Vereniging 'AV De Spartaan' op '2e ZHM Pupillencompetitie 2017'

Pupil A - 60 meter

Naam Team Res OBPPunten totaal
Julia Pieterse MPA1 10,14 --- 66
Fenne Kauffman MPA1 10,38 --- 60
Lilian van der Ent MPA1 10,28 --- 62
Esmee Lommerse MPA1 10,27 --- 63
Phileine Godefrooi MPA1 12,43 --- 19
Florian Bloemheuvel JPA1 10,07 --- 59
Thijs Paddenburg JPA1 9,77 --- 66
Luuk van den Berg JPA1 10,49 --- 50
Colin Groenendijk JPA1 10,39 --- 52
Robin Trap JPA1 11,36 --- 33
Ollie Meurs JPA1 11,96 --- 23


Pupil A - Meters maken

Naam Team ResOBP
Julia Pieterse MPA1 1250,00 ---
Fenne Kauffman MPA1 1375,00 ---
Lilian van der Ent MPA1 1425,00 ---
Esmee Lommerse MPA1 1200,00 ---
Phileine Godefrooi MPA1 800,00 ---
Florian Bloemheuvel JPA1 1475,00 ---
Thijs Paddenburg JPA1 1425,00 ---
Luuk van den Berg JPA1 1425,00 ---
Colin Groenendijk JPA1 1225,00 ---
Robin Trap JPA1 --- ---
Ollie Meurs JPA1 1275,00 ---
Jarit van der Ven MPA2 1350,00 ---
Gioia Remkes MPA2 1425,00 ---
Steffanie Gilissen MPA2 1275,00 ---
Sofie Heidinga MPA2 1275,00 ---
Maud van Noort MPA2 1250,00 ---
Isa Kovács MPA2 1,13 ---
Youri Feijt JPA2 1450,00 ---
Tim Philipse JPA2 1300,00 ---
Finn Leukel JPA2 1300,00 ---
Ryan Bootsma JPA2 1300,00 ---
Jasper Stokman JPA2 875,00 ---
Raemon Baak JPA2 1375,00 ---
Moreno Seijsener JPA2 1150,00 ---
Jurre Dijkstra JPA2 1350,00 ---
Teije van Schaik JPA2 1400,00 ---
Wout Vermeij JPA2 1275,00 ---
Ennio Giltay Veth JPA2 1150,00 ---
Spiho Diderik JPA2 1200,00 ---
Isa Kovács MPA2 1125,00 ---


Pupil A - 60 meter horden

Naam Team Res OBP
Jarit van der Ven MPA2 11,00 ---
Gioia Remkes MPA2 11,78 ---
Steffanie Gilissen MPA2 12,30 ---
Sofie Heidinga MPA2 12,38 ---
Maud van Noort MPA2 12,71 ---
Isa Kovács MPA2 12,70 ---
Youri Feijt JPA2 11,53 ---
Tim Philipse JPA2 10,63 ---
Finn Leukel JPA2 11,33 ---
Ryan Bootsma JPA2 11,02 ---
Jasper Stokman JPA2 11,98 ---
Raemon Baak JPA2 11,78 ---
Moreno Seijsener JPA2 11,74 ---
Jurre Dijkstra JPA2 13,34 ---
Teije van Schaik JPA2 12,48 ---
Wout Vermeij JPA2 13,82 ---
Ennio Giltay Veth JPA2 13,79 ---
Spiho Diderik JPA2 16,84 ---


Pupil A - Kogelstoten

Naam Team ResOBP
Jarit van der Ven MPA2 7,70 ---
Gioia Remkes MPA2 6,80 ---
Steffanie Gilissen MPA2 5,50 ---
Sofie Heidinga MPA2 5,30 ---
Maud van Noort MPA2 5,40 ---
Isa Kovács MPA2 5,20 ---
Youri Feijt JPA2 7,10 ---
Tim Philipse JPA2 8,30 ---
Finn Leukel JPA2 7,80 ---
Ryan Bootsma JPA2 6,50 ---
Jasper Stokman JPA2 7,70 ---
Raemon Baak JPA2 5,40 ---
Moreno Seijsener JPA2 6,00 ---
Jurre Dijkstra JPA2 4,80 ---
Teije van Schaik JPA2 5,30 ---
Wout Vermeij JPA2 5,80 ---
Ennio Giltay Veth JPA2 5,00 ---
Spiho Diderik JPA2 3,20 ---


Pupil A - Slingeren

Naam Team ResOBPPunten totaal
Julia Pieterse MPA1 14,50 --- 55
Fenne Kauffman MPA1 17,00 --- 68
Lilian van der Ent MPA1 16,50 --- 66
Esmee Lommerse MPA1 12,50 --- 45
Phileine Godefrooi MPA1 9,50 --- 30
Florian Bloemheuvel JPA1 21,50 --- 80
Thijs Paddenburg JPA1 18,00 --- 64
Luuk van den Berg JPA1 15,50 --- 53
Colin Groenendijk JPA1 15,00 --- 50
Robin Trap JPA1 18,50 --- 66
Ollie Meurs JPA1 11,50 --- 35


Pupil A - Vortexwerpen

Naam Team ResOBP
Julia Pieterse MPA1 26,00 ---
Fenne Kauffman MPA1 20,00 ---
Lilian van der Ent MPA1 16,50 ---
Esmee Lommerse MPA1 18,50 ---
Phileine Godefrooi MPA1 12,00 ---
Florian Bloemheuvel JPA1 32,00 ---
Thijs Paddenburg JPA1 27,50 ---
Luuk van den Berg JPA1 27,00 ---
Colin Groenendijk JPA1 29,50 ---
Robin Trap JPA1 23,50 ---
Ollie Meurs JPA1 19,00 ---
Jarit van der Ven MPA2 22,50 ---
Gioia Remkes MPA2 20,00 ---
Steffanie Gilissen MPA2 27,50 ---
Sofie Heidinga MPA2 20,50 ---
Maud van Noort MPA2 18,00 ---
Isa Kovács MPA2 19,50 ---
Youri Feijt JPA2 38,00 ---
Tim Philipse JPA2 29,50 ---
Finn Leukel JPA2 29,00 ---
Ryan Bootsma JPA2 22,00 ---
Jasper Stokman JPA2 35,00 ---
Raemon Baak JPA2 25,50 ---
Moreno Seijsener JPA2 26,00 ---
Jurre Dijkstra JPA2 20,00 ---
Teije van Schaik JPA2 21,00 ---
Wout Vermeij JPA2 22,00 ---
Ennio Giltay Veth JPA2 17,50 ---
Spiho Diderik JPA2 7,50 ---


Pupil A - Hoogspringen

Naam Team ResOBP
Jarit van der Ven MPA2 1,20 ---
Gioia Remkes MPA2 1,20 ---
Steffanie Gilissen MPA2 1,10 ---
Sofie Heidinga MPA2 1,10 ---
Maud van Noort MPA2 1,15 ---
Isa Kovács MPA2 1,15 ---
Youri Feijt JPA2 1,20 ---
Tim Philipse JPA2 1,20 ---
Finn Leukel JPA2 1,25 ---
Ryan Bootsma JPA2 1,35 ---
Jasper Stokman JPA2 1,10 ---
Raemon Baak JPA2 1,05 ---
Moreno Seijsener JPA2 1,05 ---
Jurre Dijkstra JPA2 1,10 ---
Teije van Schaik JPA2 0,90 ---
Wout Vermeij JPA2 1,00 ---
Ennio Giltay Veth JPA2 0,95 ---
Spiho Diderik JPA2 0,75 ---


Pupil A - Polsstokverspringen

Naam Team Res OBP
Jarit van der Ven MPA2 4,00 ---
Gioia Remkes MPA2 3,65 ---
Steffanie Gilissen MPA2 3,30 ---
Sofie Heidinga MPA2 3,70 ---
Maud van Noort MPA2 3,55 ---
Isa Kovács MPA2 3,40 ---
Youri Feijt JPA2 4,15 ---
Tim Philipse JPA2 4,30 ---
Finn Leukel JPA2 3,75 ---
Ryan Bootsma JPA2 3,65 ---
Jasper Stokman JPA2 4,00 ---
Raemon Baak JPA2 3,65 ---
Moreno Seijsener JPA2 3,85 ---
Jurre Dijkstra JPA2 3,60 ---
Teije van Schaik JPA2 3,55 ---
Wout Vermeij JPA2 3,35 ---
Ennio Giltay Veth JPA2 3,90 ---
Spiho Diderik JPA2 2,90 ---


Pupil A - Verspringen

Naam Team Res OBPPunten totaal
Julia Pieterse MPA1 3,45 --- 66
Fenne Kauffman MPA1 3,25 --- 59
Lilian van der Ent MPA1 3,25 --- 59
Esmee Lommerse MPA1 2,95 --- 49
Phileine Godefrooi MPA1 2,45 --- 34
Florian Bloemheuvel JPA1 3,60 --- 62
Thijs Paddenburg JPA1 3,75 --- 67
Luuk van den Berg JPA1 3,25 --- 52
Colin Groenendijk JPA1 3,10 --- 47
Robin Trap JPA1 2,75 --- 37
Ollie Meurs JPA1 2,65 --- 34


Pupil B/C/mini - 40 meter

Naam Team Res OBPPunten totaal
Tessa Verhoeven MPB 8,04 --- 48
Amber Nuis MPB 7,42 --- 65
Evi Bakker MPB 8,38 --- 40
Emma Ouwehand MPB 8,37 --- 40
Thijs Berger JPB 7,79 --- 50
Valentino Clemens JPB 7,43 --- 59
Denny Verhagen JPB 7,37 --- 61
Ties Zuijderduijn JPB 7,48 --- 58
Daan Arens JPB 7,45 --- 59
Wess Waasdorp JPB 7,94 --- 46


Pupil B/C/mini - Meters maken

Naam Team ResOBP
Isa Philipse MPC 875,00 ---
Rosanne Bruggeman MPC 800,00 ---
Milou Heidinga MPC 850,00 ---
Michelle Gilissen MPC 750,00 ---
Lindsey Clemens MPMini 925,00 ---
Reina Böhm MPMini 850,00 ---
Wesley Warmerdam JPMini 925,00 ---
Kay Seijsener JPMini 675,00 ---
Cas van Slooten JPC 925,00 ---
Siebe Holleman JPC 925,00 ---
Julian van Eijndt JPC 925,00 ---
Luuk Arends JPC 875,00 ---
David Kaptein JPC 950,00 ---
Roelf Sienot JPC 900,00 ---
Raúl Flores JPC 725,00 ---
Ben van Dorsselaer JPC 800,00 ---
Max Loefs JPC 775,00 ---
Tessa Verhoeven MPB 850,00 ---
Amber Nuis MPB 750,00 ---
Evi Bakker MPB 800,00 ---
Emma Ouwehand MPB 750,00 ---
Thijs Berger JPB 950,00 ---
Valentino Clemens JPB 900,00 ---
Denny Verhagen JPB 950,00 ---
Ties Zuijderduijn JPB 925,00 ---
Daan Arens JPB 825,00 ---
Wess Waasdorp JPB 800,00 ---


Pupil B/C/mini - 40 meter horden

Naam Team Res OBP
Isa Philipse MPC 9,06 ---
Rosanne Bruggeman MPC 9,09 ---
Milou Heidinga MPC 9,71 ---
Michelle Gilissen MPC 10,01 ---
Lindsey Clemens MPMini 9,17 ---
Reina Böhm MPMini 9,44 ---
Wesley Warmerdam JPMini 9,91 ---
Kay Seijsener JPMini 11,58 ---
Cas van Slooten JPC 8,44 ---
Siebe Holleman JPC 8,95 ---
Julian van Eijndt JPC 9,14 ---
Luuk Arends JPC 8,69 ---
David Kaptein JPC 9,17 ---
Roelf Sienot JPC 8,79 ---
Raúl Flores JPC 10,31 ---
Ben van Dorsselaer JPC 10,10 ---
Sebastiaan Pluimert JPC 9,17 ---
Max Loefs JPC 10,36 ---


Pupil B/C/mini - Balwerpen

Naam Team ResOBP
Isa Philipse MPC 3,80 ---
Rosanne Bruggeman MPC 3,80 ---
Milou Heidinga MPC 3,60 ---
Michelle Gilissen MPC 3,60 ---
Lindsey Clemens MPMini 4,00 ---
Reina Böhm MPMini 3,70 ---
Wesley Warmerdam JPMini 3,70 ---
Kay Seijsener JPMini 2,90 ---
Cas van Slooten JPC 4,40 ---
Siebe Holleman JPC 5,10 ---
Julian van Eijndt JPC 4,10 ---
Luuk Arends JPC 5,00 ---
David Kaptein JPC 4,50 ---
Roelf Sienot JPC 4,60 ---
Raúl Flores JPC 4,30 ---
Ben van Dorsselaer JPC 4,00 ---
Sebastiaan Pluimert JPC 4,40 ---
Max Loefs JPC 3,70 ---


Pupil B/C/mini - Slingeren

Naam Team ResOBPPunten totaal
Tessa Verhoeven MPB 13,00 --- 70
Amber Nuis MPB 9,50 --- 44
Evi Bakker MPB 10,50 --- 51
Emma Ouwehand MPB 9,00 --- 40
Thijs Berger JPB 17,00 --- 92
Valentino Clemens JPB 14,50 --- 74
Denny Verhagen JPB 15,00 --- 77
Ties Zuijderduijn JPB 12,00 --- 57
Daan Arens JPB 13,00 --- 64
Wess Waasdorp JPB 12,50 --- 60


Pupil B/C/mini - Vortexwerpen

Naam Team ResOBP
Isa Philipse MPC 16,00 ---
Rosanne Bruggeman MPC 10,50 ---
Milou Heidinga MPC 11,50 ---
Michelle Gilissen MPC 13,50 ---
Lindsey Clemens MPMini 9,00 ---
Reina Böhm MPMini 9,00 ---
Wesley Warmerdam JPMini 9,50 ---
Kay Seijsener JPMini 8,00 ---
Cas van Slooten JPC 14,00 ---
Siebe Holleman JPC 17,50 ---
Julian van Eijndt JPC 15,00 ---
Luuk Arends JPC 9,00 ---
David Kaptein JPC 13,00 ---
Roelf Sienot JPC 13,00 ---
Raúl Flores JPC 14,50 ---
Ben van Dorsselaer JPC 14,50 ---
Sebastiaan Pluimert JPC 9,50 ---
Max Loefs JPC 10,50 ---
Tessa Verhoeven MPB 17,50 ---
Amber Nuis MPB 10,50 ---
Evi Bakker MPB 7,50 ---
Emma Ouwehand MPB 10,50 ---
Thijs Berger JPB 23,00 ---
Valentino Clemens JPB 22,50 ---
Denny Verhagen JPB 17,50 ---
Ties Zuijderduijn JPB 16,50 ---
Daan Arens JPB 13,00 ---
Wess Waasdorp JPB 17,00 ---


Pupil B/C/mini - Hoogspringen

Naam Team ResOBP
Isa Philipse MPC 0,95 ---
Rosanne Bruggeman MPC 0,90 ---
Milou Heidinga MPC 0,80 ---
Michelle Gilissen MPC 0,75 ---
Lindsey Clemens MPMini 0,90 ---
Reina Böhm MPMini 0,80 ---
Wesley Warmerdam JPMini 0,85 ---
Kay Seijsener JPMini 0,70 ---
Cas van Slooten JPC 0,95 ---
Siebe Holleman JPC 0,95 ---
Julian van Eijndt JPC 0,95 ---
Luuk Arends JPC 0,95 ---
David Kaptein JPC 0,85 ---
Roelf Sienot JPC 0,80 ---
Raúl Flores JPC 0,80 ---
Ben van Dorsselaer JPC 0,75 ---
Sebastiaan Pluimert JPC 0,80 ---
Max Loefs JPC 0,75 ---


Pupil B/C/mini - Hurkhoogspringen

Naam Team ResOBPPunten totaal
Tessa Verhoeven MPB 0,85 --- 61
Amber Nuis MPB 0,70 --- 41
Evi Bakker MPB 0,75 --- 47
Thijs Berger JPB 0,90 --- 62
Valentino Clemens JPB 0,85 --- 56
Denny Verhagen JPB 0,80 --- 49
Ties Zuijderduijn JPB 0,80 --- 49
Daan Arens JPB 0,85 --- 56
Wess Waasdorp JPB 0,75 --- 43


Pupil B/C/mini - Verspringen

Naam Team Res OBP
Isa Philipse MPC 2,80 ---
Rosanne Bruggeman MPC 2,65 ---
Milou Heidinga MPC 2,60 ---
Michelle Gilissen MPC 2,40 ---
Lindsey Clemens MPMini 2,75 ---
Reina Böhm MPMini 2,50 ---
Wesley Warmerdam JPMini 2,70 ---
Kay Seijsener JPMini 1,65 ---
Cas van Slooten JPC 3,15 ---
Siebe Holleman JPC 2,60 ---
Julian van Eijndt JPC 2,65 ---
Luuk Arends JPC 2,95 ---
David Kaptein JPC 2,85 ---
Roelf Sienot JPC 2,75 ---
Raúl Flores JPC 2,45 ---
Ben van Dorsselaer JPC 2,30 ---
Sebastiaan Pluimert JPC 2,65 ---
Max Loefs JPC 2,05 ---