Vereniging 'AV Hera' op 'Triple Indoor Gala'

Prijzen

Koen Hoedjes
  • Jongens Junior B - Kogel - 14,45
Lennart Boogaard
  • Jongens Junior D2 - Kogel - 10,01
Zeb Tesselaar
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1365 punten
  • 40 meter   7,0
  • Kogelstoten 2 kilogram   5,69
  • Hoogspringen   1,10
Zeb Tesselaar
  • Jongens Pupil B - 1000m - 3:54,46
Tim de Jong
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 883 punten
  • 40 meter   8,3
  • Kogelstoten   5,47
  • Hoogspringen   0,80
Isa Kolle
  • Meisjes Junior C - Kogel - 12,31
Femke Jonker
  • Meisjes Junior C - Hoog - 1,40
Manon Hoedjes
  • Meisjes Junior D1 - Kogel - 8,22
Malin Schouten
  • Meisjes Junior D1 - Hoog - 1,20
Yara Molenaar
  • Meisjes Junior D2 - 60mH_f - 11,38
Annemieke Iyimen
  • Meisjes Pupil Mini - 600m - 2:49,76

Hoogtepunten

Zeb Tesselaar JPB 40m
  • 6,95
  • Veerle Vermaire MJC 60m
  • 9,33
  • Isa Kolle MJC Kogel
  • 12,31
  • Veerle Vermaire MJC Hoog
  • 1,35
  • Lennart Boogaard JJD2 Kogel
  • 10,01
  • Femke Jonker MJC Hoog
  • 1,40
  • Kian Sanches JPA2 60m
  • 9,60
  • Koen Hoedjes JJB Kogel
  • 14,45
  • Kian Sanches JPA2 Kogel
  • 7,96
  • Veerle Vermaire MJC 60m_hf
  • 9,25
  •  

    Jongens Junior B - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    1 Koen Hoedjes 14,45 ---


    Jongens Junior D2 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    16 Roene Zwanenburg 9,97 ---
    19 Bink Faas 10,23 ---


    Jongens Junior D2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    11 Roene Zwanenburg 3:51,98 ---


    Jongens Junior D2 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBP
    1 Lennart Boogaard 10,01 ---
    11 Bink Faas 6,18 ---
    14 Jarno Romijn 5,12 ---
    15 Luuk Lintjer 4,80 ---


    Jongens Junior D2 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    Jarno Romijn NM ---


    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    7 Joris Petersen 10,53 5,99 1,20 1295
    10 Obi George 9,98 4,28 1,10 1187
    14 Jairo Hopman 10,48 6,48 0,90 1112


    Jongens Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    15 Jairo Hopman 4:28,65 4:17,40
    22 Obi George 4:41,53 ---


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    7 Kian Sanches 9,60 7,96 1,15 1513
    18 Kyan van der Wiele 10,53 6,38 1,20 1319
    32 Thijmen van der Burg 11,00 5,35 1,10 1119
    35 Cas Battem 10,61 5,49 1,00 1106
    42 Nathan van...er Meulen 10,38 5,53 0,85 1030


    Jongens Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    16 Thijmen van der Burg 3:57,46 ---
    29 Kian Sanches 4:28,30 3:59,78


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    3 Zeb Tesselaar 6,95 5,69 1,10 1365
    7 Mike de Jong 7,61 4,87 1,00 1101
    8 Dmitri Sabados 7,50 4,91 0,95 1089


    Jongens Pupil B - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    3 Zeb Tesselaar 3:54,46 3:57,00
    7 Dmitri Sabados 4:16,26 ---
    11 Mike de Jong 4:25,41 ---


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    5 Mees van der Loo 7,59 6,38 0,90 1129
    11 Koen Petersen 7,83 4,43 0,85 920
    16 Tygo van Rijn 7,79 3,98 0,75 821
    19 Finn Sanders 8,42 3,93 0,80 750


    Jongens Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    12 Tygo van Rijn 2:36,00 ---
    16 Koen Petersen 2:41,64 2:33,00
    19 Mees van der Loo 2:44,00 ---
    23 Finn Sanders 2:56,00 ---


    Jongens Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    1 Tim de Jong 8,26 5,47 0,80 883


    Jongens Pupil Mini - 600 meter

    # Naam ResOBP
    4 Tim de Jong 2:50,69 ---


    Meisjes Junior C - 60 meter

    # Naam ResOBP
    18 Veerle Vermaire 9,33q ---


    Meisjes Junior C - 60 meter halve finale

    # Naam ResOBP
    15 Veerle Vermaire 9,25 ---


    Meisjes Junior C - 60 meter horden (76cm)

    # Naam ResOBP
    14 Femke Jonker 11,87 10,21


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBP
    1 Isa Kolle 12,31 ---
    11 Veerle Vermaire 8,03 ---
    19 Femke Jonker 6,92 7,00
    23 Enola Schouten 6,04 ---


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    3 Femke Jonker 1,40 1,44
    6 Veerle Vermaire 1,35 ---
    12 Jette Moerman 1,30 ---
    21 Enola Schouten 1,10 ---


    Meisjes Junior D1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    8 Jamie Harderwijk 9,53q ---
    15 Manon Hoedjes 9,96q 9,69
    24 Quenetisha Walden 10,32 ---
    25 Malin Schouten 10,37 ---
    34 Aïsha Buskens 11,80 ---


    Meisjes Junior D1 - 60 meter halve finale

    # Naam ResOBP
    11 Jamie Harderwijk 9,79 ---
    16 Manon Hoedjes 10,02 ---


    Meisjes Junior D1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    6 Meike Rozemeijer 3:46,61 ---
    24 Aïsha Buskens 5:14,47 ---


    Meisjes Junior D1 - 60 meter horden (76cm)

    # Naam ResOBP
    10 Meike Rozemeijer 13,21 ---


    Meisjes Junior D1 - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam ResOBP
    3 Manon Hoedjes 8,22 8,02
    14 Fenne van der Hulst 6,45 ---
    15 Malin Schouten 6,41 ---
    21 Quenetisha Walden 5,47 ---
    26 Aïsha Buskens 4,26 ---


    Meisjes Junior D1 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    3 Malin Schouten 1,20 ---
    8 Quenetisha Walden 1,15 ---
    18 Fenne van der Hulst 1,05 ---
    20 Meike Rozemeijer 1,00 ---
    20 Manon Hoedjes 1,00 1,20


    Meisjes Junior D2 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    9 Yara Molenaar 9,37q ---
    14 Meike Wagenaar 9,64q ---
    17 Lotte Endel 9,76q ---


    Meisjes Junior D2 - 60 meter halve finale

    # Naam ResOBP
    8 Yara Molenaar 9,49 ---
    15 Lotte Endel 9,69 ---
    18 Meike Wagenaar 9,77 ---


    Meisjes Junior D2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    Yara Molenaar DNS ---


    Meisjes Junior D2 - 60 meter horden (76cm)

    # Naam ResOBP
    5 Yara Molenaar 11,47q ---
    11 Lotte Endel 11,90 ---


    Meisjes Junior D2 - 60 meter horden (76cm) finale

    # Naam ResOBP
    3 Yara Molenaar 11,38 ---


    Meisjes Junior D2 - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam ResOBP
    20 Meike Wagenaar 6,65 ---
    22 Lotte Endel 6,45 ---


    Meisjes Junior D2 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    12 Lotte Endel 1,20 ---


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    11 Delilah Hilgerink 11,02 6,34 1,10 1179
    13 Rosalie te...uggencate 10,60 5,63 1,05 1153
    17 Kim Duin 10,08 3,82 1,05 1101
    34 Judy Sjoers 12,24 4,04 0,90 738
    35 Suraya Buskens 12,77 3,79 0,85 630


    Meisjes Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    12 Rosalie te...uggencate 4:10,48 3:56,87
    15 Delilah Hilgerink 4:12,01 ---
    25 Kim Duin 4:35,25 ---
    Suraya Buskens DNS ---


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    20 Emma Simon 10,27 5,37 1,00 1146
    34 Eveline Kappar 11,17 5,91 0,95 1023
    38 Kira Bremer 11,49 5,02 0,95 928


    Meisjes Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    21 Emma Simon 4:21,60 ---
    34 Kira Bremer 5:05,17 ---
    Eveline Kappar DNS ---


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    31 Britt Seeger 8,71 3,80 0,85 733
    34 Lana Sanches 8,32 3,92 0,60 618


    Meisjes Pupil B - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    26 Lana Sanches 4:59,76 ---
    35 Britt Seeger 5:53,04 ---


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    6 Cassidy Hilgerink 7,98 4,28 0,95 957
    17 Tessa Zwaanenburg 8,41 3,12 0,75 649
    24 Indy van K... Denneman 9,25 2,64 0,70 453


    Meisjes Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    5 Cassidy Hilgerink 2:29,13 2:20,00
    20 Tessa Zwaanenburg 3:07,50 ---


    Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    4 Annemieke Iyimen 9,44 3,08 0,75 505
    7 Fienne Overtoom 9,98 1,98 0,75 337
    8 Fem van der Loo 10,01 2,27 0,55 218
    9 Noa Sanders 10,35 2,12 0,50 154


    Meisjes Pupil Mini - 600 meter

    # Naam ResOBP
    3 Annemieke Iyimen 2:49,76 ---
    7 Fienne Overtoom 3:09,04 ---
    8 Fem van der Loo 3:10,83 ---
    9 Noa Sanders 3:26,78 ---