Vereniging 'AV 1923' op 'Senioren 2e - 3e Divisie Promotie/Degradatie [2015]'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Theo Danes Msen Discus
  • 39,36
  • Julian Record Msen Hoog
  • 1,80
  • Cindy Teeven Vsen 400m
  • 1:04,10
  • Cindy Teeven Vsen 800m
  • 2:27,14
  • Janke Strijp Vsen 400mH
  • 1:04,99
  • Levi Engels Msen 1500m
  • 4:14,19
  • Sylvester Tanoh Msen 200m
  • 23,02
  • Janke Strijp Vsen 100m
  • 12,83
  • Mathilde Bakker Vsen Hoog
  • 1,65
  • Sylvester Tanoh Msen 100m
  • 11,59
  •  

    Senioren mannen - 100 meter

    # Naam Team 100m OBPTeam punten
    Sylvester Tanoh AV 1923 AV 1923 Mannen 11,59 -0.9 m/s11,60 668
    Alain van Tholl AV 1923 AV 1923 Mannen DNS 11,10 0


    Senioren mannen - 200 meter

    # Naam Team 200m OBPTeam punten
    Sylvester Tanoh AV 1923 AV 1923 Mannen 23,02 -0.5 m/s23,20 738
    Fabian Angevaare AV 1923 AV 1923 Mannen 24,46 -1.0 m/s24,80 0


    Senioren mannen - 400 meter

    # Naam Team 400mOBPTeam punten
    Giel Ritmeijer AV 1923 AV 1923 Mannen 55,49 54,50 584
    Julian Record AV 1923 AV 1923 Mannen DNS 55,00 0


    Senioren mannen - 1500 meter

    # Naam Team 1500mOBPTeam punten
    Levi Engels AV 1923 AV 1923 Mannen 4:14,19 4:12,94 702


    Senioren mannen - 400 meter horden (91cm)

    # Naam Team 400mHOBPTeam punten
    Theo Danes AV 1923 AV 1923 Mannen 1:02,41 --- 638


    Senioren mannen - 3000 meter steeple (91cm)

    # Naam Team 3000m SCOBPTeam punten
    Stein Glastra AV 1923 AV 1923 Mannen 12:02,99 --- 441


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Lycurgus Mannen (4x100m) AV Lycurgus - Msen 4 44,21 792
    2 AV PEC 1910 Mannen (4x100m) AV PEC 1910 - Msen 4 44,70 763
    3 SV Noordkop Mannen (4x100m) SV Noordkop - Msen 4 45,07 741
    4 AV Triathlon Mannen (4x100m) AV Triathlon - Msen 4 45,20 733
    5 AV 1923 Mannen (4x100m) AV 1923 - Msen 4 45,95 691
    6 AV Fortuna Mannen Team 1 (4x100m) AV Fortuna - Msen 4 46,13 681
    7 ARV Ilion Mannen (4x100m) ARV Ilion - Msen 4 46,18 678
    8 AV NOVA Mannen Team 1 (4x100m) AV NOVA - Msen 4 46,54 658
    9 AV Generaal Michaelis Mannen (4x100m) AV Generaal Michaelis - Msen 4 47,37 614
    10 AV Spirit Oud Beijerland Mannen (4x100m) AV Spirit Oud Beijerland - Msen 4 47,45 609
    11 AVON Mannen Team 1 (4x100m) AVON - Msen 4 DQ 0
    11 AV Startbaan Mannen (4x100m) AV Startbaan - Msen 0 DNS 0


    Senioren mannen - Discuswerpen 2 kilogram

    # Naam Team DiscusOBPTeam punten
    Theo Danes AV 1923 AV 1923 Mannen 39,36 43,93 673


    Senioren mannen - Kogelstoten 7,26 kilogram

    # Naam Team KogelOBPTeam punten
    Theo Danes AV 1923 AV 1923 Mannen 12,15 13,51 610
    Mees Ritmeijer AV 1923 AV 1923 Mannen 10,22 --- 0


    Senioren mannen - Hoogspringen

    # Naam Team HoogOBPTeam punten
    Julian Record AV 1923 AV 1923 Mannen 1,80 1,92 680


    Senioren mannen - Verspringen

    # Naam Team Ver OBPTeam punten
    Nick van der Heide AV 1923 AV 1923 Mannen 5,90 +1.3 m/s6,31 582


    Senioren vrouwen - 100 meter

    # Naam Team 100m OBPTeam punten
    Janke Strijp AV 1923 AV 1923 Vrouwen 12,83 +0.4 m/s12,84 708
    Laura den Boer AV 1923 AV 1923 Vrouwen 15,31 +0.1 m/s--- 0


    Senioren vrouwen - 200 meter

    # Naam Team 200m OBPTeam punten
    Angelique Oyewole AV 1923 AV 1923 Vrouwen 28,70 +1.3 m/s29,27 564
    Rochan Comello AV 1923 AV 1923 Vrouwen 30,04 +1.3 m/s30,41 0


    Senioren vrouwen - 400 meter

    # Naam Team 400mOBPTeam punten
    Cindy Teeven AV 1923 AV 1923 Vrouwen 1:04,10 1:03,69 658


    Senioren vrouwen - 800 meter

    # Naam Team 800mOBPTeam punten
    Cindy Teeven AV 1923 AV 1923 Vrouwen 2:27,14 2:28,65 704
    Veerle van Balen AV 1923 AV 1923 Vrouwen 2:52,15 2:50,24 0


    Senioren vrouwen - 3000 meter

    # Naam Team 3000mOBPTeam punten
    Veerle van Balen AV 1923 AV 1923 Vrouwen 11:59,90 11:59,44 487


    Senioren vrouwen - 400 meter horden (76cm)

    # Naam Team 400mHOBPTeam punten
    Janke Strijp AV 1923 AV 1923 Vrouwen 1:04,99 1:04,05 809


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Ciko `66 Vrouwen (4x100m) Ciko `66 - Vsen 4 50,80 730
    2 KAV Holland Vrouwen (4x100m) KAV Holland - Vsen 4 51,14 714
    3 Typhoon Vrouwen (4x100m) Typhoon - Vsen 4 51,32 705
    4 AV Flevo Delta Vrouwen (4x100m) AV Flevo Delta - Vsen 4 51,37 703
    5 Altis Vrouwen (4x100m) Altis - Vsen 5 52,00 674
    6 Climax Vrouwen (4x100m) Climax - Vsen 4 52,10 670
    7 AV De Keien Vrouwen (4x100m) AV De Keien - Vsen 4 53,41 612
    8 AV 1923 Vrouwen (4x100m) AV 1923 - Vsen 4 54,04 585
    9 AV Clytoneus Vrouwen (4x100m) AV Clytoneus - Vsen 4 55,90 510
    10 Atletico `73 Vrouwen (4x100m) Atletico `73 - Vsen 0 DNS 0
    10 VAV Vrouwen (4x100m) VAV - Vsen 0 DNS 0
    10 AV Olympus `70 Vrouwen (4x100m) AV Olympus `70 - Vsen 4 DNF 0


    Senioren vrouwen - Speerwerpen 600 gram

    # Naam Team SpeerOBPTeam punten
    Arlette Horst AV 1923 AV 1923 Vrouwen 14,11 --- 259


    Senioren vrouwen - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team DiscusOBPTeam punten
    Jennifer Fritzsche AV 1923 AV 1923 Vrouwen 18,84 --- 289


    Senioren vrouwen - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team KogelOBPTeam punten
    Jennifer Fritzsche AV 1923 AV 1923 Vrouwen 8,49 --- 483
    Arlette Horst AV 1923 AV 1923 Vrouwen DNS --- 0


    Senioren vrouwen - Hoogspringen

    # Naam Team HoogOBPTeam punten
    Mathilde Bakker AV 1923 AV 1923 Vrouwen 1,65 --- 883


    Senioren vrouwen - Hink-stap-springen

    # Naam Team HSS OBPTeam punten
    Mathilde Bakker AV 1923 AV 1923 Vrouwen 10,14 +0.0 m/s--- 658


    Senioren vrouwen - Polsstokhoogspringen

    # Naam Team PolshoogOBPTeam punten
    Mathilde Bakker AV 1923 AV 1923 Vrouwen 2,50 --- 437


    Senioren vrouwen - Verspringen

    # Naam Team Ver OBPTeam punten
    Angelique Oyewole AV 1923 AV 1923 Vrouwen 4,48 +0.9 m/s--- 548