Vereniging 'AV Clytoneus' op '2e Pupillencompetitie regio 2-5 poule 1'

Prijzen

Martijn Leih
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1900 punten
  • 40 meter   6,9
  • 1000 meter   3:46,2
  • Balwerpen   28,58
  • Verspringen   3,47
Jari Goudena
  • Jongens Pupil D - Meerkamp - 936 punten
  • 40 meter   8,4
  • 600 meter   2:40,1
  • Balwerpen   16,25
  • Verspringen   2,32
Rubin Michiels
  • Jongens Pupil D - Meerkamp - 754 punten
  • 40 meter   8,6
  • 600 meter   3:04,8
  • Balwerpen   14,06
  • Verspringen   2,45
Omara Wondel
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 1398 punten
  • 40 meter   7,1
  • 600 meter   2:25,9
  • Balwerpen   10,78
  • Verspringen   3,41
Guusje Hoogerbrugge
  • Meisjes Pupil D - Meerkamp - 981 punten
  • 40 meter   7,8
  • 600 meter   2:38,8
  • Balwerpen   7,45
  • Verspringen   2,86

Hoogtepunten

Isabelle van den Aardweg MPA1 Hoog
  • 1,25
  • William Van Triest JPA1 1000m
  • 3:33,75
  • Joel Wondel JPA1 60m
  • 9,33
  • Laura Rietkerk MPA2 60m
  • 9,88
  • Armin Daudeij JPB 40m
  • 7,00
  • Joel Wondel JPA1 Hoog
  • 1,25
  • Martijn Leih JPB 40m
  • 6,90
  • Daniëlle Kaptein MPB 40m
  • 7,52
  • Isabelle van den Aardweg MPA1 60m
  • 10,21
  • Omara Wondel MPC 40m
  • 7,04
  •  

    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mKogelHoogPunten totaal
    4 William Van Triest 10,08 3:33,75 5,55 1,20 1889
    5 Joel Wondel 9,33 3:57,86 5,05 1,25 1884
    10 Noah Groe...n 't Wout 9,75 3:59,05 5,04 1,00 1622
    25 Ryan Vergeer 11,06 4:21,25 4,45 0,90 1224


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 ALM81 - JPA1 - Team 1 Almere `81 - JPA1 4 38,35 514
    2 ALM81 - JPA1 - Team 2 Almere `81 - JPA1 4 38,84 494
    3 Jongens Pupillen A1 AV Clytoneus - JPA1 4 39,96 452
    4 Phoenix JPA1-team 1 AV Phoenix - JPA1 4 40,14 445
    5 BAV JPA1 BAV - JPA1 4 41,84 385
    6 U-Track JPA1 team 1 U-Track - JPA1 4 DQ 0
    6 Phoenix JPA1-team 2 AV Phoenix - JPA1 0 DNS 0


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mKogelVerPunten totaal
    7 Lars Mostert 9,86 4:02,14 5,88 3,60 1742


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40m1000mBalVerPunten totaal
    2 Martijn Leih 6,90 3:46,14 28,58 3,47 1900
    5 Twan Goudena 7,76 3:57,86 27,83 3,02 1566
    7 Armin Daudeij 7,00 4:16,06 14,78 3,15 1479
    13 Marijn De Vries 7,41 4:30,06 12,76 3,13 1300
    16 Noam Michiels 7,61 4:35,51 13,65 3,03 1237


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Jongens Pupillen B AV Clytoneus - JPB 4 27,84 521
    2 Phoenix JPB AV Phoenix - JPB 4 27,85 520
    3 ALM81 - JPB Almere `81 - JPB 4 27,87 519
    4 U-Track JPB team 1 U-Track - JPB 4 30,31 401
    5 U-Track JPB team 2 U-Track - JPB 4 31,76 339
    6 BAV JPB BAV - JPB 4 32,43 312


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40m600mBalVerPunten totaal
    9 Brent Schifflers 7,49 2:25,65 10,43 2,49 1117
    16 Björn Mostert 8,34 2:41,05 13,43 2,57 936


    Jongens Pupil D - Meerkamp

    # Naam 40m600mBalVerPunten totaal
    1 Jari Goudena 8,35 2:40,05 16,25 2,32 936
    3 Rubin Michiels 8,60 3:04,71 14,06 2,45 754


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mKogelHoogPunten totaal
    5 Isabelle v...n Aardweg 10,21 5:03,69 5,39 1,25 1512


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mKogelVerPunten totaal
    11 Laura Rietkerk 9,88 4:23,23 6,01 3,41 1617
    24 Dille Zimnik 10,44 4:24,03 5,09 3,21 1430


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40m1000mBalVerPunten totaal
    4 Daniëlle Kaptein 7,52 3:57,41 13,77 2,87 1385


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40m600mBalVerPunten totaal
    1 Omara Wondel 7,04 2:25,84 10,78 3,41 1398


    Meisjes Pupil D - Meerkamp

    # Naam 40m600mBalVerPunten totaal
    1 Guusje Hoogerbrugge 7,79 2:38,76 7,45 2,86 981