Vereniging 'AV Scheldesport' op 'Zeeuws Kampioenschap pupillen'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Suzanne Verschuren MPA2 Kogel
  • 9,02
  • Daan Schuit JPA1 Kogel
  • 8,20
  • Suzanne Verschuren MPA2 Ver
  • 3,62
  • Myrthe Keijmel MPA1 1000m
  • 4:06,80
  • Suzanne Verschuren MPA2 60m_f
  • 10,08
  • Fabian de Maat JPB 40m
  • 7,13
  • Suzanne Verschuren MPA2 60m
  • 10,14
  • Daan Schuit JPA1 Hoog
  • 1,25
  • Fabian de Maat JPB 40m_f
  • 7,00
  • Benjamin Pijnen JPB 40m_f
  • 7,28
  •  

    Jongens Pupil A1 - 60 meter

    # Naam Res OBP
    Daan Schuit 10,13 -3.7 m/s---


    Jongens Pupil A1 - 60 meter finale

    # Naam Res OBP
    Daan Schuit DNS ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV'56 - JPA1 AV `56 - JPA1 4 39,54 467


    Jongens Pupil A1 - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    Daan Schuit - 6,74 7,28 7,78 7,61 8,20 8,20 ---


    Jongens Pupil A1 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    Daan Schuit 1,25 ---


    Jongens Pupil A1 - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    Daan Schuit 3,44 3,58 3,64 - - - 3,64 ---


    Jongens Pupil A2 - 60 meter

    # Naam Res OBP
    Bryan Noordijk 10,49 -0.9 m/s---
    Tobias de Zeeuw 10,58 -0.9 m/s---


    Jongens Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    Tobias de Zeeuw 4:02,46 ---
    Bryan Noordijk 4:07,00 ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 RKHAV - JPA2 RK HAV - JPA2 4 37,52 548
    2 Dynamica - JPA2 Dynamica ADSV - JPA2 4 39,76 459
    3 Scheldesport - JPA2 AV Scheldesport - JPA2 4 40,16 444
    4 AV'56 - JPA2 AV `56 - JPA2 4 41,73 389


    Jongens Pupil A2 - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    Tobias de Zeeuw 5,51 5,38 5,77 - - - 5,77 ---
    Bryan Noordijk 3,78 4,05 - - - - 4,05 ---


    Jongens Pupil A2 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    Bryan Noordijk 1,15 ---


    Jongens Pupil A2 - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    Bryan Noordijk 3,01 3,14 3,25 - - - 3,25 ---
    Tobias de Zeeuw - 3,07 3,04 - - - 3,07 ---


    Jongens Pupil B - 40 meter

    # Naam Res OBP
    Fabian de Maat 7,13 -0.7 m/s---
    Benjamin Pijnen 7,49 -0.7 m/s---
    Niels Verschuren 7,73 -0.7 m/s---


    Jongens Pupil B - 40 meter finale

    # Naam Res OBP
    Fabian de Maat 7,00 +0.3 m/s---
    Benjamin Pijnen 7,28 +0.3 m/s---
    Niels Verschuren 7,46 +0.3 m/s---


    Jongens Pupil B - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    Fabian de Maat 3:54,71 ---
    Niels Verschuren 3:55,44 ---
    Benjamin Pijnen 4:11,50 ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Scheldesport - JPB AV Scheldesport - JPB 4 28,92 466
    2 AV'56 - JPB AV `56 - JPB 4 30,18 407
    3 Dynamica - JPB Dynamica ADSV - JPB 4 30,46 394


    Jongens Pupil B - Balwerpen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    Benjamin Pijnen - - 24,32 - 21,86 - 24,32 ---
    Fabian de Maat - - 20,21 - - - 20,21 ---


    Jongens Pupil B - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    Fabian de Maat 0,95 ---
    Niels Verschuren 0,90 ---
    Benjamin Pijnen 0,90 ---


    Jongens Pupil B - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    Benjamin Pijnen 3,26 3,03 3,01 3,25 3,29 3,33 3,33 ---
    Fabian de Maat 3,18 3,07 2,90 3,18 ---


    Jongens Pupil C - 40 meter

    # Naam Res OBP
    Viktor Wieles JPC 7,66 -1.3 m/s---
    Ruben Keijmel JPC 8,16 -1.3 m/s---
    Lyam Noordijk JPMini 8,49 -1.0 m/s---
    Lucas Zandstra JPC 8,67 -1.3 m/s---


    Jongens Pupil C - 40 meter finale

    # Naam Res OBP
    Viktor Wieles JPC 7,43 -0.5 m/s---


    Jongens Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    Viktor Wieles JPC 2:33,07 ---
    Lucas Zandstra JPC 2:33,58 ---
    Ruben Keijmel JPC 2:36,21 ---
    Lyam Noordijk JPMini 2:42,85 ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Dynamica - JPC (1) Dynamica ADSV - JPC 4 29,51 438
    2 Scheldesport - JPC (1) AV Scheldesport - JPC 4 31,62 345
    3 RKHAV - JPC RK HAV - JPC 4 31,71 341
    4 Scheldesport - JPC (2) AV Scheldesport - JPC 4 34,56 234
    5 Dynamica - JPC (2) Dynamica ADSV - JPC 4 34,81 226


    Jongens Pupil C - Balwerpen

    # Naam ResOBP
    Lucas Zandstra JPC 21,57 ---
    Ruben Keijmel JPC 18,40 ---
    Viktor Wieles JPC 15,56 ---
    Lyam Noordijk JPMini 13,34 ---


    Jongens Pupil C - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    Lucas Zandstra JPC NM ---


    Jongens Pupil C - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    Viktor Wieles JPC 2,90 3,00 2,77 3,00 ---
    Lucas Zandstra JPC - - 2,75 2,75 ---
    Lyam Noordijk JPMini 2,50 2,20 2,58 2,58 ---
    Ruben Keijmel JPC 2,13 2,24 2,39 2,39 ---


    Meisjes Pupil A1 - 60 meter

    # Naam Res OBP
    Myrthe Keijmel 11,47 -1.5 m/s---


    Meisjes Pupil A1 - 60 meter finale

    # Naam Res OBP
    Myrthe Keijmel 10,91 -0.2 m/s---


    Meisjes Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    Myrthe Keijmel 4:06,80 ---


    Meisjes Pupil A2 - 60 meter

    # Naam Res OBP
    Suzanne Verschuren 10,14 -0.7 m/s---


    Meisjes Pupil A2 - 60 meter finale

    # Naam Res OBP
    Suzanne Verschuren 10,08 +1.0 m/s---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Dynamica - MPA2 Dynamica ADSV - MPA2 4 37,15 564


    Meisjes Pupil A2 - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    Suzanne Verschuren - 6,93 6,67 7,70 8,27 9,02 9,02 ---


    Meisjes Pupil A2 - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    Suzanne Verschuren 3,62 - 3,49 3,62 ---


    Meisjes Pupil C - 40 meter

    # Naam Res OBP
    Demi Peeters MPC 7,86 -1.0 m/s---
    Benthe den Hamer MPC 7,98 -1.0 m/s---
    Marit van Damme MPMini 8,33 -1.3 m/s---
    Valerie Pijnen MPMini 8,98 -1.3 m/s---
    Liselotte Zandstra MPMini 9,33 -1.3 m/s---
    Neline Verlinde MPC 9,43 -1.0 m/s---


    Meisjes Pupil C - 40 meter finale

    # Naam Res OBP
    Benthe den Hamer MPC 7,94 -0.8 m/s---
    Demi Peeters MPC 7,95 -0.8 m/s---


    Meisjes Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    Benthe den Hamer MPC 2:26,94 ---
    Valerie Pijnen MPMini 2:35,06 ---
    Liselotte Zandstra MPMini 2:49,50 ---
    Demi Peeters MPC 2:53,63 ---
    Neline Verlinde MPC 2:59,68 ---


    Er bestaan nog geen estafette teams.


    Meisjes Pupil C - Balwerpen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    Benthe den Hamer MPC 18,09 18,09 ---
    Demi Peeters MPC 11,72 11,72 ---
    Valerie Pijnen MPMini 10,28 10,28 ---
    Marit van Damme MPMini 9,45 9,45 ---
    Neline Verlinde MPC 8,53 8,53 ---
    Liselotte Zandstra MPMini 6,87 6,87 ---


    Meisjes Pupil C - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    Benthe den Hamer MPC 0,95 ---
    Marit van Damme MPMini 0,85 ---
    Demi Peeters MPC 0,80 ---
    Neline Verlinde MPC 0,75 ---
    Valerie Pijnen MPMini 0,75 ---
    Liselotte Zandstra MPMini NM ---


    Meisjes Pupil C - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    Benthe den Hamer MPC 2,67 - 2,61 2,75 2,86 2,91 2,91 ---
    Demi Peeters MPC 2,52 2,42 2,35 2,52 ---
    Marit van Damme MPMini 2,29 2,22 2,29 ---
    Valerie Pijnen MPMini 1,77 1,90 2,15 2,15 ---
    Neline Verlinde MPC 1,80 1,61 1,91 1,91 ---
    Liselotte Zandstra MPMini - 1,63 1,61 1,63 ---