Vereniging 'AV Wieringermeer' op 'Triple Indoor Gala'

Prijzen

Ralph Iliohan
  • Jongens Junior A - 1500m - 5:10,05
Vaisel Voorn
  • Jongens Junior D1 - 60m - 9,10
Vaisel Voorn
  • Jongens Junior D1 - 60m_f - 8,97
Vaisel Voorn
  • Jongens Junior D1 - Hoog - 1,45
Ingmar Visser
  • Jongens Junior D2 - 60m - 8,99
Jayda Koeten
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1267 punten
  • 40 meter   7,0
  • Kogelstoten 2 kilogram   5,46
  • Hoogspringen   1,00

Hoogtepunten

Eva Snoek MPB 40m
  • 7,92
  • Vaisel Voorn JJD1 60m
  • 9,10
  • Jayda Koeten MPB 40m
  • 6,99
  • Nikita Ooms MJC Hoog
  • 1,15
  • Vaisel Voorn JJD1 Hoog
  • 1,45
  • Ingmar Visser JJD2 60m
  • 8,99
  • Jayda Koeten MPB Hoog
  • 1,00
  • Vaisel Voorn JJD1 60m_f
  • 8,97
  • Ingmar Visser JJD2 60m_f
  • 8,95
  • Jayda Koeten MPB Kogel
  • 5,46
  •  

    Jongens Junior A - 60 meter

    # Naam 60mOBP
    4 Ralph Iliohan WRNG 8,12 ---


    Jongens Junior A - 1500 meter

    # Naam 1500mOBP
    1 Ralph Iliohan WRNG 5:10,05 ---


    Jongens Junior B - 60 meter

    # Naam 60mOBP
    Eli Coell... Orellana WRNG DNS ---


    Jongens Junior B - Kogelstoten

    # Naam KogelOBP
    Eli Coell... Orellana WRNG DNS ---


    Jongens Junior B - Hoogspringen

    # Naam HoogOBP
    Eli Coell... Orellana WRNG DNS ---


    Jongens Junior D1 - 60 meter

    # Naam 60mOBP
    2 Vaisel Voorn WRNG 9,10 ---


    Jongens Junior D1 - 60 meter finale

    # Naam 60m_fOBP
    1 Vaisel Voorn WRNG 8,97 ---


    Jongens Junior D1 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam KogelOBP
    4 Vaisel Voorn WRNG 7,33 ---


    Jongens Junior D1 - Hoogspringen

    # Naam HoogOBP
    1 Vaisel Voorn WRNG 1,45 ---


    Jongens Junior D2 - 60 meter

    # Naam 60mOBP
    3 Ingmar Visser WRNG 8,99 ---
    Damian Visser WRNG DNS ---


    Jongens Junior D2 - 60 meter finale

    # Naam 60m_fOBP
    4 Ingmar Visser WRNG 8,95 ---


    Jongens Junior D2 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam KogelOBP
    Ingmar Visser WRNG DNS ---
    Damian Visser WRNG DNS ---


    Jongens Junior D2 - Hoogspringen

    # Naam HoogOBP
    4 Ingmar Visser WRNG 1,30 ---
    Damian Visser WRNG DNS ---


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    28 Skye Sarlemijn WRNG DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil C - 600 meter

    # Naam 600mOBP
    Skye Sarlemijn WRNG DNS ---


    Meisjes Junior C - 60 meter

    # Naam 60mOBP
    30 Nikita Ooms WRNG 12,03 ---


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam HoogOBP
    19 Nikita Ooms WRNG 1,15 ---


    Meisjes Junior D1 - 60 meter

    # Naam 60mOBP
    Kim van Soesbergen WRNG DNS ---


    Meisjes Junior D1 - 1000 meter

    # Naam 1000mOBP
    19 Chiméne Ooms WRNG 4:21,05 ---
    Kim van Soesbergen WRNG DNS ---


    Meisjes Junior D2 - 60 meter

    # Naam 60mOBP
    33 Willemijn Hiemstra WRNG 12,99 ---


    Meisjes Junior D2 - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam KogelOBP
    25 Willemijn Hiemstra WRNG 5,97 ---


    Meisjes Junior D2 - Hoogspringen

    # Naam HoogOBP
    Willemijn Hiemstra WRNG NM ---


    Meisjes Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam 1000mOBP
    Floor van Minnen WRNG DNS ---


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    2 Jayda Koeten WRNG 6,99 5,46 1,00 1267
    30 Eva Snoek WRNG 7,92 3,79 0,70 746
    36 Fleur van der Schaaf WRNG 8,34 2,82 0,70 597
    42 Nikki van Minnen WRNG DNS DNS DNS 0
    42 Iris Vonk WRNG DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil B - 1000 meter

    # Naam 1000mOBP
    21 Eva Snoek WRNG 4:36,66 ---
    23 Fleur van der Schaaf WRNG 4:47,18 ---
    Jayda Koeten WRNG DNS ---
    Nikki van Minnen WRNG DNS ---
    Iris Vonk WRNG DNS ---