Vereniging 'O.S.S. - VOLO' op '4e Athletic Champs pupillen regio 15'

Pupil A - Meerkamp

Naam Team 60m60mHSlingVortexVerPunten totaalTeam punten
Bram Schutte JPA2 Team 10 9,8 10,0 12,00 17,50 3,25 283 211
Ilse Werners MPA1 Team 10 13,8 13,3 8,50 9,50 1,85 105 0
Kjell van Boekel JPA2 Team 10 9,4 9,2 20,00 24,50 3,25 367 367
Malik Bolder JPA2 Team 10 10,5 9,8 16,50 29,50 2,85 319 225
Mathias Koch JPA2 Team 10 9,8 9,9 13,50 17,50 2,95 283 161
Rick Werners JPA2 Team 10 12,8 13,0 9,50 17,00 2,30 142 0
Sam Vos JPA2 Team 10 10,3 11,4 15,50 24,00 2,60 266 109
Sam Schoenmakers JPA1 Team 10 9,8 10,6 15,50 31,00 3,10 328 196
Thomas Beisiegel JPA2 Team 10 10,0 10,8 17,50 23,50 3,35 313 237
Viggo Tijbosch JPA1 Team 10 10,4 10,4 19,00 23,00 3,25 313 204


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 05 (Team-est) Prins Hendrik - JPA2 8 2:50,2 285
2 Team 09 - AV Marvel- AV Oss'78 (Team-est) - JPA2 10 3:08,9 203
3 Team 01 (Team-est) GAC Gemert - JPA2 7 3:12,8 188
4 Team 10 (Team-est) O.S.S. - VOLO - JPA2 10 3:13,0 187
4 Team 02 (Team-est) Prins Hendrik - JPA2 8 3:13,1 187
6 Team 06 (Team-est) AV De Keien - JPA2 8 3:13,7 184


Pupil B/C/mini - Meerkamp

Naam Team M-balVortexHoogVerPunten totaalTeam punten
Beer Vergeer JPB Team 16 6,30 12,00 0,90 2,50 192 105
Isaiah Taal JPMini Team 17 3,50 13,50 0,70 2,15 206 206
Jara van Baars MPB Team 16 4,50 11,50 0,90 2,30 174 82
Joshua Taal JPC Team 17 4,20 13,00 0,75 2,10 167 93
Juriaan Visser JPC Team 17 5,60 22,00 0,80 2,75 268 268
Lucas van Loon JPB Team 16 4,40 12,00 0,95 2,75 180 104
Mare ter Wal MPB Team 16 4,40 11,50 0,95 2,25 179 100
Matthijs op het Veld JPB Team 17 3,80 12,00 0,80 2,45 146 0
Melle Walschots JPB Team 16 6,00 14,50 1,05 3,00 234 234
Nathan Diepenhorst JPMini Team 17 3,50 11,00 0,70 2,55 208 157
Olaf Geus JPB Team 16 5,70 21,50 1,05 3,15 266 266
Rosa Tijbosch MPC Team 17 3,40 5,00 0,75 1,90 128 52
Selje van Boekel MPB Team 16 4,80 12,00 0,90 2,65 194 194
Sofie Werners MPMini Team 17 2,90 11,00 0,75 2,05 161 162
Thijs Ellen JPC Team 17 4,10 11,00 0,80 2,25 167 132


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 14 (Pendel) AV Marvel - JPB 6 1:08,3 185
2 Team 20 (Pendel) Prins Hendrik - JPB 10 1:11,0 181
2 Team 16 (Pendel) O.S.S. - VOLO - JPB 7 1:11,2 181
4 Team 15 (Pendel) AV Oss `78 - JPB 11 1:12,7 179
5 Team 22 (Pendel) AV De Keien - JPB 7 1:13,3 178
5 Team 23 (Pendel) Prins Hendrik - JPC 7 1:14,9 210
7 Team 19 (Pendel) AV De Keien - JPC 7 1:16,6 207
8 Team 21 (Pendel) Prins Hendrik - JPC 6 1:17,1 206
9 Team 13 (Pendel) GAC Gemert - JPB 6 1:19,2 169
10 Team 17 (Pendel) O.S.S. - VOLO - JPB 8 1:23,7 162
11 Team 18 (Pendel) AV Oss `78 - JPB 10 1:25,0 160


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 14 (Team-est) AV Marvel - JPB 6 3:19,3 163
2 Team 15 (Team-est) AV Oss `78 - JPB 11 3:19,9 161
3 Team 20 (Team-est) Prins Hendrik - JPB 10 3:22,7 151
3 Team 19 (Team-est) AV De Keien - JPC 7 3:25,7 169
5 Team 22 (Team-est) AV De Keien - JPB 7 3:27,4 135
6 Team 13 (Team-est) GAC Gemert - JPB 6 3:29,4 128
7 Team 16 (Team-est) O.S.S. - VOLO - JPB 7 3:29,8 127
7 Team 23 (Team-est) Prins Hendrik - JPC 7 3:30,1 151
9 Team 21 (Team-est) Prins Hendrik - JPC 6 3:36,3 128
10 Team 18 (Team-est) AV Oss `78 - JPB 10 3:43,1 87
11 Team 17 (Team-est) O.S.S. - VOLO - JPB 8 3:52,7 62