Vereniging 'STB' op 'Athletic Champs regio 17 comp-wedstrijd 3 STB/AVON'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Biek Michorius JPMini 40m
  • 7,6
  • Olivier Spierts JPA1 Vortex
  • 32,00
  • Imke Hoogeboom MPA2 60mH
  • 11,6
  • Anne Bruininks MPB 40m
  • 7,3
  • Dunya Ait Mellouk MPMini Duur
  • 825,00
  • Biek Michorius JPMini Duur
  • 900,00
  • Siem Latour JPMini 40m
  • 7,8
  • Quinn Latour JPB Vortex
  • 24,00
  • Maartje Vervuren MPB 40m
  • 7,2
  • Dunya Ait Mellouk MPMini 40m
  • 8,1
  •  

    Pupil A - Meerkamp

    # Naam Team Duur60mHKogelVortexHoogPolsverPunten totaalTeam punten
    9 Imke Hoogeboom MPA2 Team 01 1250,00 11,6 6,30 19,50 1,10 3,60 349 349
    11 Olivier Spierts JPA1 Team 01 1325,00 11,9 6,60 32,00 0,95 3,30 328 245
    18 Anna Coerver MPA2 Team 01 1325,00 12,3 5,10 18,00 0,95 3,15 292 201
    23 Maddy Dohmen MPA1 Team 01 1225,00 12,2 4,70 19,00 1,00 2,95 280 204
    24 Anne Paulssen MPA1 Team 01 1150,00 12,1 5,30 13,00 1,00 3,40 276 219
    25 Jelle Klomp JPA1 Team 01 1325,00 12,8 4,90 17,00 0,90 3,70 253 98
    31 Audrey Reijnen MPA2 Team 01 1175,00 13,5 4,40 13,00 1,00 3,20 238 98
    35 Tom Weegels JPA2 Team 01 1050,00 13,9 5,90 22,00 0,90 3,20 227 99
    37 Jorn Scheeren JPA2 Team 01 925,00 13,5 5,40 15,00 1,05 3,55 220 101
    40 Dimphy Arets MPA2 Team 01 1050,00 14,1 4,20 10,50 0,90 3,15 194 0
    43 Yara Ruijsch MPA2 Team 01 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Team 07 (Team-est) Atletiek Maastricht - JPA2 8 2:53,0 272
    2 Team 03 (Team-est) AV Unitas - JPA2 7 2:54,0 267
    2 Team 06 (Team-est) AV Unitas - JPA2 7 2:54,0 267
    4 Team 05 (Team-est) AV Achilles Top - JPA2 7 2:57,0 254
    5 Team 01 (Team-est) STB - JPA2 11 3:05,0 219
    5 Team 02 (Team-est) AVON - MPA2 6 3:11,0 224
    7 Team 04 (Team-est) Atletiek Maastricht - JPA2 0 DNS 0
    7 Team 08 (Team-est) AV Achilles Top - JPA1 0 DNS 0
    7 Team 09 (Team-est) Atletiek Maastricht - JPA1 0 DNS 0
    7 Team 10 (Team-est) - JPA1 0 DNS 0
    7 Team 11 (Team-est) - JPA1 0 DNS 0
    7 Team 12 (Team-est) - JPA1 0 DNS 0


    Pupil B/C/mini - Meerkamp

    # Naam Team 40mDuur40mHSlingVortexHurkPunten totaalTeam punten
    9 Biek Michorius JPMini Team 13 7,6 900,00 9,4 8,00 13,00 0,75 405 405
    13 Quinn Latour JPB Team 13 7,6 950,00 7,9 11,00 24,00 0,80 361 257
    16 Maartje Vervuren MPB Team 13 7,2 875,00 7,9 11,50 13,50 0,85 355 355
    20 Dunya Ait Mellouk MPMini Team 13 8,1 825,00 9,4 6,00 10,50 0,65 350 318
    26 Siem Latour JPMini Team 13 7,8 750,00 9,8 7,50 9,50 0,70 313 183
    30 Anne Bruininks MPB Team 13 7,3 800,00 7,9 9,50 9,50 0,80 299 235
    37 Tom Theunissen JPB Team 13 8,7 725,00 8,9 10,50 18,00 0,80 254 106
    38 Marijn Winthagen JPC Team 13 7,7 725,00 8,7 7,50 10,50 0,65 253 0
    41 Daphne Erens MPC Team 13 8,8 700,00 10,7 7,50 9,00 0,70 216 0
    44 Kyra Hoogeboom MPB Team 13 8,2 625,00 9,9 7,50 10,00 0,65 184 0
    47 Roel Nieuwenhuis JPB Team 13 8,5 775,00 10,5 7,50 6,00 0,55 143 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Team 18 (Team-est) AV Unitas - JPB 9 3:08,0 207
    1 Team 19 (Team-est) - JPB 7 3:08,0 207
    3 Team 13 (Team-est) STB - JPB 11 3:11,0 195
    4 Team 14 (Team-est) AV Unitas - JPB 7 3:17,0 172
    5 Team 17 (Team-est) AVON - JPB 11 3:19,0 164
    6 Team 15 (Team-est) AV Caesar - JPB 7 3:23,0 150
    7 Team 16 (Team-est) - JPB 0 DNS 0
    7 Team 20 (Team-est) - JPB 0 DNS 0
    7 Team 21 (Team-est) - JPB 0 DNS 0
    7 Team 22 (Team-est) - JPB 0 DNS 0
    7 Team 23 (Team-est) - JPB 0 DNS 0
    7 Team 24 (Team-est) - JPB 0 DNS 0