Vereniging 'ARV Ilion' op '2e ZHM Pupillencompetitie 2017'

Pupil A - 60 meter

Naam Team Res OBPPunten totaal
Elianne Hopman MPA1 10,04 --- 69
Emma van der Linden MPA1 10,81 --- 50
Fleur van Zon MPA1 10,54 --- 56
Anne van Rooijen MPA1 10,78 --- 50
Elise Verboom MPA1 11,19 --- 41
Casper de Winter JPA1 10,08 --- 59
Merlijn Piepenbroek JPA1 9,70 --- 68
Bram Jansen JPA1 10,05 --- 59
Carsten Schouten JPA1 10,14 --- 57
Xander Turkstra JPA1 10,62 --- 47
Jesper Schaasberg JPA1 11,78 --- 26
Ivar Martens JPA1 11,04 --- 39


Pupil A - Meters maken

Naam Team ResOBP
Elianne Hopman MPA1 1300,00 ---
Emma van der Linden MPA1 1200,00 ---
Fleur van Zon MPA1 1175,00 ---
Anne van Rooijen MPA1 1175,00 ---
Elise Verboom MPA1 800,00 ---
Casper de Winter JPA1 1400,00 ---
Merlijn Piepenbroek JPA1 1500,00 ---
Bram Jansen JPA1 1400,00 ---
Carsten Schouten JPA1 1325,00 ---
Xander Turkstra JPA1 1350,00 ---
Jesper Schaasberg JPA1 1325,00 ---
Ivar Martens JPA1 --- ---
Megan Breumelhof MPA2 1450,00 ---
Rosanne Boer MPA2 1350,00 ---
Anniek van Holten MPA2 --- ---
Thijs de Groot JPA2 1150,00 ---
Dani Bontebal JPA2 1325,00 ---
Willem van der Hoest JPA2 1325,00 ---
Joep Kneppers JPA2 1425,00 ---
Rik den Duijn JPA2 1325,00 ---
Owen Teunissen JPA2 1275,00 ---
Rodin Verhulst JPA2 --- ---


Pupil A - 60 meter horden

Naam Team Res OBP
Megan Breumelhof MPA2 11,75 ---
Rosanne Boer MPA2 12,92 ---
Anniek van Holten MPA2 13,90 ---
Thijs de Groot JPA2 10,84 ---
Dani Bontebal JPA2 12,22 ---
Willem van der Hoest JPA2 11,00 ---
Joep Kneppers JPA2 11,25 ---
Rik den Duijn JPA2 12,66 ---
Owen Teunissen JPA2 12,73 ---
Rodin Verhulst JPA2 13,76 ---


Pupil A - Kogelstoten

Naam Team ResOBP
Megan Breumelhof MPA2 6,30 ---
Rosanne Boer MPA2 4,10 ---
Anniek van Holten MPA2 4,40 ---
Thijs de Groot JPA2 7,70 ---
Dani Bontebal JPA2 6,10 ---
Willem van der Hoest JPA2 5,20 ---
Joep Kneppers JPA2 4,70 ---
Rik den Duijn JPA2 5,20 ---
Owen Teunissen JPA2 4,70 ---
Rodin Verhulst JPA2 5,40 ---


Pupil A - Slingeren

Naam Team ResOBPPunten totaal
Elianne Hopman MPA1 20,00 --- 84
Emma van der Linden MPA1 14,00 --- 53
Fleur van Zon MPA1 13,50 --- 50
Anne van Rooijen MPA1 13,00 --- 48
Elise Verboom MPA1 12,00 --- 43
Casper de Winter JPA1 21,00 --- 78
Merlijn Piepenbroek JPA1 21,00 --- 78
Bram Jansen JPA1 19,50 --- 71
Carsten Schouten JPA1 16,00 --- 55
Xander Turkstra JPA1 15,00 --- 50
Jesper Schaasberg JPA1 15,00 --- 50
Ivar Martens JPA1 17,50 --- 62


Pupil A - Vortexwerpen

Naam Team ResOBP
Elianne Hopman MPA1 23,50 ---
Emma van der Linden MPA1 19,00 ---
Fleur van Zon MPA1 18,00 ---
Anne van Rooijen MPA1 16,50 ---
Elise Verboom MPA1 19,50 ---
Casper de Winter JPA1 40,00 ---
Merlijn Piepenbroek JPA1 33,00 ---
Bram Jansen JPA1 21,50 ---
Carsten Schouten JPA1 22,00 ---
Xander Turkstra JPA1 21,00 ---
Jesper Schaasberg JPA1 25,50 ---
Ivar Martens JPA1 29,00 ---
Megan Breumelhof MPA2 31,00 ---
Rosanne Boer MPA2 12,00 ---
Anniek van Holten MPA2 11,00 ---
Thijs de Groot JPA2 31,00 ---
Dani Bontebal JPA2 29,50 ---
Willem van der Hoest JPA2 23,50 ---
Joep Kneppers JPA2 21,50 ---
Rik den Duijn JPA2 22,50 ---
Owen Teunissen JPA2 21,50 ---
Rodin Verhulst JPA2 16,50 ---


Pupil A - Hoogspringen

Naam Team ResOBP
Megan Breumelhof MPA2 1,10 ---
Rosanne Boer MPA2 1,10 ---
Anniek van Holten MPA2 0,95 ---
Thijs de Groot JPA2 1,20 ---
Dani Bontebal JPA2 1,15 ---
Willem van der Hoest JPA2 1,15 ---
Joep Kneppers JPA2 1,05 ---
Rik den Duijn JPA2 1,15 ---
Owen Teunissen JPA2 1,05 ---
Rodin Verhulst JPA2 1,00 ---


Pupil A - Polsstokverspringen

Naam Team Res OBP
Megan Breumelhof MPA2 3,90 ---
Rosanne Boer MPA2 3,45 ---
Anniek van Holten MPA2 3,35 ---
Thijs de Groot JPA2 4,20 ---
Dani Bontebal JPA2 3,45 ---
Willem van der Hoest JPA2 3,65 ---
Joep Kneppers JPA2 4,00 ---
Rik den Duijn JPA2 3,35 ---
Owen Teunissen JPA2 3,45 ---
Rodin Verhulst JPA2 3,25 ---


Pupil A - Verspringen

Naam Team Res OBPPunten totaal
Elianne Hopman MPA1 3,60 --- 72
Emma van der Linden MPA1 3,25 --- 59
Fleur van Zon MPA1 3,15 --- 56
Anne van Rooijen MPA1 2,85 --- 46
Elise Verboom MPA1 3,30 --- 61
Casper de Winter JPA1 3,70 --- 65
Merlijn Piepenbroek JPA1 3,60 --- 62
Bram Jansen JPA1 3,55 --- 61
Carsten Schouten JPA1 3,30 --- 53
Xander Turkstra JPA1 2,90 --- 41
Jesper Schaasberg JPA1 2,95 --- 43
Ivar Martens JPA1 3,05 --- 46


Pupil B/C/mini - 40 meter

Naam Team Res OBPPunten totaal
Toni Ligeon MPB 7,11 --- 75
Edith van den Berg MPB 7,73 --- 56
Gio Kromokario JPB 6,85 --- 76
Matthieu Afognon JPB 6,52 --- 86
Nick Barendse JPB 7,58 --- 55
Tijn den Duijn JPB 7,34 --- 62
Luca Vergé JPB 8,15 --- 41
Thymo van Duivenbode JPB 7,60 --- 55
Aimé Suvaal JPB 7,78 --- 50
Jesse van de Voort JPB 7,53 --- 56


Pupil B/C/mini - Meters maken

Naam Team ResOBP
Julia Crins MPC 950,00 ---
Emma Tamminga MPC 825,00 ---
Celeste Ottes MPC 850,00 ---
Fay Barendse MPMini 825,00 ---
Lexie Slebe MPMini 700,00 ---
Olivier de Jager JPMini 875,00 ---
Cedric Hopman JPMini 750,00 ---
Kyano de Wind JPMini 700,00 ---
Finn Donkersloot JPC 1,03 ---
Boris Klaver JPC 950,00 ---
Ruben Driessens JPC 875,00 ---
Peter Spruyt JPC 825,00 ---
Toni Ligeon MPB 825,00 ---
Edith van den Berg MPB 975,00 ---
Gio Kromokario JPB 1,03 ---
Matthieu Afognon JPB 1,00 ---
Nick Barendse JPB 1,05 ---
Tijn den Duijn JPB 875,00 ---
Luca Vergé JPB 875,00 ---
Thymo van Duivenbode JPB 925,00 ---
Aimé Suvaal JPB 900,00 ---


Pupil B/C/mini - 40 meter horden

Naam Team Res OBP
Julia Crins MPC 7,47 ---
Emma Tamminga MPC 8,80 ---
Celeste Ottes MPC 9,81 ---
Fay Barendse MPMini 10,52 ---
Lexie Slebe MPMini 9,87 ---
Olivier de Jager JPMini 9,93 ---
Cedric Hopman JPMini 11,12 ---
Kyano de Wind JPMini 11,19 ---
Finn Donkersloot JPC 8,25 ---
Boris Klaver JPC 8,38 ---
Ruben Driessens JPC 7,83 ---
Peter Spruyt JPC 9,70 ---


Pupil B/C/mini - Balwerpen

Naam Team ResOBP
Julia Crins MPC 5,90 ---
Emma Tamminga MPC 4,60 ---
Celeste Ottes MPC 3,60 ---
Fay Barendse MPMini 4,00 ---
Lexie Slebe MPMini 3,00 ---
Olivier de Jager JPMini 3,80 ---
Cedric Hopman JPMini 2,20 ---
Kyano de Wind JPMini 2,20 ---
Finn Donkersloot JPC 5,60 ---
Boris Klaver JPC 6,30 ---
Ruben Driessens JPC 5,60 ---
Peter Spruyt JPC 4,40 ---


Pupil B/C/mini - Slingeren

Naam Team ResOBPPunten totaal
Toni Ligeon MPB 16,50 --- 97
Edith van den Berg MPB 12,00 --- 62
Gio Kromokario JPB 17,50 --- 95
Matthieu Afognon JPB 15,00 --- 77
Nick Barendse JPB 13,50 --- 67
Tijn den Duijn JPB 10,50 --- 47
Luca Vergé JPB 12,50 --- 60
Thymo van Duivenbode JPB 9,00 --- 37
Aimé Suvaal JPB 10,50 --- 47
Jesse van de Voort JPB 14,00 --- 70


Pupil B/C/mini - Vortexwerpen

Naam Team ResOBP
Julia Crins MPC 16,00 ---
Emma Tamminga MPC 13,00 ---
Celeste Ottes MPC 11,00 ---
Fay Barendse MPMini 9,00 ---
Lexie Slebe MPMini 7,00 ---
Olivier de Jager JPMini 12,50 ---
Cedric Hopman JPMini 8,50 ---
Kyano de Wind JPMini 11,00 ---
Finn Donkersloot JPC 21,00 ---
Boris Klaver JPC 15,50 ---
Ruben Driessens JPC 18,00 ---
Peter Spruyt JPC 11,00 ---
Toni Ligeon MPB 21,00 ---
Edith van den Berg MPB 15,50 ---
Gio Kromokario JPB 30,00 ---
Matthieu Afognon JPB 29,50 ---
Nick Barendse JPB 18,00 ---
Tijn den Duijn JPB 21,00 ---
Luca Vergé JPB 17,50 ---
Thymo van Duivenbode JPB 16,00 ---
Aimé Suvaal JPB 15,00 ---
Jesse van de Voort JPB 12,50 ---


Pupil B/C/mini - Hoogspringen

Naam Team ResOBP
Julia Crins MPC 1,00 ---
Emma Tamminga MPC 0,90 ---
Celeste Ottes MPC 0,80 ---
Fay Barendse MPMini 0,80 ---
Lexie Slebe MPMini 0,80 ---
Olivier de Jager JPMini 0,80 ---
Cedric Hopman JPMini 0,70 ---
Kyano de Wind JPMini 0,65 ---
Finn Donkersloot JPC 0,95 ---
Boris Klaver JPC 1,10 ---
Ruben Driessens JPC 1,00 ---
Peter Spruyt JPC 0,85 ---


Pupil B/C/mini - Hurkhoogspringen

Naam Team ResOBPPunten totaal
Toni Ligeon MPB 0,85 --- 61
Edith van den Berg MPB 0,80 --- 54
Gio Kromokario JPB 1,00 --- 76
Matthieu Afognon JPB 0,90 --- 62
Nick Barendse JPB 0,90 --- 62
Tijn den Duijn JPB 0,95 --- 69
Luca Vergé JPB 0,75 --- 43
Thymo van Duivenbode JPB 0,80 --- 49
Aimé Suvaal JPB 0,75 --- 43
Jesse van de Voort JPB 0,75 --- 43


Pupil B/C/mini - Verspringen

Naam Team Res OBP
Julia Crins MPC 3,65 ---
Emma Tamminga MPC 3,00 ---
Celeste Ottes MPC 2,45 ---
Fay Barendse MPMini 2,20 ---
Lexie Slebe MPMini 2,10 ---
Olivier de Jager JPMini 2,50 ---
Cedric Hopman JPMini 1,90 ---
Kyano de Wind JPMini 1,95 ---
Finn Donkersloot JPC 3,50 ---
Boris Klaver JPC 3,50 ---
Ruben Driessens JPC 3,00 ---
Peter Spruyt JPC 2,70 ---