Vereniging 'AV Unitas' op 'Athletic Champs regio 17 comp-wedstrijd 3 STB/AVON'

Prijzen

Dion Eijssen
  • Pupil A - Meerkamp - 401 punten
  • Meters maken   1425,00
  • 60 meter horden   11,1
  • Kogelstoten   7,30
  • Vortexwerpen   32,50
  • Hoogspringen   1,15
  • Polsstokverspringen   3,85
Niels van Hattum
  • Pupil B/C/mini - Meerkamp - 498 punten
  • 40 meter   7,0
  • Meters maken   950,00
  • 40 meter horden   8,5
  • Slingeren   9,50
  • Vortexwerpen   13,50
  • Hurkhoogspringen   0,80
Flin Kalisvaart
  • Pupil B/C/mini - Meerkamp - 441 punten
  • 40 meter   6,6
  • Meters maken   875,00
  • 40 meter horden   7,9
  • Slingeren   11,50
  • Vortexwerpen   21,00
  • Hurkhoogspringen   0,80

Hoogtepunten

Flin Kalisvaart JPC 40m
  • 6,6
  • Sem Arts JPMini 40m
  • 7,5
  • Maartje Janssen MPC 40m
  • 7,2
  • Niels van Hattum JPMini Duur
  • 950,00
  • Nina Rietveld MPC 40m
  • 7,2
  • Marit Bremers MPA2 60mH
  • 10,0
  • Stan Könings JPC 40m
  • 6,9
  • Jinte Kreugel MPB 40m
  • 6,6
  • Niels van Hattum JPMini 40m
  • 7,0
  • Nina Rietveld MPC Vortex
  • 18,00
  •  

    Pupil A - Meerkamp

    # Naam Team Duur60mHKogelVortexHoogPolsverPunten totaalTeam punten
    3 Dion Eijssen JPA2 Team 06 1425,00 11,1 7,30 32,50 1,15 3,85 401 401
    6 Timo Kaanen JPA1 Team 03 1475,00 12,0 6,40 28,00 1,10 4,00 366 366
    8 Marit Bremers MPA2 Team 06 1225,00 10,0 4,10 22,00 1,10 3,50 357 357
    12 Yannick Fredrix JPA1 Team 03 1400,00 11,3 5,90 23,50 1,05 3,25 318 226
    12 Sjoerd Hodiamont JPA2 Team 03 1350,00 11,3 6,00 19,00 1,15 3,55 318 318
    16 Dette Hofman MPA2 Team 03 950,00 12,4 5,80 21,00 1,15 3,50 311 311
    17 Jip Keiren JPA1 Team 06 1175,00 11,9 4,80 27,50 1,10 3,55 301 301
    20 Bram Houben JPA2 Team 06 1325,00 12,1 5,30 18,00 1,05 3,75 287 287
    28 Casper Janssen JPA2 Team 03 DNS 12,7 4,90 25,00 1,10 3,40 247 161
    32 Lisa Blokzijl MPA1 Team 03 950,00 13,0 4,40 13,00 1,00 3,40 233 209
    33 Merijn Bremers JPA1 Team 06 1200,00 11,9 5,70 11,00 1,00 3,00 232 139
    38 Finette Lebouille MPA1 Team 06 1125,00 13,9 3,40 14,50 0,95 3,15 214 120
    43 Robin Bisschops JPA1 Team 03 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
    43 Dennis Callemeijn JPA1 Team 06 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Team 07 (Team-est) Atletiek Maastricht - JPA2 8 2:53,0 272
    2 Team 03 (Team-est) AV Unitas - JPA2 7 2:54,0 267
    2 Team 06 (Team-est) AV Unitas - JPA2 7 2:54,0 267
    4 Team 05 (Team-est) AV Achilles Top - JPA2 7 2:57,0 254
    5 Team 01 (Team-est) STB - JPA2 11 3:05,0 219
    5 Team 02 (Team-est) AVON - MPA2 6 3:11,0 224
    7 Team 04 (Team-est) Atletiek Maastricht - JPA2 0 DNS 0
    7 Team 08 (Team-est) AV Achilles Top - JPA1 0 DNS 0
    7 Team 09 (Team-est) Atletiek Maastricht - JPA1 0 DNS 0
    7 Team 10 (Team-est) - JPA1 0 DNS 0
    7 Team 11 (Team-est) - JPA1 0 DNS 0
    7 Team 12 (Team-est) - JPA1 0 DNS 0


    Pupil B/C/mini - Meerkamp

    # Naam Team 40mDuur40mHSlingVortexHurkPunten totaalTeam punten
    2 Niels van Hattum JPMini Team 14 7,0 950,00 8,5 9,50 13,50 0,80 498 498
    3 Flin Kalisvaart JPC Team 18 6,6 875,00 7,9 11,50 21,00 0,80 441 441
    4 Nina Rietveld MPC Team 18 7,2 925,00 8,2 9,50 18,00 0,70 439 439
    5 Jinte Kreugel MPB Team 18 6,6 850,00 7,8 12,00 21,00 0,90 420 420
    8 Stan Könings JPC Team 14 6,9 950,00 8,0 10,00 15,00 0,85 406 406
    10 Djay Cano... de Groot JPC Team 18 7,0 925,00 8,5 10,00 19,00 0,75 393 246
    14 Yordi Fredrix JPC Team 14 7,4 875,00 8,9 9,50 18,50 0,75 356 302
    17 Sem Arts JPMini Team 18 7,5 775,00 8,9 7,50 12,00 0,60 353 215
    18 Maartje Janssen MPC Team 18 7,2 725,00 8,3 8,50 13,50 0,65 351 169
    22 Bas Emaus JPB Team 14 7,0 825,00 7,0 12,00 13,00 0,90 346 346
    24 Zoë Theelen MPB Team 18 7,5 775,00 8,9 12,50 17,50 0,80 330 183
    25 Fleur Frenken MPB Team 14 6,9 875,00 8,4 10,50 12,00 0,75 326 326
    32 Rhodee Hoenjet MPMini Team 18 8,2 725,00 10,3 7,50 10,00 0,55 293 0
    35 Jesse Krist JPB Team 18 7,7 825,00 9,9 10,00 17,50 0,70 257 0
    40 Inge Ockeloen MPC Team 14 7,8 700,00 9,1 6,50 7,00 0,60 241 58
    45 Floor Emaus MPMini Team 14 9,3 425,00 10,6 5,50 8,50 0,50 161 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Team 18 (Team-est) AV Unitas - JPB 9 3:08,0 207
    1 Team 19 (Team-est) - JPB 7 3:08,0 207
    3 Team 13 (Team-est) STB - JPB 11 3:11,0 195
    4 Team 14 (Team-est) AV Unitas - JPB 7 3:17,0 172
    5 Team 17 (Team-est) AVON - JPB 11 3:19,0 164
    6 Team 15 (Team-est) AV Caesar - JPB 7 3:23,0 150
    7 Team 16 (Team-est) - JPB 0 DNS 0
    7 Team 20 (Team-est) - JPB 0 DNS 0
    7 Team 21 (Team-est) - JPB 0 DNS 0
    7 Team 22 (Team-est) - JPB 0 DNS 0
    7 Team 23 (Team-est) - JPB 0 DNS 0
    7 Team 24 (Team-est) - JPB 0 DNS 0