Vereniging 'Atletiek Maastricht' op 'Athletic Champs regio 17 comp-wedstrijd 3 STB/AVON'

Prijzen

Jaybre Wau
  • Pupil A - Meerkamp - 505 punten
  • Meters maken   1225,00
  • 60 meter horden   10,2
  • Kogelstoten   8,50
  • Vortexwerpen   35,50
  • Hoogspringen   1,25
  • Polsstokverspringen   4,10

Hoogtepunten

Jaybre Wau MPA2 Hoog
  • 1,25
  • Jaybre Wau MPA2 Kogel
  • 8,50
  • Jip van den Heuvel JPA2 Duur
  • 1375,00
  • Emma Aarts MPC 40m
  • 7,4
  • Falco Aarts JPA2 Duur
  • 1650,00
  • Falco Aarts JPA2 60mH
  • 11,4
  • Falco Aarts JPA2 Vortex
  • 24,00
  • Falco Aarts JPA2 Polsver
  • 3,95
  • Jaybre Wau MPA2 Vortex
  • 35,50
  • Jaybre Wau MPA2 60mH
  • 10,2
  •  

    Pupil A - Meerkamp

    # Naam Team Duur60mHKogelVortexHoogPolsverPunten totaalTeam punten
    1 Jaybre Wau MPA2 Team 07 1225,00 10,2 8,50 35,50 1,25 4,10 505 464
    7 Falco Aarts JPA2 Team 07 1650,00 11,4 5,60 24,00 1,00 3,95 363 363
    9 Eline Prickaerts MPA2 Team 07 1425,00 11,8 5,20 22,00 1,00 3,50 349 349
    15 Iris van den Heuvel MPA2 Team 07 1450,00 12,1 5,20 18,00 0,90 3,25 312 312
    27 Myrthe van Zandvoort MPA1 Team 07 1250,00 11,9 4,00 11,00 0,85 3,35 248 158
    30 Margreet de Vilder MPA1 Team 07 1250,00 13,3 5,00 13,00 0,90 3,15 243 90
    36 Jip van den Heuvel JPA2 Team 07 1375,00 13,5 4,50 16,00 0,85 3,30 226 81
    43 Reema Dandachi MPA2 Team 07 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Team 07 (Team-est) Atletiek Maastricht - JPA2 8 2:53,0 272
    2 Team 03 (Team-est) AV Unitas - JPA2 7 2:54,0 267
    2 Team 06 (Team-est) AV Unitas - JPA2 7 2:54,0 267
    4 Team 05 (Team-est) AV Achilles Top - JPA2 7 2:57,0 254
    5 Team 01 (Team-est) STB - JPA2 11 3:05,0 219
    5 Team 02 (Team-est) AVON - MPA2 6 3:11,0 224
    7 Team 04 (Team-est) Atletiek Maastricht - JPA2 0 DNS 0
    7 Team 08 (Team-est) AV Achilles Top - JPA1 0 DNS 0
    7 Team 09 (Team-est) Atletiek Maastricht - JPA1 0 DNS 0
    7 Team 10 (Team-est) - JPA1 0 DNS 0
    7 Team 11 (Team-est) - JPA1 0 DNS 0
    7 Team 12 (Team-est) - JPA1 0 DNS 0


    Pupil B/C/mini - Meerkamp

    # Naam Team 40mDuur40mHSlingVortexHurkPunten totaalTeam punten
    12 Emma Aarts MPC Team 19 7,4 850,00 8,6 8,00 14,00 0,75 375 333
    14 Elke Poeze MPB Team 19 7,0 900,00 8,2 10,50 14,50 0,85 356 356


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Team 18 (Team-est) AV Unitas - JPB 9 3:08,0 207
    1 Team 19 (Team-est) - JPB 7 3:08,0 207
    3 Team 13 (Team-est) STB - JPB 11 3:11,0 195
    4 Team 14 (Team-est) AV Unitas - JPB 7 3:17,0 172
    5 Team 17 (Team-est) AVON - JPB 11 3:19,0 164
    6 Team 15 (Team-est) AV Caesar - JPB 7 3:23,0 150
    7 Team 16 (Team-est) - JPB 0 DNS 0
    7 Team 20 (Team-est) - JPB 0 DNS 0
    7 Team 21 (Team-est) - JPB 0 DNS 0
    7 Team 22 (Team-est) - JPB 0 DNS 0
    7 Team 23 (Team-est) - JPB 0 DNS 0
    7 Team 24 (Team-est) - JPB 0 DNS 0