Vereniging 'AV NOP' op '3e Athletics champ Regio 21 (finale)'

Pupil A - Meerkamp

Naam 60mKogelSlingHoogVerPunten totaalTeam punten
Emma van den Berg MPA1 - Team 11 10,0 6,70 19,00 1,20 3,05 309 0
Jasper Hiemstra JPA1 - Team 11 10,7 5,00 15,50 1,00 2,65 208 0
Laura Slump MPA2 - Team 11 10,2 6,80 15,00 1,05 2,95 271 0
Niek ter Haar JPA2 - Team 11 9,4 7,60 18,50 1,25 3,40 313 0
Roel Wielstra JPA1 - Team 11 9,6 6,20 17,00 1,10 3,40 272 0
Sven van Bloois JPA2 - Team 11 9,6 4,60 15,00 1,05 3,25 238 0
Tom ter Haar JPA1 - Team 11 10,4 6,00 17,50 1,00 2,90 238 0
Tristan Overtoom JPA1 - Team 11 10,4 5,10 13,00 1,00 2,65 204 0


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 04 (esta) AV Athlos - JPA1 0 2:49,0 58
2 Team 11 (esta) AV NOP - JPA1 0 2:49,2 57
2 Team 03 (esta) AV Flevo Delta - JPA1 0 2:49,7 57
4 Team 01 (esta) AV Athlos - JPA1 0 2:53,0 54
5 Team 08 (esta) AV Athlos - JPA1 0 2:55,0 52
6 Team 02 (esta) AV De Gemzen - JPA1 0 2:58,0 49
7 Team 09 (esta) AV Flevo Delta - JPA1 0 3:00,0 48
8 Team 10 (esta) AV Athlos - JPA1 0 3:02,0 46
9 Team 06 (esta) AV Flevo Delta - JPA1 0 3:06,0 43
10 Team 05 (esta) Isala `96 - JPA1 0 3:09,0 40
11 Team 07 (esta) - JPA1 0 DNS 0
11 Team 12 (esta) - JPA1 0 DNS 0


Pupil B - Meerkamp

Naam 40mM-balSlingVerPunten totaalTeam punten
Anniek Draaistra MPB - Team 15 7,3 4,70 11,00 2,85 206 0
Isas Prinsen JPB - Team 15 6,9 5,50 15,00 2,70 233 0
Kaylin Wierda MPB - Team 15 7,7 5,20 12,00 2,70 203 0
Miron de Ruiter JPB - Team 15 8,3 3,40 10,00 2,25 132 0
Silvan Jansen JPB - Team 15 6,6 7,10 18,50 3,20 295 0


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 14 (pendel) AV Athlos - JPB 0 1:14,5 176
2 Team 17 (pendel) AV de Sprinter - JPB 0 1:15,8 174
3 Team 18 (pendel) AV Athlos - JPB 0 1:16,6 173
4 Team 13 (pendel) AV Flevo Delta - JPB 0 1:17,7 171
5 Team 15 (pendel) AV NOP - JPB 0 1:19,6 168
6 Team 16 (pendel) AV De Gemzen - JPB 0 1:24,4 161
7 Team 19 (pendel) - JPB 0 DNS 0


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 14 (esta) AV Athlos - JPB 0 3:00,5 47
2 Team 17 (esta) AV de Sprinter - JPB 0 3:04,1 44
3 Team 18 (esta) AV Athlos - JPB 0 3:05,3 43
4 Team 15 (esta) AV NOP - JPB 0 3:09,0 40
5 Team 13 (esta) AV Flevo Delta - JPB 0 3:10,0 39
6 Team 16 (esta) AV De Gemzen - JPB 0 3:15,0 35
7 Team 19 (esta) - JPB 0 DNS 0


Pupil C/Mini - Meerkamp

Naam 40mM-balSlingVerPunten totaalTeam punten
Aniek van Hulzen MPMini - Team 20 8,3 1,70 3,00 1,85 82 0
Bente Luschen MPC - Team 20 6,8 5,30 7,50 3,30 252 0
Björn ten Klooster JPC - Team 20 7,1 5,00 8,50 2,60 206 0
Frank ter Haar JPMini - Team 20 7,4 4,00 5,50 2,30 158 0
Jasper Hegeman JPMini - Team 20 7,8 3,90 7,50 2,55 164 0
Jelmer Overtoom JPC - Team 20 7,8 4,40 6,00 2,20 152 0
Luuk Vroegop JPMini - Team 20 8,3 3,90 8,50 2,30 148 0
Tycho Vader JPMini - Team 20 7,6 2,40 6,50 2,05 127 0
Tynke Wielstra MPMini - Team 20 8,3 3,40 5,50 2,50 140 0


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 21 (pendel) AV Athlos - JPC 0 1:17,2 189
2 Team 22 (pendel) AV De Gemzen - JPC 0 1:19,7 185
3 Team 20 (pendel) AV NOP - JPC 0 1:22,0 181
4 Team 23 (pendel) AV Athlos - JPC 0 1:23,1 179
5 Team 24 (pendel) Isala `96 - JPC 0 1:28,5 170


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 20 (esta) AV NOP - JPC 0 3:06,3 47
2 Team 24 (esta) Isala `96 - JPC 0 3:12,0 42
3 Team 21 (esta) AV Athlos - JPC 0 3:17,4 37
4 Team 22 (esta) AV De Gemzen - JPC 0 3:19,7 35
5 Team 23 (esta) AV Athlos - JPC 0 3:27,3 29