Vereniging 'AV Hylas' op 'Triple Indoor Gala'

Prijzen

Mark Roosien
  • Jongens Junior A - 60m - 8,05
Elliot Archer
  • Jongens Junior B - 800m - 2:17,36
Olav Mulder
  • Jongens Junior B - 800m - 2:26,65
Elliot Archer
  • Jongens Junior B - 1500m - 4:47,31
Lars Bos
  • Jongens Junior B - 1500m - 5:11,57
Olav Mulder
  • Jongens Junior B - Hoog - 1,60
Juray Sandel
  • Jongens Junior D1 - 60m - 9,19
Biek Komen
  • Jongens Pupil A1 - 1000m - 3:48,46
Tim Posthuma de Boer
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 1587 punten
  • 60 meter   9,5
  • Kogelstoten 2 kilogram   7,46
  • Hoogspringen   1,25
Kik van Swol
  • Masters Mannen - 60m - 10,01
Lana Broers
  • Meisjes Junior D1 - 60m - 9,12
Lana Broers
  • Meisjes Junior D1 - 60m_hf - 8,96
Lana Broers
  • Meisjes Junior D1 - 60m_f - 8,89
Lana Broers
  • Meisjes Junior D1 - 60mH - 11,55
Lana Broers
  • Meisjes Junior D1 - 60mH_f - 11,19
Daphne Stoop
  • Meisjes Junior D1 - Hoog - 1,20
Micky Kraakman
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 1313 punten
  • 60 meter   9,7
  • Kogelstoten 2 kilogram   5,93
  • Hoogspringen   1,05

Hoogtepunten

Lana Broers MJD1 60m
  • 9,12
  • Micky Kraakman MPA1 60m
  • 9,66
  • Lana Broers MJD1 60m_f
  • 8,89
  • Alexandar Pelletier JJC 60m
  • 8,49
  • Lana Broers MJD1 60m_hf
  • 8,96
  • Daniel Wolfert JJC Hoog
  • 1,40
  • Kris Hoogeland MPB 40m
  • 7,21
  • Jelle Germans JPA2 60m
  • 9,64
  • Tim Posthuma de Boer JPA2 60m
  • 9,44
  • Alexandar Pelletier JJC 60m_f
  • 8,52
  •  

    Jongens Junior A - 60 meter

    # Naam ResOBP
    3 Mark Roosien 8,05 ---


    Jongens Junior B - 60 meter

    # Naam ResOBP
    6 Lars Bos 8,54q ---
    7 Karsten de Roo 8,70 ---


    Jongens Junior B - 60 meter finale

    # Naam ResOBP
    Lars Bos DNS ---


    Jongens Junior B - 800 meter

    # Naam ResOBP
    1 Elliot Archer 2:17,36 ---
    3 Olav Mulder 2:26,65 2:17,58


    Jongens Junior B - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    1 Elliot Archer 4:47,31 ---
    2 Lars Bos 5:11,57 ---


    Jongens Junior B - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    4 Karsten de Roo 10,49 ---


    Jongens Junior B - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    3 Olav Mulder 1,60 ---
    4 Elliot Archer 1,60 ---
    5 Karsten de Roo 1,55 1,40


    Jongens Junior C - 60 meter

    # Naam ResOBP
    4 Alexandar Pelletier 8,49q ---
    Koen Grapendaal DNS ---


    Jongens Junior C - 60 meter finale

    # Naam ResOBP
    4 Alexandar Pelletier 8,52 ---


    Jongens Junior C - 60 meter horden (84cm)

    # Naam ResOBP
    Koen Grapendaal DNS ---


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam ResOBP
    11 Daniel Wolfert 8,08 ---
    Koen Grapendaal DNS ---


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    6 Daniel Wolfert 1,40 1,35
    12 Alexandar Pelletier 1,30 ---


    Jongens Junior D1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    3 Juray Sandel 9,19q ---
    8 Nick Tijmstra 9,56 ---
    16 Thomas Wolfert 10,19 9,47


    Jongens Junior D1 - 60 meter finale

    # Naam ResOBP
    5 Juray Sandel 9,26 ---


    Jongens Junior D1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    4 Juray Sandel 3:45,02 ---


    Jongens Junior D1 - 60 meter horden (76cm)

    # Naam ResOBP
    8 Jordi Klanker 13,08 ---


    Jongens Junior D1 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBP
    12 Thomas Wolfert 5,54 7,18
    14 Nick Tijmstra 5,29 ---
    18 Juray Sandel 4,70 ---


    Jongens Junior D1 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    15 Nick Tijmstra 1,15 ---
    15 Juray Sandel 1,15 ---


    Jongens Junior D2 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    15 Rik Grapendaal 9,85 ---
    21 Mac Nolta 11,03 ---


    Jongens Junior D2 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBP
    9 Rik Grapendaal 6,76 ---
    16 Mac Nolta 4,65 ---


    Jongens Junior D2 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    13 Mac Nolta 1,15 ---


    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    11 Sven Mulder 10,61 5,69 1,05 1156
    12 Martijn va...r Meijden 10,58 6,41 0,95 1131
    13 Pepijn van...r Meijden 11,75 6,32 1,15 1127
    17 Biek Komen 10,57 4,86 0,90 996
    21 Luca David Eli Has 10,93 3,61 0,90 855


    Jongens Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    2 Biek Komen 3:48,46 ---
    9 Sven Mulder 4:10,84 ---
    10 Thijmen de Gier 4:13,86 4:20,00
    16 Martijn va...r Meijden 4:30,94 ---
    21 Pepijn van...r Meijden 4:39,27 ---
    23 Luca David Eli Has 4:47,28 ---


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    3 Tim Posth...a de Boer 9,44 7,46 1,25 1587
    16 Jelle Germans 9,64 5,47 1,10 1323
    23 Sennen Has 10,21 5,74 1,15 1288
    34 Mika Zonneveld 11,00 5,75 1,05 1107
    45 Mats Kruijer 11,10 3,91 1,00 931
    51 Hessel Braxhoofden DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    6 Jelle Germans 3:44,33 ---
    15 Tim Posth...a de Boer 3:57,15 ---
    30 Sennen Has 4:32,87 ---
    32 Mats Kruijer 4:37,71 ---
    Hessel Braxhoofden DNS ---
    Mika Zonneveld DNS ---


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    13 Jitte Kooij 7,93 3,89 0,95 937
    14 Rafael Bunink 7,24 3,26 0,80 906
    17 Tom Bachmohr 7,62 3,39 0,80 842


    Jongens Pupil B - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    6 Rafael Bunink 4:11,65 ---
    17 Jitte Kooij 4:43,03 ---


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    14 Joris van der Gragt 8,20 5,08 0,80 868
    22 Hylke Moeskops 8,27 4,01 0,70 706
    25 Tijn van Pruissen 8,40 3,00 0,65 567


    Jongens Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    20 Joris van der Gragt 2:45,00 ---
    21 Hylke Moeskops 2:48,00 ---
    Tijn van Pruissen DNS ---


    Jongens Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    8 Wessel van der Gragt 8,90 1,97 0,65 395


    Jongens Pupil Mini - 600 meter

    # Naam ResOBP
    6 Wessel van der Gragt 2:58,11 ---


    Masters Mannen - 60 meter

    # Naam ResOBP
    1 Kik van Swol M45 10,01 ---


    Masters Mannen - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    Kik van Swol M45 NM ---


    Meisjes Junior B - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    7 Anna Brandjes 11,78 ---


    Meisjes Junior C - 60 meter

    # Naam ResOBP
    25 Luna Vlaming 9,84 ---
    25 Elise van Swol 9,84 ---
    31 Cathy Zijlstra 21,90 ---
    Nina Kruijer DNS 8,85


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBP
    10 Luna Vlaming 2:52,14 ---
    12 Elise van Swol 3:04,85 ---
    Nina Kruijer DNS 2:39,14


    Meisjes Junior C - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    Luna Vlaming DNS ---


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    12 Cathy Zijlstra 1,30 ---
    15 Elise van Swol 1,25 ---


    Meisjes Junior D1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    2 Lana Broers 9,12q 8,85
    14 Marit Brand 9,89q 9,75
    18 Sennah Bax 10,05q ---
    19 Daphne Stoop 10,06 ---


    Meisjes Junior D1 - 60 meter halve finale

    # Naam ResOBP
    1 Lana Broers 8,96Q ---
    12 Marit Brand 9,80 ---
    17 Sennah Bax 10,09 ---


    Meisjes Junior D1 - 60 meter finale

    # Naam ResOBP
    1 Lana Broers 8,89 ---


    Meisjes Junior D1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    5 Marit Brand 3:41,84 3:42,06
    17 Sennah Bax 4:14,50 ---


    Meisjes Junior D1 - 60 meter horden (76cm)

    # Naam ResOBP
    1 Lana Broers 11,55q 10,51


    Meisjes Junior D1 - 60 meter horden (76cm) finale

    # Naam ResOBP
    1 Lana Broers 11,19 ---


    Meisjes Junior D1 - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam ResOBP
    5 Lana Broers 7,64 ---
    16 Sennah Bax 6,35 ---


    Meisjes Junior D1 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    3 Daphne Stoop 1,20 ---


    Meisjes Junior D2 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    26 Lotte Bierman 10,23 ---
    30 Amy de Haan 10,72 ---
    31 Sophie Fischer 10,79 ---
    Daisy Goos DNS ---


    Meisjes Junior D2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    18 Sophie Fischer 4:26,13 ---
    19 Lotte Bierman 4:26,81 ---


    Meisjes Junior D2 - 60 meter horden (76cm)

    # Naam ResOBP
    18 Amy de Haan 13,46 ---


    Meisjes Junior D2 - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam ResOBP
    Daisy Goos DNS ---


    Meisjes Junior D2 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    6 Amy de Haan 1,25 ---


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    2 Micky Kraakman 9,66 5,93 1,05 1313
    9 Amy Tijmstra 10,00 4,58 1,10 1206
    25 Isa De Groot 10,54 3,71 1,05 1025
    29 Maria Di Persio 11,21 4,95 0,90 919


    Meisjes Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    8 Isa De Groot 4:07,51 3:55,00
    13 Micky Kraakman 4:11,09 ---
    23 Maria Di Persio 4:26,40 ---


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    7 Lisa Sevenhuijsen 10,15 6,24 1,20 1365
    27 Sarah van Exel 10,29 4,64 1,00 1093
    45 Charlize EG 12,36 3,98 0,90 722


    Meisjes Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    7 Lisa Sevenhuijsen 3:51,30 4:02,59
    13 Sarah van Exel 4:08,09 4:11,92
    37 Charlize EG 5:41,27 ---


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    18 Femke Hidding 7,50 3,87 0,85 940
    21 Kris Hoogeland 7,21 3,36 0,80 921


    Meisjes Pupil B - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    13 Femke Hidding 4:21,96 4:18,00
    15 Kris Hoogeland 4:26,06 ---


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    15 Yenthe Zonneveld 8,43 3,16 0,80 687
    25 Veerle Bierman 9,04 2,44 0,55 350


    Meisjes Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    11 Yenthe Zonneveld 2:44,08 2:33,98
    23 Veerle Bierman 3:22,12 ---


    Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    5 Sylke Hidding 8,99 2,11 0,70 434


    Meisjes Pupil Mini - 600 meter

    # Naam ResOBP
    4 Sylke Hidding 2:53,93 ---