Vereniging 'SAV' op 'Gerrit Vos Bokaal'

Prijzen

Aaron Ponne
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1306 punten
  • 40 meter   7,0
  • Kogelstoten 2 kilogram   5,59
  • Verspringen   3,24
Jochem van Warmerdam
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1284 punten
  • 40 meter   7,0
  • Kogelstoten 2 kilogram   4,67
  • Verspringen   3,45
Jessy Struijs
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 1038 punten
  • 40 meter   8,0
  • Balwerpen   24,88
  • Verspringen   2,85
Tijn Hoffer
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 798 punten
  • 40 meter   7,5
  • Balwerpen   DNS
  • Verspringen   3,07
Laura van Langen
  • Meisjes Junior D - Meerkamp - 1289 punten
  • 60 meter   9,1
  • Speerwerpen 400 gram   19,05
  • Verspringen   4,09
Kara Zwagemaker
  • Meisjes Junior D - Meerkamp - 1284 punten
  • 60 meter   9,6
  • Speerwerpen 400 gram   27,18
  • Verspringen   3,83
Debora van Langen
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 1617 punten
  • 60 meter   9,1
  • Kogelstoten 2 kilogram   6,04
  • Hoogspringen   1,30
Damanja Reus
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 1491 punten
  • 60 meter   9,7
  • Kogelstoten 2 kilogram   7,02
  • Hoogspringen   1,20
Elles Knook
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1201 punten
  • 40 meter   7,4
  • Kogelstoten 2 kilogram   5,33
  • Verspringen   3,20
Jinte Braas
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1178 punten
  • 40 meter   7,2
  • Kogelstoten 2 kilogram   4,05
  • Verspringen   3,33
Emma le Blansch
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 800 punten
  • 40 meter   7,9
  • Balwerpen   13,57
  • Verspringen   2,42

Hoogtepunten

Aaron Ponne JPB 40m
  • 6,96
  • Merlijn Bosman JJD Speer
  • 29,76
  • Debora van Langen MPA1 Hoog
  • 1,30
  • Damanja Reus MPA1 60m
  • 9,64
  • Jochem van Warmerdam JPB 40m
  • 6,97
  • Debora van Langen MPA1 1000m
  • 3:33,12
  • Merlijn Bosman JJD 80m
  • 11,53
  • Aaron Ponne JPB 1000m
  • 3:41,94
  • Laura van Langen MJD 60m
  • 9,01
  • Debora van Langen MPA1 60m
  • 9,01
  •  

    Jongens Junior D - Meerkamp

    # Naam 80mSpeerVerPunten totaal
    5 Merlijn Bosman 11,53 29,76 3,87 1419
    11 Yannick Jong 12,79 27,28 3,84 1203
    12 Jules Kerstens 12,20 18,12 4,04 1153


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mKogelVerPunten totaal
    1 Aaron Ponne 6,96 5,59 3,24 1306
    2 Jochem van Warmerdam 6,97 4,67 3,45 1284
    18 Jurre Hoffer 7,34 3,19 DNS 684


    Jongens Pupil B - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    Aaron Ponne 3:41,94 ---
    Jochem van Warmerdam 3:46,24 ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 De Lelystadse B-Boys AV Spirit Lelystad - JPB 4 26,96 569
    2 SAV JPB SAV - JPB 1 28,84 470


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    2 Jessy Struijs 7,94 24,88 2,85 1038


    Jongens Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    Jessy Struijs 2:37,35 ---


    Jongens Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    2 Tijn Hoffer 7,41 DNS 3,07 798
    5 Sven de Haas 8,89 11,81 2,35 597


    Jongens Pupil Mini - 600 meter

    # Naam ResOBP
    Sven de Haas 2:52,41 ---


    Meisjes Junior C - Meerkamp

    # Naam 80mDiscusVerPunten totaal
    8 Lotte van Diepen 11,90 13,39 4,14 1099
    9 Femke Sikkink 12,16 13,80 4,20 1085
    10 Shauna Co... Dongeren 11,96 14,52 3,95 1078


    Meisjes Junior D - Meerkamp

    # Naam 60mSpeerVerPunten totaal
    1 Laura van Langen 9,01 19,05 4,09 1289
    2 Kara Zwagemaker 9,55 27,18 3,83 1284
    7 Elizah van Roekel 9,10 14,83 3,69 1104
    11 Joelle Wagemaker 9,70 14,28 3,57 964
    14 Ciara Cof... Dongeren 9,96 11,65 3,28 802
    17 Luca Klumpenhouwer 10,23 9,92 3,36 732
    19 Elia van der Velde 10,41 7,74 2,75 521


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    1 Debora van Langen 9,01 6,04 1,30 1617
    2 Damanja Reus 9,64 7,02 1,20 1491


    Meisjes Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    Debora van Langen 3:33,12 3:28,94
    Damanja Reus 3:58,88 ---


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mKogelVerPunten totaal
    2 Elles Knook 7,34 5,33 3,20 1201
    3 Jinte Braas 7,14 4,05 3,33 1178
    4 Sophie le Blansch 7,31 3,99 3,14 1101
    9 Kaitlijn ... Dongeren 7,69 4,46 2,93 1019
    15 Eline Zwagemaker 8,13 3,71 2,65 831


    Meisjes Pupil B - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    Jinte Braas 3:52,21 ---
    Elles Knook 3:55,94 ---
    Sophie le Blansch 4:00,47 ---
    Kaitlijn ... Dongeren 4:03,36 ---
    Eline Zwagemaker 4:36,98 ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Nea Volharding MPB AV NEA-Volharding - MPB 4 26,42 600
    2 Hollandia MPB AV Hollandia - MPB 4 27,23 554
    3 SAV MPB SAV - MPB 4 27,52 538


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    6 Melissa van Velzen 8,16 12,75 2,73 799
    9 Ella Klumpenhouwer 8,58 10,25 2,22 585


    Meisjes Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    Melissa van Velzen 2:18,48 ---
    Ella Klumpenhouwer 2:42,52 ---


    Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    1 Emma le Blansch 7,87 13,57 2,42 800
    5 Sophie de Haas 8,09 10,90 2,32 695
    11 Jill Struijs 9,45 12,29 1,95 454
    13 Femke van Velzen 9,10 7,17 1,76 355
    14 Anouck Zwagemaker 9,77 9,53 1,76 325


    Meisjes Pupil Mini - 600 meter

    # Naam ResOBP
    Femke van Velzen 2:41,19 ---
    Sophie de Haas 2:42,68 2:36,02
    Emma le Blansch 2:53,92 ---
    Anouck Zwagemaker 3:10,89 3:16,98
    Jill Struijs DNS 2:55,14


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 SAV MPmini SAV - MPMini 4 33,28 280