Vereniging 'AV Olympus `70' op 'Vrijdagavond Indoorwedstrijd'

Prijzen

Bo Herrewijnen
  • Jongens Junior B - Kogel - 12,16
Ruben Rolvink
  • Jongens Junior B - Kogel - 11,72
Dijron Hanemaaijer
  • Jongens Junior C - 60m - 8,04
Dijron Hanemaaijer
  • Jongens Junior C - 60m_f - 7,99
Yannick Rolvink
  • Jongens Junior D - Kogel - 10,11
Marco Bronswijk
  • Masters mannen - Kogel - 12,03
Etienne Rolvink
  • Masters mannen - Kogel - 10,09
Cor van Dam
  • Masters mannen - Kogel - 9,10
Niko Zuidema
  • Senioren mannen - 60mH - 8,99
Kevin Philipsen
  • Senioren mannen - Kogel - 11,68
Ivar de Kok
  • Senioren mannen - Kogel - 8,27
Isis Tinneveld
  • Meisjes Junior C - 60m_f - 8,65
Isis Tinneveld
  • Meisjes Junior C - 60mH - 10,26

Hoogtepunten

Kevin Philipsen Msen 60m_f
  • 7,48
  • Alberto Biswane JJA 60m_f
  • 7,48
  • Niko Zuidema Msen 60mH
  • 8,99
  • Kevin Philipsen Msen 60m
  • 7,48
  • Isis Tinneveld MJC 60m_f
  • 8,65
  • Isis Tinneveld MJC 60m
  • 8,69
  • Keïta Wielzen MJB 60m
  • 9,02
  • Keïta Wielzen MJB 60m_f
  • 8,97
  • Quinten de Brabander JJA 60m_f
  • 7,52
  • Isis Tinneveld MJC 60mH
  • 10,26
  •  

    Jongens Junior A - 60 meter

    # Naam ResOBP
    4 Quinten de Brabander 7,60q 7,66
    5 Alberto Biswane 7,63q 7,45


    Jongens Junior A - 60 meter finale

    # Naam ResOBP
    4 Alberto Biswane 7,48 ---
    5 Quinten de Brabander 7,52 ---


    Jongens Junior B - 60 meter

    # Naam ResOBP
    6 Daan de Jong 8,09Q 8,14
    Ruben Rolvink DNS 8,39
    Bo Herrewijnen DNS 8,25


    Jongens Junior B - 60 meter finale

    # Naam ResOBP
    5 Daan de Jong 8,09 ---


    Jongens Junior B - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    5 Jonathan ...eugdenhil 10,66 11,80


    Jongens Junior B - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    2 Bo Herrewijnen 12,16 ---
    3 Ruben Rolvink 11,72 ---


    Jongens Junior C - 60 meter

    # Naam ResOBP
    3 Dijron Hanemaaijer 8,04Q 8,50
    6 Tom van Buuren 8,69Q 8,72
    7 Thomas Kleijweg 8,74Q 9,32
    8 Kariem Kishk 9,02Q 8,90
    9 Stef Kortekaas 9,37Q 9,60
    10 Ruben van Seventer 9,65q 9,55
    11 Tijn Zuiderwijk 10,55q ---


    Jongens Junior C - 60 meter finale

    # Naam ResOBP
    3 Dijron Hanemaaijer 7,99 ---
    5 Tom van Buuren 8,67 ---
    6 Thomas Kleijweg 8,77 ---
    7 Kariem Kishk 9,13 ---
    8 Stef Kortekaas 9,25 ---
    9 Ruben van Seventer 9,72 ---
    10 Tijn Zuiderwijk 10,23 ---


    Jongens Junior C - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    6 Kariem Kishk 12,02 11,93


    Jongens Junior C - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    6 Thomas Kleijweg 9,33 ---
    8 Kariem Kishk 7,48 ---
    9 Tom van Buuren 7,27 ---
    11 Stef Kortekaas 6,98 ---
    12 Tijn Zuiderwijk 5,27 ---
    13 Ruben van Seventer 4,75 ---


    Jongens Junior D - 60 meter

    # Naam ResOBP
    11 Maurits va...cheijndel 9,34q 9,09
    14 Yannick Rolvink 9,66q 9,35
    15 Milan Kal 9,68Q 9,65
    16 Joshua Adriaanse 9,84q 9,60
    17 Joost Viveen 9,85q 9,33
    20 Casper van Dijk 10,01q ---
    22 Koen Viveen 10,21q 9,70
    23 Zen Valstar 10,54q 10,15
    26 Daan Bladt 11,53q 11,59
    27 Silvano Pajic 11,67q 12,43
    Frank van den Enden DNS 9,43


    Jongens Junior D - 60 meter finale

    # Naam ResOBP
    8 Maurits va...cheijndel 9,50 ---
    10 Joshua Adriaanse 9,58 ---
    12 Yannick Rolvink 9,67 ---
    13 Milan Kal 9,95 ---
    14 Joost Viveen 9,97 ---
    16 Casper van Dijk 10,15 ---
    17 Koen Viveen 10,24 ---
    18 Zen Valstar 10,53 ---
    21 Silvano Pajic 11,81 ---
    Daan Bladt DNS ---


    Jongens Junior D - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    9 Yannick Rolvink 11,75 11,47
    12 Joost Viveen 12,95 ---
    13 Milan Kal 13,46 ---
    16 Koen Viveen 14,76 ---
    Frank van den Enden DNF 11,94


    Jongens Junior D - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    2 Yannick Rolvink 10,11 ---
    12 Luuk van Cappelle 7,28 ---
    13 Maurits va...cheijndel 6,92 ---
    15 Frank van den Enden 6,47 ---
    18 Daan Bladt 5,38 ---
    19 Koen Viveen 5,24 ---
    20 Milan Kal 5,18 ---
    21 Joost Viveen 5,07 ---
    25 Silvano Pajic 4,12 ---


    Masters mannen - 60 meter

    # Naam ResOBP
    6 Martien Mol 8,74q ---
    8 André van der Pijl 9,48q 9,50
    9 Cor van Dam 10,43q 10,39


    Masters mannen - 60 meter finale

    # Naam ResOBP
    5 André van der Pijl 9,48 ---
    Martien Mol DNS ---
    Cor van Dam DNS ---


    Masters mannen - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    1 Marco Bronswijk 12,03 ---
    2 Etienne Rolvink 10,09 ---
    3 Cor van Dam 9,10 ---
    4 Hans Kemper 8,49 ---
    5 André van der Pijl 7,19 ---


    Senioren mannen - 60 meter

    # Naam ResOBP
    4 Kevin Philipsen 7,48Q 7,60
    8 Raymon Toussaint 7,68q 7,70
    9 Lars Tinneveld 7,72q 8,01
    13 Ivar de Kok 8,33Q 8,50


    Senioren mannen - 60 meter finale

    # Naam ResOBP
    5 Kevin Philipsen 7,48 ---
    7 Raymon Toussaint 7,61 ---
    9 Lars Tinneveld 7,81 ---
    13 Ivar de Kok 8,50 ---


    Senioren mannen - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    1 Niko Zuidema 8,99 8,54


    Senioren mannen - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    1 Kevin Philipsen 11,68 ---
    3 Ivar de Kok 8,27 ---


    Meisjes Junior B - 60 meter

    # Naam ResOBP
    9 Keïta Wielzen 9,02Q 8,92
    10 Ingrid Vollebregt 9,16q 9,00
    13 Kim Roeling 9,45q 9,30


    Meisjes Junior B - 60 meter finale

    # Naam ResOBP
    7 Keïta Wielzen 8,97 ---
    8 Ingrid Vollebregt 9,04 ---
    9 Kim Roeling 9,26 ---


    Meisjes Junior B - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    5 Fenna van Ruijven 9,39 ---
    6 Britt van Dien 8,95 ---
    8 Sela Zeeman 6,90 ---


    Meisjes Junior C - 60 meter

    # Naam ResOBP
    4 Isis Tinneveld 8,69q 8,46
    11 Ellemijn Blok 9,16q 9,00
    13 Bibienne d...Brabander 9,32q 8,95
    14 Donna Aalbregt 9,37q 9,09
    15 Sanne van der Pijl 9,57Q 9,52
    16 Tamara Zimmerman 9,60Q 10,16
    19 Lieve Dillo 9,83q 9,68
    21 Tessa Molenaar 10,27q 9,80
    Frederiek Dekker DNS 8,86


    Meisjes Junior C - 60 meter finale

    # Naam ResOBP
    3 Isis Tinneveld 8,65 ---
    6 Ellemijn Blok 9,04 ---
    9 Bibienne d...Brabander 9,16 ---
    11 Donna Aalbregt 9,39 ---
    12 Tamara Zimmerman 9,45 ---
    13 Sanne van der Pijl 9,72 ---
    14 Lieve Dillo 9,92 ---
    16 Tessa Molenaar 10,13 ---


    Meisjes Junior C - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    3 Isis Tinneveld 10,26 10,37
    6 Donna Aalbregt 12,90 13,90
    7 Ellemijn Blok 12,95 10,70
    Frederiek Dekker DNS 9,95


    Meisjes Junior C - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    4 Bibienne d...Brabander 9,73 ---
    8 Tessa Molenaar 8,32 ---
    13 Lieve Dillo 6,16 ---
    14 Tamara Zimmerman 6,02 ---
    16 Sanne van der Pijl 5,26 ---
    17 Donna Aalbregt 5,22 ---


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam ResOBP
    13 Donja Zwinkels 9,77q 9,49
    18 Mieko Hartman 10,12q 9,83
    19 Luna Pedemonte 10,23q 9,83
    20 Maaike Boers 10,34q 9,73
    22 Pien Mittertreiner 10,47Q 10,50
    23 Lisa Gerritse 10,58q 10,19
    25 Eline Beeloo 10,65q 10,46
    26 Zenzi Kerkdijk 10,99Q ---
    27 Lynn Dankier 11,33q 11,52


    Meisjes Junior D - 60 meter finale

    # Naam ResOBP
    13 Donja Zwinkels 9,93 ---
    18 Mieko Hartman 10,31 ---
    19 Luna Pedemonte 10,33 ---
    20 Maaike Boers 10,39 ---
    22 Pien Mittertreiner 10,62 ---
    23 Lisa Gerritse 10,74 ---
    24 Eline Beeloo 10,83 ---
    25 Zenzi Kerkdijk 10,96 ---
    26 Lynn Dankier 11,52 ---


    Meisjes Junior D - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    12 Donja Zwinkels 13,11 ---
    15 Pien Mittertreiner 13,48 ---
    16 Maaike Boers 13,51 13,39
    18 Mieko Hartman 15,59 ---
    19 Luna Pedemonte 23,63 12,20


    Meisjes Junior D - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    5 Pien Mittertreiner 9,31 ---
    7 Mieko Hartman 8,35 ---
    9 Luna Pedemonte 8,06 ---
    17 Maaike Boers 7,00 ---
    21 Donja Zwinkels 6,52 ---
    22 Lisa Gerritse 6,24 ---
    25 Eline Beeloo 5,28 ---
    26 Lynn Dankier 5,05 ---
    27 Zenzi Kerkdijk 4,57 ---