Vereniging 'AV Zuidwal' op 'Finale pupillencompetitie regio 2 en 5'

Prijzen

Wout van den Brink
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 1234 punten
  • 40 meter   7,4
  • Vortexwerpen   24,56
  • Verspringen   3,29
Tion Eloy Hilgeman
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 1231 punten
  • 40 meter   7,3
  • Vortexwerpen   24,47
  • Verspringen   3,21
Diede Schotsman
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 1029 punten
  • 40 meter   7,7
  • Vortexwerpen   19,02
  • Verspringen   2,92
Lisanne Noman
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1320 punten
  • 40 meter   7,1
  • Kogelstoten 2 kilogram   5,77
  • Verspringen   3,36

Hoogtepunten

Lisanne Noman MPB 40m
  • 7,06
  • Job Linssen JPA2 1000m
  • 3:23,55
  • Isabella Oudkerk Pool MPA2 Kogel
  • 7,77
  • Kenny Elings JPA2 60m
  • 9,40
  • Job Linssen JPA2 Hoog
  • 1,30
  • Job Linssen JPA2 60m
  • 9,34
  • Isabella Oudkerk Pool MPA2 60m
  • 9,82
  • Ella de Bruijne MPA1 1000m
  • 3:38,43
  • Asraar Kortokela MPA1 1000m
  • 3:45,52
  • Robin van Nigtevecht JPA2 60m
  • 9,41
  •  

    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mVortexVerPunten totaal
    8 Julius Meijer AV Zuidwal 9,91 28,76 3,78 1396
    16 Tije van den Brink AV Zuidwal 9,83 22,57 3,29 1234
    20 Luc Clevett AV Zuidwal 10,25 23,04 3,41 1200
    33 Pablo Verhey AV Zuidwal 10,91 21,32 2,96 996
    34 Bram Steenbeek AV Zuidwal 11,31 17,58 2,74 848


    Jongens Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam 1000mOBP
    Luc Clevett AV Zuidwal 3:35,86 ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Altis JPA1 Altis - JPA1 4 36,35 599
    2 GAC JPA1 GAC Hilversum - JPA1 4 36,98 521
    2 Almere JPA1 Almere `81 - JPA1 4 37,25 559
    4 Triathlon JPA1 AV Triathlon - JPA1 4 37,87 533
    5 Spirit JPA1 AV Spirit Lelystad - JPA1 4 38,72 499
    6 Clytoneus JPA1 AV Clytoneus - JPA1 4 39,07 435
    6 AV Zuidwal JPA1 AV Zuidwal - JPA1 4 39,16 482


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    5 Robin van Nigtevecht AV Zuidwal 9,41 8,65 1,30 1691
    9 Job Linssen AV Zuidwal 9,34 6,99 1,30 1614
    12 Kenny Elings AV Zuidwal 9,40 6,97 1,25 1566
    25 Thijmen de Vries AV Zuidwal 10,43 5,75 1,15 1257
    31 Robin Gooijer AV Zuidwal DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam 1000mOBP
    Job Linssen AV Zuidwal 3:23,55 ---
    Kenny Elings AV Zuidwal 3:46,56 ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Almere JPA2 Almere `81 - JPA2 4 33,29 749
    2 Hellas JPA2 Hellas Utrecht - JPA2 4 33,61 732
    3 Altis JPA2 Altis - JPA2 4 35,03 660
    4 AV Zuidwal JPA2 AV Zuidwal - JPA2 4 35,21 652
    5 VAV JPA2 VAV - JPA2 4 35,83 622
    6 BAV JPA2 BAV - JPA2 4 35,97 616


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mVortexVerPunten totaal
    2 Wout van den Brink AV Zuidwal 7,34 24,56 3,29 1234
    3 Tion Eloy Hilgeman AV Zuidwal 7,27 24,47 3,21 1231
    15 Jesper Rosier AV Zuidwal 7,70 20,00 2,77 1000
    28 Otis Notenboom AV Zuidwal 8,06 13,55 2,44 772
    31 Thijmen Koot AV Zuidwal 8,72 10,03 2,17 551


    Jongens Pupil C - 600 meter

    # Naam 600mOBP
    Tion Eloy Hilgeman AV Zuidwal 2:10,38 ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 GAC JPC GAC Hilversum - JPC 4 27,11 561
    2 Altis JPC Altis - JPC 4 28,08 508
    3 AV Zuidwal JPC AV Zuidwal - JPC 4 28,70 477
    4 Phoenix JPC AV Phoenix - JPC 4 30,59 388
    5 Almere JPC Almere `81 - JPC 4 30,60 338
    5 Hellas JPC Hellas Utrecht - JPC 4 30,64 386


    Jongens Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40mVortexVerPunten totaal
    3 Diede Schotsman AV Zuidwal 7,63 19,02 2,92 1029
    16 Beau van Balen AV Zuidwal DNS 20,28 2,78 595


    Jongens Pupil Mini - 600 meter

    # Naam 600mOBP
    Beau van Balen AV Zuidwal DNS ---


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mVortexVerPunten totaal
    12 Ella de Bruijne AV Zuidwal 9,97 18,99 3,29 1162
    13 Asraar Kortokela AV Zuidwal 10,20 21,21 3,25 1150
    29 Fien Linssen AV Zuidwal 10,77 14,43 3,01 921
    30 Ilse Calis AV Zuidwal 10,57 9,73 3,04 868
    31 Naomi Eskes AV Zuidwal 11,39 8,13 2,88 697


    Meisjes Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam 1000mOBP
    Ella de Bruijne AV Zuidwal 3:38,43 ---
    Asraar Kortokela AV Zuidwal 3:45,52 ---
    Fien Linssen AV Zuidwal 4:03,34 ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Almere MPA1 Almere `81 - MPA1 4 36,73 582
    2 Triathlon MPA1 AV Triathlon - MPA1 4 37,18 562
    3 Hellas MPA1 Hellas Utrecht - MPA1 4 37,47 550
    4 Altis MPA1 Altis - MPA1 4 38,07 525
    5 GAC Meiden pupillen A1 GAC Hilversum - MPA1 4 38,54 456
    5 AV Zuidwal MPA1 AV Zuidwal - MPA1 4 38,91 492


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    9 Isabella ...kerk Pool AV Zuidwal 9,82 7,77 1,20 1504


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mKogelVerPunten totaal
    2 Lisanne Noman AV Zuidwal 7,06 5,77 3,36 1320
    18 Sophie Franssen AV Zuidwal 7,48 4,03 3,01 1044
    21 Lidewij Schaap AV Zuidwal 7,83 4,36 2,94 989
    27 Nina Evers AV Zuidwal 8,04 3,76 2,54 828


    Meisjes Pupil B - 1000 meter

    # Naam 1000mOBP
    Lisanne Noman AV Zuidwal 3:58,26 ---
    Sophie Franssen AV Zuidwal 4:11,97 ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Almere MPB Almere `81 - MPB 4 25,05 685
    2 Altis MPB Altis - MPB 4 26,56 542
    2 GAC MPB GAC Hilversum - MPB 4 27,24 553
    4 AV Zuidwal MPB AV Zuidwal - MPB 4 27,53 538
    5 Triathlon MPB AV Triathlon - MPB 4 28,49 487
    6 Pijnenburg MPB AV Pijnenburg - MPB 4 29,15 455


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mVortexVerPunten totaal
    16 Maud te Pas AV Zuidwal 7,75 13,68 2,83 905


    Meisjes Pupil C - 600 meter

    # Naam 600mOBP
    Maud te Pas AV Zuidwal 2:24,13 ---
    Hannah Rebel AV Zuidwal 2:24,23 ---


    Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40mVortexVerPunten totaal
    7 Eva Rebel AV Zuidwal 8,03 7,40 2,43 654
    11 Lotte Westland AV Zuidwal 8,40 7,73 2,46 607
    14 Sigrid Schaap AV Zuidwal 8,41 8,33 2,30 588
    16 Lotte Konijn AV Zuidwal 9,01 9,08 2,30 518


    Meisjes Pupil Mini - 600 meter

    # Naam 600mOBP
    Eva Rebel AV Zuidwal 2:35,88 ---
    Lotte Konijn AV Zuidwal 2:50,51 ---
    Lotte Westland AV Zuidwal 2:51,71 ---