Vereniging 'AV Generaal Michaelis' op 'AVGM Clubkampioenschappen 2015'

Prijzen

Luc Geeris
  • Jongens Junioren C - Meerkamp - 2296 punten
  • 100 meter   14,1
  • 1000 meter   3:51,3
  • Kogelstoten 4 kilogram   6,71
  • Speerwerpen 600 gram   13,41
  • Hoogspringen   1,30
  • Verspringen   4,15
Stijn van der Klei
  • Jongens Junioren C - Meerkamp - 1420 punten
  • 100 meter   16,6
  • 1000 meter   4:27,9
  • Kogelstoten 4 kilogram   4,72
  • Speerwerpen 600 gram   11,66
  • Hoogspringen   1,10
  • Verspringen   3,43
Jordi Voets
  • Jongens Junioren C - Meerkamp - 1055 punten
  • 100 meter   17,2
  • 1000 meter   4:25,0
  • Kogelstoten 4 kilogram   5,40
  • Speerwerpen 600 gram   14,03
  • Hoogspringen   NM
  • Verspringen   2,87
Tom van Schijndel
  • Jongens Junioren D - Meerkamp - 3186 punten
  • 80 meter   11,2
  • 1000 meter   3:20,7
  • Kogelstoten 3 kilogram   10,20
  • Speerwerpen 400 gram   38,36
  • Hoogspringen   1,40
  • Verspringen   3,94
Tom Michielsen
  • Jongens Junioren D - Meerkamp - 2909 punten
  • 80 meter   11,2
  • 1000 meter   3:42,0
  • Kogelstoten 3 kilogram   7,29
  • Speerwerpen 400 gram   28,58
  • Hoogspringen   1,50
  • Verspringen   4,28
Mats Keulstra
  • Jongens Junioren D - Meerkamp - 2712 punten
  • 80 meter   11,5
  • 1000 meter   3:21,0
  • Kogelstoten 3 kilogram   7,51
  • Speerwerpen 400 gram   22,54
  • Hoogspringen   1,30
  • Verspringen   4,12
Mike van Bree
  • Jongens Pupillen A - Meerkamp - 2375 punten
  • 60 meter   9,5
  • 1000 meter   3:38,1
  • Vortexwerpen   23,50
  • Hoogspringen   1,25
  • Verspringen   3,58
Max Kees
  • Jongens Pupillen A - Meerkamp - 2162 punten
  • 60 meter   9,4
  • 1000 meter   3:35,4
  • Vortexwerpen   16,50
  • Hoogspringen   1,10
  • Verspringen   3,40
Tim Kees
  • Jongens Pupillen A - Meerkamp - 2132 punten
  • 60 meter   10,0
  • 1000 meter   3:29,7
  • Vortexwerpen   16,00
  • Hoogspringen   1,10
  • Verspringen   3,58
Orlando Louwers
  • Jongens Pupillen B, C en Mini - Meerkamp - 1479 punten
  • 40 meter   7,1
  • Vortexwerpen   18,00
  • Hoogspringen   1,00
  • Verspringen   3,25
Nick van Bree
  • Jongens Pupillen B, C en Mini - Meerkamp - 1461 punten
  • 40 meter   7,5
  • Vortexwerpen   23,00
  • Hoogspringen   1,00
  • Verspringen   3,20
Jens de Koning
  • Jongens Pupillen B, C en Mini - Meerkamp - 1435 punten
  • 40 meter   6,7
  • Vortexwerpen   12,00
  • Hoogspringen   1,00
  • Verspringen   3,10
Rohan de Bresser
  • Mannen + Jongens Junioren A en B - Meerkamp - 2416 punten
  • 100 meter   13,0
  • 1000 meter   3:19,9
  • Kogelstoten 7,26 kilogram   9,04
  • Speerwerpen 800 gram   45,24
  • Hoogspringen   1,55
  • Verspringen   4,97
Thijs Hulsen
  • Mannen + Jongens Junioren A en B - Meerkamp - 2181 punten
  • 100 meter   12,9
  • 1000 meter   3:06,1
  • Kogelstoten 5 kilogram   8,55
  • Speerwerpen 700 gram   32,66
  • Hoogspringen   1,45
  • Verspringen   4,81
Jeroen Duif
  • Mannen + Jongens Junioren A en B - Meerkamp - 2137 punten
  • 100 meter   13,5
  • 1000 meter   3:07,4
  • Kogelstoten 7,26 kilogram   9,06
  • Speerwerpen 800 gram   34,51
  • Hoogspringen   1,50
  • Verspringen   4,59
Martijn de Laat
  • Specials Mannen/Junioren - Meerkamp - 119 punten
  • 100 meter   15,3
  • 400 meter   1:12,9
  • Kogelstoten   4,52
  • Verspringen   3,27
Sjoerd van den Heuvel
  • Specials Mannen/Junioren - Meerkamp - 0 punten
  • 100 meter   16,4
  • 400 meter   1:30,5
  • Kogelstoten   4,02
  • Verspringen   2,25
Mike van Kuijk
  • Specials Mannen/Junioren - Meerkamp - 0 punten
  • 100 meter   34,0
  • 400 meter   3:25,7
  • Kogelstoten   2,89
  • Verspringen   1,57
Thom Robben
  • Specials Mannen/Junioren - Meerkamp - 0 punten
  • 100 meter   16,9
  • 400 meter   1:47,3
  • Kogelstoten   3,95
  • Verspringen   0,17
Sanne Kastelijn
  • Meisjes Junioren C - Meerkamp - 2818 punten
  • 80 meter   10,9
  • 600 meter   1:57,5
  • Kogelstoten 2 kilogram   7,19
  • Speerwerpen 500 gram   18,85
  • Hoogspringen   1,45
  • Verspringen   4,45
Ning Slaats
  • Meisjes Junioren C - Meerkamp - 2725 punten
  • 80 meter   11,2
  • 600 meter   1:58,5
  • Kogelstoten 2 kilogram   7,51
  • Speerwerpen 500 gram   16,13
  • Hoogspringen   1,45
  • Verspringen   4,47
Judith Witteveen
  • Meisjes Junioren C - Meerkamp - 2397 punten
  • 80 meter   11,2
  • 600 meter   1:51,3
  • Kogelstoten 2 kilogram   7,92
  • Speerwerpen 500 gram   12,28
  • Hoogspringen   1,30
  • Verspringen   3,31
Femke Smink
  • Meisjes Junioren D - Meerkamp - 2274 punten
  • 60 meter   9,2
  • 600 meter   2:07,6
  • Kogelstoten 2 kilogram   9,10
  • Speerwerpen 400 gram   11,97
  • Hoogspringen   1,20
  • Verspringen   4,11
Eline van Wanrooij
  • Meisjes Junioren D - Meerkamp - 2219 punten
  • 60 meter   9,2
  • 600 meter   2:01,2
  • Kogelstoten 2 kilogram   5,47
  • Speerwerpen 400 gram   12,14
  • Hoogspringen   1,30
  • Verspringen   4,15
Floor van Veen
  • Meisjes Junioren D - Meerkamp - 2205 punten
  • 60 meter   9,8
  • 600 meter   2:10,9
  • Kogelstoten 2 kilogram   9,23
  • Speerwerpen 400 gram   19,36
  • Hoogspringen   1,15
  • Verspringen   3,76
Veerle van Erp
  • Meisjes Pupillen A - Meerkamp - 2190 punten
  • 60 meter   9,9
  • 1000 meter   3:43,1
  • Vortexwerpen   20,50
  • Hoogspringen   1,20
  • Verspringen   3,50
Ilse van de Wiel
  • Meisjes Pupillen A - Meerkamp - 2087 punten
  • 60 meter   9,9
  • 1000 meter   3:44,1
  • Vortexwerpen   19,00
  • Hoogspringen   1,10
  • Verspringen   3,48
Loes van Gaalen
  • Meisjes Pupillen A - Meerkamp - 1874 punten
  • 60 meter   9,8
  • 1000 meter   4:15,2
  • Vortexwerpen   18,00
  • Hoogspringen   1,05
  • Verspringen   3,35
Milou Keulstra
  • Meisjes Pupillen B, C en Mini - Meerkamp - 1648 punten
  • 40 meter   6,6
  • Vortexwerpen   21,00
  • Hoogspringen   1,00
  • Verspringen   3,35
Micki Geijsels
  • Meisjes Pupillen B, C en Mini - Meerkamp - 1556 punten
  • 40 meter   7,1
  • Vortexwerpen   18,00
  • Hoogspringen   1,05
  • Verspringen   3,45
Lotte Aerts
  • Meisjes Pupillen B, C en Mini - Meerkamp - 1348 punten
  • 40 meter   7,6
  • Vortexwerpen   19,00
  • Hoogspringen   1,00
  • Verspringen   3,00
Marianne Verdonk
  • Specials Vrouwen/Junioren - Meerkamp - 1250 punten
  • 100 meter   13,3
  • 400 meter   1:03,6
  • Kogelstoten   NM
  • Verspringen   NM
Jolanda van Kuik
  • Specials Vrouwen/Junioren - Meerkamp - 4 punten
  • 100 meter   20,6
  • 400 meter   1:58,6
  • Kogelstoten   3,24
  • Verspringen   2,24
Nellie Tonen-Smetsers
  • Specials Vrouwen/Junioren - Meerkamp - 1 punten
  • 100 meter   27,9
  • 400 meter   2:41,3
  • Kogelstoten   3,21
  • Verspringen   1,36
Jolijn Sandbrink
  • Vrouwen + Meisjes Junioren A en B - Meerkamp - 3440 punten
  • 100 meter   13,0
  • 1000 meter   3:40,4
  • Kogelstoten 4 kilogram   8,65
  • Speerwerpen 600 gram   33,20
  • Hoogspringen   1,35
  • Verspringen   4,76
Ilonka de Bresser
  • Vrouwen + Meisjes Junioren A en B - Meerkamp - 3119 punten
  • 100 meter   13,1
  • 1000 meter   3:36,4
  • Kogelstoten 4 kilogram   8,01
  • Speerwerpen 600 gram   22,12
  • Hoogspringen   1,40
  • Verspringen   4,21
Jessie Van Os
  • Vrouwen + Meisjes Junioren A en B - Meerkamp - 2406 punten
  • 100 meter   14,3
  • 1000 meter   4:01,4
  • Kogelstoten 3 kilogram   7,35
  • Speerwerpen 600 gram   24,67
  • Hoogspringen   1,20
  • Verspringen   3,85

Hoogtepunten

Rohan de Bresser Msen Speer
  • 45,24
  • Tim Kees JPA 1000m
  • 3:29,7
  • Jolijn Sandbrink Vsen Speer
  • 33,20
  • Tom van Schijndel JJD Speer
  • 38,36
  • Ilonka de Bresser Vsen 100m
  • 13,1
  • Marianne Verdonk MSS 400m
  • 1:03,6
  • Jolijn Sandbrink Vsen 100m
  • 13,0
  • Jolijn Sandbrink Vsen Ver
  • 4,76
  • Jens de Koning JPB 40m
  • 6,7
  • Tom Michielsen JJD Hoog
  • 1,50
  •  

    Jongens Junioren C - Meerkamp

    # Naam 100m1000mKogelSpeerHoogVerPunten totaal
    1 Luc Geeris 14,1 3:51,3 6,71 13,41 1,30 4,15 2296
    2 Stijn van der Klei 16,6 4:27,9 4,72 11,66 1,10 3,43 1420
    3 Jordi Voets 17,2 4:25,0 5,40 14,03 NM 2,87 1055


    Jongens Junioren D - Meerkamp

    # Naam 80m1000mKogelSpeerHoogVerPunten totaal
    1 Tom van Schijndel 11,2 3:20,7 10,20 38,36 1,40 3,94 3186
    2 Tom Michielsen 11,2 3:42,0 7,29 28,58 1,50 4,28 2909
    3 Mats Keulstra 11,5 3:21,0 7,51 22,54 1,30 4,12 2712
    4 Niklas Dhondt 11,8 3:51,8 6,48 14,08 1,35 4,25 2321
    5 Noah Terhoeve 11,9 3:52,5 6,23 16,14 1,30 4,08 2263
    6 Daan Brorens 12,5 4:01,6 6,69 19,48 1,30 3,63 2146
    7 Luuk Arends 12,6 4:48,2 7,24 18,82 1,30 3,72 1985
    8 Arjen Schoonus 13,1 4:05,9 6,78 19,37 1,20 3,28 1916
    9 Lucas van Laarhoven 12,5 3:50,3 5,72 13,93 1,20 3,28 1883
    10 Jens van Gaalen 14,4 4:49,4 6,45 23,57 1,15 3,02 1582
    11 Sven Teunissen 13,9 4:40,6 6,63 15,94 1,15 2,92 1504


    Jongens Pupillen A - Meerkamp

    # Naam 60m1000mVortexHoogVerPunten totaal
    1 Mike van Bree 9,5 3:38,1 23,50 1,25 3,58 2375
    2 Max Kees 9,4 3:35,4 16,50 1,10 3,40 2162
    3 Tim Kees 10,0 3:29,7 16,00 1,10 3,58 2132
    4 Daniel de Goederen 9,3 4:03,2 24,50 1,05 3,40 2107
    5 Finn Passchier 10,0 3:55,1 22,50 1,15 3,05 2013
    6 Gert Crooijmans 9,5 4:23,2 24,00 1,05 3,22 1944
    7 Tygo Scheepers 9,7 4:28,6 27,00 1,05 3,22 1929
    8 Seph Corten 10,3 4:12,1 19,00 1,05 3,50 1858
    9 Gijs den Braven 10,4 4:26,3 18,50 1,05 3,25 1730
    10 Cas Govers 10,8 4:29,3 18,50 1,00 2,90 1558
    11 Bram van Rulo 10,7 DNS 31,50 1,00 3,30 1527
    12 Tijn van Grunsven 11,0 4:36,1 19,00 0,95 2,78 1455


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Pupillen A, team 2 (est.) AV Generaal Michaelis - JPA 10 2:41,5 2
    2 Pupillen A, team 1 (est.) AV Generaal Michaelis - JPA 10 2:43,6 1


    Jongens Pupillen B, C en Mini - Meerkamp

    # Naam 40mVortexHoogVerPunten totaal
    1 Orlando Louwers JPB 7,1 18,00 1,00 3,25 1479
    2 Nick van Bree JPB 7,5 23,00 1,00 3,20 1461
    3 Jens de Koning JPB 6,7 12,00 1,00 3,10 1435
    4 Bram van Stiphout JPC 7,2 17,50 1,00 3,15 1431
    5 Jorrit Verhagen JPMini 8,0 13,00 0,85 2,60 996
    6 Mathijs Tebbens JPMini 8,2 10,50 0,85 2,65 929
    7 Sebastiaan...Kleihorst JPB 8,4 7,50 0,80 2,40 750


    Jongens Pupillen B, C en Mini - 600 meter

    # Naam ResOBP
    Orlando Louwers JPB 2:13,7 ---
    Jens de Koning JPB 2:22,4 ---
    Nick van Bree JPB 2:22,7 ---
    Bram van Stiphout JPC 2:22,8 ---
    Mathijs Tebbens JPMini 2:37,3 ---
    Jorrit Verhagen JPMini 2:38,7 ---
    Sebastiaan...Kleihorst JPB 2:53,0 ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Pupillen BCM, team 2 (est.) AV Generaal Michaelis - JPC 9 2:41,5 1


    Mannen + Jongens Junioren A en B - Meerkamp

    # Naam 100m1000mKogelKogelKogelSpeerSpeerHoogVerPunten totaal
    1 Rohan de Bresser Msen 13,0 3:19,9 --- --- 9,04 --- 45,24 1,55 4,97 2416
    2 Thijs Hulsen JJB 12,9 3:06,1 8,55 --- --- 32,66 --- 1,45 4,81 2181
    3 Jeroen Duif Msen 13,5 3:07,4 --- --- 9,06 --- 34,51 1,50 4,59 2137
    4 Donnie van Kerkoerle JJB 12,5 3:17,7 8,40 --- --- 21,40 --- 1,55 5,11 2106
    5 Vincent Hein JJB 12,5 3:12,7 6,31 --- --- 17,54 --- 1,60 4,77 1849
    6 Koen van den Boomen JJB 13,3 3:31,1 7,61 --- --- 20,17 --- 1,45 4,34 1483
    7 Thomas Witteveen JJB 14,1 3:54,4 8,47 --- --- 34,28 --- 1,40 4,23 1462
    8 Ron Dielhof M35 15,0 3:20,2 --- --- 6,33 --- 29,17 1,40 4,31 1451
    9 Matthijs Slegt JJB 13,5 4:01,1 10,07 --- --- 23,14 --- 1,40 4,14 1412
    10 Stijn Groen JJB 14,1 3:33,4 6,62 --- --- 22,07 --- 1,50 4,34 1349
    11 Bart van der Pasch Msen DNF 3:04,4 --- --- 9,45 --- NM DNS DNS 855
    12 Niels Faessen Msen 13,2 DNS --- --- 8,42 --- NM DNS DNS 657
    13 Patrick Aerts M35 15,2 3:56,9 --- --- 6,09 --- 23,92 1,20 3,62 654
    14 Mitchell Vereijken Msen DNF DNS --- --- 10,52 --- NM DNS DNS 498
    15 Tonnie de Benis JJB DNF 3:09,6 DNS --- --- DNS --- DNS DNS 389
    16 Ben Saris M35 DNS DNS --- --- DNS --- DNS DNS DNS 0
    16 Marcel Leijten Msen DNS DNS --- --- DNS --- DNS DNS DNS 0


    Specials Mannen/Junioren - Meerkamp

    # Naam 100m400mKogelVerPunten totaal
    1 Martijn de Laat 15,3 1:12,9 4,52 3,27 119
    2 Sjoerd van...en Heuvel 16,4 1:30,5 4,02 2,25 0
    2 Mike van Kuijk 34,0 3:25,7 2,89 1,57 0
    2 Thom Robben 16,9 1:47,3 3,95 0,17 0


    Meisjes Junioren C - Meerkamp

    # Naam 80m600mKogelSpeerHoogVerPunten totaal
    1 Sanne Kastelijn 10,9 1:57,5 7,19 18,85 1,45 4,45 2818
    2 Ning Slaats 11,2 1:58,5 7,51 16,13 1,45 4,47 2725
    3 Judith Witteveen 11,2 1:51,3 7,92 12,28 1,30 3,31 2397
    4 Sarah van der Stam 12,1 2:05,9 6,57 13,58 1,35 4,07 2247
    5 Saskia Smink 12,5 2:28,9 7,23 15,61 1,25 3,87 1969
    6 Lotte Maas 15,6 2:27,9 4,37 11,93 1,10 3,42 1204


    Meisjes Junioren D - Meerkamp

    # Naam 60m600mKogelSpeerHoogVerPunten totaal
    1 Femke Smink 9,2 2:07,6 9,10 11,97 1,20 4,11 2274
    2 Eline van Wanrooij 9,2 2:01,2 5,47 12,14 1,30 4,15 2219
    3 Floor van Veen 9,8 2:10,9 9,23 19,36 1,15 3,76 2205
    4 Lisa Scheepers 10,2 2:30,0 6,03 10,28 1,10 2,78 1377
    5 Jantine Ji...trikwerda 10,5 2:38,6 6,73 11,41 1,00 3,20 1360
    6 Evi Thijssen 10,7 2:32,9 5,20 7,77 0,95 2,82 1064
    7 Noa Wiltschek 12,5 2:59,2 6,70 11,16 0,80 2,16 673


    Meisjes Pupillen A - Meerkamp

    # Naam 60m1000mVortexHoogVerPunten totaal
    1 Veerle van Erp 9,9 3:43,1 20,50 1,20 3,50 2190
    2 Ilse van de Wiel 9,9 3:44,1 19,00 1,10 3,48 2087
    3 Loes van Gaalen 9,8 4:15,2 18,00 1,05 3,35 1874
    4 Sterre Robben 9,9 4:14,9 16,50 1,10 3,24 1852
    5 Anna van Straten 9,8 4:53,0 15,50 1,00 3,00 1588
    6 Nada el Mezamzi 9,8 5:06,0 10,50 0,95 3,20 1464
    7 Caroline Strikwerda 11,1 4:43,7 15,00 0,95 2,73 1345
    8 Meike van Rulo 10,9 4:57,6 14,00 0,90 2,70 1264


    Er bestaan nog geen estafette teams.


    Meisjes Pupillen B, C en Mini - Meerkamp

    # Naam 40mVortexHoogVerPunten totaal
    1 Milou Keulstra MPC 6,6 21,00 1,00 3,35 1648
    2 Micki Geijsels MPB 7,1 18,00 1,05 3,45 1556
    3 Lotte Aerts MPC 7,6 19,00 1,00 3,00 1348
    4 Iris van Sluisveld MPB 7,3 15,00 1,00 3,00 1342
    5 Eliza Dielhof MPB 7,2 13,50 0,85 2,95 1217
    6 Sanne van de Wiel MPB 7,6 11,00 0,90 2,75 1094
    7 Keesje Rooijakkers MPMini 7,7 9,00 0,70 2,70 880
    8 Hilde van Dam MPC 9,0 12,00 0,80 2,50 780
    9 Valerie Beenen MPB 8,4 7,00 0,80 2,40 738
    10 Sanne Olislagers MPMini 8,6 9,00 0,75 2,45 728
    11 Lisa van de Wiel MPMini 8,7 8,50 0,60 2,30 563


    Meisjes Pupillen B, C en Mini - 600 meter

    # Naam ResOBP
    Milou Keulstra MPC 2:07,3 ---
    Lotte Aerts MPC 2:16,5 ---
    Eliza Dielhof MPB 2:17,0 ---
    Iris van Sluisveld MPB 2:22,0 ---
    Sanne van de Wiel MPB 2:22,9 ---
    Micki Geijsels MPB 2:29,5 ---
    Sanne Olislagers MPMini 2:39,0 ---
    Hilde van Dam MPC 2:55,3 ---
    Keesje Rooijakkers MPMini 2:55,7 ---
    Valerie Beenen MPB 3:11,0 ---
    Lisa van de Wiel MPMini 3:23,5 ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Pupillen BCM, team 1 (est.) AV Generaal Michaelis - MPMini 9 2:56,4 1


    Specials Vrouwen/Junioren - Meerkamp

    # Naam 100m400mKogelVerPunten totaal
    1 Marianne Verdonk 13,3 1:03,6 NM NM 1250
    2 Jolanda van Kuik 20,6 1:58,6 3,24 2,24 4
    3 Nellie To...-Smetsers 27,9 2:41,3 3,21 1,36 1


    Vrouwen + Meisjes Junioren A en B - Meerkamp

    # Naam 100m1000mKogelKogelSpeerHoogVerPunten totaal
    1 Jolijn Sandbrink Vsen 13,0 3:40,4 --- 8,65 33,20 1,35 4,76 3440
    2 Ilonka de Bresser Vsen 13,1 3:36,4 --- 8,01 22,12 1,40 4,21 3119
    3 Jessie Van Os MJB 14,3 4:01,4 7,35 --- 24,67 1,20 3,85 2406
    4 Marijke Heddes MJB 14,7 3:42,8 6,37 --- 18,30 1,30 3,39 2255
    5 Maureen de Bresser MJA 15,6 4:30,0 --- 7,22 23,75 1,30 4,04 2243
    6 Renske van Os Vsen 13,5 DNF --- 8,06 16,69 1,20 3,47 1947
    7 Sandra Luijten MJB 16,1 3:54,0 6,15 --- 13,79 1,20 3,60 1800
    8 Jade van Tilburg MJB 19,1 DNF 5,46 --- 13,86 NM 1,90 487