Vereniging 'AV Zuidwal' op 'Triple Indoor Gala'

Prijzen

Justin Middelbos
  • Jongens Junior D2 - Hoog - 1,40
Diede Schotsman
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 1406 punten
  • 60 meter   9,8
  • Kogelstoten 2 kilogram   6,62
  • Hoogspringen   1,15
Daniel Hall
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 1165 punten
  • 40 meter   7,4
  • Kogelstoten   6,06
  • Hoogspringen   0,90
Daniel Hall
  • Jongens Pupil C - 600m - 2:21,00

Hoogtepunten

Tess Kuijer MPA1 Hoog
  • 1,20
  • Maud te Pas MPA2 60m
  • 10,08
  • Justin Middelbos JJD2 Hoog
  • 1,40
  • Jasmijn Ketelaar MPA2 60m
  • 10,13
  • Justin Middelbos JJD2 60m
  • 9,01
  • Diede Schotsman JPA1 60m
  • 9,79
  • Hannah Rebel MPA2 1000m
  • 3:51,59
  • Daniel Hall JPC 40m
  • 7,31
  • Maud te Pas MPA2 1000m
  • 3:50,52
  • Justin Middelbos JJD2 60m_f
  • 9,03
  •  

    Jongens Junior D1 - 60 meter

    # Naam 60mOBP
    11 Alec Jason Timmer AV Zuidwal 9,83 ---


    Jongens Junior D1 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam KogelOBP
    15 Alec Jason Timmer AV Zuidwal 5,22 ---


    Jongens Junior D1 - Hoogspringen

    # Naam HoogOBP
    4 Alec Jason Timmer AV Zuidwal 1,25 ---


    Jongens Junior D2 - 60 meter

    # Naam 60mOBP
    5 Justin Middelbos AV Zuidwal 9,01 ---


    Jongens Junior D2 - 60 meter finale

    # Naam 60m_fOBP
    5 Justin Middelbos AV Zuidwal 9,03 ---


    Jongens Junior D2 - 1000 meter

    # Naam 1000mOBP
    Julius Meijer AV Zuidwal DNS 3:45,29


    Jongens Junior D2 - 60 meter horden (76cm)

    # Naam 60mHOBP
    Julius Meijer AV Zuidwal DNS 12,21


    Jongens Junior D2 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam KogelOBP
    Justin Middelbos AV Zuidwal DNS ---


    Jongens Junior D2 - Hoogspringen

    # Naam HoogOBP
    2 Justin Middelbos AV Zuidwal 1,40 ---
    Julius Meijer AV Zuidwal DNS 1,50


    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    2 Diede Schotsman AV Zuidwal 9,79 6,62 1,15 1406
    15 Niels Hagen AV Zuidwal 10,29 5,51 0,80 1006
    16 Simon Grimbergen AV Zuidwal 11,18 5,01 1,00 1000
    20 Teun Koppenberg AV Zuidwal 11,68 5,52 1,00 975
    22 Stijn Bakker AV Zuidwal 11,30 4,59 0,85 846
    23 Thigo de Leeuw AV Zuidwal 10,42 4,48 0,70 843
    28 Timo Bos AV Zuidwal DNS DNS DNS 0
    28 Stijn Willegers AV Zuidwal DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam 1000mOBP
    7 Diede Schotsman AV Zuidwal 3:53,41 ---
    13 Niels Hagen AV Zuidwal 4:16,17 ---
    14 Teun Koppenberg AV Zuidwal 4:20,81 ---
    17 Simon Grimbergen AV Zuidwal 4:33,38 ---
    20 Thigo de Leeuw AV Zuidwal 4:37,57 ---
    Stijn Bakker AV Zuidwal DNS ---
    Timo Bos AV Zuidwal DNS ---
    Stijn Willegers AV Zuidwal DNS ---


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    26 Mathijs Hoogervorst AV Zuidwal 10,21 6,00 1,05 1231
    36 Thijmen Koot AV Zuidwal 10,59 4,33 1,10 1102
    43 Pepijn Koot AV Zuidwal 10,79 4,57 1,00 1019


    Jongens Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam 1000mOBP
    22 Pepijn Koot AV Zuidwal 4:09,95 ---
    27 Mathijs Hoogervorst AV Zuidwal 4:26,15 ---
    28 Thijmen Koot AV Zuidwal 4:27,72 ---


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    3 Daniel Hall AV Zuidwal 7,31 6,06 0,90 1165
    13 Jens de Leeuw AV Zuidwal 7,35 4,73 0,65 887


    Jongens Pupil C - 600 meter

    # Naam 600mOBP
    2 Daniel Hall AV Zuidwal 2:21,00 ---
    4 Jens de Leeuw AV Zuidwal 2:24,00 ---


    Meisjes Junior C - 60 meter

    # Naam 60mOBP
    28 Imke Schaap AV Zuidwal 10,32 ---
    29 Mirthe de Raadt AV Zuidwal 10,59 ---


    Meisjes Junior C - 60 meter horden (76cm)

    # Naam 60mHOBP
    Eva Schram AV Zuidwal DNS ---
    Imke Schaap AV Zuidwal DNS ---


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam KogelOBP
    13 Mirthe de Raadt AV Zuidwal 7,63 ---
    24 Danique Leeflang AV Zuidwal 5,82 ---
    Eva Schram AV Zuidwal DNS ---


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam HoogOBP
    18 Imke Schaap AV Zuidwal 1,20 ---
    19 Danique Leeflang AV Zuidwal 1,15 ---
    Eva Schram AV Zuidwal DNS ---


    Meisjes Junior D1 - 60 meter

    # Naam 60mOBP
    11 Lisanne Noman AV Zuidwal 9,72 ---
    28 Lidewij Schaap AV Zuidwal 10,54 ---
    30 Femke Zeeman AV Zuidwal 10,97 ---


    Meisjes Junior D1 - 60 meter halve finale

    # Naam 60m_hfOBP
    9 Lisanne Noman AV Zuidwal 9,73 ---


    Meisjes Junior D1 - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam KogelOBP
    6 Lisanne Noman AV Zuidwal 7,58 ---
    17 Lidewij Schaap AV Zuidwal 6,15 ---
    23 Femke Zeeman AV Zuidwal 5,25 ---


    Meisjes Junior D1 - Hoogspringen

    # Naam HoogOBP
    8 Lisanne Noman AV Zuidwal 1,15 ---
    8 Lidewij Schaap AV Zuidwal 1,15 ---
    20 Femke Zeeman AV Zuidwal 1,00 ---


    Meisjes Junior D2 - 60 meter

    # Naam 60mOBP
    27 Tessa Westland AV Zuidwal 10,29 ---
    28 Naomi Eskes AV Zuidwal 10,42 ---
    29 Norah Scheper AV Zuidwal 10,43 ---
    32 Carlijn de Raadt AV Zuidwal 12,56 ---
    Asraar Kortokela AV Zuidwal DNS ---


    Meisjes Junior D2 - 1000 meter

    # Naam 1000mOBP
    15 Naomi Eskes AV Zuidwal 4:02,09 ---
    17 Tessa Westland AV Zuidwal 4:21,16 ---
    Asraar Kortokela AV Zuidwal DNS ---


    Meisjes Junior D2 - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam KogelOBP
    18 Carlijn de Raadt AV Zuidwal 6,75 ---
    21 Naomi Eskes AV Zuidwal 6,64 ---
    26 Tessa Westland AV Zuidwal 5,12 ---
    27 Norah Scheper AV Zuidwal 4,80 ---
    Asraar Kortokela AV Zuidwal DNS ---


    Meisjes Junior D2 - Hoogspringen

    # Naam HoogOBP
    6 Norah Scheper AV Zuidwal 1,25 ---


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    6 Tess Kuijer AV Zuidwal 10,48 5,27 1,20 1256
    28 Lotte Westland AV Zuidwal 11,26 4,24 1,00 935
    30 Sigrid Schaap AV Zuidwal 11,01 3,72 0,90 854
    31 Larissa Visser AV Zuidwal 11,51 3,79 0,90 798
    37 Mirthe Knibbe AV Zuidwal DNS DNS DNS 0
    37 Lotte Konijn AV Zuidwal DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam 1000mOBP
    21 Lotte Westland AV Zuidwal 4:25,14 ---
    24 Larissa Visser AV Zuidwal 4:34,11 ---
    26 Tess Kuijer AV Zuidwal 4:36,00 ---
    35 Sigrid Schaap AV Zuidwal 5:34,96 ---
    Lotte Konijn AV Zuidwal DNS ---
    Mirthe Knibbe AV Zuidwal DNS ---


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    12 Jasmijn Ketelaar AV Zuidwal 10,13 5,35 1,15 1275
    23 Maud te Pas AV Zuidwal 10,08 5,09 0,95 1119
    25 Lisette Wagemaker AV Zuidwal 11,24 6,32 1,05 1113
    26 Hannah Rebel AV Zuidwal 10,72 5,14 1,05 1105
    43 Floor Leeflang AV Zuidwal 12,52 5,63 0,80 748


    Meisjes Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam 1000mOBP
    5 Maud te Pas AV Zuidwal 3:50,52 3:30,51
    8 Hannah Rebel AV Zuidwal 3:51,59 ---
    27 Lisette Wagemaker AV Zuidwal 4:39,08 ---
    36 Floor Leeflang AV Zuidwal 5:10,41 ---
    Jasmijn Ketelaar AV Zuidwal DNS ---


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    33 Nienke de Raadt AV Zuidwal 8,91 3,33 0,85 667
    37 Fileine Rebel AV Zuidwal 8,68 3,64 0,65 579


    Meisjes Pupil B - 1000 meter

    # Naam 1000mOBP
    30 Fileine Rebel AV Zuidwal 5:03,07 ---
    34 Nienke de Raadt AV Zuidwal 5:38,77 ---


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    9 Veerle Koot AV Zuidwal 8,09 4,25 0,80 827


    Meisjes Pupil C - 600 meter

    # Naam 600mOBP
    10 Veerle Koot AV Zuidwal 2:39,85 ---