Vereniging 'DEM' op 'Triple Indoor Gala'

Prijzen

Jelle Schaap
  • Jongens Junior B - 60mH - 9,79
Jelle Schaap
  • Jongens Junior B - Hoog - 1,70
Sam van der Aar
  • Jongens Junior D1 - Kogel - 8,10
Rylan Stins
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 834 punten
  • 40 meter   8,1
  • Kogelstoten   3,76
  • Hoogspringen   0,85
Joep Hoekstra
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 744 punten
  • 40 meter   8,6
  • Kogelstoten   4,61
  • Hoogspringen   0,75
Joep Hoekstra
  • Jongens Pupil Mini - 600m - 2:47,51
Danique Schram
  • Meisjes Junior C - 800m - 2:33,30
Eline Brouwer
  • Meisjes Junior C - 60mH - 9,98
Yvana Pol
  • Meisjes Junior D2 - 60m_f - 9,10
Melissa Markwat
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 1289 punten
  • 60 meter   10,4
  • Kogelstoten 2 kilogram   5,54
  • Hoogspringen   1,20
Britt de Graaf
  • Meisjes Pupil A2 - 1000m - 3:38,92
Lea Rosic
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 1027 punten
  • 40 meter   7,6
  • Kogelstoten   4,25
  • Hoogspringen   0,95

Hoogtepunten

Eline Brouwer MJC 60mH_f
  • 10,05
  • Dennis Schaap JJC 60m
  • 9,21
  • Jelle Schaap JJB 60mH
  • 9,79
  • Eline Brouwer MJC 60mH
  • 9,98
  • Lynn van der Meij MJC 60mH_f
  • 10,22
  • Sam van Ooijen JPA1 Hoog
  • 1,25
  • Eline Brouwer MJC 60m
  • 8,83
  • Eline Brouwer MJC 60m_hf
  • 8,96
  • Jelle Schaap JJB Hoog
  • 1,70
  • Mik Commandeur JPA2 Hoog
  • 1,25
  •  

    Jongens Junior B - 60 meter

    # Naam ResOBP
    4 Jelle Schaap 8,34q 7,99


    Jongens Junior B - 60 meter finale

    # Naam ResOBP
    5 Jelle Schaap 8,50 ---


    Jongens Junior B - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    2 Jelle Schaap 9,79 ---


    Jongens Junior B - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Jelle Schaap 1,70 1,70


    Jongens Junior C - 60 meter

    # Naam ResOBP
    13 Dennis Schaap 9,21 ---
    Noa Struyve DNS ---


    Jongens Junior C - 60 meter horden (84cm)

    # Naam ResOBP
    8 Dennis Schaap 11,64 ---


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    Noa Struyve DNS ---


    Jongens Junior D1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    13 Ronan Molenaar 9,98 ---
    15 Bram Klepper 10,12 ---


    Jongens Junior D1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    9 Bram Klepper 4:38,42 ---


    Jongens Junior D1 - 60 meter horden (76cm)

    # Naam ResOBP
    5 Sam van der Aar 12,45q ---


    Jongens Junior D1 - 60 meter horden (76cm) finale

    # Naam ResOBP
    6 Sam van der Aar 12,41 ---


    Jongens Junior D1 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBP
    1 Sam van der Aar 8,10 ---
    8 Ronan Molenaar 6,28 ---
    23 Bram Klepper 4,03 ---


    Jongens Junior D1 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    4 Sam van der Aar 1,25 ---
    22 Bram Klepper 0,95 ---
    Ronan Molenaar DNS ---


    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    6 Sam van Ooijen 10,70 6,24 1,25 1324
    18 Hugo Kuil 10,62 4,94 0,90 994
    27 Merijn Oosterwal 12,89 4,05 0,75 566


    Jongens Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    5 Kas Commandeur 3:51,25 3:56,70
    11 Sam van Ooijen 4:14,01 4:05,81
    12 Hugo Kuil 4:14,22 4:09,65
    19 Merijn Oosterwal 4:37,07 4:43,40


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    15 Mik Commandeur 10,36 5,98 1,25 1356


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    10 Koen Zonneveld 7,33 3,50 1,00 1054
    27 Jens Klepper 8,86 3,96 0,65 578


    Jongens Pupil B - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    19 Jens Klepper 5:05,90 5:30,00
    Koen Zonneveld DNS 4:08,88


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    4 Guus Hoekstra 7,69 5,93 1,00 1156
    7 Felix Kuil 7,65 4,98 0,90 1029
    10 Tijs van Etten 7,88 4,18 0,90 930
    12 Stef Brasser 7,66 3,93 0,85 914
    17 Duuk Doesburg 7,71 4,73 0,65 818
    24 Christian Caddeo 8,81 3,64 0,70 596


    Jongens Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    6 Guus Hoekstra 2:24,38 2:24,90
    11 Tijs van Etten 2:35,96 2:25,29
    13 Felix Kuil 2:36,14 2:43,09
    15 Duuk Doesburg 2:39,81 2:44,03
    22 Stef Brasser 2:51,88 2:45,01
    25 Christian Caddeo 3:09,00 2:57,69


    Jongens Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    2 Rylan Stins 8,04 3,76 0,85 834
    3 Joep Hoekstra 8,55 4,61 0,75 744


    Jongens Pupil Mini - 600 meter

    # Naam ResOBP
    3 Joep Hoekstra 2:47,51 2:38,97
    5 Rylan Stins 2:56,24 2:56,34


    Meisjes Junior C - 60 meter

    # Naam ResOBP
    4 Eline Brouwer 8,83q 8,63
    13 Lynn van der Meij 9,18q 8,91
    24 Zoë Lammertink 9,73 9,20


    Meisjes Junior C - 60 meter halve finale

    # Naam ResOBP
    9 Eline Brouwer 8,96 ---
    16 Lynn van der Meij 9,27 ---


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBP
    2 Danique Schram 2:33,30 2:42,30


    Meisjes Junior C - 60 meter horden (76cm)

    # Naam ResOBP
    2 Eline Brouwer 9,98q 10,06
    6 Lynn van der Meij 10,42q 10,45
    15 Zoë Lammertink 11,95 11,86


    Meisjes Junior C - 60 meter horden (76cm) finale

    # Naam ResOBP
    4 Eline Brouwer 10,05 ---
    5 Lynn van der Meij 10,22 ---


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    Lynn van der Meij DNS 1,40
    Eline Brouwer DNS 1,40


    Meisjes Junior D1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    20 Rachida Loukili 10,17 ---


    Meisjes Junior D1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    10 Isa Schram 3:53,47 3:43,56
    23 Rachida Loukili 5:10,70 ---


    Meisjes Junior D1 - 60 meter horden (76cm)

    # Naam ResOBP
    11 Isa Schram 13,42 11,94


    Meisjes Junior D1 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    20 Rachida Loukili 1,00 ---


    Meisjes Junior D2 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    5 Yvana Pol 9,13q ---
    13 Nena Schuijt 9,53q 9,30


    Meisjes Junior D2 - 60 meter halve finale

    # Naam ResOBP
    4 Yvana Pol 9,14q ---
    10 Nena Schuijt 9,54 ---


    Meisjes Junior D2 - 60 meter finale

    # Naam ResOBP
    3 Yvana Pol 9,10 ---


    Meisjes Junior D2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    13 Anne Taats...alenstijn 3:52,31 ---


    Meisjes Junior D2 - 60 meter horden (76cm)

    # Naam ResOBP
    8 Lotte Ploeger 11,69 12,32


    Meisjes Junior D2 - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam ResOBP
    6 Yvana Pol 8,07 ---
    19 Nena Schuijt 6,70 5,61


    Meisjes Junior D2 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    6 Lotte Ploeger 1,25 1,30
    17 Anne Taats...alenstijn 1,15 ---


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    3 Melissa Markwat 10,37 5,54 1,20 1289
    12 Nova Karijoredjo 10,49 5,49 1,05 1159
    21 Maura Kes 10,43 5,04 0,95 1065
    27 Anne Kuijer 10,92 4,58 0,95 967
    33 Sterre Ursem 11,87 3,40 0,95 764


    Meisjes Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    20 Maura Kes 4:24,71 2:13,47
    22 Melissa Markwat 4:26,16 4:11,93
    29 Nova Karijoredjo 4:44,61 4:47,81
    30 Sterre Ursem 4:58,57 5:36,36
    33 Anne Kuijer 5:06,58 4:11,22


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    5 Fiene Rosendaal 9,80 5,98 1,25 1440
    8 Britt de Graaf 9,86 5,86 1,15 1349
    10 Sienna Smit 9,71 5,31 1,10 1302
    30 Lisa Molenaar 10,43 4,30 1,05 1086
    39 Yara Lena Herwegh 10,26 4,38 0,75 896


    Meisjes Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Britt de Graaf 3:38,92 3:43,00
    11 Fiene Rosendaal 3:56,02 3:43,11
    16 Lisa Molenaar 4:12,16 4:21,27
    18 Sienna Smit 4:14,84 4:13,57
    28 Yara Lena Herwegh 4:40,37 5:00,00


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    8 Lincy van Reeuwijk 7,45 4,24 1,00 1087
    16 Marije Poelman 7,72 3,64 0,95 954
    29 Cherie Wijnberge 8,41 3,35 0,90 779


    Meisjes Pupil B - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    22 Marije Poelman 4:40,60 4:49,00
    31 Lincy van Reeuwijk 5:05,26 4:55,00
    32 Cherie Wijnberge 5:06,85 4:26,00


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    3 Lea Rosic 7,58 4,25 0,95 1027
    5 Lana van d... Klooster 7,89 4,14 0,95 963
    7 Ceylin Sarikaya 7,49 3,71 0,80 893
    10 Sofia Kes 8,31 3,70 0,90 822
    12 Siobhán Fullington 8,05 3,49 0,85 810
    14 Bo van Ooijen 8,96 4,41 0,80 709
    21 Madelief Ursem 9,39 3,51 0,75 547


    Meisjes Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    13 Lana van d... Klooster 2:45,81 2:44,39
    16 Ceylin Sarikaya 2:53,46 2:31,41
    17 Sofia Kes 3:04,33 2:52,79
    19 Bo van Ooijen 3:06,49 2:56,55
    22 Madelief Ursem 3:15,89 3:25,62