Vereniging 'Phanos' op 'Amsterdams Baan Circuit bij AV Feniks'

Prijzen

Tenko van der Kuip
  • Jongens Junior C - Hoog - 1,55
Malick Dahlberg
  • Jongens Junior D - 80m - 11,23
Florian van den Bosch
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 414 punten
  • 600 meter   2:09,8
  • 40 meter horden   8,0
  • Medicienbalstoten   5,90
  • Vortexwerpen   27,50
  • Verspringen   2,90
Maria Kuipers
  • Meisjes Junior D - 60m - 9,43
Esmée Roelants
  • Meisjes Junior D - 1500m - 6:00,16
Maria Kuipers
  • Meisjes Junior D - Hoog - 1,40
Marloes Buijs
  • Meisjes Junior D - Hoog - 1,30
Ella Braun
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 303 punten
  • 600 meter   2:17,0
  • 60 meter horden   11,2
  • Kogelstoten   5,87
  • Vortexwerpen   18,50
  • Polsstokverspringen   2,95
Nina Croockewit
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 311 punten
  • 600 meter   2:12,5
  • 60 meter horden   11,2
  • Kogelstoten   5,82
  • Vortexwerpen   18,50
  • Polsstokverspringen   3,00
Veere Willems
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 412 punten
  • 600 meter   2:40,0
  • 40 meter horden   8,7
  • Medicienbalstoten   4,10
  • Vortexwerpen   17,50
  • Verspringen   2,70

Hoogtepunten

Cathy Buijs Vsen 100m
  • 13,88
  • Tenko van der Kuip JJC 100m
  • 12,93
  • Maria Kuipers MJD Hoog
  • 1,40
  • Tenko van der Kuip JJC Hoog
  • 1,55
  • Malick Dahlberg JJD 80m
  • 11,23
  • Jeske Walgers Vsen Hoog
  • 1,50
  • Mattheus Campbell Msen 100m
  • 11,60
  • Timo Stam Msen 400m
  • 52,85
  • Anouk Prein Vsen Hoog
  • 1,45
  • Anouk Prein Vsen 400m
  • 1:07,81
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Res OBP
    4 Tenko van der Kuip 12,93 ---


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    2 Tenko van der Kuip 1,55 ---


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Res OBP
    2 Malick Dahlberg 11,23 +2.4 m/s11,30
    Isaiah Sweeb DNS ---


    Jongens Junior D - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    Ezequiel Bolsman DNS ---


    Jongens Junior D - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    Ezequiel Bolsman DNS ---


    Jongens Junior D - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    Ezequiel Bolsman DNS ---


    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 600m60mHKogelVortexPolsverPunten totaal
    4 Raul Arias Flete 2:27,76 12,04 5,32 29,00 3,20 279
    6 Miquel Babeliowsky 2:25,06 11,59 6,21 23,00 2,90 266
    9 Auryn Ramer 2:20,65 11,29 5,32 15,50 2,80 237
    11 Hugo Post 2:07,78 12,10 4,00 14,50 2,50 213
    14 Caelis de Wit 2:38,85 11,98 5,05 15,50 2,50 198
    15 Mick Engels DNS 11,48 5,10 25,00 2,20 188
    16 Benjamin Bernfeld 2:17,71 13,09 3,51 14,00 1,90 165
    19 Luca Vorz... Lloveras DNS DNS DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 600m60mHKogelVortexPolsverPunten totaal
    5 Ids Kok 2:09,77 11,14 7,94 30,00 2,95 335
    6 Willem Hammink 2:04,52 11,24 7,16 28,00 2,25 303
    7 Daniel Lu...cheurleer 2:06,54 10,40 6,16 17,50 3,05 291
    8 Emil de Graaf 2:03,08 11,34 6,48 27,00 1,95 285
    10 Friso Koedijk 2:13,78 11,24 5,99 21,00 2,80 270
    12 Jonan Haverkamp DNS DNS DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 600m40mHM-balVortexVerPunten totaal
    4 Samin Stoffels 2:19,24 7,27 6,70 19,00 3,35 340
    8 Tristan Hartkamp 2:10,32 7,98 5,60 21,50 2,75 309
    14 Jonah Kuipers 2:38,86 8,71 5,20 22,50 2,45 258


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 600m40mHM-balVortexVerPunten totaal
    2 Florian va...den Bosch 2:09,76 8,00 5,90 27,50 2,90 414
    9 Taygel Bolsman DNS DNS DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 600m40mHM-balVortexVerPunten totaal
    5 Jahvene Bentoh DNS DNS DNS DNS DNS 0
    5 Jeremiah Bentoh DNS DNS DNS DNS DNS 0
    5 Thorben Kamstra DNS DNS DNS DNS DNS 0


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Res OBP
    3 Maria Kuipers 9,43 ---
    4 Marloes Buijs 9,74 ---
    Miro Vlasman DNS 8,13


    Meisjes Junior D - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    1 Esmée Roelants 6:00,16 ---
    Maria Kuipers DNS ---


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Maria Kuipers 1,40 ---
    2 Marloes Buijs 1,30 ---


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 600m60mHKogelVortexPolsverPunten totaal
    3 Ella Braun 2:16,91 11,15 5,87 18,50 2,95 303
    5 Puck Bronkhorst 2:16,92 11,11 4,47 20,00 2,60 280
    7 Rosa Matthijssen 2:26,07 11,99 6,28 17,00 2,40 258
    12 Lina Cheikh Mtioui 2:26,87 13,44 4,00 14,50 1,80 180
    13 Eleanor Musil DNS DNS DNS DNS DNS 0
    13 Olivia Musil DNS DNS DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 600m60mHKogelVortexPolsverPunten totaal
    2 Nina Croockewit 2:12,43 11,15 5,82 18,50 3,00 311
    5 Cecilia Kuipers 2:20,23 12,58 5,94 19,50 2,90 279
    9 Rani Bean DNS DNS DNS DNS DNS 0
    9 Nora van Seventer DNS DNS DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 600m40mHM-balVortexVerPunten totaal
    6 Alva Stegehuis 2:16,66 7,70 3,80 12,50 2,75 270
    8 Roos Koedijk 2:30,45 8,42 4,40 11,50 2,60 237
    9 Guusje de Graaf 2:26,61 8,71 3,90 12,50 2,50 230
    11 Isabel Poel 2:26,74 8,55 4,20 8,50 2,50 220


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 600m40mHM-balVortexVerPunten totaal
    5 Aicha Kacen 2:39,84 8,58 4,50 17,00 2,60 321
    8 Kiki Maria DNS DNS DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 600m40mHM-balVortexVerPunten totaal
    1 Veere Willems 2:39,98 8,65 4,10 17,50 2,70 412
    4 Nienke Lemmens 2:54,23 9,19 3,60 12,00 2,45 307