Vereniging 'AV Hylas' op 'Triple IT Indoor Gala'

Prijzen

Arun van Hassel
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 1198 punten
  • 60 meter   10,0
  • Kogelstoten 2 kilogram   4,44
  • Hoogspringen   1,10
Micky Kraakman
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 993 punten
  • 40 meter   7,6
  • Kogelstoten   5,41
  • Hoogspringen   0,80

Hoogtepunten

Sem Verwey JJB Hoog
  • 1,75
  • Daphne Stoop MPA1 60m
  • 9,99
  • Sem Verwey JJB 60m_f
  • 7,56
  • Noa Brunt MJC2 60m_hf
  • 9,05
  • Sem Verwey JJB 60m
  • 7,67
  • Noa Brunt MJC2 Hoog
  • 1,35
  • Noa Brunt MJC2 60m
  • 9,03
  • Thijmen van Es JJC1 60m
  • 8,91
  • Micky Kraakman MPC 40m
  • 7,60
  • Luuk Veldman JJC2 60m
  • 8,84
  •  

    Jongens Junior A - 60 meter

    # Naam ResOBP
    Tijmen de Hart DNS 7,30


    Jongens Junior B - 60 meter

    # Naam ResOBP
    Sem Verwey 7,67 8,00
    Mark Roosien 8,20 ---
    Willem Grapendaal 8,30 ---


    Jongens Junior B - 60 meter finale

    # Naam ResOBP
    Sem Verwey 7,56 ---
    Mark Roosien 8,04 ---
    Willem Grapendaal 8,49 ---


    Jongens Junior B - 800 meter

    # Naam ResOBP
    Sem Verwey DNS 2:09,25


    Jongens Junior B - Kogelstoten 5 kilogram

    # Naam ResOBP
    Jeroen De Wolf 7,48 ---


    Jongens Junior B - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    Sem Verwey 1,75 1,85


    Jongens Junior C1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    Thijmen van Es 8,91 ---
    Ties Van 't Riet 9,28 ---
    Benjamin F Aston 9,48 ---
    Karsten de Roo 9,70 ---


    Jongens Junior C1 - 60 meter finale

    # Naam ResOBP
    Thijmen van Es 8,96 ---


    Jongens Junior C1 - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    Thijmen van Es 5:39,59 ---
    Benjamin F Aston 5:39,65 ---
    Olav Mulder 5:40,70 ---


    Jongens Junior C1 - 60 meter horden (84cm)

    # Naam ResOBP
    Karsten de Roo 11,34 ---
    Ties Van 't Riet 13,07 ---


    Jongens Junior C1 - 60 meter horden (84cm) finale

    # Naam ResOBP
    Karsten de Roo 11,54 ---


    Jongens Junior C1 - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam ResOBP
    Ties Van 't Riet 6,74 ---


    Jongens Junior C1 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    Ties Van 't Riet 1,40 ---
    Karsten de Roo 1,25 1,35
    Olav Mulder 1,25 1,20
    Thijmen van Es 1,20 ---


    Jongens Junior C2 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    Luuk Veldman 8,84 ---
    Tristan de Jong 9,06 ---
    Matthijs Boelaarts 9,06 ---
    Luuk Nijssen 9,31 ---


    Jongens Junior C2 - 800 meter

    # Naam ResOBP
    Luuk Veldman 2:34,29 2:34,47
    Mark Dekker 2:37,50 ---
    Tristan de Jong 2:38,64 ---


    Jongens Junior C2 - 60 meter horden (84cm)

    # Naam ResOBP
    Luuk Nijssen 12,57 ---


    Jongens Junior C2 - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam ResOBP
    Matthijs Boelaarts 5,60 ---


    Jongens Junior C2 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    Luuk Veldman 1,35 1,50
    Matthijs Boelaarts 1,25 ---


    Jongens Junior D1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    Jelte van Es 9,18 8,80
    Bo van der Heijden 10,36 9,92
    Joep Nijssen 11,42 ---
    Finn Meijer DNS ---


    Jongens Junior D1 - 60 meter halve finale

    # Naam ResOBP
    Jelte van Es 9,18 ---


    Jongens Junior D1 - 60 meter finale

    # Naam ResOBP
    Jelte van Es 9,17 ---


    Jongens Junior D1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    Bo van der Heijden 3:45,50 3:41,84
    Joep Nijssen 5:20,27 ---


    Jongens Junior D1 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBP
    Jelte van Es 6,49 8,12
    Bo van der Heijden 5,02 5,52
    Joep Nijssen 4,30 ---
    Finn Meijer DNS ---


    Jongens Junior D1 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    Jelte van Es 1,25 1,30
    Bo van der Heijden 1,10 1,10
    Finn Meijer DNS ---


    Jongens Junior D2 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    Koen Grapendaal DNS ---


    Jongens Junior D2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    Wietze Schollaardt 3:57,60 ---
    Koen Grapendaal DNS ---


    Jongens Junior D2 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBP
    Koen Grapendaal 6,49 ---


    Jongens Junior D2 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    Koen Grapendaal 1,15 ---


    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    3 Arun van Hassel 9,99 4,44 1,10 1198
    7 Jordi Klanker 10,57 5,25 1,05 1132
    19 Thijmen Molenaar 12,16 4,84 0,80 731
    20 Bram Wolse 11,63 2,68 0,85 654
    21 Thomas Wolfert DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    Arun van Hassel 4:19,24 ---
    Bram Wolse 4:40,81 4:46,00
    Thomas Wolfert DNS 4:15,00


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    5 Tim de Groot 9,62 6,84 1,15 1447
    14 Rik Grapendaal 10,28 6,79 1,05 1268
    19 Samuel J Aston 10,49 6,22 1,00 1168
    21 Koen Slijkerman 10,60 5,80 1,00 1126
    22 Levy Folmer 9,75 5,46 0,85 1121
    31 Mac Nolta 11,10 4,08 1,00 944
    35 Teun Hermes 11,19 4,53 0,85 855
    37 Kayo Dussenbroek DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    Tim de Groot 3:43,70 ---
    Samuel J Aston 3:57,15 ---
    Teun Hermes 4:07,81 ---
    Rik Grapendaal 4:26,22 ---
    Mac Nolta 4:37,23 ---
    Kayo Dussenbroek DNS ---
    Levy Folmer DNS 3:24,97


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    32 Mats Kruijer 7,80 3,27 0,70 725


    Jongens Pupil B - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    Mats Kruijer 4:45,14 ---


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    7 Sven Mulder 7,97 5,77 0,80 951
    12 Martijn va...r Meijden 8,13 5,18 0,80 885
    13 Matthijs Janson 7,90 4,51 0,80 878
    18 Pepijn van...r Meijden 8,09 3,79 0,70 718
    22 Merijn Molenaar 8,10 DNS DNS 341
    23 Mees Huisman 8,22 DNS DNS 322


    Jongens Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    Liam van Hassel 2:17,12 ---
    Matthijs Janson 2:41,86 ---
    Pepijn van...r Meijden 2:53,20 2:56,43
    Martijn va...r Meijden 2:54,51 3:01,41
    Mees Huisman DNS 2:29,00


    Jongens Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    9 Fedde Stalenberg 11,05 1,67 NM 55


    Jongens Pupil Mini - 600 meter

    # Naam ResOBP
    Fedde Stalenberg 3:06,60 4:36,75


    Masters Mannen - 60 meter

    # Naam ResOBP
    Kik van Swol 8,74 ---


    Masters Mannen - Kogelstoten 7,26 kilogram

    # Naam ResOBP
    Kik van Swol 12,07 ---


    Masters Vrouwen - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBP
    Florien Deken V35 7,67 ---


    Masters Vrouwen - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    Florien Deken V35 1,10 ---


    Meisjes Junior C2 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    Noa Brunt 9,03 9,00


    Meisjes Junior C2 - 60 meter halve finale

    # Naam ResOBP
    Noa Brunt 9,05 ---


    Meisjes Junior C2 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    Noa Brunt 1,35 1,50


    Meisjes Junior D1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    Cathy Zijlstra 9,94 ---


    Meisjes Junior D1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    Cathy Zijlstra 4:29,87 ---


    Meisjes Junior D1 - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam ResOBP
    Cathy Zijlstra 5,05 ---


    Meisjes Junior D1 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    Cathy Zijlstra 0,90 ---


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    5 Daphne Stoop 9,99 5,76 1,00 1213
    20 Emma Kraakman 10,44 3,87 1,00 1015
    25 Catelijne Jansen 11,01 4,39 1,00 977


    Meisjes Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    Catelijne Jansen 4:06,07 ---
    Emma Kraakman 4:09,71 ---
    Daphne Stoop 4:15,97 2:16,36


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    26 Réka Soph...Westbroek 10,94 4,60 1,00 1001
    29 Lotte Bierman 11,30 4,54 0,95 916
    31 Daisy Goos 11,56 5,20 0,85 858


    Meisjes Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    Lotte Bierman 5:05,93 ---
    Daisy Goos 5:16,21 ---


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    13 Lotte Huisman 8,24 4,27 0,95 914


    Meisjes Pupil B - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    Lotte Huisman 4:47,51 4:03,00


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    2 Micky Kraakman 7,60 5,41 0,80 993


    Meisjes Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    Micky Kraakman 4:41,75 ---