Vereniging 'Altis' op 'Finale pupillencompetitie regio 2 en 5'

Prijzen

Kenan van der Kooij
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 1533 punten
  • 60 meter   9,3
  • Vortexwerpen   28,03
  • Verspringen   3,94
Jip de Greef
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 1803 punten
  • 60 meter   9,3
  • Kogelstoten 2 kilogram   8,62
  • Hoogspringen   1,40
Naomie Höhn
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 1613 punten
  • 60 meter   9,2
  • Kogelstoten 2 kilogram   8,29
  • Hoogspringen   1,15
Marinka Schuurman
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 1587 punten
  • 60 meter   9,6
  • Kogelstoten 2 kilogram   7,30
  • Hoogspringen   1,30

Hoogtepunten

Levi Posthuma JPA1 1000m
  • 3:25,02
  • Jip de Greef JPA2 Hoog
  • 1,40
  • Marinka Schuurman MPA2 60m
  • 9,60
  • Kenan van der Kooij JPA1 60m
  • 9,23
  • Jetske Meijer MPA2 60m
  • 9,56
  • Jip de Greef JPA2 60m
  • 9,22
  • Jetske Meijer MPA2 Hoog
  • 1,30
  • Jarik van de Mast JPA2 1000m
  • 3:21,87
  • Naomie Höhn MPA2 60m
  • 9,13
  • Marinka Schuurman MPA2 Hoog
  • 1,30
  •  

    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mVortexVerPunten totaal
    2 Kenan van der Kooij Altis 9,23 28,03 3,94 1533
    5 Levi Posthuma Altis 9,63 25,86 4,03 1456
    9 Marijn van der Harst Altis 10,03 26,31 3,77 1345
    11 Joris IJzinga Altis 10,37 30,33 3,69 1327
    12 Mees Overbeek Altis 9,89 21,89 3,76 1309


    Jongens Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam 1000mOBP
    Levi Posthuma Altis 3:25,02 ---
    Mats Medema Altis 3:57,13 ---
    Mees Overbeek Altis DNS ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Altis JPA1 Altis - JPA1 4 36,35 599
    2 GAC JPA1 GAC Hilversum - JPA1 4 36,98 521
    2 Almere JPA1 Almere `81 - JPA1 4 37,25 559
    4 Triathlon JPA1 AV Triathlon - JPA1 4 37,87 533
    5 Spirit JPA1 AV Spirit Lelystad - JPA1 4 38,72 499
    6 Clytoneus JPA1 AV Clytoneus - JPA1 4 39,07 435
    6 AV Zuidwal JPA1 AV Zuidwal - JPA1 4 39,16 482


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    2 Jip de Greef Altis 9,22 8,62 1,40 1803
    10 Liam de Bruijne Altis 9,47 8,40 1,20 1595
    22 Koen van der Linde Altis 9,76 5,46 1,15 1340
    24 Jarik van de Mast Altis 9,78 4,58 1,15 1277
    26 Tyrone Richards Altis 9,84 6,07 0,95 1219


    Jongens Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam 1000mOBP
    Jarik van de Mast Altis 3:21,87 ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Almere JPA2 Almere `81 - JPA2 4 33,29 749
    2 Hellas JPA2 Hellas Utrecht - JPA2 4 33,61 732
    3 Altis JPA2 Altis - JPA2 4 35,03 660
    4 AV Zuidwal JPA2 AV Zuidwal - JPA2 4 35,21 652
    5 VAV JPA2 VAV - JPA2 4 35,83 622
    6 BAV JPA2 BAV - JPA2 4 35,97 616


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mVortexVerPunten totaal
    6 Arvin Bronder Altis 7,21 17,29 3,04 1110
    12 Jelle van ...r Heijden Altis 7,16 12,61 3,10 1056
    19 Stijn Wink Altis 7,72 16,34 2,81 950
    20 Jesse Cools Altis 7,97 17,04 2,91 937
    25 Bram Houtveen Altis 7,90 15,88 2,53 855


    Jongens Pupil C - 600 meter

    # Naam 600mOBP
    Jelle van ...r Heijden Altis 2:23,62 ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 GAC JPC GAC Hilversum - JPC 4 27,11 561
    2 Altis JPC Altis - JPC 4 28,08 508
    3 AV Zuidwal JPC AV Zuidwal - JPC 4 28,70 477
    4 Phoenix JPC AV Phoenix - JPC 4 30,59 388
    5 Almere JPC Almere `81 - JPC 4 30,60 338
    5 Hellas JPC Hellas Utrecht - JPC 4 30,64 386


    Jongens Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40mVortexVerPunten totaal
    7 Niels Karel Altis 7,43 12,10 2,90 952


    Jongens Pupil Mini - 600 meter

    # Naam 600mOBP
    Niels Karel Altis 2:26,06 ---


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mVortexVerPunten totaal
    18 Renée van der Mast Altis 10,33 17,91 3,22 1078
    19 Lotte Buitenkamp Altis 10,15 10,73 3,57 1054
    22 Sofie van Kooij Altis 10,27 14,98 3,19 1036
    25 Rosemijn ...schmeding Altis 10,62 16,13 3,07 980
    26 Lola Uffels Altis 10,55 14,89 3,10 976


    Meisjes Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam 1000mOBP
    Loes Kempe Altis 3:46,30 ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Almere MPA1 Almere `81 - MPA1 4 36,73 582
    2 Triathlon MPA1 AV Triathlon - MPA1 4 37,18 562
    3 Hellas MPA1 Hellas Utrecht - MPA1 4 37,47 550
    4 Altis MPA1 Altis - MPA1 4 38,07 525
    5 GAC Meiden pupillen A1 GAC Hilversum - MPA1 4 38,54 456
    5 AV Zuidwal MPA1 AV Zuidwal - MPA1 4 38,91 492


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    2 Naomie Höhn Altis 9,13 8,29 1,15 1613
    3 Marinka Schuurman Altis 9,60 7,30 1,30 1587
    5 Jetske Meijer Altis 9,56 6,78 1,30 1564
    19 Elin Kruizinga Altis 10,36 7,02 1,15 1344
    21 Ella Lommen Altis 10,22 5,94 1,15 1299


    Meisjes Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam 1000mOBP
    Myrthe Martens Altis 3:51,61 ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Almere MPA2 Almere `81 - MPA2 4 35,16 654
    1 Altis MPA2 Altis - MPA2 4 35,16 654
    3 VAV MPA2 VAV - MPA2 4 36,06 612
    4 GAC MPA2 GAC Hilversum - MPA2 4 36,07 611
    5 Hellas MPA2 Hellas Utrecht - MPA2 4 36,54 590
    6 Pijnenburg MPA2 AV Pijnenburg - MPA2 4 38,46 509


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mKogelVerPunten totaal
    4 Elena Slagt Altis 7,21 5,50 3,34 1266
    8 Annemijn Beijer Altis 7,16 5,11 3,24 1232
    13 Noralie Schuurman Altis 7,17 4,08 3,17 1143
    14 Indy Kortman Altis 7,42 4,16 3,36 1135
    17 Jelke Steenbeek Altis 7,45 3,98 3,16 1076


    Meisjes Pupil B - 1000 meter

    # Naam 1000mOBP
    Elena Slagt Altis 3:56,62 ---
    Britt van Westerlaak Altis 3:57,74 ---
    Indy Kortman Altis 4:10,17 ---
    Jelke Steenbeek Altis 4:14,80 ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Almere MPB Almere `81 - MPB 4 25,05 685
    2 Altis MPB Altis - MPB 4 26,56 542
    2 GAC MPB GAC Hilversum - MPB 4 27,24 553
    4 AV Zuidwal MPB AV Zuidwal - MPB 4 27,53 538
    5 Triathlon MPB AV Triathlon - MPB 4 28,49 487
    6 Pijnenburg MPB AV Pijnenburg - MPB 4 29,15 455


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mVortexVerPunten totaal
    5 Bente Rutten Altis 7,53 15,49 3,12 1034
    13 Amélie da Graça Altis 7,43 12,95 2,65 917
    20 Olivia Lo...Kooijmans Altis 7,94 12,23 2,92 865
    24 Quinn Uffels Altis 8,04 12,23 2,69 802
    25 Danne Mossink Altis 7,78 8,66 2,81 801


    Meisjes Pupil C - 600 meter

    # Naam 600mOBP
    Madelief van Leur Altis 2:13,41 ---
    Amélie da Graça Altis 2:17,94 ---
    Benthe Martens Altis 2:19,65 ---
    Fenna van der Kooij Altis 2:21,86 ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Almere MPC Almere `81 - MPC 4 27,46 541
    2 GAC MPC GAC Hilversum - MPC 4 27,82 522
    3 Altis MPC Altis - MPC 4 28,32 496
    4 Atverni MPC AV Atverni - MPC 4 28,52 486
    5 Triathlon MPC AV Triathlon - MPC 4 28,95 464
    6 Hellas MPC Hellas Utrecht - MPC 4 30,82 378