Vereniging 'AV De Gemzen' op '3e Athletics champ Regio 21 (finale)'

Pupil A - Meerkamp

Naam 60mKogelSlingHoogVerPunten totaalTeam punten
Elisa Nap MPA1 - Team 02 9,6 4,70 14,50 1,10 3,25 266 0
Evelien va...Houweling MPA2 - Team 02 9,2 5,50 16,50 1,15 3,80 315 0
Merijn Renshoff JPA1 - Team 02 11,2 5,20 12,00 1,00 2,85 198 0
Naomi van de Meent MPA2 - Team 02 10,1 5,70 15,00 1,20 3,30 287 0
Sanne Tessemaker MPA1 - Team 02 DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Silke Wijnstok MPA1 - Team 02 9,9 6,20 18,50 1,15 3,45 310 0
Suzanne Floor MPA2 - Team 02 10,3 4,10 12,00 0,95 3,00 216 0
Tom Oosterhof JPA2 - Team 02 12,2 7,40 20,00 1,15 2,85 261 0


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 04 (esta) AV Athlos - JPA1 0 2:49,0 58
2 Team 11 (esta) AV NOP - JPA1 0 2:49,2 57
2 Team 03 (esta) AV Flevo Delta - JPA1 0 2:49,7 57
4 Team 01 (esta) AV Athlos - JPA1 0 2:53,0 54
5 Team 08 (esta) AV Athlos - JPA1 0 2:55,0 52
6 Team 02 (esta) AV De Gemzen - JPA1 0 2:58,0 49
7 Team 09 (esta) AV Flevo Delta - JPA1 0 3:00,0 48
8 Team 10 (esta) AV Athlos - JPA1 0 3:02,0 46
9 Team 06 (esta) AV Flevo Delta - JPA1 0 3:06,0 43
10 Team 05 (esta) Isala `96 - JPA1 0 3:09,0 40
11 Team 07 (esta) - JPA1 0 DNS 0
11 Team 12 (esta) - JPA1 0 DNS 0


Pupil B - Meerkamp

Naam 40mM-balSlingVerPunten totaalTeam punten
Bas Oosterhof JPB - Team 16 8,2 5,10 12,50 2,65 182 0
Esmee Vis MPB - Team 16 7,4 4,20 13,50 2,60 200 0
Fleur Gerrits MPB - Team 16 7,2 4,60 12,00 3,05 220 0
Isabel van Houweling MPB - Team 16 7,2 5,70 16,00 3,15 259 0
Nienke Wagenaar MPB - Team 16 7,1 5,20 12,50 3,15 238 0
Rens van Oosten JPB - Team 16 8,7 4,50 12,50 2,60 161 0
Tieme van Oosten JPB - Team 16 8,5 3,20 13,50 DNS 113 0


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 14 (pendel) AV Athlos - JPB 0 1:14,5 176
2 Team 17 (pendel) AV de Sprinter - JPB 0 1:15,8 174
3 Team 18 (pendel) AV Athlos - JPB 0 1:16,6 173
4 Team 13 (pendel) AV Flevo Delta - JPB 0 1:17,7 171
5 Team 15 (pendel) AV NOP - JPB 0 1:19,6 168
6 Team 16 (pendel) AV De Gemzen - JPB 0 1:24,4 161
7 Team 19 (pendel) - JPB 0 DNS 0


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 14 (esta) AV Athlos - JPB 0 3:00,5 47
2 Team 17 (esta) AV de Sprinter - JPB 0 3:04,1 44
3 Team 18 (esta) AV Athlos - JPB 0 3:05,3 43
4 Team 15 (esta) AV NOP - JPB 0 3:09,0 40
5 Team 13 (esta) AV Flevo Delta - JPB 0 3:10,0 39
6 Team 16 (esta) AV De Gemzen - JPB 0 3:15,0 35
7 Team 19 (esta) - JPB 0 DNS 0


Pupil C/Mini - Meerkamp

Naam 40mM-balSlingVerPunten totaalTeam punten
Bente Hanekamp MPC - Team 22 8,5 5,60 8,50 2,20 173 0
Eline Lensink MPC - Team 22 8,1 5,30 5,50 2,30 167 0
Finn Hakkenberg JPC - Team 22 DNS DNS DNS DNS 0 0
Francine v...der Stoop MPC - Team 22 7,5 5,20 6,50 2,40 190 0
Kiran Rorije JPC - Team 22 DNS DNS DNS DNS 0 0
Merel Beekman MPC - Team 22 7,2 5,70 8,50 2,90 236 0
Renske Hanekamp MPC - Team 22 7,7 5,60 7,00 2,60 200 0
Timo Hanekamp JPC - Team 22 7,9 6,40 8,50 2,30 196 0


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 21 (pendel) AV Athlos - JPC 0 1:17,2 189
2 Team 22 (pendel) AV De Gemzen - JPC 0 1:19,7 185
3 Team 20 (pendel) AV NOP - JPC 0 1:22,0 181
4 Team 23 (pendel) AV Athlos - JPC 0 1:23,1 179
5 Team 24 (pendel) Isala `96 - JPC 0 1:28,5 170


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 20 (esta) AV NOP - JPC 0 3:06,3 47
2 Team 24 (esta) Isala `96 - JPC 0 3:12,0 42
3 Team 21 (esta) AV Athlos - JPC 0 3:17,4 37
4 Team 22 (esta) AV De Gemzen - JPC 0 3:19,7 35
5 Team 23 (esta) AV Athlos - JPC 0 3:27,3 29