Vereniging 'RK HAV' op 'Zeeuws Kampioenschap pupillen'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Lindsey Thilleman MPC 40m_f
  • 7,93
  • Robin Bouwhuizen JPB 40m_f
  • 6,89
  • Katja van Eetvelt MPA2 60m
  • 9,66
  • Katja van Eetvelt MPA2 Hoog
  • 1,20
  • Katja van Eetvelt MPA2 Ver
  • 4,05
  • Robin Bouwhuizen JPB 40m
  • 7,05
  • Tim de Bruijn JPA2 60m
  • 9,45
  • Maxim van Goethem JPA1 60m_f
  • 9,60
  • Tim de Bruijn JPA2 Hoog
  • 1,30
  • Katja van Eetvelt MPA2 60m_f
  • 9,37
  •  

    Jongens Pupil A1 - 60 meter

    # Naam Res OBP
    Maxim van Goethem 9,63 -0.9 m/s---


    Jongens Pupil A1 - 60 meter finale

    # Naam Res OBP
    Maxim van Goethem 9,60 +0.0 m/s---


    Jongens Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    Maxim van Goethem 3:41,65 ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV'56 - JPA1 AV `56 - JPA1 4 39,54 467


    Jongens Pupil A1 - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    Maxim van Goethem 6,42 6,53 6,67 7,03 5,95 6,02 7,03 ---


    Jongens Pupil A1 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    Maxim van Goethem 1,20 ---


    Jongens Pupil A1 - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    Maxim van Goethem 3,52 3,63 3,71 - - - 3,71 ---


    Jongens Pupil A2 - 60 meter

    # Naam Res OBP
    Tim de Bruijn 9,45 -0.9 m/s9,41


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 RKHAV - JPA2 RK HAV - JPA2 4 37,52 548
    2 Dynamica - JPA2 Dynamica ADSV - JPA2 4 39,76 459
    3 Scheldesport - JPA2 AV Scheldesport - JPA2 4 40,16 444
    4 AV'56 - JPA2 AV `56 - JPA2 4 41,73 389


    Jongens Pupil A2 - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    Tim de Bruijn 7,48 6,81 7,41 6,96 6,10 5,91 7,48 7,57


    Jongens Pupil A2 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    Tim de Bruijn 1,30 1,35


    Jongens Pupil A2 - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    Tim de Bruijn - - 3,97 3,85 4,00 - 4,00 ---


    Jongens Pupil B - 40 meter

    # Naam Res OBP
    Robin Bouwhuizen 7,05 -1.4 m/s---


    Jongens Pupil B - 40 meter finale

    # Naam Res OBP
    Robin Bouwhuizen 6,89 +0.3 m/s---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Scheldesport - JPB AV Scheldesport - JPB 4 28,92 466
    2 AV'56 - JPB AV `56 - JPB 4 30,18 407
    3 Dynamica - JPB Dynamica ADSV - JPB 4 30,46 394


    Jongens Pupil B - Balwerpen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    Robin Bouwhuizen - - 22,05 - 23,79 - 23,79 ---


    Jongens Pupil B - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    Robin Bouwhuizen 1,00 ---


    Jongens Pupil B - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    Robin Bouwhuizen 3,26 3,04 3,23 - 3,32 3,50 3,50 ---


    Jongens Pupil C - 40 meter

    # Naam Res OBP
    Ben Kouijzer JPC 7,57 -0.4 m/s---
    Diablo de Grave JPC 7,93 -0.4 m/s---


    Jongens Pupil C - 40 meter finale

    # Naam Res OBP
    Ben Kouijzer JPC 7,40 -0.5 m/s---
    Diablo de Grave JPC 7,70 -0.5 m/s---


    Jongens Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    Ben Kouijzer JPC 2:26,90 ---
    Diablo de Grave JPC 2:29,26 ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Dynamica - JPC (1) Dynamica ADSV - JPC 4 29,51 438
    2 Scheldesport - JPC (1) AV Scheldesport - JPC 4 31,62 345
    3 RKHAV - JPC RK HAV - JPC 4 31,71 341
    4 Scheldesport - JPC (2) AV Scheldesport - JPC 4 34,56 234
    5 Dynamica - JPC (2) Dynamica ADSV - JPC 4 34,81 226


    Jongens Pupil C - Balwerpen

    # Naam ResOBP
    Diablo de Grave JPC 25,36 ---


    Jongens Pupil C - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    Ben Kouijzer JPC 1,00 ---
    Diablo de Grave JPC DNS ---


    Jongens Pupil C - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    Ben Kouijzer JPC 2,65 2,86 2,96 2,96 ---
    Diablo de Grave JPC 2,84 2,76 2,84 2,84 ---


    Meisjes Pupil A2 - 60 meter

    # Naam Res OBP
    Katja van Eetvelt 9,66 -1.3 m/s9,35


    Meisjes Pupil A2 - 60 meter finale

    # Naam Res OBP
    Katja van Eetvelt 9,37 +1.0 m/s---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Dynamica - MPA2 Dynamica ADSV - MPA2 4 37,15 564


    Meisjes Pupil A2 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    Katja van Eetvelt 1,20 1,21


    Meisjes Pupil A2 - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    Katja van Eetvelt - 4,03 3,87 4,05 3,85 3,21 4,05 4,02


    Meisjes Pupil C - 40 meter

    # Naam Res OBP
    Lindsey Thilleman MPC 8,27 -2.4 m/s---
    Lobke Bouman MPC 8,28 -2.4 m/s8,38
    Floor Franken MPMini 8,74 -1.3 m/s---


    Meisjes Pupil C - 40 meter finale

    # Naam Res OBP
    Lindsey Thilleman MPC 7,93 -0.8 m/s---


    Meisjes Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    Lobke Bouman MPC 2:46,17 2:44,01
    Floor Franken MPMini 2:52,65 ---


    Er bestaan nog geen estafette teams.


    Meisjes Pupil C - Balwerpen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    Lobke Bouman MPC 15,00 15,00 11,29
    Lindsey Thilleman MPC 12,63 12,63 ---
    Floor Franken MPMini 10,67 10,67 ---


    Meisjes Pupil C - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    Lobke Bouman MPC 0,90 ---


    Meisjes Pupil C - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    Lobke Bouman MPC 2,23 2,44 2,59 2,59 2,67
    Lindsey Thilleman MPC 2,20 2,10 2,22 2,22 ---
    Floor Franken MPMini 1,83 1,90 2,00 2,00 ---