Vereniging 'AV Gouda' op '2e ZHM Pupillencompetitie 2017'

Pupil A - 60 meter

Naam Team Res OBPPunten totaal
Sam Lopes...na Fortes MPA1 10,37 --- 60
Isa Hammer MPA1 11,17 --- 42
Fenne van der Horst MPA1 12,17 --- 23
Guusje van Oosten MPA1 12,53 --- 18
Luuk de Haan JPA1 11,21 --- 36
Luuk Schoonman JPA1 10,76 --- 44
Xander Broer JPA1 12,30 --- 18
Tobias Henze JPA1 10,33 --- 53
Stijn van Eijk JPA1 11,35 --- 33
Gideon Kreuk JPA1 11,62 --- 29
Sjoerd Mikkers JPA1 11,05 --- 39


Pupil A - Meters maken

Naam Team ResOBP
Sam Lopes...na Fortes MPA1 1375,00 ---
Isa Hammer MPA1 1150,00 ---
Fenne van der Horst MPA1 1100,00 ---
Guusje van Oosten MPA1 1050,00 ---
Luuk de Haan JPA1 1300,00 ---
Luuk Schoonman JPA1 1350,00 ---
Xander Broer JPA1 1175,00 ---
Tobias Henze JPA1 1225,00 ---
Stijn van Eijk JPA1 1225,00 ---
Gideon Kreuk JPA1 1225,00 ---
Sjoerd Mikkers JPA1 --- ---
Renske de Wilde MPA2 1350,00 ---
Puck van der Wolf MPA2 1350,00 ---
Cathleen van Esterik MPA2 1350,00 ---
Anna Kooij MPA2 1300,00 ---
Soukaina Chaoui MPA2 1200,00 ---
Indy Stor MPA2 --- ---
Tim van Tilburg JPA2 1500,00 ---
Jack Lavrijsen JPA2 1350,00 ---


Pupil A - 60 meter horden

Naam Team Res OBP
Renske de Wilde MPA2 11,46 ---
Puck van der Wolf MPA2 12,16 ---
Cathleen van Esterik MPA2 12,89 ---
Anna Kooij MPA2 12,13 ---
Soukaina Chaoui MPA2 13,53 ---
Indy Stor MPA2 12,10 ---
Tim van Tilburg JPA2 11,34 ---
Jack Lavrijsen JPA2 11,94 ---


Pupil A - Kogelstoten

Naam Team ResOBP
Renske de Wilde MPA2 6,50 ---
Puck van der Wolf MPA2 5,00 ---
Cathleen van Esterik MPA2 5,50 ---
Anna Kooij MPA2 4,90 ---
Soukaina Chaoui MPA2 5,60 ---
Indy Stor MPA2 4,20 ---
Tim van Tilburg JPA2 7,70 ---
Jack Lavrijsen JPA2 7,00 ---


Pupil A - Slingeren

Naam Team ResOBPPunten totaal
Sam Lopes...na Fortes MPA1 20,50 --- 87
Isa Hammer MPA1 14,50 --- 55
Fenne van der Horst MPA1 14,00 --- 53
Guusje van Oosten MPA1 14,50 --- 55
Luuk de Haan JPA1 18,00 --- 64
Luuk Schoonman JPA1 17,50 --- 62
Xander Broer JPA1 13,00 --- 41
Tobias Henze JPA1 13,00 --- 41
Stijn van Eijk JPA1 13,50 --- 44
Gideon Kreuk JPA1 13,00 --- 41
Sjoerd Mikkers JPA1 11,50 --- 35


Pupil A - Vortexwerpen

Naam Team ResOBP
Sam Lopes...na Fortes MPA1 24,50 ---
Isa Hammer MPA1 18,00 ---
Fenne van der Horst MPA1 17,00 ---
Guusje van Oosten MPA1 17,00 ---
Luuk de Haan JPA1 24,00 ---
Luuk Schoonman JPA1 20,50 ---
Xander Broer JPA1 23,00 ---
Tobias Henze JPA1 12,50 ---
Stijn van Eijk JPA1 16,00 ---
Gideon Kreuk JPA1 19,50 ---
Sjoerd Mikkers JPA1 16,50 ---
Renske de Wilde MPA2 29,00 ---
Puck van der Wolf MPA2 18,50 ---
Cathleen van Esterik MPA2 17,00 ---
Anna Kooij MPA2 12,00 ---
Soukaina Chaoui MPA2 14,50 ---
Indy Stor MPA2 14,00 ---
Tim van Tilburg JPA2 34,50 ---
Jack Lavrijsen JPA2 27,50 ---


Pupil A - Hoogspringen

Naam Team ResOBP
Renske de Wilde MPA2 1,05 ---
Puck van der Wolf MPA2 1,00 ---
Cathleen van Esterik MPA2 1,00 ---
Anna Kooij MPA2 1,10 ---
Soukaina Chaoui MPA2 0,95 ---
Indy Stor MPA2 1,05 ---
Tim van Tilburg JPA2 1,20 ---
Jack Lavrijsen JPA2 1,10 ---


Pupil A - Polsstokverspringen

Naam Team Res OBP
Renske de Wilde MPA2 4,00 ---
Puck van der Wolf MPA2 3,80 ---
Cathleen van Esterik MPA2 3,70 ---
Anna Kooij MPA2 3,80 ---
Soukaina Chaoui MPA2 3,70 ---
Indy Stor MPA2 3,55 ---
Tim van Tilburg JPA2 4,25 ---
Jack Lavrijsen JPA2 4,10 ---


Pupil A - Verspringen

Naam Team Res OBPPunten totaal
Sam Lopes...na Fortes MPA1 3,35 --- 63
Isa Hammer MPA1 3,10 --- 54
Fenne van der Horst MPA1 2,45 --- 34
Guusje van Oosten MPA1 2,45 --- 34
Luuk de Haan JPA1 3,10 --- 47
Luuk Schoonman JPA1 2,90 --- 41
Xander Broer JPA1 2,80 --- 39
Tobias Henze JPA1 2,50 --- 30
Stijn van Eijk JPA1 2,60 --- 33
Gideon Kreuk JPA1 2,40 --- 28
Sjoerd Mikkers JPA1 2,65 --- 34


Pupil B/C/mini - 40 meter

Naam Team Res OBPPunten totaal
Lois van der Zanden MPB 7,53 --- 62
Sara Liebrechts MPB 7,47 --- 64
Anna Blok MPB 7,54 --- 62
Giamingga Orsini MPB 7,81 --- 54
Safae Barboucha MPB 9,50 --- 17
Hugo Slangen JPB 7,06 --- 69
Jorne Stieltjes JPB 7,60 --- 55
Thomas van Hest JPB 7,91 --- 47
Olger van Husen JPB 9,21 --- 20


Pupil B/C/mini - Meters maken

Naam Team ResOBP
Donna van Dijk MPC 750,00 ---
Esther Groenewoud MPC 750,00 ---
Emma Wissing MPC --- ---
Thomas Spoel JPMini 875,00 ---
Tijn Mikkers JPMini 825,00 ---
Ruben Beuning JPC 850,00 ---
Saad Hamdaoui JPC 950,00 ---
Marcel Sc...nderwoerd JPC 900,00 ---
Bram de Haan JPC 775,00 ---
Lois van der Zanden MPB 950,00 ---
Sara Liebrechts MPB 900,00 ---
Anna Blok MPB 900,00 ---
Giamingga Orsini MPB 725,00 ---
Safae Barboucha MPB 650,00 ---
Hugo Slangen JPB 1,03 ---
Jorne Stieltjes JPB 975,00 ---
Thomas van Hest JPB 900,00 ---
Olger van Husen JPB 825,00 ---


Pupil B/C/mini - 40 meter horden

Naam Team Res OBP
Donna van Dijk MPC 10,16 ---
Esther Groenewoud MPC 10,14 ---
Emma Wissing MPC 11,60 ---
Thomas Spoel JPMini 9,84 ---
Tijn Mikkers JPMini 10,60 ---
Ruben Beuning JPC 8,96 ---
Saad Hamdaoui JPC 9,48 ---
Marcel Sc...nderwoerd JPC 9,16 ---
Bram de Haan JPC 10,68 ---


Pupil B/C/mini - Balwerpen

Naam Team ResOBP
Donna van Dijk MPC 3,70 ---
Esther Groenewoud MPC 2,80 ---
Emma Wissing MPC 4,20 ---
Thomas Spoel JPMini 3,40 ---
Tijn Mikkers JPMini 4,10 ---
Ruben Beuning JPC 4,50 ---
Saad Hamdaoui JPC 3,80 ---
Marcel Sc...nderwoerd JPC 3,50 ---
Bram de Haan JPC 3,60 ---


Pupil B/C/mini - Slingeren

Naam Team ResOBPPunten totaal
Lois van der Zanden MPB 17,50 --- 105
Sara Liebrechts MPB 12,00 --- 62
Anna Blok MPB 15,00 --- 85
Giamingga Orsini MPB 12,00 --- 62
Safae Barboucha MPB 11,00 --- 55
Hugo Slangen JPB 17,50 --- 95
Jorne Stieltjes JPB 15,50 --- 81
Thomas van Hest JPB 10,00 --- 43
Olger van Husen JPB 12,50 --- 60


Pupil B/C/mini - Vortexwerpen

Naam Team ResOBP
Donna van Dijk MPC 8,00 ---
Esther Groenewoud MPC 9,00 ---
Emma Wissing MPC 10,50 ---
Thomas Spoel JPMini 10,50 ---
Tijn Mikkers JPMini 8,00 ---
Ruben Beuning JPC 10,00 ---
Saad Hamdaoui JPC 8,00 ---
Marcel Sc...nderwoerd JPC 7,50 ---
Bram de Haan JPC 8,50 ---
Lois van der Zanden MPB 22,00 ---
Sara Liebrechts MPB 18,00 ---
Anna Blok MPB 17,00 ---
Giamingga Orsini MPB 13,50 ---
Safae Barboucha MPB 14,00 ---
Hugo Slangen JPB 18,50 ---
Jorne Stieltjes JPB 23,50 ---
Thomas van Hest JPB 16,50 ---
Olger van Husen JPB 16,00 ---


Pupil B/C/mini - Hoogspringen

Naam Team ResOBP
Donna van Dijk MPC 0,85 ---
Esther Groenewoud MPC 0,80 ---
Emma Wissing MPC 0,75 ---
Thomas Spoel JPMini 0,85 ---
Tijn Mikkers JPMini 0,80 ---
Ruben Beuning JPC 0,80 ---
Saad Hamdaoui JPC 0,80 ---
Marcel Sc...nderwoerd JPC 0,80 ---
Bram de Haan JPC 0,75 ---


Pupil B/C/mini - Hurkhoogspringen

Naam Team ResOBPPunten totaal
Lois van der Zanden MPB 0,85 --- 61
Sara Liebrechts MPB 0,85 --- 61
Anna Blok MPB 0,60 --- 28
Giamingga Orsini MPB 0,70 --- 41
Safae Barboucha MPB 0,70 --- 41
Hugo Slangen JPB 0,95 --- 69
Jorne Stieltjes JPB 0,90 --- 62
Thomas van Hest JPB 0,75 --- 43
Olger van Husen JPB 0,60 --- 26


Pupil B/C/mini - Verspringen

Naam Team Res OBP
Donna van Dijk MPC 2,30 ---
Esther Groenewoud MPC 2,30 ---
Emma Wissing MPC --- ---
Thomas Spoel JPMini 2,50 ---
Tijn Mikkers JPMini 2,15 ---
Ruben Beuning JPC 2,65 ---
Saad Hamdaoui JPC 2,45 ---
Marcel Sc...nderwoerd JPC 2,00 ---
Bram de Haan JPC 1,95 ---