Vereniging 'AV Salland' op '3e Athletics Champs regio 21 Middag'

Prijzen

Ypke Kranendijk
  • Pupil B/C/mini - Meerkamp - 464 punten
  • 40 meter   6,4
  • Meters maken   1000,00
  • 40 meter horden   7,5
  • Slingeren   13,50
  • Vortexwerpen   17,00
  • Hurkhoogspringen   0,95

Hoogtepunten

Ypke Kranendijk MPB 40m
  • 6,4
  • Ypke Kranendijk MPB 40mH
  • 7,5
  • Luc van der Vegt JPB 40m
  • 6,5
  • Maram Hussein MPA2 Polsver
  • 3,55
  • Maram Hussein MPA2 60mH
  • 10,8
  • Jaymian Houseman JPMini Sling
  • 11,50
  • Noah Schotman MPA2 Polsver
  • 3,75
  • Luc van der Vegt JPB Vortex
  • 28,00
  • Jaymian Houseman JPMini 40m
  • 7,6
  • Jasper Oosting JPB Sling
  • 19,00
  •  

    Pupil A - Meerkamp

    # Naam Team Categorie Duur60mHKogelVortexHoogPolsverPunten totaalTeam punten
    14 Maram Hussein AV Salland Team 4 Salland Mix A MPA2 1325,00 10,8 6,20 16,00 1,00 3,55 346 346
    16 Stan van der Vegt AV Salland Team 4 Salland Mix A JPA2 1425,00 11,8 6,00 24,00 1,05 3,70 334 334
    17 Noah Schotman AV Salland Team 4 Salland Mix A MPA2 1425,00 DNF 7,30 22,00 1,05 3,75 333 333
    50 Milan ten Brinke AV Salland Team 4 Salland Mix A JPA1 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
    50 Niels Elskamp AV Salland Team 4 Salland Mix A JPA2 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
    50 Abdulrahman Hussein AV Salland Team 4 Salland Mix A JPA1 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
    50 Thijs ten Zijthof AV Salland Team 4 Salland Mix A JPA1 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Team 1 Athlos Mix A1 (Team-est) AV Athlos - JPA2 10 3:06,7 151
    2 Team 7 Athlos Mix A3 (Team-est) AV Athlos - JPA2 9 3:11,0 123
    3 Team 8 Sprinter Mix A (Team-est) AV de Sprinter - JPA2 13 3:14,8 100
    4 Team 2 Cialfo + NOP Mix A (Team-est) - JPA2 9 3:19,0 77
    5 Team 6 Athlos Mix A2 (Team-est) AV Athlos - JPA2 9 3:28,0 37
    6 Team 4 Salland Mix A (Team-est) AV Salland - JPA2 7 DNS 0


    Pupil B/C/mini - Meerkamp

    # Naam Team Categorie 40mDuur40mHSlingVortexHurkPunten totaalTeam punten
    2 Ypke Kranendijk AV Salland Team 21 Salland Mix B MPB 6,4 1000,00 7,5 13,50 17,00 0,95 464 464
    4 Luc van der Vegt AV Salland Team 21 Salland Mix B JPB 6,5 1000,00 7,5 13,00 28,00 0,90 455 455
    10 Jaymian Houseman AV Salland Team 21 Salland Mix B JPMini 7,6 800,00 9,0 11,50 12,00 0,65 407 407
    24 Jasper Oosting AV Salland Team 21 Salland Mix B JPB 7,3 875,00 9,1 19,00 14,00 0,80 349 349
    47 Isis van Til AV Salland Team 21 Salland Mix B MPB 7,2 850,00 9,5 9,00 12,50 0,65 274 274


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Team 21 Salland Mix B (Team-est) AV Salland - JPB 5 3:00,7 348
    2 Team 19 Sprinter Mix BC (Team-est) AV de Sprinter - JPB 10 3:06,1 308
    3 Team 13 Athlos Mix B (Team-est) AV Athlos - JPB 10 3:09,0 287
    4 Team 15 NOP Mix BC (Team-est) AV NOP - JPB 7 3:09,2 286
    5 Team 23 Athlos Mix BCMini (Team-est) AV Athlos - JPB 9 3:14,6 249
    5 Team 20 Athlos Mix C Mini (Team-est) AV Athlos - JPC 9 3:17,0 280
    7 Team 16 Cialfo Mix BC 1 (Team-est) Cialfo - JPB 9 3:17,7 229
    8 Team 17 Cialfo Mix BC 2 (Team-est) Cialfo - MPB 9 3:26,3 195
    9 Team 24 Cialfo Mini 3 (Team-est) Cialfo - JPMini 8 4:05,9 32