Vereniging 'AV Flevo Delta' op '3e Athletics champ Regio 21 (finale)'

Pupil A - Meerkamp

Naam 60mKogelSlingHoogVerPunten totaalTeam punten
Brend Baak JPA2 - Team 03 9,3 8,70 21,00 1,40 3,80 367 0
Celine Wiertsema MPA2 - Team 06 10,7 5,50 12,00 1,05 2,55 225 0
Daan Bergmans JPA1 - Team 03 10,9 4,40 12,00 0,95 2,90 189 0
Dion Treffers JPA1 - Team 09 10,0 5,80 16,00 1,05 3,05 244 0
Donna Dorgelo MPA1 - Team 09 9,5 4,80 11,00 1,10 2,95 245 0
Dorcas Wilbrink MPA1 - Team 03 9,8 7,60 17,50 1,20 2,95 314 0
Emma de Maaijer MPA2 - Team 06 10,4 4,90 17,00 1,05 2,75 248 0
Indy Faassen MPA1 - Team 09 9,7 5,10 12,50 1,10 3,20 259 0
Iris Louws MPA2 - Team 06 10,0 5,90 14,00 1,00 3,00 254 0
Jesse Nienhuis JPA2 - Team 09 10,9 6,00 12,00 1,05 2,80 214 0
Johan Bouma JPA1 - Team 09 10,2 4,70 15,50 0,95 2,75 209 0
Kyano Visser JPA2 - Team 03 10,1 6,50 16,50 1,10 3,20 262 0
Lisa Zoon MPA1 - Team 09 11,0 3,60 12,00 0,90 2,60 184 0
Maarten Sijbrandy JPA1 - Team 06 9,9 4,80 10,50 1,05 2,80 206 0
Max Unen JPA2 - Team 06 10,9 5,80 20,50 1,05 2,85 246 0
Mette van der Meer MPA2 - Team 03 9,5 7,00 16,00 1,30 3,35 331 0
Mike Bossers JPA1 - Team 03 10,8 5,70 14,50 1,10 3,30 240 0
Pim Harleman JPA1 - Team 06 14,0 3,50 13,00 0,85 2,15 129 0
Roos Pieters MPA1 - Team 09 10,1 4,00 12,50 1,15 3,30 250 0
Stijn Heida JPA1 - Team 06 DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Tom Bloemberg JPA2 - Team 09 10,1 5,50 15,50 1,15 3,20 253 0
Truus Lut... NDombaxi MPA2 - Team 03 9,1 7,60 16,00 1,20 3,65 340 0


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 04 (esta) AV Athlos - JPA1 0 2:49,0 58
2 Team 11 (esta) AV NOP - JPA1 0 2:49,2 57
2 Team 03 (esta) AV Flevo Delta - JPA1 0 2:49,7 57
4 Team 01 (esta) AV Athlos - JPA1 0 2:53,0 54
5 Team 08 (esta) AV Athlos - JPA1 0 2:55,0 52
6 Team 02 (esta) AV De Gemzen - JPA1 0 2:58,0 49
7 Team 09 (esta) AV Flevo Delta - JPA1 0 3:00,0 48
8 Team 10 (esta) AV Athlos - JPA1 0 3:02,0 46
9 Team 06 (esta) AV Flevo Delta - JPA1 0 3:06,0 43
10 Team 05 (esta) Isala `96 - JPA1 0 3:09,0 40
11 Team 07 (esta) - JPA1 0 DNS 0
11 Team 12 (esta) - JPA1 0 DNS 0


Pupil B - Meerkamp

Naam 40mM-balSlingVerPunten totaalTeam punten
Fleur Pieters MPB - Team 13 6,8 4,80 9,50 3,20 228 0
Jaap Zoon JPB - Team 13 7,8 4,30 12,50 2,35 171 0
Maarten Scholte JPB - Team 13 7,3 5,60 13,50 2,90 222 0
Miriam Felix MPB - Team 13 7,3 5,40 10,00 3,00 217 0


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 14 (pendel) AV Athlos - JPB 0 1:14,5 176
2 Team 17 (pendel) AV de Sprinter - JPB 0 1:15,8 174
3 Team 18 (pendel) AV Athlos - JPB 0 1:16,6 173
4 Team 13 (pendel) AV Flevo Delta - JPB 0 1:17,7 171
5 Team 15 (pendel) AV NOP - JPB 0 1:19,6 168
6 Team 16 (pendel) AV De Gemzen - JPB 0 1:24,4 161
7 Team 19 (pendel) - JPB 0 DNS 0


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 14 (esta) AV Athlos - JPB 0 3:00,5 47
2 Team 17 (esta) AV de Sprinter - JPB 0 3:04,1 44
3 Team 18 (esta) AV Athlos - JPB 0 3:05,3 43
4 Team 15 (esta) AV NOP - JPB 0 3:09,0 40
5 Team 13 (esta) AV Flevo Delta - JPB 0 3:10,0 39
6 Team 16 (esta) AV De Gemzen - JPB 0 3:15,0 35
7 Team 19 (esta) - JPB 0 DNS 0


Pupil C/Mini - Meerkamp

Naam 40mM-balSlingVerPunten totaalTeam punten
Anna Sijbrandij MPC - Team 13 8,4 3,40 7,50 2,35 141 0
Coen Bloemberg JPC - Team 13 7,2 6,10 12,00 2,75 243 0
Evi Falkena MPC - Team 13 7,4 4,80 11,00 2,75 222 0
Kim Remijn MPC - Team 13 8,0 4,50 9,00 2,25 173 0
Remo Treffers JPMini - Team 13 8,1 5,80 12,50 2,50 208 0
Rowan Tiemes JPC - Team 13 7,9 6,80 14,50 2,50 239 0
Thijmen Landman JPMini - Team 13 7,8 5,80 11,00 2,55 209 0


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 21 (pendel) AV Athlos - JPC 0 1:17,2 189
2 Team 22 (pendel) AV De Gemzen - JPC 0 1:19,7 185
3 Team 20 (pendel) AV NOP - JPC 0 1:22,0 181
4 Team 23 (pendel) AV Athlos - JPC 0 1:23,1 179
5 Team 24 (pendel) Isala `96 - JPC 0 1:28,5 170


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 20 (esta) AV NOP - JPC 0 3:06,3 47
2 Team 24 (esta) Isala `96 - JPC 0 3:12,0 42
3 Team 21 (esta) AV Athlos - JPC 0 3:17,4 37
4 Team 22 (esta) AV De Gemzen - JPC 0 3:19,7 35
5 Team 23 (esta) AV Athlos - JPC 0 3:27,3 29