Vereniging 'SV Noordkop' op 'Triple IT Indoor Gala'

Prijzen

Leila Smits
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 683 punten
  • 40 meter   8,4
  • Kogelstoten   3,88
  • Hoogspringen   0,70

Hoogtepunten

Jesse Van der Mee Msen 60m
  • 7,61
  • Martijn Nuijens Msen Hoog
  • 1,90
  • Jayson Cornelia Msen 60m_f
  • 7,75
  • Lara Smits MJD1 Hoog
  • 1,35
  • Jayson Cornelia Msen 60m
  • 7,75
  • Lara Smits MJD1 Kogel
  • 10,78
  • Isa Kollé MJD1 Kogel
  • 9,65
  • Jesse Van der Mee Msen 60m_f
  • 7,61
  • Isa Kollé MJD1 60m
  • 9,28
  • Isa Kollé MJD1 60m_hf
  • 9,24
  •  

    Jongens Junior A - 60 meter

    # Naam ResOBP
    Kenneth Dirker 8,06 8,02


    Jongens Junior A - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    Kenneth Dirker 10,20 ---


    Jongens Junior A - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    Kenneth Dirker 1,55 1,50


    Jongens Junior C1 - 800 meter

    # Naam ResOBP
    Ryan Steenvoorden 2:35,69 ---


    Jongens Junior C1 - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam ResOBP
    Ryan Steenvoorden 7,04 ---


    Jongens Junior C2 - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    Djoao Lobles 5:35,16 4:44,50


    Jongens Junior D1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    Niek Kollé 9,78 ---
    Jack Witte 10,48 ---
    Ryan Kruijer 10,50 ---
    Ravi Raadgers 10,66 ---


    Jongens Junior D1 - 60 meter halve finale

    # Naam ResOBP
    Niek Kollé 9,82 ---


    Jongens Junior D1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    Ioann Lobles 3:32,33 3:31,80
    Niek Kollé 3:40,37 3:33,00
    Ryan Kruijer 3:58,55 3:42,70
    Jack Witte 4:11,65 ---


    Jongens Junior D1 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBP
    Ravi Raadgers 5,86 ---
    Jack Witte 5,21 ---
    Ryan Kruijer 3,55 ---


    Jongens Junior D1 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    Niek Kollé 1,25 ---
    Ioann Lobles 1,15 ---
    Ravi Raadgers 1,15 ---
    Ryan Kruijer 1,00 ---


    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    17 Pim Nuijen 10,76 3,44 0,95 900
    18 Andy Gielen 11,23 4,18 0,95 899


    Jongens Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    Pim Nuijen 4:28,72 4:28,20
    Andy Gielen 4:33,25 4:19,10


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    19 Thom Mulder 8,43 4,42 0,65 676
    21 Jaron de Weert 8,74 4,23 0,70 652


    Jongens Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    Thom Mulder 2:46,13 ---
    Jaron de Weert 2:48,26 2:40,30


    Senioren mannen - 60 meter

    # Naam ResOBP
    Jesse Van der Mee 7,61 7,32
    Jayson Cornelia 7,75 7,56


    Senioren mannen - 60 meter finale

    # Naam ResOBP
    Jesse Van der Mee 7,61 ---
    Jayson Cornelia 7,75 ---


    Senioren mannen - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    Martijn Nuijens 1,90 ---


    Meisjes Junior B - 800 meter

    # Naam ResOBP
    Noa Zoon DNS ---


    Meisjes Junior C1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    Andrea Martens 9,95 ---


    Meisjes Junior C1 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBP
    Andrea Martens 5,04 ---


    Meisjes Junior D1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    Isa Kollé 9,28 ---
    Zoë Terneu 9,65 ---
    Kaylee Gielen 10,54 ---


    Meisjes Junior D1 - 60 meter halve finale

    # Naam ResOBP
    Isa Kollé 9,24 ---
    Zoë Terneu 9,75 ---


    Meisjes Junior D1 - 60 meter finale

    # Naam ResOBP
    Isa Kollé 9,32 ---


    Meisjes Junior D1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    Isa Kollé 3:59,66 ---
    Zoë Terneu 4:26,37 ---


    Meisjes Junior D1 - 60 meter horden (76cm)

    # Naam ResOBP
    Lara Smits 12,58 ---


    Meisjes Junior D1 - 60 meter horden (76cm) finale

    # Naam ResOBP
    Lara Smits 12,18 ---


    Meisjes Junior D1 - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam ResOBP
    Lara Smits 10,78 ---
    Isa Kollé 9,65 ---
    Zoë Terneu 6,96 ---
    Kaylee Gielen 6,41 ---


    Meisjes Junior D1 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    Lara Smits 1,35 ---
    Kaylee Gielen 1,10 ---


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    43 Megan Kruijer 11,99 4,19 0,85 739
    44 Fatia Kamal Hamda 11,91 3,65 0,85 706


    Meisjes Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    Fatia Kamal Hamda 4:12,10 ---
    Megan Kruijer 4:44,95 ---


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    34 Donna Quartel 12,54 4,52 0,90 744


    Meisjes Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    Donna Quartel DNS 4:46,40


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    7 Chelsea Striet 7,54 4,12 1,00 1061
    17 Amber Adriaansen 7,98 4,10 0,85 870
    26 Tara Darphorn 8,17 3,33 0,80 742
    28 Keltum Tomasouw 8,70 3,70 0,80 691


    Meisjes Pupil B - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    Chelsea Striet 4:13,47 ---
    Amber Adriaansen 4:41,65 ---
    Tara Darphorn 5:18,46 ---


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    6 Rhyona v Velsen 8,07 5,20 0,85 933


    Meisjes Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    Rhyona v Velsen 3:16,53 2:49,90


    Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    3 Leila Smits 8,35 3,88 0,70 683


    Meisjes Pupil Mini - 600 meter

    # Naam ResOBP
    Leila Smits 2:43,93 ---


    Senioren vrouwen - 60 meter

    # Naam ResOBP
    Tiana Dekker 9,22 ---
    Tessa Van Esch 10,19 ---


    Senioren vrouwen - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam ResOBP
    Tiana Dekker 8,61 ---