - 8,41
Larissa Wubbolts
  • Meisjes Junior B - Hoog - 1,45
Nynke Rijpma
  • Meisjes Junior D1 - Kogel - 9,04
Baudien Venema
  • Meisjes Junior D2 - 60m - 9,02
Baudien Venema
  • Meisjes Junior D2 - 60m_hf - 8,93
Baudien Venema
  • Meisjes Junior D2 - 60m_f - 9,08
Noa de Boer
  • Meisjes Pupil A1 - 1000m - 3:46,44
Anthe Troost
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 1482 punten
  • 60 meter   9,8
  • Kogelstoten 2 kilogram   7,18
  • Hoogspringen   1,20
Anthe Troost
  • Meisjes Pupil A2 - 1000m - 3:49,28

Hoogtepunten

Sanne Haagsma MJB 60m_f
  • 8,41
  • Sytze Bram de Witte JJA 800m
  • 2:15,15
  • Jiri Heppener JPA2 1000m
  • 3:37,28
  • Baudien Venema MJD2 60m
  • 9,02
  • Sytze Bram de Witte JJA Hoog
  • 1,70
  • Tjalle-Durk van der Eems JJC Hoog
  • 1,40
  • Larissa Wubbolts MJB Hoog
  • 1,45
  • Sanne Haagsma MJB 60m
  • 8,31
  • Baudien Venema MJD2 60m_hf
  • 8,93
  • Sytze Bram de Witte JJA 60m
  • 7,70
  •  

    Jongens Junior A - 60 meter

    # Naam ResOBP
    2 Sytze Bram de Witte 7,70 ---


    Jongens Junior A - 800 meter

    # Naam ResOBP
    1 Sytze Bram de Witte 2:15,15 2:09,11


    Jongens Junior A - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    Sytze Bram de Witte DNS ---


    Jongens Junior A - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    2 Sytze Bram de Witte 1,70 ---


    Jongens Junior C - 60 meter

    # Naam ResOBP
    15 Thijs Jorritsma 9,37 9,25
    17 Tjalle-Dur... der Eems 9,73 9,23
    19 Mees Kooij 10,11 ---


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam ResOBP
    13 Tjalle-Dur... der Eems 7,53 ---
    15 Thijs Jorritsma 6,28 ---
    16 Mees Kooij 5,82 ---


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    6 Tjalle-Dur... der Eems 1,40 1,35


    Jongens Junior D2 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    11 Jilke Oswald 9,54 ---


    Jongens Junior D2 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBP
    3 Jilke Oswald 7,54 7,70


    Jongens Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    3 Jiri Heppener 3:37,28 3:51,82


    Jongens Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    1 Jari Heppener 2:14,20 2:19,05


    Meisjes Junior B - 60 meter

    # Naam ResOBP
    1 Sanne Haagsma 8,31q ---
    8 Larissa Wubbolts 9,00 ---


    Meisjes Junior B - 60 meter finale

    # Naam ResOBP
    1 Sanne Haagsma 8,41 ---


    Meisjes Junior B - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    8 Afke Ligthart 13,14 ---


    Meisjes Junior B - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    5 Larissa Wubbolts 9,00 ---
    9 Sanne Haagsma 8,21 ---
    11 Afke Ligthart 7,58 ---


    Meisjes Junior B - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Larissa Wubbolts 1,45 ---
    8 Afke Ligthart 1,30 ---


    Meisjes Junior D1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    Baukje Lijzenga DNS ---


    Meisjes Junior D1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    16 Baukje Lijzenga 4:14,09 ---


    Meisjes Junior D1 - 60 meter horden (76cm)

    # Naam ResOBP
    5 Nynke Rijpma 12,54q ---
    13 Baukje Lijzenga 13,82 ---


    Meisjes Junior D1 - 60 meter horden (76cm) finale

    # Naam ResOBP
    5 Nynke Rijpma 12,40 ---


    Meisjes Junior D1 - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam ResOBP
    1 Nynke Rijpma 9,04 ---
    22 Baukje Lijzenga 5,36 ---


    Meisjes Junior D1 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    15 Baukje Lijzenga 1,10 ---


    Meisjes Junior D2 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    2 Baudien Venema 9,02q 8,64
    12 Tess Jaarsma 9,50q 9,40
    24 Lieke Kooij 10,17 ---


    Meisjes Junior D2 - 60 meter halve finale

    # Naam ResOBP
    1 Baudien Venema 8,93Q ---
    14 Tess Jaarsma 9,68 ---


    Meisjes Junior D2 - 60 meter finale

    # Naam ResOBP
    2 Baudien Venema 9,08 ---


    Meisjes Junior D2 - 60 meter horden (76cm)

    # Naam ResOBP
    10 Noortje Sieperda 11,86 11,50
    13 Annamarijn... Ginneken 12,26 11,58


    Meisjes Junior D2 - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam ResOBP
    9 Noortje Sieperda 7,78 ---
    10 Tess Jaarsma 7,63 7,44
    24 Lieke Kooij 6,14 ---


    Meisjes Junior D2 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    6 Tess Jaarsma 1,25 1,25
    Noortje Sieperda DNS ---
    Annamarijn... Ginneken DNS 1,30
    Baudien Venema DNS 1,25


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    22 Jara Heppener 10,68 4,23 1,05 1046


    Meisjes Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    2 Noa de Boer 3:46,44 3:43,94
    7 Jara Heppener 4:06,49 4:14,23


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    3 Anthe Troost 9,75 7,18 1,20 1482
    13 Milou Sieperda 10,71 6,60 1,15 1270


    Meisjes Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    3 Anthe Troost 3:49,28 3:48,00