Vereniging 'AV Spiridon' op 'Meerkamp clubkampioenschap Spiridon'

Prijzen

Emil van de Par
  • Jongens Junior A - Meerkamp - 3219 punten
  • 100 meter   12,3
  • 400 meter   58,8
  • 1500 meter   5:26,0
  • 110 meter horden   19,6
  • Discuswerpen   17,86
  • Kogelstoten   7,26
  • Speerwerpen   23,12
  • Hoogspringen   1,65
  • Verspringen   5,09
Noah Wijnings
  • Jongens Junior B - Meerkamp - 3289 punten
  • 100 meter   12,3
  • 400 meter   1:05,4
  • 1500 meter   DNS
  • 110 meter horden   18,8
  • Discuswerpen   21,33
  • Kogelstoten   10,17
  • Speerwerpen   35,53
  • Hoogspringen   1,55
  • Verspringen   5,25
Kevin Marijnissen
  • Jongens Junior B - Meerkamp - 2399 punten
  • 100 meter   12,6
  • 400 meter   1:03,4
  • 1500 meter   5:28,0
  • 110 meter horden   20,2
  • Discuswerpen   13,82
  • Kogelstoten   6,92
  • Speerwerpen   22,47
  • Hoogspringen   1,30
  • Verspringen   4,84
Tom Bierings
  • Jongens Junior C - Meerkamp - 4610 punten
  • 100 meter   12,3
  • 150 meter   19,2
  • 1000 meter   3:08,0
  • 100 meter horden   16,5
  • Discuswerpen   16,03
  • Kogelstoten   6,73
  • Speerwerpen   18,93
  • Hoogspringen   1,45
  • Verspringen   4,55
Derk Zijlmans
  • Jongens Junior C - Meerkamp - 4059 punten
  • 100 meter   13,1
  • 150 meter   19,9
  • 1000 meter   3:42,0
  • 100 meter horden   20,8
  • Discuswerpen   18,72
  • Kogelstoten   8,53
  • Speerwerpen   19,05
  • Hoogspringen   1,40
  • Verspringen   4,59
Taro Swart
  • Jongens Junior C - Meerkamp - 3216 punten
  • 100 meter   14,9
  • 150 meter   23,7
  • 1000 meter   DNS
  • 100 meter horden   DNS
  • Discuswerpen   32,07
  • Kogelstoten   10,98
  • Speerwerpen   31,51
  • Hoogspringen   1,35
  • Verspringen   3,93
Thijs van Dijke
  • Jongens Junior D - Meerkamp - 3061 punten
  • 80 meter   12,4
  • 1000 meter   3:45,0
  • 80 meter horden   16,5
  • Discuswerpen   26,63
  • Kogelstoten   8,41
  • Speerwerpen   26,04
  • Hoogspringen   1,30
  • Verspringen   3,17
Marijn Leusink
  • Jongens Junior D - Meerkamp - 2741 punten
  • 80 meter   11,6
  • 1000 meter   3:50,0
  • 80 meter horden   16,4
  • Discuswerpen   15,19
  • Kogelstoten   6,22
  • Speerwerpen   20,69
  • Hoogspringen   1,20
  • Verspringen   3,64
Brad Raessen
  • Jongens Junior D - Meerkamp - 2657 punten
  • 80 meter   13,0
  • 1000 meter   3:48,0
  • 80 meter horden   19,0
  • Discuswerpen   22,23
  • Kogelstoten   7,70
  • Speerwerpen   25,10
  • Hoogspringen   1,20
  • Verspringen   3,29
Max Kreeft
  • Jongens Pupil A - Meerkamp - 3286 punten
  • 60 meter   8,9
  • 1000 meter   3:22,0
  • Balwerpen   34,50
  • Kogelstoten   9,13
  • Hoogspringen   1,20
  • Verspringen   3,75
Tygo Naafs
  • Jongens Pupil A - Meerkamp - 3231 punten
  • 60 meter   9,0
  • 1000 meter   3:26,0
  • Balwerpen   37,26
  • Kogelstoten   9,18
  • Hoogspringen   1,20
  • Verspringen   3,55
Ruud Haagh
  • Jongens Pupil A - Meerkamp - 2460 punten
  • 60 meter   10,2
  • 1000 meter   3:56,0
  • Balwerpen   23,76
  • Kogelstoten   5,99
  • Hoogspringen   1,15
  • Verspringen   3,35
Ryan Heeren
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 2775 punten
  • 40 meter   6,5
  • 1000 meter   3:53,0
  • Balwerpen   24,53
  • Kogelstoten   6,73
  • Hoogspringen   1,20
  • Verspringen   3,40
Frank Bekkers
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 2362 punten
  • 40 meter   6,8
  • 1000 meter   4:27,0
  • Balwerpen   29,29
  • Kogelstoten   5,64
  • Hoogspringen   1,05
  • Verspringen   3,03
Wessel Speck
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1768 punten
  • 40 meter   7,3
  • 1000 meter   4:46,0
  • Balwerpen   15,76
  • Kogelstoten   4,27
  • Hoogspringen   0,90
  • Verspringen   2,84
Troj van Dongen
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 2420 punten
  • 40 meter   7,2
  • 600 meter   2:16,0
  • Balwerpen   28,90
  • Kogelstoten   7,49
  • Hoogspringen   0,95
  • Verspringen   3,22
Tim van der Wijst
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 1896 punten
  • 40 meter   7,8
  • 600 meter   2:43,0
  • Balwerpen   22,58
  • Kogelstoten   7,22
  • Hoogspringen   1,05
  • Verspringen   2,22
Yoran Anssems
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 1807 punten
  • 40 meter   8,0
  • 600 meter   2:19,0
  • Balwerpen   11,16
  • Kogelstoten   7,12
  • Hoogspringen   0,90
  • Verspringen   2,56
Paul Swart
  • Mannen Senioren/Masters - Meerkamp - 979 punten
  • 100 meter   DNS
  • 400 meter   DNS
  • 1500 meter   DNS
  • 110 meter horden (99cm)   DNS
  • Discuswerpen   19,98
  • Kogelstoten   7,14
  • Speerwerpen   23,94
  • Hoogspringen   DNS
  • Verspringen   DNS
Liza Jonkergouw
  • Meisjes Junior B - Meerkamp - 2604 punten
  • 100 meter   15,7
  • 200 meter   35,1
  • 800 meter   3:41,0
  • 100 meter horden   DNS
  • Discuswerpen   27,44
  • Kogelstoten   10,03
  • Speerwerpen   21,70
  • Hoogspringen   1,20
  • Verspringen   3,04
Annabelle Emmen
  • Meisjes Junior C - Meerkamp - 3447 punten
  • 80 meter   12,0
  • 150 meter   22,5
  • 600 meter   1:59,0
  • 80 meter horden   17,7
  • Discuswerpen   16,15
  • Kogelstoten   8,04
  • Speerwerpen   19,46
  • Hoogspringen   1,45
  • Verspringen   4,02
Lotte van de Par
  • Meisjes Junior C - Meerkamp - 2678 punten
  • 80 meter   11,9
  • 150 meter   23,0
  • 600 meter   2:14,0
  • 80 meter horden   18,0
  • Discuswerpen   12,65
  • Kogelstoten   6,57
  • Speerwerpen   15,52
  • Hoogspringen   1,15
  • Verspringen   3,47
Safira den Oudsten
  • Meisjes Junior D - Meerkamp - 2788 punten
  • 60 meter   9,1
  • 600 meter   2:02,0
  • 60 meter horden (76cm)   14,3
  • Discuswerpen   21,16
  • Kogelstoten   8,04
  • Speerwerpen   19,43
  • Hoogspringen   1,15
  • Verspringen   3,47
Julia van Vugt
  • Meisjes Junior D - Meerkamp - 1525 punten
  • 60 meter   10,2
  • 600 meter   2:27,0
  • 60 meter horden (76cm)   16,0
  • Discuswerpen   10,79
  • Kogelstoten   6,48
  • Speerwerpen   7,87
  • Hoogspringen   1,05
  • Verspringen   2,91
Aniek van Dongen
  • Meisjes Junior D - Meerkamp - 1419 punten
  • 60 meter   10,2
  • 600 meter   2:21,0
  • 60 meter horden (76cm)   16,1
  • Discuswerpen   10,56
  • Kogelstoten   4,66
  • Speerwerpen   6,41
  • Hoogspringen   1,05
  • Verspringen   2,99
Silkie Graafmans
  • Meisjes Pupil A - Meerkamp - 2452 punten
  • 60 meter   9,6
  • 1000 meter   3:48,0
  • Balwerpen   15,07
  • Kogelstoten   5,17
  • Hoogspringen   1,20
  • Verspringen   3,35
Sanne Tuytelaars
  • Meisjes Pupil A - Meerkamp - 2422 punten
  • 60 meter   9,7
  • 1000 meter   4:18,0
  • Balwerpen   16,36
  • Kogelstoten   5,29
  • Hoogspringen   1,25
  • Verspringen   3,66
Danique Schalk
  • Meisjes Pupil A - Meerkamp - 2294 punten
  • 60 meter   10,1
  • 1000 meter   3:59,0
  • Balwerpen   18,56
  • Kogelstoten   5,95
  • Hoogspringen   1,05
  • Verspringen   3,25
Noëlle Schalk
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 2210 punten
  • 40 meter   6,8
  • 1000 meter   4:12,0
  • Balwerpen   16,86
  • Kogelstoten   4,36
  • Hoogspringen   1,05
  • Verspringen   3,22
Noortje Matthijssen
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1944 punten
  • 40 meter   7,1
  • 1000 meter   4:53,0
  • Balwerpen   15,88
  • Kogelstoten   4,59
  • Hoogspringen   1,05
  • Verspringen   2,96
Arwen Ambachtsheer
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1484 punten
  • 40 meter   7,8
  • 1000 meter   5:03,0
  • Balwerpen   10,18
  • Kogelstoten   4,58
  • Hoogspringen   0,85
  • Verspringen   2,70
Merel van Hooijdonk
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 1553 punten
  • 40 meter   8,0
  • 600 meter   2:31,0
  • Balwerpen   10,24
  • Kogelstoten   4,70
  • Hoogspringen   0,90
  • Verspringen   2,60
Anna Timmers
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 1497 punten
  • 40 meter   8,2
  • 600 meter   2:38,0
  • Balwerpen   10,85
  • Kogelstoten   4,14
  • Hoogspringen   0,90
  • Verspringen   2,85
Esmee Wirken
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 1400 punten
  • 40 meter   7,9
  • 600 meter   2:39,0
  • Balwerpen   13,47
  • Kogelstoten   3,96
  • Hoogspringen   0,75
  • Verspringen   2,55
Jolanda Kreeft
  • Vrouwen Senioren/Masters - Meerkamp - 2190 punten
  • 100 meter   17,0
  • 200 meter   36,0
  • 800 meter   4:01,0
  • 80 meter horden (76cm)   DNS
  • Discuswerpen   17,27
  • Kogelstoten   6,15
  • Speerwerpen   15,42
  • Hoogspringen   0,95
  • Verspringen   2,55
Debby Tonissen
  • Vrouwen Senioren/Masters - Meerkamp - 1414 punten
  • 100 meter   18,5
  • 200 meter   DNS
  • 800 meter   4:01,0
  • 100 meter horden (84cm)   DNS
  • Discuswerpen   17,04
  • Kogelstoten   6,77
  • Speerwerpen   15,12
  • Hoogspringen   1,10
  • Verspringen   2,90
Dionne Kat
  • Vrouwen Senioren/Masters - Meerkamp - 1159 punten
  • 100 meter   DNS
  • 200 meter   35,5
  • 800 meter   3:44,0
  • 100 meter horden   DNS
  • Discuswerpen   12,89
  • Kogelstoten   6,84
  • Speerwerpen   DNS
  • Hoogspringen   1,10
  • Verspringen   3,09

Hoogtepunten

Silkie Graafmans MPA 60m
  • 9,6
  • Tom Bierings JJC 150m
  • 19,2
  • Tom Bierings JJC 1000m
  • 3:08,0
  • Max Kreeft JPA 60m
  • 8,9
  • Max Kreeft JPA 1000m
  • 3:22,0
  • Noëlle Schalk MPB 40m
  • 6,8
  • Sanne Tuytelaars MPA Hoog
  • 1,25
  • Tom Bierings JJC 100m
  • 12,3
  • Annabelle Emmen MJC Hoog
  • 1,45
  • Liza Jonkergouw MJB Kogel
  • 10,03
  •  

    Jongens Junior A - Meerkamp

    # Naam 100m400m1500m110mHDiscusKogelSpeerHoogVerPunten totaal
    1 Emil van de Par 12,3 58,8 5:26,0 19,6 17,86 7,26 23,12 1,65 5,09 3219


    Jongens Junior B - Meerkamp

    # Naam 100m400m1500m110mHDiscusKogelSpeerHoogVerPunten totaal
    1 Noah Wijnings 12,3 1:05,4 DNS 18,8 21,33 10,17 35,53 1,55 5,25 3289
    2 Kevin Marijnissen 12,6 1:03,4 5:28,0 20,2 13,82 6,92 22,47 1,30 4,84 2399


    Jongens Junior C - Meerkamp

    # Naam 100m150m1000m100mHDiscusKogelSpeerHoogVerPunten totaal
    1 Tom Bierings 12,3 19,2 3:08,0 16,5 16,03 6,73 18,93 1,45 4,55 4610
    2 Derk Zijlmans 13,1 19,9 3:42,0 20,8 18,72 8,53 19,05 1,40 4,59 4059
    3 Taro Swart 14,9 23,7 DNS DNS 32,07 10,98 31,51 1,35 3,93 3216
    4 Yannick V...iddelkoop 16,5 25,2 3:57,0 23,9 13,00 5,41 15,44 1,25 3,43 2375


    Jongens Junior D - Meerkamp

    # Naam 80m1000m80mHDiscusKogelSpeerHoogVerPunten totaal
    1 Thijs van Dijke 12,4 3:45,0 16,5 26,63 8,41 26,04 1,30 3,17 3061
    2 Marijn Leusink 11,6 3:50,0 16,4 15,19 6,22 20,69 1,20 3,64 2741
    3 Brad Raessen 13,0 3:48,0 19,0 22,23 7,70 25,10 1,20 3,29 2657
    4 Thomas Tuytelaars 12,0 3:50,0 17,6 10,03 6,52 19,16 1,30 4,05 2635
    5 Aron Broeken 12,0 3:51,0 18,3 16,95 6,73 18,93 1,20 3,42 2558
    6 Aran Swart 12,6 3:53,0 17,6 17,54 6,45 18,78 1,20 3,10 2438
    7 Remo Brouwers 11,8 3:46,0 17,2 12,18 4,57 15,12 1,20 3,58 2383
    8 Simon Avontuur 13,9 4:14,0 18,7 16,46 6,46 19,38 1,05 3,13 2025
    9 Rens van Beek 14,0 4:43,0 24,5 17,76 8,42 21,32 1,15 2,83 1937


    Jongens Pupil A - Meerkamp

    # Naam 60m1000mBalKogelHoogVerPunten totaal
    1 Max Kreeft 8,9 3:22,0 34,50 9,13 1,20 3,75 3286
    2 Tygo Naafs 9,0 3:26,0 37,26 9,18 1,20 3,55 3231
    3 Ruud Haagh 10,2 3:56,0 23,76 5,99 1,15 3,35 2460
    4 Ivan van Oudsten 10,8 3:47,0 26,27 5,97 1,10 3,08 2368
    5 Timo Smeets 10,7 4:17,0 32,03 6,44 1,10 2,93 2304
    6 Kjell Kivit 10,2 4:23,0 23,64 5,48 1,05 3,45 2254
    7 Maxim van der Meijs 10,9 3:52,0 17,12 5,12 1,10 2,90 2114
    8 Koen Zimmerman 10,4 4:52,0 21,54 5,90 1,10 2,95 2058
    9 Steijn Timmers 10,9 4:18,0 19,10 5,27 1,10 2,82 2017
    10 Dauji Boschma 11,7 4:44,0 21,21 5,85 1,00 2,40 1735
    11 Daniel Kong 11,2 4:49,0 12,97 4,21 0,85 2,60 1467
    12 Ivo van der Spek 12,0 5:04,0 10,90 3,19 0,85 2,36 1165


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40m1000mBalKogelHoogVerPunten totaal
    1 Ryan Heeren 6,5 3:53,0 24,53 6,73 1,20 3,40 2775
    2 Frank Bekkers 6,8 4:27,0 29,29 5,64 1,05 3,03 2362
    3 Wessel Speck 7,3 4:46,0 15,76 4,27 0,90 2,84 1768
    4 Milo van Riel 8,0 5:20,0 23,86 5,59 0,90 2,80 1740
    5 Boy Hoppenbrouwers 7,9 5:19,0 11,86 3,65 1,00 2,77 1507
    6 Jelte Bink 8,2 4:47,0 12,41 3,93 0,95 2,52 1503


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40m600mBalKogelHoogVerPunten totaal
    1 Troj van Dongen 7,2 2:16,0 28,90 7,49 0,95 3,22 2420
    2 Tim van der Wijst 7,8 2:43,0 22,58 7,22 1,05 2,22 1896
    3 Yoran Anssems 8,0 2:19,0 11,16 7,12 0,90 2,56 1807
    4 Sjors van Steenhoven 8,0 2:27,0 17,19 5,33 0,90 2,63 1750
    5 Loek Graafmans 8,2 2:29,0 15,73 5,36 0,90 2,75 1708
    6 Quint van der Meijs 8,2 2:41,0 17,61 6,17 0,95 2,24 1643
    7 Jelle Kreeft 8,3 2:47,0 14,32 6,85 0,75 2,45 1476


    Mannen Senioren/Masters - Meerkamp

    # Naam 100m400m1500m100mH100mH110mH110mHDiscusKogelSpeerHoogVerPunten totaal
    1 Paul Swart M45 DNS DNS DNS --- --- --- DNS 19,98 7,14 23,94 DNS DNS 979


    Meisjes Junior B - Meerkamp

    # Naam 100m200m800m100mHDiscusKogelSpeerHoogVerPunten totaal
    1 Liza Jonkergouw 15,7 35,1 3:41,0 DNS 27,44 10,03 21,70 1,20 3,04 2604


    Meisjes Junior C - Meerkamp

    # Naam 80m150m600m80mHDiscusKogelSpeerHoogVerPunten totaal
    1 Annabelle Emmen 12,0 22,5 1:59,0 17,7 16,15 8,04 19,46 1,45 4,02 3447
    2 Lotte van de Par 11,9 23,0 2:14,0 18,0 12,65 6,57 15,52 1,15 3,47 2678


    Meisjes Junior D - Meerkamp

    # Naam 60m600m60mHDiscusKogelSpeerHoogVerPunten totaal
    1 Safira den Oudsten 9,1 2:02,0 14,3 21,16 8,04 19,43 1,15 3,47 2788
    2 Julia van Vugt 10,2 2:27,0 16,0 10,79 6,48 7,87 1,05 2,91 1525
    3 Aniek van Dongen 10,2 2:21,0 16,1 10,56 4,66 6,41 1,05 2,99 1419


    Meisjes Pupil A - Meerkamp

    # Naam 60m1000mBalKogelHoogVerPunten totaal
    1 Silkie Graafmans 9,6 3:48,0 15,07 5,17 1,20 3,35 2452
    2 Sanne Tuytelaars 9,7 4:18,0 16,36 5,29 1,25 3,66 2422
    3 Danique Schalk 10,1 3:59,0 18,56 5,95 1,05 3,25 2294
    4 Anouk Andeweg 10,3 3:51,0 18,70 4,75 0,95 3,17 2140
    5 Sam Reurekas 10,8 4:19,0 10,15 4,51 0,95 2,85 1719
    6 Pien Reurekas 11,2 4:31,0 12,98 4,51 0,95 2,80 1667
    7 Merel van der Kallen 11,7 5:01,0 12,65 3,93 0,85 2,40 1305


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40m1000mBalKogelHoogVerPunten totaal
    1 Noëlle Schalk 6,8 4:12,0 16,86 4,36 1,05 3,22 2210
    2 Noortje Matthijssen 7,1 4:53,0 15,88 4,59 1,05 2,96 1944
    3 Arwen Ambachtsheer 7,8 5:03,0 10,18 4,58 0,85 2,70 1484
    4 Eline Wirken 7,8 4:49,0 13,01 2,80 0,85 2,47 1392
    5 Maud van Gils 9,4 4:58,0 9,12 3,62 0,75 2,26 1021


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40m600mBalKogelHoogVerPunten totaal
    1 Merel van Hooijdonk 8,0 2:31,0 10,24 4,70 0,90 2,60 1553
    2 Anna Timmers 8,2 2:38,0 10,85 4,14 0,90 2,85 1497
    3 Esmee Wirken 7,9 2:39,0 13,47 3,96 0,75 2,55 1400
    4 Ghislaine Schalk 7,8 2:45,0 8,47 4,23 0,90 2,40 1387
    5 Sam Seebregs 8,1 2:36,0 8,38 2,92 0,75 2,60 1217
    6 Lieke Musterd 8,0 2:48,0 7,95 4,59 0,85 1,40 1115
    7 Sophy Naafs 8,5 2:52,0 9,78 3,87 0,75 2,05 1059
    8 Jeske van Gils 8,8 4:28,0 5,92 3,14 0,65 1,98 663


    Vrouwen Senioren/Masters - Meerkamp

    # Naam 100m200m800m80mH80mH100mH100mHDiscusKogelSpeerHoogVerPunten totaal
    1 Jolanda Kreeft V45 17,0 36,0 4:01,0 --- DNS --- --- 17,27 6,15 15,42 0,95 2,55 2190
    2 Debby Tonissen V35 18,5 DNS 4:01,0 --- --- --- DNS 17,04 6,77 15,12 1,10 2,90 1414
    3 Dionne Kat Vsen DNS 35,5 3:44,0 --- --- DNS --- 12,89 6,84 DNS 1,10 3,09 1159
    4 Tirtsa Swart V40 DNS DNS DNS --- DNS --- --- DNS DNS DNS DNS DNS 0