Vereniging 'Leiden Atletiek' op '2e ZHM Pupillencompetitie 2017'

Pupil A - 60 meter

Naam Team Res OBPPunten totaal
Karlijn Jansz MPA1 10,25 --- 63
Mae van den Berg MPA1 9,51 --- 83
Isa Ong MPA1 10,31 --- 62
Jasmijn van Tol MPA1 10,76 --- 51
Manne Baan JPA1 9,07 --- 83
Joep den Dulk JPA1 10,27 --- 54
Hamzah Salah JPA1 10,60 --- 47
Ibrahim Maatoug JPA1 10,32 --- 53
Richard de Kort JPA1 10,43 --- 51
Jasper Koning JPA1 11,58 --- 29
Victor Waterreus JPA1 11,14 --- 37


Pupil A - Meters maken

Naam Team ResOBP
Karlijn Jansz MPA1 1350,00 ---
Mae van den Berg MPA1 1350,00 ---
Isa Ong MPA1 1350,00 ---
Jasmijn van Tol MPA1 1300,00 ---
Manne Baan JPA1 1525,00 ---
Joep den Dulk JPA1 1500,00 ---
Hamzah Salah JPA1 1225,00 ---
Ibrahim Maatoug JPA1 1225,00 ---
Richard de Kort JPA1 1175,00 ---
Jasper Koning JPA1 1225,00 ---
Victor Waterreus JPA1 1275,00 ---
Tara Sierksma MPA2 1450,00 ---
Lenja van Rooij MPA2 1350,00 ---
Rosanne Zoetemelk MPA2 1325,00 ---
Jet V.d. Heijden MPA2 1325,00 ---
Stine Nuijen MPA2 1300,00 ---
Juul Cuypers MPA2 1250,00 ---
Hester Vooijs MPA2 1350,00 ---
Femke Zwaan MPA2 1275,00 ---
Bodil de Jong MPA2 1050,00 ---
Linde Candido MPA2 1225,00 ---
Mees Kuiper MPA2 400,00 ---
Ingmar van Andel JPA2 1475,00 ---
Lucas den Besten JPA2 1475,00 ---
Jelle Nieuwenhuys JPA2 1550,00 ---
Liam Parkins JPA2 1500,00 ---
Erik Molevelt JPA2 1475,00 ---
Jelte Molendijk JPA2 1350,00 ---
Chander Ganga JPA2 1325,00 ---
Kai Beijer JPA2 1125,00 ---


Pupil A - 60 meter horden

Naam Team Res OBP
Tara Sierksma MPA2 12,00 ---
Lenja van Rooij MPA2 11,54 ---
Rosanne Zoetemelk MPA2 11,50 ---
Jet V.d. Heijden MPA2 12,26 ---
Stine Nuijen MPA2 11,98 ---
Juul Cuypers MPA2 11,97 ---
Hester Vooijs MPA2 12,22 ---
Femke Zwaan MPA2 11,90 ---
Bodil de Jong MPA2 11,30 ---
Linde Candido MPA2 12,55 ---
Mees Kuiper MPA2 12,43 ---
Ingmar van Andel JPA2 10,89 ---
Lucas den Besten JPA2 11,38 ---
Jelle Nieuwenhuys JPA2 11,27 ---
Liam Parkins JPA2 11,32 ---
Erik Molevelt JPA2 11,31 ---
Jelte Molendijk JPA2 12,92 ---
Chander Ganga JPA2 13,51 ---
Kai Beijer JPA2 16,39 ---


Pupil A - Kogelstoten

Naam Team ResOBP
Tara Sierksma MPA2 5,80 ---
Lenja van Rooij MPA2 6,40 ---
Rosanne Zoetemelk MPA2 5,90 ---
Jet V.d. Heijden MPA2 6,40 ---
Stine Nuijen MPA2 5,40 ---
Juul Cuypers MPA2 5,30 ---
Hester Vooijs MPA2 5,60 ---
Femke Zwaan MPA2 5,20 ---
Bodil de Jong MPA2 6,20 ---
Linde Candido MPA2 6,00 ---
Mees Kuiper MPA2 6,10 ---
Ingmar van Andel JPA2 7,50 ---
Lucas den Besten JPA2 7,10 ---
Jelle Nieuwenhuys JPA2 6,60 ---
Liam Parkins JPA2 5,80 ---
Erik Molevelt JPA2 6,10 ---
Jelte Molendijk JPA2 5,50 ---
Chander Ganga JPA2 4,30 ---
Kai Beijer JPA2 4,00 ---


Pupil A - Slingeren

Naam Team ResOBPPunten totaal
Karlijn Jansz MPA1 15,50 --- 61
Mae van den Berg MPA1 11,50 --- 40
Isa Ong MPA1 13,00 --- 48
Jasmijn van Tol MPA1 13,50 --- 50
Manne Baan JPA1 17,00 --- 59
Joep den Dulk JPA1 18,00 --- 64
Hamzah Salah JPA1 19,50 --- 71
Ibrahim Maatoug JPA1 17,50 --- 62
Richard de Kort JPA1 17,50 --- 62
Jasper Koning JPA1 18,00 --- 64
Victor Waterreus JPA1 15,00 --- 50


Pupil A - Vortexwerpen

Naam Team ResOBP
Karlijn Jansz MPA1 22,50 ---
Mae van den Berg MPA1 16,50 ---
Isa Ong MPA1 14,00 ---
Jasmijn van Tol MPA1 12,50 ---
Manne Baan JPA1 31,00 ---
Joep den Dulk JPA1 21,50 ---
Hamzah Salah JPA1 26,50 ---
Ibrahim Maatoug JPA1 21,50 ---
Richard de Kort JPA1 20,50 ---
Jasper Koning JPA1 23,50 ---
Victor Waterreus JPA1 12,00 ---
Tara Sierksma MPA2 28,00 ---
Lenja van Rooij MPA2 26,50 ---
Rosanne Zoetemelk MPA2 25,00 ---
Jet V.d. Heijden MPA2 31,00 ---
Stine Nuijen MPA2 22,50 ---
Juul Cuypers MPA2 21,50 ---
Hester Vooijs MPA2 21,00 ---
Femke Zwaan MPA2 23,00 ---
Bodil de Jong MPA2 21,50 ---
Linde Candido MPA2 15,00 ---
Mees Kuiper MPA2 21,00 ---
Ingmar van Andel JPA2 36,00 ---
Lucas den Besten JPA2 31,50 ---
Jelle Nieuwenhuys JPA2 25,00 ---
Liam Parkins JPA2 25,50 ---
Erik Molevelt JPA2 17,50 ---
Jelte Molendijk JPA2 21,00 ---
Chander Ganga JPA2 15,00 ---
Kai Beijer JPA2 22,00 ---


Pupil A - Hoogspringen

Naam Team ResOBP
Tara Sierksma MPA2 1,10 ---
Lenja van Rooij MPA2 1,10 ---
Rosanne Zoetemelk MPA2 1,10 ---
Jet V.d. Heijden MPA2 1,05 ---
Stine Nuijen MPA2 1,20 ---
Juul Cuypers MPA2 1,15 ---
Hester Vooijs MPA2 1,10 ---
Femke Zwaan MPA2 1,05 ---
Bodil de Jong MPA2 1,10 ---
Linde Candido MPA2 1,10 ---
Mees Kuiper MPA2 1,10 ---
Ingmar van Andel JPA2 1,30 ---
Lucas den Besten JPA2 1,05 ---
Jelle Nieuwenhuys JPA2 1,15 ---
Liam Parkins JPA2 1,05 ---
Erik Molevelt JPA2 1,15 ---
Jelte Molendijk JPA2 1,10 ---
Kai Beijer JPA2 0,85 ---


Pupil A - Polsstokverspringen

Naam Team Res OBP
Tara Sierksma MPA2 4,20 ---
Lenja van Rooij MPA2 4,00 ---
Rosanne Zoetemelk MPA2 4,10 ---
Jet V.d. Heijden MPA2 3,60 ---
Stine Nuijen MPA2 3,85 ---
Juul Cuypers MPA2 3,85 ---
Hester Vooijs MPA2 3,70 ---
Femke Zwaan MPA2 3,90 ---
Bodil de Jong MPA2 3,85 ---
Linde Candido MPA2 4,10 ---
Mees Kuiper MPA2 4,00 ---
Ingmar van Andel JPA2 4,65 ---
Lucas den Besten JPA2 4,45 ---
Jelle Nieuwenhuys JPA2 3,35 ---
Liam Parkins JPA2 3,70 ---
Erik Molevelt JPA2 3,85 ---
Jelte Molendijk JPA2 4,10 ---
Chander Ganga JPA2 3,45 ---
Kai Beijer JPA2 2,70 ---


Pupil A - Verspringen

Naam Team Res OBPPunten totaal
Karlijn Jansz MPA1 3,50 --- 68
Mae van den Berg MPA1 3,60 --- 72
Isa Ong MPA1 3,30 --- 61
Jasmijn van Tol MPA1 3,00 --- 51
Manne Baan JPA1 4,05 --- 77
Joep den Dulk JPA1 3,45 --- 58
Hamzah Salah JPA1 3,10 --- 47
Ibrahim Maatoug JPA1 2,85 --- 40
Richard de Kort JPA1 3,10 --- 47
Jasper Koning JPA1 2,90 --- 41
Victor Waterreus JPA1 2,45 --- 29


Pupil B/C/mini - 40 meter

Naam Team Res OBPPunten totaal
Juna Kortleever MPB 6,93 --- 81
Jente Meester MPB 8,66 --- 33
Lotte Bogaard MPB 8,32 --- 41
Fiene Hahn MPB 8,53 --- 36
Stella van Wijck MPB 7,74 --- 56
Fenna Melchior MPB 8,34 --- 41
Floris Aleman JPB 7,53 --- 56
Job Aukes JPB 7,23 --- 65
Teije Hoving JPB 7,23 --- 65
Hidde Smout JPB 7,36 --- 61
Mats Candido JPB 7,42 --- 59
Micha Oppenheim JPB 7,71 --- 52
Djes Slings JPB 7,75 --- 51
Twan van Andel JPB 8,03 --- 44
Thomas Scheidema JPB 7,75 --- 51
Daniël Vleeming JPB 8,43 --- 35
Fin Harms JPB 8,43 --- 35


Pupil B/C/mini - Meters maken

Naam Team ResOBP
Evi Versluis MPC 800,00 ---
Sara Faaij MPC 875,00 ---
Norah van Dijk MPC 825,00 ---
Olivia van der Waals MPC 800,00 ---
Ilse Vooijs MPC 825,00 ---
Dagmar Bruinsma MPC 675,00 ---
Bente Commandeur MPMini 925,00 ---
Nikki Alma MPMini 750,00 ---
Matilda Ricci MPMini 750,00 ---
Sophia Andrade MPMini 750,00 ---
Loets Kortleever JPMini 925,00 ---
Tigo Mooiman JPMini 675,00 ---
Niels van Schaik JPMini 675,00 ---
Jonathan Otgaar JPMini 750,00 ---
Sebastiaan... Huijstee JPC 975,00 ---
Boris Vet JPC 825,00 ---
Lucas Mens JPC 975,00 ---
Boaz Tuijn JPC 825,00 ---
Juna Kortleever MPB 950,00 ---
Jente Meester MPB 825,00 ---
Lotte Bogaard MPB 900,00 ---
Fiene Hahn MPB 750,00 ---
Stella van Wijck MPB 900,00 ---
Fenna Melchior MPB 500,00 ---
Floris Aleman JPB 900,00 ---
Job Aukes JPB 975,00 ---
Teije Hoving JPB 975,00 ---
Hidde Smout JPB 900,00 ---
Mats Candido JPB 875,00 ---
Micha Oppenheim JPB 850,00 ---
Djes Slings JPB 925,00 ---
Twan van Andel JPB 925,00 ---
Thomas Scheidema JPB 750,00 ---
Daniël Vleeming JPB 925,00 ---
Fin Harms JPB 925,00 ---


Pupil B/C/mini - 40 meter horden

Naam Team Res OBP
Evi Versluis MPC 8,67 ---
Sara Faaij MPC 8,29 ---
Norah van Dijk MPC 8,95 ---
Olivia van der Waals MPC 10,07 ---
Ilse Vooijs MPC 9,80 ---
Dagmar Bruinsma MPC 9,78 ---
Bente Commandeur MPMini 10,31 ---
Nikki Alma MPMini 10,67 ---
Matilda Ricci MPMini 11,71 ---
Sophia Andrade MPMini 10,45 ---
Loets Kortleever JPMini 8,64 ---
Tigo Mooiman JPMini 9,34 ---
Niels van Schaik JPMini 9,16 ---
Jonathan Otgaar JPMini 10,72 ---
Sebastiaan... Huijstee JPC 8,61 ---
Boris Vet JPC 8,36 ---
Lucas Mens JPC 9,16 ---
Boaz Tuijn JPC 10,10 ---


Pupil B/C/mini - Balwerpen

Naam Team ResOBP
Evi Versluis MPC 5,10 ---
Sara Faaij MPC 4,40 ---
Norah van Dijk MPC 4,60 ---
Olivia van der Waals MPC 4,60 ---
Ilse Vooijs MPC 4,10 ---
Dagmar Bruinsma MPC 3,90 ---
Bente Commandeur MPMini 4,40 ---
Nikki Alma MPMini 2,90 ---
Matilda Ricci MPMini 2,30 ---
Sophia Andrade MPMini 2,10 ---
Loets Kortleever JPMini 4,40 ---
Tigo Mooiman JPMini 5,00 ---
Niels van Schaik JPMini 3,80 ---
Jonathan Otgaar JPMini 3,20 ---
Sebastiaan... Huijstee JPC 5,80 ---
Boris Vet JPC 5,40 ---
Lucas Mens JPC 3,90 ---
Boaz Tuijn JPC 4,20 ---


Pupil B/C/mini - Slingeren

Naam Team ResOBPPunten totaal
Juna Kortleever MPB 13,00 --- 70
Jente Meester MPB 12,00 --- 62
Lotte Bogaard MPB 12,00 --- 62
Fiene Hahn MPB 11,50 --- 59
Stella van Wijck MPB 9,50 --- 44
Fenna Melchior MPB 12,50 --- 66
Floris Aleman JPB 16,00 --- 84
Job Aukes JPB 15,50 --- 81
Teije Hoving JPB 15,00 --- 77
Hidde Smout JPB 14,50 --- 74
Mats Candido JPB 12,00 --- 57
Micha Oppenheim JPB 13,00 --- 64
Djes Slings JPB 12,00 --- 57
Twan van Andel JPB 11,00 --- 50
Thomas Scheidema JPB 14,50 --- 74
Daniël Vleeming JPB 10,50 --- 47
Fin Harms JPB 7,00 --- 24


Pupil B/C/mini - Vortexwerpen

Naam Team ResOBP
Evi Versluis MPC 13,50 ---
Sara Faaij MPC 8,50 ---
Norah van Dijk MPC 14,50 ---
Olivia van der Waals MPC 17,00 ---
Ilse Vooijs MPC 10,00 ---
Dagmar Bruinsma MPC 8,50 ---
Bente Commandeur MPMini 13,50 ---
Nikki Alma MPMini 11,00 ---
Matilda Ricci MPMini 7,00 ---
Sophia Andrade MPMini 4,50 ---
Loets Kortleever JPMini 14,50 ---
Tigo Mooiman JPMini 14,50 ---
Niels van Schaik JPMini 12,50 ---
Jonathan Otgaar JPMini 8,50 ---
Sebastiaan... Huijstee JPC 19,00 ---
Boris Vet JPC 16,00 ---
Lucas Mens JPC 10,00 ---
Boaz Tuijn JPC 10,50 ---
Juna Kortleever MPB 18,00 ---
Jente Meester MPB 15,50 ---
Lotte Bogaard MPB 11,50 ---
Fiene Hahn MPB 10,00 ---
Stella van Wijck MPB 7,00 ---
Fenna Melchior MPB 10,00 ---
Floris Aleman JPB 29,00 ---
Job Aukes JPB 21,00 ---
Teije Hoving JPB 18,00 ---
Hidde Smout JPB 21,00 ---
Mats Candido JPB 22,50 ---
Micha Oppenheim JPB 24,00 ---
Djes Slings JPB 16,00 ---
Twan van Andel JPB 16,00 ---
Thomas Scheidema JPB 13,00 ---
Daniël Vleeming JPB 12,00 ---
Fin Harms JPB 9,50 ---


Pupil B/C/mini - Hoogspringen

Naam Team ResOBP
Evi Versluis MPC 0,90 ---
Sara Faaij MPC 0,85 ---
Norah van Dijk MPC 0,90 ---
Olivia van der Waals MPC 0,80 ---
Ilse Vooijs MPC 0,75 ---
Dagmar Bruinsma MPC 0,90 ---
Bente Commandeur MPMini 0,85 ---
Nikki Alma MPMini 0,60 ---
Matilda Ricci MPMini 0,70 ---
Sophia Andrade MPMini 0,65 ---
Loets Kortleever JPMini 0,85 ---
Tigo Mooiman JPMini 0,80 ---
Niels van Schaik JPMini 0,80 ---
Jonathan Otgaar JPMini 0,75 ---
Sebastiaan... Huijstee JPC 0,85 ---
Boris Vet JPC 0,75 ---
Lucas Mens JPC 0,80 ---
Boaz Tuijn JPC 0,85 ---


Pupil B/C/mini - Hurkhoogspringen

Naam Team ResOBPPunten totaal
Juna Kortleever MPB 0,95 --- 76
Jente Meester MPB 0,85 --- 61
Lotte Bogaard MPB 0,75 --- 47
Fiene Hahn MPB 0,80 --- 54
Stella van Wijck MPB 0,65 --- 34
Fenna Melchior MPB 0,75 --- 47
Floris Aleman JPB 0,95 --- 69
Job Aukes JPB 0,90 --- 62
Teije Hoving JPB 1,00 --- 76
Hidde Smout JPB 0,80 --- 49
Mats Candido JPB 0,85 --- 56
Micha Oppenheim JPB 0,75 --- 43
Djes Slings JPB 0,70 --- 37
Twan van Andel JPB 0,80 --- 49
Thomas Scheidema JPB 0,75 --- 43
Daniël Vleeming JPB 0,70 --- 37
Fin Harms JPB 0,65 --- 31


Pupil B/C/mini - Verspringen

Naam Team Res OBP
Evi Versluis MPC 2,95 ---
Sara Faaij MPC 3,05 ---
Norah van Dijk MPC 2,55 ---
Olivia van der Waals MPC 2,55 ---
Ilse Vooijs MPC 2,50 ---
Dagmar Bruinsma MPC 2,45 ---
Bente Commandeur MPMini 2,70 ---
Nikki Alma MPMini 2,50 ---
Matilda Ricci MPMini 2,10 ---
Sophia Andrade MPMini 2,20 ---
Loets Kortleever JPMini 2,80 ---
Tigo Mooiman JPMini 2,70 ---
Niels van Schaik JPMini 2,40 ---
Jonathan Otgaar JPMini 2,40 ---
Sebastiaan... Huijstee JPC 3,05 ---
Boris Vet JPC 2,65 ---
Lucas Mens JPC 2,75 ---
Boaz Tuijn JPC 2,55 ---