Vereniging 'BAV' op '2e Pupillencompetitie regio 2-5 poule 1'

Prijzen

Berend van de Beek
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 2018 punten
  • 40 meter   6,9
  • 1000 meter   3:38,5
  • Balwerpen   31,90
  • Verspringen   3,58
Thijs van Amerongen
  • Jongens Pupil D - Meerkamp - 795 punten
  • 40 meter   8,6
  • 600 meter   2:45,4
  • Balwerpen   12,15
  • Verspringen   2,25
Marlou Pronk
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1424 punten
  • 40 meter   7,3
  • 1000 meter   4:20,7
  • Balwerpen   16,23
  • Verspringen   3,12
Dot Pouw
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 1240 punten
  • 40 meter   7,5
  • 600 meter   2:17,1
  • Balwerpen   8,95
  • Verspringen   2,90
Zoëy Fonken
  • Meisjes Pupil D - Meerkamp - 919 punten
  • 40 meter   8,1
  • 600 meter   2:31,0
  • Balwerpen   8,37
  • Verspringen   2,40

Hoogtepunten

Dylan Posthumus JPA1 60m
  • 10,21
  • Berend van de Beek JPB 40m
  • 6,83
  • Abigail Noruwa MPA2 60m
  • 10,23
  • Berend van de Beek JPB 1000m
  • 3:38,50
  • Iris van der Horst MPA2 60m
  • 9,95
  • Dot Pouw MPC 40m
  • 7,48
  • Nina van de Weerd MPA1 60m
  • 10,01
  • Marlou Pronk MPB 40m
  • 7,26
  • Chiel Brouwer JPB 40m
  • 7,37
  • Berend van de Beek JPB Bal
  • 31,90
  •  

    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mKogelHoogPunten totaal
    18 Bas Dalmaijer 10,41 4:10,30 4,89 0,95 1424
    23 Dylan Posthumus 10,21 5:41,45 5,55 1,00 1238
    24 Mik Stroo 11,03 4:34,39 4,59 0,95 1224
    26 Jelmer Trip 10,83 4:02,02 3,41 0,85 1220
    29 Etienne Hartgers 11,75 5:32,31 4,63 0,75 818
    31 Luuk van Meerveld DNS DNS DNS DNS 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 ALM81 - JPA1 - Team 1 Almere `81 - JPA1 4 38,35 514
    2 ALM81 - JPA1 - Team 2 Almere `81 - JPA1 4 38,84 494
    3 Jongens Pupillen A1 AV Clytoneus - JPA1 4 39,96 452
    4 Phoenix JPA1-team 1 AV Phoenix - JPA1 4 40,14 445
    5 BAV JPA1 BAV - JPA1 4 41,84 385
    6 U-Track JPA1 team 1 U-Track - JPA1 4 DQ 0
    6 Phoenix JPA1-team 2 AV Phoenix - JPA1 0 DNS 0


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mKogelVerPunten totaal
    17 Rein van Engelen 10,89 4:11,64 4,61 3,11 1367
    20 Guus Roskamp 11,28 4:39,07 5,54 2,88 1228
    21 Bram Lankreijer 11,47 4:35,92 5,61 2,90 1225


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 ALM81 - JPA2 - Team 1 Almere `81 - JPA2 4 37,22 561
    2 ALM81 - JPA2 - Team 2 Almere `81 - JPA2 4 38,63 503
    3 Phoenix JPA2 AV Phoenix - JPA2 4 39,88 455
    4 U-Track JPA2 team 1 U-Track - JPA2 4 40,28 440
    5 U-Track JPA2 team 2 U-Track - JPA2 4 41,32 403
    6 BAV A2 combi-team BAV - JPA2 4 43,43 333


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40m1000mBalVerPunten totaal
    1 Berend van de Beek 6,83 3:38,50 31,90 3,58 2018
    10 Chiel Brouwer 7,37 4:45,92 20,06 3,35 1409
    17 Jonne Velstra 8,02 4:58,82 22,98 2,60 1138
    19 Aron Taanman 8,01 4:51,21 16,10 2,76 1098
    29 Liam van Geffen 8,28 4:35,97 8,44 2,22 858


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Jongens Pupillen B AV Clytoneus - JPB 4 27,84 521
    2 Phoenix JPB AV Phoenix - JPB 4 27,85 520
    3 ALM81 - JPB Almere `81 - JPB 4 27,87 519
    4 U-Track JPB team 1 U-Track - JPB 4 30,31 401
    5 U-Track JPB team 2 U-Track - JPB 4 31,76 339
    6 BAV JPB BAV - JPB 4 32,43 312


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40m600mBalVerPunten totaal
    4 Kyano Lankreijer 7,78 2:26,76 16,35 2,79 1217
    7 Hugo van Rens 7,89 2:27,66 15,52 2,70 1160
    8 Kjell Berends 7,89 2:33,06 18,17 2,57 1137
    13 Vin de Bruin 8,23 2:26,17 12,28 2,44 1008
    18 Alex Dijkhuizen 8,52 2:33,46 9,86 2,38 853
    25 Ruben van Rossum 9,95 2:59,36 7,45 2,80 551


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 ALM81 - JPC Almere `81 - JPC 4 28,36 444
    2 BAV JPC BAV - JPC 4 33,45 274
    3 Phoenix JPC AV Phoenix - JPC 0 35,93 189
    4 U-Track JPC team 1 U-Track - JPC 4 DQ 0


    Jongens Pupil D - Meerkamp

    # Naam 40m600mBalVerPunten totaal
    2 Thijs van Amerongen 8,52 2:45,35 12,15 2,25 795
    5 Vince van Geffen 8,81 2:55,41 9,76 2,09 620
    8 Samuel Sengal DNS DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mKogelHoogPunten totaal
    8 Nina van de Weerd 10,01 4:49,39 4,29 1,10 1401
    13 Anick Arends 10,79 4:26,74 4,65 0,90 1251
    21 Fleur van der Horst 10,99 5:13,23 4,17 0,95 1073
    26 Fenne Kronemeijer 11,54 5:11,46 4,15 0,95 1010
    30 Madelief van Oorsouw 12,20 5:20,31 5,05 0,90 941
    33 Julia van der Horst 11,94 5:17,70 3,43 NM 586


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 ALM81 - MPA1 - Team 1 Almere `81 - MPA1 4 37,27 559
    2 ALM81 - MPA1 - Team 2 Almere `81 - MPA1 4 41,48 397
    3 ALM81 - MPA1 - Team 3 Almere `81 - MPA1 4 41,79 387
    4 U-Track MPA1 team 2 U-Track - MPA1 4 42,82 353
    5 BAV MPA1 BAV - MPA1 4 43,01 347
    6 Phoenix MPA1 AV Phoenix - MPA1 4 43,85 270
    7 U-Track MPA1 team1 U-Track - MPA1 4 DQ 0


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mKogelVerPunten totaal
    9 Iris van der Horst 9,95 4:07,60 5,59 3,44 1651
    20 Abigail Noruwa 10,23 4:14,74 5,52 2,99 1483


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 ALM81 - MPA2 - Team 1 Almere `81 - MPA2 4 34,27 698
    2 ALM81 - MPA2 - Team 2 Almere `81 - MPA2 4 36,30 601
    3 Phoenix MPA2-team 1 AV Phoenix - MPA2 4 38,20 470
    3 U-Track MPA2 team 1 U-Track - MPA2 4 38,49 508
    5 ALM81 - MPA2 - Team 3 Almere `81 - MPA2 4 40,06 448
    6 Phoenix MPA2-team 2 AV Phoenix - MPA2 4 40,59 429


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40m1000mBalVerPunten totaal
    2 Marlou Pronk 7,26 4:20,61 16,23 3,12 1424
    6 Olivia Visser 7,64 4:21,44 12,50 3,04 1267
    11 Majken Berends 7,65 4:51,72 15,56 2,87 1173
    26 Jorieke van Duinen 8,32 5:42,13 7,41 2,39 669


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 ALM81 - MPB - Team 1 Almere `81 - MPB 4 26,65 537
    2 ALM81 - MPB - Team 3 Almere `81 - MPB 3 28,72 426
    2 ALM81 - MPB - Team 2 Almere `81 - MPB 4 29,35 445
    4 BAV MPB BAV - MPB 4 30,13 409
    5 Phoenix MPB AV Phoenix - MPB 4 30,21 405


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40m600mBalVerPunten totaal
    3 Dot Pouw 7,48 2:17,01 8,95 2,90 1240
    5 Jette de Jonge 7,82 2:29,40 14,29 2,84 1167
    11 Laura van Maanen 7,96 2:45,19 10,26 2,95 991
    13 Roos Trip 8,10 2:42,38 10,77 2,53 909
    21 Isabelle Lankreijer 9,52 2:52,84 8,53 2,03 505


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 ALM81 - MPC - Team 1 Almere `81 - MPC 4 27,91 517
    2 ALM81 - MPC - Team 2 Almere `81 - MPC 4 31,19 363
    3 BAV MPC BAV - MPC 4 32,80 298
    4 U-Track MPC team 1 U-Track - MPC 4 32,86 296


    Meisjes Pupil D - Meerkamp

    # Naam 40m600mBalVerPunten totaal
    2 Zoëy Fonken 8,04 2:30,96 8,37 2,40 919
    5 Thiara Serné 8,63 2:59,97 9,17 2,16 625
    7 Eline van Duinen 9,54 3:04,81 6,19 2,18 416
    8 Isabel Lowe 9,43 3:10,80 8,65 1,65 354