Vereniging 'Spado' op 'Brabants Kampioenschap Athletics Champs (Individueel)'

Prijzen

Matthijs Buijsen
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 481 punten
  • 40 meter   6,8
  • Meters maken   1025,00
  • 40 meter horden   6,9
  • Slingeren   15,50
  • Vortexwerpen   26,50
  • Hurkhoogspringen   0,95
Stara Carmelia
  • Meisjes Pupil A - Meerkamp - 536 punten
  • Meters maken   1475,00
  • 60 meter horden   10,3
  • Kogelstoten 2 kilogram   7,50
  • Vortexwerpen   22,50
  • Hoogspringen   1,40
  • Polsstokverspringen   4,75
Joan Zwakenberg
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 483 punten
  • 40 meter   7,4
  • Meters maken   950,00
  • 40 meter horden   8,0
  • Slingeren   11,00
  • Vortexwerpen   16,00
  • Hurkhoogspringen   0,90

Hoogtepunten

Tristan Van Meer JPB Vortex
  • 23,50
  • Tim Withagen JPA Polsver
  • 4,45
  • Matthijs Buijsen JPB Vortex
  • 26,50
  • Stara Carmelia MPA Polsver
  • 4,75
  • Tessa Noom MPB Vortex
  • 22,50
  • Tim Withagen JPA Vortex
  • 32,00
  • Fenne Bijlhouwer MPA Polsver
  • 3,90
  • Georgina Blaine MPA Polsver
  • 4,20
  • Stara Carmelia MPA Hoog
  • 1,40
  • Bjarne Maas JPA Polsver
  • 4,15
  •  

    Jongens Pupil A - Meerkamp

    # Naam Duur60mHKogelVortexHoogPolsverPunten totaalTeam punten
    14 Tim Withagen Team 07 1575,00 10,0 6,70 32,00 1,05 4,45 444 444
    26 Bjarne Maas Team 07 1525,00 10,6 5,90 28,50 1,00 4,15 388 306
    34 Quinten Jongkind Team 07 1425,00 10,9 5,10 26,00 1,00 3,70 338 123
    43 Dyero IJzermans Team 07 1550,00 11,4 4,30 19,00 1,05 3,30 306 110
    49 Mika van Borrendam Team 07 1225,00 12,5 4,50 15,50 1,00 3,35 240 0


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mDuur40mHSlingVortexHurkPunten totaalTeam punten
    2 Matthijs Buijsen Team 16 6,8 1025,00 6,9 15,50 26,50 0,95 481 481
    10 Tristan Van Meer Team 16 7,2 1000,00 7,7 11,50 23,50 0,90 399 130
    15 Wouter van Zunderd Team 16 7,5 975,00 7,3 12,00 14,50 0,85 355 64


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mDuur40mHSlingVortexHurkPunten totaalTeam punten
    15 Nigel Kerpel Team 24 7,1 900,00 8,2 13,00 13,50 0,80 397 346
    35 Jens Smit Team 24 7,9 850,00 10,0 7,50 13,50 0,70 269 51
    37 Daniël Meerman Team 24 8,1 875,00 9,6 6,50 10,00 0,75 258 0


    Meisjes Pupil A - Meerkamp

    # Naam Duur60mHKogelVortexHoogPolsverPunten totaalTeam punten
    1 Stara Carmelia Team 07 1475,00 10,3 7,50 22,50 1,40 4,75 536 473
    12 Georgina Blaine Team 07 1300,00 10,6 6,00 28,00 1,05 4,20 427 378
    30 Fenne Bijlhouwer Team 07 1325,00 11,1 5,60 19,00 1,00 3,90 360 222
    35 Tinka Fokke Team 07 1300,00 11,7 5,80 23,50 1,05 3,35 351 167


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mDuur40mHSlingVortexHurkPunten totaalTeam punten
    10 Tessa Noom Team 16 7,4 875,00 7,6 12,00 22,50 0,85 404 225
    39 Lotte de Grave Team 16 DNS DNS DNS DNS 11,00 DNS 35 0


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mDuur40mHSlingVortexHurkPunten totaalTeam punten
    2 Joan Zwakenberg Team 24 7,4 950,00 8,0 11,00 16,00 0,90 483 483
    22 Rowena Stok Team 24 8,1 800,00 8,9 9,50 8,50 0,75 317 60