Vereniging 'AV Achilles Top' op 'Athletic Champs regio 17 comp-wedstrijd 3 STB/AVON'

Prijzen

Carlijn Mols
  • Pupil A - Meerkamp - 457 punten
  • Meters maken   1400,00
  • 60 meter horden   10,9
  • Kogelstoten   7,60
  • Vortexwerpen   23,00
  • Hoogspringen   1,20
  • Polsstokverspringen   4,40
Stijn Pelzer
  • Pupil B/C/mini - Meerkamp - 543 punten
  • 40 meter   7,0
  • Meters maken   900,00
  • 40 meter horden   8,0
  • Slingeren   9,50
  • Vortexwerpen   18,50
  • Hurkhoogspringen   0,85

Hoogtepunten

Dewi van Hulten MPC 40m
  • 7,1
  • Stijn Pelzer JPMini Hurk
  • 0,85
  • Carlijn Mols MPA2 Polsver
  • 4,40
  • Stijn Pelzer JPMini Vortex
  • 18,50
  • Stijn Pelzer JPMini 40m
  • 7,0
  • Luca Bodelier JPMini 40m
  • 7,7
  • Carlijn Mols MPA2 Kogel
  • 7,60
  • Carlijn Mols MPA2 60mH
  • 10,9
  • Stijn Pelzer JPMini 40mH
  • 8,0
  • Carlijn Mols MPA2 Hoog
  • 1,20
  •  

    Pupil A - Meerkamp

    # Naam Team Duur60mHKogelVortexHoogPolsverPunten totaalTeam punten
    2 Carlijn Mols MPA2 Team 05 1400,00 10,9 7,60 23,00 1,20 4,40 457 457
    14 Luna Bodelier MPA1 Team 05 1300,00 12,1 4,40 21,50 1,00 3,45 314 314
    18 Floortje Eijkmans MPA1 Team 05 1275,00 11,7 5,20 15,50 1,00 3,10 292 292
    21 Maureen Mols MPA1 Team 05 1325,00 12,0 4,70 13,50 1,00 3,20 282 282
    26 Lasse Maas JPA1 Team 05 1400,00 11,4 4,40 13,00 0,90 3,20 249 157
    29 Luca Broers JPA1 Team 05 1250,00 13,0 5,70 22,00 0,90 2,95 246 135
    39 Martine Herberichs MPA1 Team 05 1200,00 12,1 3,40 11,50 0,80 2,70 207 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Team 07 (Team-est) Atletiek Maastricht - JPA2 8 2:53,0 272
    2 Team 03 (Team-est) AV Unitas - JPA2 7 2:54,0 267
    2 Team 06 (Team-est) AV Unitas - JPA2 7 2:54,0 267
    4 Team 05 (Team-est) AV Achilles Top - JPA2 7 2:57,0 254
    5 Team 01 (Team-est) STB - JPA2 11 3:05,0 219
    5 Team 02 (Team-est) AVON - MPA2 6 3:11,0 224
    7 Team 04 (Team-est) Atletiek Maastricht - JPA2 0 DNS 0
    7 Team 08 (Team-est) AV Achilles Top - JPA1 0 DNS 0
    7 Team 09 (Team-est) Atletiek Maastricht - JPA1 0 DNS 0
    7 Team 10 (Team-est) - JPA1 0 DNS 0
    7 Team 11 (Team-est) - JPA1 0 DNS 0
    7 Team 12 (Team-est) - JPA1 0 DNS 0


    Pupil B/C/mini - Meerkamp

    # Naam Team 40mDuur40mHSlingVortexHurkPunten totaalTeam punten
    1 Stijn Pelzer JPMini Team 19 7,0 900,00 8,0 9,50 18,50 0,85 543 543
    7 Luca Bodelier JPMini Team 19 7,7 775,00 8,7 9,50 13,50 0,75 408 408
    23 Dewi van Hulten MPC Team 19 7,1 725,00 8,5 8,50 9,50 0,70 334 267
    29 Merijn Bond JPC Team 19 7,6 800,00 9,3 11,00 13,00 0,70 303 147
    50 Luca Habets JPC Team 19 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Team 18 (Team-est) AV Unitas - JPB 9 3:08,0 207
    1 Team 19 (Team-est) - JPB 7 3:08,0 207
    3 Team 13 (Team-est) STB - JPB 11 3:11,0 195
    4 Team 14 (Team-est) AV Unitas - JPB 7 3:17,0 172
    5 Team 17 (Team-est) AVON - JPB 11 3:19,0 164
    6 Team 15 (Team-est) AV Caesar - JPB 7 3:23,0 150
    7 Team 16 (Team-est) - JPB 0 DNS 0
    7 Team 20 (Team-est) - JPB 0 DNS 0
    7 Team 21 (Team-est) - JPB 0 DNS 0
    7 Team 22 (Team-est) - JPB 0 DNS 0
    7 Team 23 (Team-est) - JPB 0 DNS 0
    7 Team 24 (Team-est) - JPB 0 DNS 0