Vereniging 'AV Zuidwal' op 'Triple Indoor Gala'

Prijzen

Justin Middelbos
  • Jongens Junior D2 - Hoog - 1,40
Diede Schotsman
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 1406 punten
  • 60 meter   9,8
  • Kogelstoten 2 kilogram   6,62
  • Hoogspringen   1,15
Daniel Hall
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 1165 punten
  • 40 meter   7,4
  • Kogelstoten   6,06
  • Hoogspringen   0,90
Daniel Hall
  • Jongens Pupil C - 600m - 2:21,00

Hoogtepunten

Maud te Pas MPA2 1000m
  • 3:50,52
  • Justin Middelbos JJD2 Hoog
  • 1,40
  • Diede Schotsman JPA1 60m
  • 9,79
  • Maud te Pas MPA2 60m
  • 10,08
  • Tess Kuijer MPA1 Hoog
  • 1,20
  • Justin Middelbos JJD2 60m_f
  • 9,03
  • Hannah Rebel MPA2 1000m
  • 3:51,59
  • Daniel Hall JPC 40m
  • 7,31
  • Jasmijn Ketelaar MPA2 60m
  • 10,13
  • Justin Middelbos JJD2 60m
  • 9,01
  •  

    Jongens Junior D1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    11 Alec Jason Timmer 9,83 ---


    Jongens Junior D1 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBP
    15 Alec Jason Timmer 5,22 ---


    Jongens Junior D1 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    4 Alec Jason Timmer 1,25 ---


    Jongens Junior D2 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    5 Justin Middelbos 9,01q ---


    Jongens Junior D2 - 60 meter finale

    # Naam ResOBP
    5 Justin Middelbos 9,03 ---


    Jongens Junior D2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    Julius Meijer DNS 3:45,29


    Jongens Junior D2 - 60 meter horden (76cm)

    # Naam ResOBP
    Julius Meijer DNS 12,21


    Jongens Junior D2 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBP
    Justin Middelbos DNS ---


    Jongens Junior D2 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    2 Justin Middelbos 1,40 ---
    Julius Meijer DNS 1,50


    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    2 Diede Schotsman 9,79 6,62 1,15 1406
    15 Niels Hagen 10,29 5,51 0,80 1006
    16 Simon Grimbergen 11,18 5,01 1,00 1000
    20 Teun Koppenberg 11,68 5,52 1,00 975
    22 Stijn Bakker 11,30 4,59 0,85 846
    23 Thigo de Leeuw 10,42 4,48 0,70 843
    28 Timo Bos DNS DNS DNS 0
    28 Stijn Willegers DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    7 Diede Schotsman 3:53,41 ---
    13 Niels Hagen 4:16,17 ---
    14 Teun Koppenberg 4:20,81 ---
    17 Simon Grimbergen 4:33,38 ---
    20 Thigo de Leeuw 4:37,57 ---
    Stijn Willegers DNS ---
    Stijn Bakker DNS ---
    Timo Bos DNS ---


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    26 Mathijs Hoogervorst 10,21 6,00 1,05 1231
    36 Thijmen Koot 10,59 4,33 1,10 1102
    43 Pepijn Koot 10,79 4,57 1,00 1019


    Jongens Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    22 Pepijn Koot 4:09,95 ---
    27 Mathijs Hoogervorst 4:26,15 ---
    28 Thijmen Koot 4:27,72 ---


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    3 Daniel Hall 7,31 6,06 0,90 1165
    13 Jens de Leeuw 7,35 4,73 0,65 887


    Jongens Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    2 Daniel Hall 2:21,00 ---
    4 Jens de Leeuw 2:24,00 ---


    Meisjes Junior C - 60 meter

    # Naam ResOBP
    28 Imke Schaap 10,32 ---
    29 Mirthe de Raadt 10,59 ---


    Meisjes Junior C - 60 meter horden (76cm)

    # Naam ResOBP
    Eva Schram DNS ---
    Imke Schaap DNS ---


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBP
    13 Mirthe de Raadt 7,63 ---
    24 Danique Leeflang 5,82 ---
    Eva Schram DNS ---


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    18 Imke Schaap 1,20 ---
    19 Danique Leeflang 1,15 ---
    Eva Schram DNS ---


    Meisjes Junior D1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    11 Lisanne Noman 9,72q ---
    28 Lidewij Schaap 10,54 ---
    30 Femke Zeeman 10,97 ---


    Meisjes Junior D1 - 60 meter halve finale

    # Naam ResOBP
    9 Lisanne Noman 9,73 ---


    Meisjes Junior D1 - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam ResOBP
    6 Lisanne Noman 7,58 ---
    17 Lidewij Schaap 6,15 ---
    23 Femke Zeeman 5,25 ---


    Meisjes Junior D1 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    8 Lisanne Noman 1,15 ---
    8 Lidewij Schaap 1,15 ---
    20 Femke Zeeman 1,00 ---


    Meisjes Junior D2 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    27 Tessa Westland 10,29 ---
    28 Naomi Eskes 10,42 ---
    29 Norah Scheper 10,43 ---
    32 Carlijn de Raadt 12,56 ---
    Asraar Kortokela DNS ---


    Meisjes Junior D2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    15 Naomi Eskes 4:02,09 ---
    17 Tessa Westland 4:21,16 ---
    Asraar Kortokela DNS ---


    Meisjes Junior D2 - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam ResOBP
    18 Carlijn de Raadt 6,75 ---
    21 Naomi Eskes 6,64 ---
    26 Tessa Westland 5,12 ---
    27 Norah Scheper 4,80 ---
    Asraar Kortokela DNS ---


    Meisjes Junior D2 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    6 Norah Scheper 1,25 ---


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    6 Tess Kuijer 10,48 5,27 1,20 1256
    28 Lotte Westland 11,26 4,24 1,00 935
    30 Sigrid Schaap 11,01 3,72 0,90 854
    31 Larissa Visser 11,51 3,79 0,90 798
    37 Mirthe Knibbe DNS DNS DNS 0
    37 Lotte Konijn DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    21 Lotte Westland 4:25,14 ---
    24 Larissa Visser 4:34,11 ---
    26 Tess Kuijer 4:36,00 ---
    35 Sigrid Schaap 5:34,96 ---
    Lotte Konijn DNS ---
    Mirthe Knibbe DNS ---


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    12 Jasmijn Ketelaar 10,13 5,35 1,15 1275
    23 Maud te Pas 10,08 5,09 0,95 1119
    25 Lisette Wagemaker 11,24 6,32 1,05 1113
    26 Hannah Rebel 10,72 5,14 1,05 1105
    43 Floor Leeflang 12,52 5,63 0,80 748


    Meisjes Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    5 Maud te Pas 3:50,52 3:30,51
    8 Hannah Rebel 3:51,59 ---
    27 Lisette Wagemaker 4:39,08 ---
    36 Floor Leeflang 5:10,41 ---
    Jasmijn Ketelaar DNS ---


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    33 Nienke de Raadt 8,91 3,33 0,85 667
    37 Fileine Rebel 8,68 3,64 0,65 579


    Meisjes Pupil B - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    30 Fileine Rebel 5:03,07 ---
    34 Nienke de Raadt 5:38,77 ---


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    9 Veerle Koot 8,09 4,25 0,80 827


    Meisjes Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    10 Veerle Koot 2:39,85 ---