Vereniging 'RK HAV' op 'Pinksterwedstrijden Tech. & Pupillen'

Prijzen

Tim de Bruijn
  • Jongens Junior D - Meerkamp - 751 punten
  • Discuswerpen   20,59
  • Kogelstoten   8,22
Tim de Bruijn
  • Jongens Junior D - Hoog - 1,40
Matthijs de Brouwer
  • Jongens Pupil A - Meerkamp - 1439 punten
  • 60 meter   9,2
  • Balwerpen   19,00
  • Verspringen   4,03
Devlin de Grave
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 779 punten
  • 40 meter   7,9
  • Balwerpen   10,50
  • Verspringen   2,62
Devlin de Grave
  • Jongens Pupil C - 600m - 2:24,87
Alex van Os
  • Jongens Pupil C - 600m - 2:50,45
Keano van Goethem
  • Jongens pupillen mini - Meerkamp - 228 punten
  • 40 meter   11,0
  • Balwerpen   8,00
  • Verspringen   2,00
Keano van Goethem
  • Jongens pupillen mini - 600m - 3:36,97
Anouk de Bruijn
  • Meisjes Junior A - Meerkamp - 702 punten
  • Discuswerpen   22,48
  • Kogelstoten   7,68
Anouk de Bruijn
  • Meisjes Junior A - Ver - 3,96
Anouk Hemelaar
  • Meisjes Junior B - Meerkamp - 661 punten
  • Discuswerpen   19,24
  • Kogelstoten   7,97
Anouk Hemelaar
  • Meisjes Junior B - Ver - 3,00
Anouk Hemelaar
  • Meisjes Junior B - Ver_f - 3,96
Maaike Hemelaar
  • Meisjes Junior C - Meerkamp - 530 punten
  • Discuswerpen   15,35
  • Kogelstoten   6,17
Emma van Acker
  • Meisjes Junior C - Ver - 4,05
Anne Verheijden
  • Meisjes Junior C - Ver - 3,92
Emma van Acker
  • Meisjes Junior C - Ver_f - 4,05
Anne Verheijden
  • Meisjes Junior C - Ver_f - 3,92
Xenia Kroonen
  • Meisjes Junior D - Ver - 4,44
Xenia Kroonen
  • Meisjes Junior D - Ver_f - 4,44
Laura der Weduwe
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 866 punten
  • 40 meter   8,0
  • Balwerpen   15,00
  • Verspringen   2,70
Laura der Weduwe
  • Meisjes Pupil B - 600m - 2:34,99
Marjolein Groeneveld
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 883 punten
  • 40 meter   8,0
  • Balwerpen   16,50
  • Verspringen   2,70
Sabine van der Vloet
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 836 punten
  • 40 meter   7,9
  • Balwerpen   14,00
  • Verspringen   2,59
Sabine van der Vloet
  • Meisjes Pupil C - 600m - 2:28,71
Marjolein Groeneveld
  • Meisjes Pupil C - 600m - 2:42,85

Hoogtepunten

Anouk Hemelaar MJB Kogel
  • 7,97
  • Matthijs de Brouwer JPA 60m
  • 9,20
  • Diablo de Grave JPA 60m
  • 10,10
  • Jaro Steels JPA 60m
  • 10,17
  • Quinty de Witte MPA 60m
  • 10,65
  • Tim de Bruijn JJD Kogel
  • 8,22
  • Lindsey Thilleman MPA 60m
  • 10,61
  • Sabine van der Vloet MPC 40m
  • 7,90
  • Matthijs de Brouwer JPA Ver
  • 4,03
  • Anouk de Bruijn MJA Kogel
  • 7,68
  •  

    Jongens Junior D - Meerkamp

    # Naam DiscusKogelPunten totaal
    1 Tim de Bruijn 20,59 8,22 751


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Tim de Bruijn 1,40 ---


    Jongens Pupil A - Meerkamp

    # Naam 60mBalVerPunten totaal
    2 Matthijs de Brouwer 9,20 19,00 4,03 1439
    6 Diablo de Grave 10,10 21,50 3,38 1195
    9 Jaro Steels 10,17 12,00 3,10 980
    10 Jarne Matthijs 11,92 13,50 2,70 706


    Jongens Pupil A - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    5 Jaro Steels 3:46,30 ---
    7 Diablo de Grave 4:11,27 ---
    8 Jarne Matthijs 4:20,16 ---


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    2 Devlin de Grave 7,90 10,50 2,62 779
    4 Alex van Os 7,81 6,50 2,58 700


    Jongens Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    1 Devlin de Grave 2:24,87 ---
    3 Alex van Os 2:50,45 ---


    Jongens pupillen mini - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    3 Keano van Goethem 10,91 8,00 2,00 228
    4 Daimy Henderickz DNS DNS DNS 0


    Jongens pupillen mini - 600 meter

    # Naam ResOBP
    2 Keano van Goethem 3:36,97 ---
    Daimy Henderickz DNS ---


    Meisjes Junior A - Meerkamp

    # Naam DiscusKogelPunten totaal
    1 Anouk de Bruijn 22,48 7,68 702


    Meisjes Junior A - Verspringen

    # Naam Res OBP
    2 Anouk de Bruijn 3,96 ---


    Meisjes Junior B - Meerkamp

    # Naam DiscusKogelPunten totaal
    3 Anouk Hemelaar 19,24 7,97 661


    Meisjes Junior B - Verspringen

    # Naam P1P2Res OBP
    3 Anouk Hemelaar 3,00 3,00 ---


    Meisjes Junior B - Verspringen finale

    # Naam Res OBP
    1 Anouk Hemelaar 3,96 ---


    Meisjes Junior C - Meerkamp

    # Naam DiscusKogelPunten totaal
    2 Maaike Hemelaar 15,35 6,17 530


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBP
    2 Emma van Acker 4,05Q 4,30
    3 Anne Verheijden 3,92Q ---
    4 Fien Lelie 3,45Q ---


    Meisjes Junior C - Verspringen finale

    # Naam Res OBP
    2 Emma van Acker 4,05 ---
    3 Anne Verheijden 3,92 ---
    4 Fien Lelie 3,45 ---


    Meisjes Junior D - Meerkamp

    # Naam DiscusKogelPunten totaal
    5 Georgette Thilleman 11,74 6,54 471


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBP
    1 Xenia Kroonen 4,44Q ---


    Meisjes Junior D - Verspringen finale

    # Naam Res OBP
    1 Xenia Kroonen 4,44 ---


    Meisjes Pupil A - Meerkamp

    # Naam 60mBalVerPunten totaal
    11 Ann den Exter 10,75 17,00 3,09 981
    12 Lindsey Thilleman 10,61 16,00 2,88 942
    13 Quinty de Witte 10,65 15,00 2,97 938
    15 Lieke Esseling 11,13 11,00 2,45 702


    Meisjes Pupil A - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    8 Quinty de Witte 4:05,76 ---
    10 Ann den Exter 4:17,76 ---
    15 Lindsey Thilleman 4:50,88 ---
    16 Lieke Esseling 4:59,90 ---


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    2 Laura der Weduwe 7,95 15,00 2,70 866


    Meisjes Pupil B - 600 meter

    # Naam ResOBP
    2 Laura der Weduwe 2:34,99 ---


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    1 Marjolein ...roeneveld 7,99 16,50 2,70 883
    2 Sabine van der Vloet 7,90 14,00 2,59 836


    Meisjes Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    1 Sabine van der Vloet 2:28,71 ---
    3 Marjolein ...roeneveld 2:42,85 ---