Vereniging 'Dynamica ADSV' op 'Zeeuws Kampioenschap pupillen'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Loïs van den Berge MPB 40m
  • 6,76
  • Noa van Tuijl MPA2 Kogel
  • 8,69
  • Loïs van den Berge MPB 40m_f
  • 6,63
  • Jeffrey Rijkhals JPA1 60m_f
  • 9,46
  • Shirley Longdon MPA2 60m
  • 9,53
  • Nynke Joossens MPA2 60m_f
  • 9,37
  • Yannic Rijk JPC 40m
  • 7,27
  • Jeffrey Rijkhals JPA1 Hoog
  • 1,25
  • Jeffrey Rijkhals JPA1 Ver
  • 3,90
  • Yannic Rijk JPC 40m_f
  • 6,96
  •  

    Jongens Pupil A1 - 60 meter

    # Naam Res OBP
    Jeffrey Rijkhals 9,94 -0.9 m/s---
    Marlon Behrens 10,41 -0.9 m/s---
    Romain Kerybin 11,33 -0.9 m/s---


    Jongens Pupil A1 - 60 meter finale

    # Naam Res OBP
    Jeffrey Rijkhals 9,46 +0.0 m/s---
    Marlon Behrens 9,93 +0.0 m/s---


    Jongens Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    Marlon Behrens 4:02,41 ---
    Jeffrey Rijkhals 4:16,14 ---
    Romain Kerybin 4:26,83 ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV'56 - JPA1 AV `56 - JPA1 4 39,54 467


    Jongens Pupil A1 - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    Jeffrey Rijkhals 5,95 6,04 6,04 ---
    Marlon Behrens 5,51 5,33 5,51 ---
    Romain Kerybin 4,71 4,47 4,75 4,75 ---


    Jongens Pupil A1 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    Jeffrey Rijkhals 1,25 ---
    Marlon Behrens 1,00 ---


    Jongens Pupil A1 - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    Jeffrey Rijkhals 3,70 3,90 3,51 3,69 3,61 - 3,90 ---
    Marlon Behrens 3,12 3,02 2,96 - - - 3,12 ---
    Romain Kerybin 2,52 - 2,54 - - - 2,54 ---


    Jongens Pupil A2 - 60 meter

    # Naam Res OBP
    Björn van de Voort 10,01 -0.9 m/s---


    Jongens Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    Björn van de Voort 4:05,42 ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 RKHAV - JPA2 RK HAV - JPA2 4 37,52 548
    2 Dynamica - JPA2 Dynamica ADSV - JPA2 4 39,76 459
    3 Scheldesport - JPA2 AV Scheldesport - JPA2 4 40,16 444
    4 AV'56 - JPA2 AV `56 - JPA2 4 41,73 389


    Jongens Pupil A2 - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    Björn van de Voort 6,38 6,70 6,25 7,02 7,03 6,86 7,03 ---


    Jongens Pupil A2 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    Björn van de Voort 1,15 ---


    Jongens Pupil A2 - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    Björn van de Voort 3,54 3,52 3,54 3,68 3,63 3,62 3,68 ---


    Jongens Pupil B - 40 meter

    # Naam Res OBP
    Kasper Koopman 7,52 -1.4 m/s---
    Sem Euser 7,68 -1.4 m/s---
    Stijn Koole 8,12 -1.4 m/s---
    Luca Vael 8,18 -1.4 m/s---


    Jongens Pupil B - 40 meter finale

    # Naam Res OBP
    Kasper Koopman 7,42 +0.3 m/s---
    Sem Euser 7,51 +0.3 m/s---


    Jongens Pupil B - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    Kasper Koopman 4:01,16 ---
    Stijn Koole 4:17,54 ---
    Luca Vael 4:37,68 ---
    Sem Euser 4:47,14 ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Scheldesport - JPB AV Scheldesport - JPB 4 28,92 466
    2 AV'56 - JPB AV `56 - JPB 4 30,18 407
    3 Dynamica - JPB Dynamica ADSV - JPB 4 30,46 394


    Jongens Pupil B - Balwerpen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    Sem Euser - - 29,16 - 27,35 - 29,16 ---
    Kasper Koopman - - 25,90 - 26,54 - 26,54 ---
    Stijn Koole - - 18,24 - - - 18,24 ---
    Luca Vael - - 9,90 - - - 9,90 ---


    Jongens Pupil B - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    Kasper Koopman 0,95 ---
    Sem Euser 0,85 ---
    Stijn Koole 0,85 ---
    Luca Vael 0,85 ---


    Jongens Pupil B - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    Kasper Koopman 2,95 3,21 3,05 3,12 2,93 3,21 ---
    Sem Euser 2,49 2,70 2,98 2,98 ---
    Luca Vael 2,74 2,45 2,66 2,74 ---
    Stijn Koole 2,52 2,37 2,66 2,66 ---


    Jongens Pupil C - 40 meter

    # Naam Res OBP
    Yannic Rijk JPC 7,27 -0.4 m/s---
    Luca Ton JPC 7,38 -0.4 m/s---
    Jeremiah Puroja JPC 7,55 -0.4 m/s---
    Ivar Engels JPC 7,72 -1.3 m/s---
    Erik Veringa JPMini 9,67 -1.0 m/s---
    Jochem Lous JPC 9,69 -0.4 m/s---


    Jongens Pupil C - 40 meter finale

    # Naam Res OBP
    Yannic Rijk JPC 6,96 -0.5 m/s---
    Luca Ton JPC 7,27 -0.5 m/s---
    Jeremiah Puroja JPC 7,29 -0.5 m/s---
    Ivar Engels JPC 7,58 -0.5 m/s---


    Jongens Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    Luca Ton JPC 2:14,45 ---
    Ivar Engels JPC 2:19,86 ---
    Yannic Rijk JPC 2:21,92 ---
    Lars Koole JPMini 2:32,85 ---
    Erik Veringa JPMini 2:49,48 ---
    Jochem Lous JPC 2:55,23 ---
    Jeremiah Puroja JPC 3:01,84 ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Dynamica - JPC (1) Dynamica ADSV - JPC 4 29,51 438
    2 Scheldesport - JPC (1) AV Scheldesport - JPC 4 31,62 345
    3 RKHAV - JPC RK HAV - JPC 4 31,71 341
    4 Scheldesport - JPC (2) AV Scheldesport - JPC 4 34,56 234
    5 Dynamica - JPC (2) Dynamica ADSV - JPC 4 34,81 226


    Jongens Pupil C - Balwerpen

    # Naam ResOBP
    Jeremiah Puroja JPC 23,74 ---
    Luca Ton JPC 22,64 ---
    Jochem Lous JPC 19,47 ---
    Yannic Rijk JPC 18,35 ---
    Ivar Engels JPC 16,07 ---
    Lars Koole JPMini 15,51 ---
    Erik Veringa JPMini 9,85 ---


    Jongens Pupil C - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    Yannic Rijk JPC 1,05 ---
    Luca Ton JPC 1,00 ---
    Jeremiah Puroja JPC 1,00 ---
    Ivar Engels JPC 0,85 ---
    Erik Veringa JPMini 0,75 ---
    Jochem Lous JPC NM ---


    Jongens Pupil C - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    Yannic Rijk JPC 3,10 3,11 3,29 3,22 2,84 3,38 3,38 ---
    Luca Ton JPC 3,13 3,06 3,02 3,28 3,19 3,32 3,32 ---
    Jeremiah Puroja JPC 3,21 2,90 3,25 3,28 2,83 2,75 3,28 ---
    Ivar Engels JPC 2,91 2,87 3,01 2,96 3,09 3,16 3,16 ---
    Jochem Lous JPC 2,44 2,09 2,27 2,44 ---
    Lars Koole JPMini 2,12 1,76 1,67 2,12 ---
    Erik Veringa JPMini 2,10 1,83 2,12 2,12 ---


    Meisjes Pupil A1 - 60 meter

    # Naam Res OBP
    Lisanne Lorier 10,25 -1.8 m/s---
    Quinty van Dalen 10,84 -1.5 m/s---
    Puk Mulders 10,86 -1.8 m/s---
    Hilde Koole 11,01 -1.8 m/s---
    Jildau le Roy 11,26 -1.8 m/s10,06


    Meisjes Pupil A1 - 60 meter finale

    # Naam Res OBP
    Lisanne Lorier 10,25 -0.2 m/s---
    Puk Mulders 10,66 -0.2 m/s---
    Quinty van Dalen 10,94 -0.2 m/s---
    Jildau le Roy 11,36 -0.2 m/s---
    Hilde Koole 11,50 -0.2 m/s---


    Meisjes Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    Lisanne Lorier 3:56,16 ---
    Puk Mulders 4:20,34 ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Dynamica - MPA1 Dynamica ADSV - MPA1 4 43,32 337


    Meisjes Pupil A1 - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    Jildau le Roy 3,80 3,95 4,00 3,98 3,95 4,35 4,35 ---


    Meisjes Pupil A1 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    Lisanne Lorier 1,05 ---
    Quinty van Dalen 1,00 ---
    Jildau le Roy 0,90 ---
    Hilde Koole 0,75 ---


    Meisjes Pupil A1 - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    Puk Mulders 2,85 2,81 3,15 3,27 3,21 3,27 ---
    Quinty van Dalen 2,63 2,69 2,69 ---
    Jildau le Roy 2,55 2,50 2,52 2,55 3,17
    Hilde Koole 2,15 2,13 2,20 2,20 ---


    Meisjes Pupil A2 - 60 meter

    # Naam Res OBP
    Shirley Longdon 9,53 -1.3 m/s---
    Noa van Tuijl 9,61 -1.3 m/s---
    Nynke Joossens 9,68 -0.7 m/s---
    Dana ter Haar 9,99 -0.7 m/s---
    Shanti Marinissen 10,45 -1.3 m/s---
    Pascalle de Kraker 10,61 -1.3 m/s---


    Meisjes Pupil A2 - 60 meter finale

    # Naam Res OBP
    Nynke Joossens 9,37 +1.0 m/s---
    Shirley Longdon 9,56 +1.0 m/s---
    Noa van Tuijl 9,56 +1.0 m/s---
    Dana ter Haar 9,76 +1.0 m/s---


    Meisjes Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    Nynke Joossens 3:42,10 ---
    Dana ter Haar 3:51,74 ---
    Pascalle de Kraker 4:20,91 ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Dynamica - MPA2 Dynamica ADSV - MPA2 4 37,15 564


    Meisjes Pupil A2 - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    Noa van Tuijl 7,64 8,10 8,69 7,63 6,81 8,20 8,69 ---
    Shirley Longdon 6,31 6,33 6,26 7,36 5,85 6,20 7,36 ---
    Dana ter Haar 6,12 6,12 6,10 - - - 6,12 ---
    Nynke Joossens 5,83 5,98 6,06 - - - 6,06 ---
    Shanti Marinissen 4,14 4,61 4,28 - - - 4,61 ---
    Pascalle de Kraker 4,44 4,53 4,30 - - - 4,53 ---


    Meisjes Pupil A2 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    Shirley Longdon 1,25 ---
    Noa van Tuijl 1,20 ---
    Pascalle de Kraker 1,05 ---


    Meisjes Pupil A2 - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    Shirley Longdon 3,92 4,02 3,90 3,80 3,75 4,03 4,03 ---
    Noa van Tuijl 3,75 3,79 3,89 3,92 3,58 3,77 3,92 ---
    Nynke Joossens 3,89 3,74 3,83 3,63 3,11 3,81 3,89 ---
    Dana ter Haar 3,78 3,54 3,55 3,78 ---
    Shanti Marinissen 3,24 3,00 3,22 3,24 ---
    Pascalle de Kraker 3,18 2,99 3,02 3,18 ---


    Meisjes Pupil B - 40 meter

    # Naam Res OBP
    Loïs van den Berge 6,76 -1.9 m/s---
    Yasmine de Kraker 7,44 -1.9 m/s---
    Kyra van de Voorde 8,00 -1.9 m/s---


    Meisjes Pupil B - 40 meter finale

    # Naam Res OBP
    Loïs van den Berge 6,63 -0.4 m/s---
    Yasmine de Kraker 7,31 -0.4 m/s---
    Kyra van de Voorde 8,26 -0.4 m/s---


    Meisjes Pupil B - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    Yasmine de Kraker 4:07,46 ---
    Kyra van de Voorde 4:25,19 ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV'56 - MPB AV `56 - MPB 4 28,87 468
    2 Dynamica - MPB Dynamica ADSV - MPB 4 29,56 435
    3 Delta Sport - MPB Delta Sport - MPB 4 30,96 372


    Meisjes Pupil B - Balwerpen

    # Naam ResOBP
    Yasmine de Kraker 14,31 ---
    Loïs van den Berge 14,16 ---
    Kyra van de Voorde 10,94 ---


    Meisjes Pupil B - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    Loïs van den Berge 1,05 ---
    Yasmine de Kraker 1,05 ---
    Kyra van de Voorde 0,75 ---


    Meisjes Pupil B - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    Loïs van den Berge 3,28 3,55 3,52 3,31 3,29 3,40 3,55 ---
    Yasmine de Kraker 3,21 3,10 3,14 2,93 3,08 2,90 3,21 ---
    Kyra van de Voorde 2,33 2,16 2,25 - - - 2,33 ---


    Meisjes Pupil C - 40 meter

    # Naam Res OBP
    Chloë Zerbib MPC 7,27 -2.4 m/s---
    Charlotte Visser MPC 7,92 -2.4 m/s---
    Noëmie Rijk MPMini 7,99 -1.3 m/s---


    Meisjes Pupil C - 40 meter finale

    # Naam Res OBP
    Chloë Zerbib MPC 7,38 -0.8 m/s---
    Charlotte Visser MPC 7,75 -0.8 m/s---
    Noëmie Rijk MPMini 7,79 -0.8 m/s---


    Meisjes Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    Chloë Zerbib MPC 2:38,79 ---
    Charlotte Visser MPC 3:11,97 ---


    Er bestaan nog geen estafette teams.


    Meisjes Pupil C - Balwerpen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    Chloë Zerbib MPC 16,53 16,53 ---
    Charlotte Visser MPC 14,13 14,13 ---
    Noëmie Rijk MPMini 11,83 11,83 ---


    Meisjes Pupil C - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    Chloë Zerbib MPC 1,00 ---
    Charlotte Visser MPC 0,90 ---
    Noëmie Rijk MPMini 0,85 ---


    Meisjes Pupil C - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    Chloë Zerbib MPC 3,04 2,99 3,08 3,23 - 3,08 3,23 ---
    Charlotte Visser MPC 2,70 2,53 - - - 2,92 2,92 ---
    Noëmie Rijk MPMini 2,15 2,20 2,36 2,36 ---