Vereniging 'Prins Hendrik' op '4e Athletic Champs pupillen regio 15'

Pupil A - Meerkamp

Naam Team 60m60mHSlingVortexVerPunten totaalTeam punten
David van Hoek JPA2 Team 05 10,2 10,2 15,00 10,50 3,05 255 146
Dieter Stolzenbach JPA2 Team 02 10,2 9,4 19,50 23,00 3,60 347 347
Emmelie Schraven MPA2 Team 05 10,0 9,8 14,00 17,00 3,30 334 334
Finn Verhoeff JPA1 Team 02 10,4 9,5 17,00 24,00 3,35 325 325
Iris Verheij MPA2 Team 05 10,6 10,3 15,50 19,50 3,05 317 258
Jasper Heijnes JPA2 Team 02 11,1 10,5 14,00 19,00 3,25 261 0
Jens de Kock JPA1 Team 05 10,1 10,7 14,50 18,50 3,10 272 62
Jessica Sluiter MPA1 Team 02 9,7 9,4 16,00 22,50 3,15 377 377
Joanne Schaap MPA2 Team 05 9,8 9,4 17,50 24,50 3,50 402 402
Lans Timmermans JPA1 Team 02 DNS DNS DNS 24,00 DNS 56 56
Luc de Kruijf JPA1 Team 02 10,9 10,8 17,00 18,50 2,75 255 59
Max de Kruijf JPA1 Team 02 10,1 9,9 16,50 30,00 3,30 341 284
Renee Overmeijer MPA1 Team 02 10,8 10,2 17,00 17,00 3,20 318 280
Sean Halewijn JPA1 Team 05 10,8 10,5 13,50 20,00 3,25 267 95
Siem Schoor JPA1 Team 05 10,2 10,1 15,50 19,00 3,30 294 294
Tim van der Bruggen JPA1 Team 05 11,6 11,7 15,50 11,00 2,70 197 53


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 05 (Team-est) Prins Hendrik - JPA2 8 2:50,2 285
2 Team 09 - AV Marvel- AV Oss'78 (Team-est) - JPA2 10 3:08,9 203
3 Team 01 (Team-est) GAC Gemert - JPA2 7 3:12,8 188
4 Team 10 (Team-est) O.S.S. - VOLO - JPA2 10 3:13,0 187
4 Team 02 (Team-est) Prins Hendrik - JPA2 8 3:13,1 187
6 Team 06 (Team-est) AV De Keien - JPA2 8 3:13,7 184


Pupil B/C/mini - Meerkamp

Naam Team M-balVortexHoogVerPunten totaalTeam punten
Amélie Béaart MPB Team 20 4,90 15,00 0,90 2,75 214 106
Casper Couwenberg JPB Team 20 6,10 24,00 1,05 2,95 275 275
Dana Langerak MPC Team 21 3,00 6,50 0,70 2,35 140 79
Eke Schapendonk MPC Team 23 4,80 11,50 0,85 2,50 231 231
Feline Verhoeff MPC Team 23 3,40 9,00 0,80 2,85 197 127
Guus Beumer JPMini Team 21 4,40 19,50 0,85 2,60 315 315
Ilona Joustra MPC Team 21 3,50 10,00 0,80 2,40 185 185
Juul van Dongen JPC Team 23 5,70 18,50 0,80 3,10 265 265
Karmen Gommers MPB Team 20 4,70 11,50 1,00 3,00 215 130
Koen Boeren JPB Team 20 4,90 14,00 1,10 2,80 216 78
Linde van Bragt MPB Team 20 5,50 15,50 1,05 3,30 265 265
Line Thijssen MPC Team 23 3,10 8,00 0,70 2,40 152 0
Lucas Couwenberg JPC Team 21 3,30 13,50 0,70 2,60 167 95
Nienke Overmeijer MPC Team 21 5,20 13,00 0,90 2,80 268 268
Noa van Velzen MPC Team 23 4,70 15,50 1,00 3,20 309 309
Pelle Böinck JPMini Team 23 4,20 17,50 0,85 2,70 300 300
Robbie Smulders JPB Team 20 6,20 29,00 0,95 3,00 290 230
Sam Romeijn JPC Team 21 5,00 13,50 0,85 2,70 218 218
Simen Thijssen JPB Team 20 5,00 16,00 0,90 2,80 201 50
Sofie Schaap MPB Team 20 4,40 10,50 0,90 DNS 136 0
Sophie van Aarle MPB Team 20 4,80 14,50 0,95 2,80 217 169
Tijmen Beks JPC Team 23 4,10 10,50 0,75 2,50 168 79
Xander Maarse JPB Team 20 4,30 13,50 0,85 2,50 165 0


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 14 (Pendel) AV Marvel - JPB 6 1:08,3 185
2 Team 20 (Pendel) Prins Hendrik - JPB 10 1:11,0 181
2 Team 16 (Pendel) O.S.S. - VOLO - JPB 7 1:11,2 181
4 Team 15 (Pendel) AV Oss `78 - JPB 11 1:12,7 179
5 Team 22 (Pendel) AV De Keien - JPB 7 1:13,3 178
5 Team 23 (Pendel) Prins Hendrik - JPC 7 1:14,9 210
7 Team 19 (Pendel) AV De Keien - JPC 7 1:16,6 207
8 Team 21 (Pendel) Prins Hendrik - JPC 6 1:17,1 206
9 Team 13 (Pendel) GAC Gemert - JPB 6 1:19,2 169
10 Team 17 (Pendel) O.S.S. - VOLO - JPB 8 1:23,7 162
11 Team 18 (Pendel) AV Oss `78 - JPB 10 1:25,0 160


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 14 (Team-est) AV Marvel - JPB 6 3:19,3 163
2 Team 15 (Team-est) AV Oss `78 - JPB 11 3:19,9 161
3 Team 20 (Team-est) Prins Hendrik - JPB 10 3:22,7 151
3 Team 19 (Team-est) AV De Keien - JPC 7 3:25,7 169
5 Team 22 (Team-est) AV De Keien - JPB 7 3:27,4 135
6 Team 13 (Team-est) GAC Gemert - JPB 6 3:29,4 128
7 Team 16 (Team-est) O.S.S. - VOLO - JPB 7 3:29,8 127
7 Team 23 (Team-est) Prins Hendrik - JPC 7 3:30,1 151
9 Team 21 (Team-est) Prins Hendrik - JPC 6 3:36,3 128
10 Team 18 (Team-est) AV Oss `78 - JPB 10 3:43,1 87
11 Team 17 (Team-est) O.S.S. - VOLO - JPB 8 3:52,7 62