Vereniging 'Rotterdam Atletiek' op '2e Goudse Kaas- en Stroopwafelinstuif'

Prijzen

Dominique Zwiep
  • Jongens Junior A - 100m - 10,96
Shaquille Haverkamp
  • Jongens Junior A - 400m - 52,38
Stan Jansen
  • Jongens Junior A - 800m - 2:09,19
Noah Chokri
  • Jongens Junior B - 400m - 53,18
Raphael Van de Linde
  • Jongens Junior B - 800m - 2:07,67
Ilias el Khattabi
  • Jongens Junior B - 800m - 2:08,00
Christopher Garia
  • Senioren mannen - 100m - 10,66
Ruben Esajas
  • Senioren mannen - 100m - 11,27
Ruben Esajas
  • Senioren mannen - 200m - 22,73
Tarik Tahiri
  • Senioren mannen - 200m - 23,15
Anthony Rasmijn
  • Senioren mannen - 400m - 49,33
Hugo Van den Haak
  • Senioren mannen - 800m - 1:56,56
Take Zonneveld
  • Senioren mannen - Kogel - 8,01
Take Zonneveld
  • Senioren mannen - Speer - 33,34
Mireille Hesper-van Peet
  • Masters Vrouwen - 200m - 33,07
Annemieke Punter
  • Masters Vrouwen - 400m - 1:03,20
Joyce de Wit
  • Masters Vrouwen - Kogel - 6,69
Joyce de Wit
  • Masters Vrouwen - Speer - 10,88
Liesbeth van Rossum
  • Masters Vrouwen - Ver - 4,29
Judeska Sheppard
  • Meisjes Junior A - HSS - 11,49
Fenne Gringhuis
  • Meisjes Junior C - 800m - 2:53,22
Fenne Gringhuis
  • Meisjes Junior C - Speer - 29,56
Patricia Krolis
  • Senioren vrouwen - 100m - 12,29
Patricia Krolis
  • Senioren vrouwen - 200m - 24,95
Nargélis Statia
  • Senioren vrouwen - 400m - 57,65
Eva van der Marel
  • Senioren vrouwen - 400m - 1:05,77
Saskia Kroon
  • Senioren vrouwen - 800m - 2:32,35

Hoogtepunten

Anthony Rasmijn Msen 400m
  • 49,33
  • Ruben Esajas Msen 100m
  • 11,27
  • Fenne Gringhuis MJC Speer
  • 29,56
  • Tarik Tahiri Msen 200m
  • 23,15
  • Patricia Krolis Vsen 100m
  • 12,29
  • Patricia Krolis Vsen 200m
  • 24,95
  • Nargélis Statia Vsen 400m
  • 57,65
  • Christopher Garia Msen 100m
  • 10,66
  • Saskia Kroon Vsen 800m
  • 2:32,35
  • Ruben Esajas Msen 200m
  • 22,73
  •  

    Jongens Junior A - 100 meter

    # Naam Res OBP
    1 Dominique Zwiep 10,96 +0.2 m/s10,82


    Jongens Junior A - 200 meter

    # Naam Res OBP
    Dominique Zwiep DNS 21,96


    Jongens Junior A - 400 meter

    # Naam ResOBP
    1 Shaquille Haverkamp 52,38 42,00
    4 Bastiaan den Boer 56,14 42,00


    Jongens Junior A - 800 meter

    # Naam ResOBP
    2 Stan Jansen 2:09,19 2:09,28


    Jongens Junior B - 400 meter

    # Naam ResOBP
    2 Noah Chokri 53,18 43,00
    12 Sharif Omoyele 1:01,48 43,00


    Jongens Junior B - 800 meter

    # Naam ResOBP
    2 Raphael Van de Linde 2:07,67 2:07,91
    3 Ilias el Khattabi 2:08,00 2:08,25


    Senioren mannen - 100 meter

    # Naam Res OBP
    1 Christopher Garia 10,66 +0.2 m/s10,70
    3 Ruben Esajas 11,27 +0.2 m/s11,20
    6 Tarik Tahiri 11,52 +0.4 m/s11,20
    11 Paul Breevaart 12,40 -0.5 m/s12,00
    14 Pascal den Hartog 15,08 +0.0 m/s14,92


    Senioren mannen - 200 meter

    # Naam Res OBP
    1 Ruben Esajas 22,73 +0.2 m/s23,00
    2 Tarik Tahiri 23,15 -0.2 m/s23,00
    6 Paul Breevaart 25,40 +0.3 m/s24,80
    10 Pascal den Hartog 31,30 +0.2 m/s30,95
    Shaeriano Murray DNS 23,59


    Senioren mannen - 400 meter

    # Naam ResOBP
    1 Anthony Rasmijn 49,33 49,16
    5 Adam Youssef 51,24 55,40
    7 Ruben Esajas 51,80 52,00
    8 Tarik Tahiri 51,82 52,00
    11 Jose Pere...do Freire 54,27 52,40
    14 Pascal den Hartog 1:08,23 1:10,90
    Kevin Koeks DNS 55,84


    Senioren mannen - 800 meter

    # Naam ResOBP
    2 Hugo Van den Haak 1:56,56 1:59,24
    7 Ton Hettema 2:13,67 2:12,00
    9 Pascal den Hartog 2:28,11 2:24,00


    Senioren mannen - 3000 meter

    # Naam ResOBP
    5 Pascal den Hartog 11:15,06 10:47,83


    Senioren mannen - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    1 Take Zonneveld 8,01 ---


    Senioren mannen - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    2 Take Zonneveld 33,34 ---


    Masters Vrouwen - 200 meter

    # Naam Res OBP
    3 Mireille ...-van Peet V45 33,07 -0.2 m/s33,00


    Masters Vrouwen - 400 meter

    # Naam ResOBP
    1 Annemieke Punter V40 1:03,20 1:01,54


    Masters Vrouwen - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    1 Joyce de Wit V50 6,69 ---


    Masters Vrouwen - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    2 Joyce de Wit V50 10,88 ---


    Masters Vrouwen - Verspringen

    # Naam Res OBP
    1 Liesbeth van Rossum V40 4,29 4,55


    Meisjes Junior A - Hink-stap-springen

    # Naam Res OBP
    1 Judeska Sheppard 11,49 11,55


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBP
    2 Fenne Gringhuis 2:53,22 ---


    Meisjes Junior C - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    1 Fenne Gringhuis 29,56 27,31


    Senioren vrouwen - 100 meter

    # Naam Res OBP
    1 Patricia Krolis 12,29 +0.4 m/s12,44


    Senioren vrouwen - 200 meter

    # Naam Res OBP
    1 Patricia Krolis 24,95 +0.3 m/s25,43


    Senioren vrouwen - 400 meter

    # Naam ResOBP
    1 Nargélis Statia 57,65 56,80
    3 Eva van der Marel 1:05,77 1:05,84
    4 Saskia Kroon 1:07,09 1:05,00
    5 Fleur Berkhof 1:12,97 1:11,00


    Senioren vrouwen - 800 meter

    # Naam ResOBP
    2 Saskia Kroon 2:32,35 2:29,00
    4 Fleur Berkhof 2:40,46 2:34,00