Vereniging 'AV Sprint' op 'Brabants Kampioenschap Athletics Champs (Individueel)'

Prijzen

Luuk Pelkmans
  • Jongens Pupil A - Meerkamp - 553 punten
  • Meters maken   1575,00
  • 60 meter horden   10,2
  • Kogelstoten 2 kilogram   9,70
  • Vortexwerpen   37,00
  • Hoogspringen   1,45
  • Polsstokverspringen   4,45

Hoogtepunten

Puck van Gils MPB 40m
  • 6,7
  • Roza Willemen MPA Polsver
  • 3,75
  • Luuk Pelkmans JPA Hoog
  • 1,45
  • Luuk Pelkmans JPA Polsver
  • 4,45
  • Ylva den Heijer MPA Polsver
  • 3,90
  • Jesse Boomaars JPA Vortex
  • 37,50
  • Angel-Lynn van Vugt MPA Polsver
  • 3,80
  • Luuk Pelkmans JPA Vortex
  • 37,00
  • Sarah Buijs MPA Polsver
  • 3,80
  • Tijmen Rotte JPB Sling
  • 18,50
  •  

    Jongens Pupil A - Meerkamp

    # Naam Team Duur60mHKogelVortexHoogPolsverPunten totaalTeam punten
    1 Luuk Pelkmans Team 02 1575,00 10,2 9,70 37,00 1,45 4,45 553 553
    9 Kilan Goddijn Team 02 1525,00 10,5 7,20 34,00 1,25 4,05 454 368
    11 Jesse Boomaars Team 02 1400,00 10,5 7,90 37,50 1,15 4,10 448 320
    12 Dirk Lorkeers Team 02 1325,00 10,3 8,50 34,50 1,25 3,95 448 320
    36 Lars Bloemers Team 02 1325,00 11,5 5,70 24,50 1,05 3,95 335 0
    42 Merlijn Pellis Team 02 1350,00 11,1 4,80 22,50 1,05 3,55 312 0


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam Team 40mDuur40mHSlingVortexHurkPunten totaalTeam punten
    6 Tijn Janssens Team 14 7,3 1025,00 7,5 16,00 20,00 0,90 422 297
    14 Tijmen Rotte Team 14 7,6 750,00 7,8 18,50 20,50 0,85 377 174
    22 Luuk Verbeek Team 14 7,6 875,00 7,9 12,00 18,00 0,75 325 0


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam Team 40mDuur40mHSlingVortexHurkPunten totaalTeam punten
    6 Senne van de Rest Team 14 6,9 900,00 7,6 12,50 22,50 0,85 468 468
    12 David Kok Team 17 7,3 1025,00 7,8 10,50 17,50 0,70 411 88
    13 Thom Pelkmans Team 17 7,2 1025,00 7,9 9,00 17,50 0,75 409 88
    24 Jonas den Heijer Team 17 8,0 925,00 8,9 10,50 17,50 0,70 345 0


    Meisjes Pupil A - Meerkamp

    # Naam Team Duur60mHKogelVortexHoogPolsverPunten totaalTeam punten
    16 Ylva den Heijer Team 02 1425,00 11,0 6,40 21,00 1,15 3,90 415 294
    23 Angel-Lynn van Vugt Team 02 1325,00 11,4 6,10 24,50 0,95 3,80 372 160
    25 Sarah Buijs Team 02 1250,00 11,3 6,50 22,50 1,00 3,80 368 154
    29 Roza Willemen Team 02 1525,00 11,0 4,90 14,00 1,05 3,75 362 156
    39 Djayla Hoek Team 02 1500,00 11,4 4,30 19,50 0,95 3,35 334 75
    61 Fenna Winkel Team 02 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam Team 40mDuur40mHSlingVortexHurkPunten totaalTeam punten
    5 Anne Heijnen Team 14 7,2 1000,00 7,4 12,00 15,50 1,00 428 310
    7 Puck van Gils Team 14 6,7 900,00 7,6 12,00 16,00 0,95 415 295
    14 Jade van de Rest Team 14 7,2 875,00 8,0 12,00 12,00 0,90 359 140
    17 Fenna Mallens Team 14 7,3 800,00 8,3 13,00 16,50 0,80 353 69
    24 Lieve Stoffelsen Team 14 8,5 850,00 9,1 13,00 20,00 0,80 330 147
    31 Isa Verkoeijen Team 14 7,6 825,00 7,8 7,50 9,00 0,80 284 71
    35 Lotte Damen Team 14 7,9 800,00 8,4 6,50 7,00 0,75 236 0
    36 Myrthe Belt Team 14 8,6 800,00 9,1 7,00 10,50 0,70 219 0


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam Team 40mDuur40mHSlingVortexHurkPunten totaalTeam punten
    10 Katja Houtepen Team 14 7,9 825,00 8,8 11,50 16,00 0,80 403 272