Vereniging 'Prins Hendrik' op 'Brabants Kampioenschap Athletics Champs (Individueel)'

Prijzen

Scott Romijn
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 533 punten
  • 40 meter   7,0
  • Meters maken   1025,00
  • 40 meter horden   7,7
  • Slingeren   15,00
  • Vortexwerpen   25,50
  • Hurkhoogspringen   0,90
Guus Beumer
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 532 punten
  • 40 meter   6,9
  • Meters maken   1000,00
  • 40 meter horden   7,5
  • Slingeren   15,50
  • Vortexwerpen   25,50
  • Hurkhoogspringen   0,85
Eden Brouwers
  • Meisjes Pupil A - Meerkamp - 505 punten
  • Meters maken   1500,00
  • 60 meter horden   10,7
  • Kogelstoten 2 kilogram   6,60
  • Vortexwerpen   33,50
  • Hoogspringen   1,20
  • Polsstokverspringen   4,20
Merel van Geloof
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 442 punten
  • 40 meter   7,3
  • Meters maken   825,00
  • 40 meter horden   7,4
  • Slingeren   17,50
  • Vortexwerpen   23,00
  • Hurkhoogspringen   0,80

Hoogtepunten

Janne van den Berg MPA Polsver
  • 4,35
  • Linde van Bragt MPA Polsver
  • 4,70
  • Nienke Overmeijer MPA Polsver
  • 4,25
  • Casper Couwenberg JPA Vortex
  • 39,00
  • Samuel Dobbelstein JPA Vortex
  • 36,50
  • Eden Brouwers MPA Vortex
  • 33,50
  • Robbie Smulders JPA Vortex
  • 38,00
  • Renske van der Steen MPA Polsver
  • 4,30
  • Guus Beumer JPC Vortex
  • 25,50
  • Scott Romijn JPC Vortex
  • 25,50
  •  

    Jongens Pupil A - Meerkamp

    # Naam Team Duur60mHKogelVortexHoogPolsverPunten totaalTeam punten
    16 Casper Couwenberg Team 05 1375,00 11,3 6,70 39,00 1,20 3,90 424 311
    17 Julius Nolet Team 05 1525,00 10,8 6,30 32,50 1,20 3,90 421 421
    18 Jibbe Leenders Team 05 1575,00 10,5 6,10 28,00 1,20 3,95 417 343
    21 Samuel Dobbelstein Team 05 1550,00 11,1 5,80 36,50 1,10 3,75 409 285
    22 Robbie Smulders Team 05 1475,00 11,2 7,40 38,00 0,90 3,80 399 379
    25 Xavier van Zutven Team 05 1450,00 11,0 6,30 30,50 1,15 3,90 395 395
    44 Floris Milder Team 05 1150,00 12,2 5,40 27,00 1,00 3,65 296 0
    47 Koen Milder Team 05 DNS 11,5 5,60 21,00 1,05 3,55 261 0
    54 Juul van Dongen Team 05 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam Team 40mDuur40mHSlingVortexHurkPunten totaalTeam punten
    4 Pelle Boinck Team 16 7,1 1000,00 7,6 14,50 24,50 0,95 437 369
    13 Melle van der Zanden Team 16 7,5 950,00 7,8 13,50 22,50 0,80 377 126
    33 Rens Jansen Team 16 8,7 825,00 9,2 11,50 13,50 0,60 229 0


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam Team 40mDuur40mHSlingVortexHurkPunten totaalTeam punten
    2 Scott Romijn Team 17 7,0 1025,00 7,7 15,00 25,50 0,90 533 533
    3 Guus Beumer Team 17 6,9 1000,00 7,5 15,50 25,50 0,85 532 532
    11 Floris Smit Team 17 6,8 925,00 7,7 12,00 13,50 0,85 424 307
    17 Robin Bijl Team 17 7,6 925,00 8,6 13,50 16,50 0,75 390 80
    27 Duuk Schapendonk Team 17 7,6 825,00 8,8 9,00 17,00 0,65 319 0


    Meisjes Pupil A - Meerkamp

    # Naam Team Duur60mHKogelVortexHoogPolsverPunten totaalTeam punten
    2 Eden Brouwers Team 11 1500,00 10,7 6,60 33,50 1,20 4,20 505 505
    4 Linde van Bragt Team 11 1250,00 10,1 5,70 29,50 1,25 4,70 487 487
    6 Renske van der Steen Team 11 1350,00 10,1 5,50 27,00 1,20 4,30 461 408
    7 Janne van den Berg Team 11 1350,00 10,9 6,30 27,50 1,20 4,35 460 382
    15 Noa van Velzen Team 11 1275,00 10,8 5,50 26,50 1,20 3,85 417 246
    21 Nienke Overmeijer Team 11 1200,00 11,0 5,20 20,50 1,10 4,25 379 108
    42 Tika Spijkers Team 11 1225,00 10,7 4,90 16,50 1,05 3,60 331 82
    46 Jasmijn van Geloof Team 11 550,00 10,8 6,00 16,00 1,10 3,60 309 139
    56 Feline Verboven Team 11 1200,00 13,1 4,10 15,50 0,95 3,30 251 0


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam Team 40mDuur40mHSlingVortexHurkPunten totaalTeam punten
    2 Merel van Geloof Team 16 7,3 825,00 7,4 17,50 23,00 0,80 442 345
    6 Iris de Jong Team 16 7,3 900,00 7,6 11,00 25,00 0,85 417 170
    12 Renée Schutte Team 16 6,9 875,00 7,4 11,50 13,00 0,85 376 161
    22 Linde Berendsen Team 16 8,0 750,00 7,6 13,00 13,50 0,85 333 145
    25 Fieke van Gemert Team 16 7,5 825,00 8,2 9,00 16,50 0,85 330 61
    27 Quinty Dammers Team 16 8,0 825,00 8,0 11,00 15,00 0,75 314 0


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam Team 40mDuur40mHSlingVortexHurkPunten totaalTeam punten
    6 Sara Beumer Team 17 7,6 925,00 8,5 9,50 15,50 0,80 422 146
    7 Maud van Rijsewijk Team 17 7,4 900,00 8,9 10,00 18,00 0,70 417 170
    11 Eva Voets Team 17 7,3 800,00 8,1 10,50 16,00 0,65 402 309
    16 Myrthe Willems Team 17 7,5 800,00 8,3 7,50 16,50 0,70 373 154
    18 Liv Soyo Team 17 7,4 750,00 8,3 10,00 13,00 0,65 362 0
    20 Maud Boinck Team 17 8,3 800,00 9,5 10,00 15,00 0,75 340 60