Vereniging 'AV NEA-Volharding' op 'Gerrit Vos Bokaal'

Prijzen

Thomas Arensman
  • Jongens Junior C - Meerkamp - 1504 punten
  • 100 meter   13,0
  • Discuswerpen 1 kilogram   18,30
  • Verspringen   4,69
Mostafa Al-Bayati
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 1295 punten
  • 40 meter   7,0
  • Balwerpen   23,71
  • Verspringen   3,22
Thijmen Dijkman
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 1024 punten
  • 40 meter   7,4
  • Balwerpen   12,85
  • Verspringen   3,07
Jay van Wanrooij
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 959 punten
  • 40 meter   7,7
  • Balwerpen   14,73
  • Verspringen   2,88
Jeslyn Doran
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1269 punten
  • 40 meter   6,9
  • Kogelstoten 2 kilogram   5,36
  • Verspringen   2,98

Hoogtepunten

Collin Geugjes JJD Ver
  • 4,70
  • Thomas Arensman JJC 100m
  • 12,98
  • Willemijn Smeer MPB 40m
  • 7,25
  • Laura Wilde MJD 60m
  • 8,98
  • Luna Meijer MPA1 60m
  • 9,19
  • Collin Geugjes JJD 80m
  • 11,35
  • Jeslyn Doran MPB 40m
  • 6,83
  • Brenda de Vos MPB 40m
  • 7,15
  • Mostafa Al-Bayati JPC 40m
  • 6,94
  • Angelo Visser JJD 80m
  • 11,02
  •  

    Jongens Junior C - Meerkamp

    # Naam 100mDiscusVerPunten totaal
    2 Thomas Arensman 12,98 18,30 4,69 1504


    Jongens Junior D - Meerkamp

    # Naam 80mSpeerVerPunten totaal
    6 Collin Geugjes 11,35 17,90 4,70 1406
    7 Angelo Visser 11,02 18,95 3,70 1277
    18 Laurens Aarts 12,77 12,91 3,00 759
    20 Stijn Scucces 13,49 14,45 3,07 726
    21 Sam Bosman 14,30 21,57 2,66 703
    25 Timothy Mulder 14,05 7,94 2,65 415


    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    5 Yarno Dijkman 9,82 6,14 1,20 1410
    12 Bas Bekebrede 11,83 5,60 1,00 963
    14 Aodhan Wadey 11,00 4,38 0,90 905


    Jongens Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    Aodhan Wadey 4:14,13 ---
    Yarno Dijkman 4:21,16 ---
    Bas Bekebrede DNS ---


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    9 Ties Arensman 10,17 6,90 1,10 1328
    10 Mika van der Meijden 10,26 6,37 1,05 1247


    Jongens Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    Ties Arensman DNS ---


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mKogelVerPunten totaal
    9 Mauro Rodrigus 7,59 5,54 3,10 1146
    12 Casper van der Putte 7,77 5,39 3,08 1099
    17 Mike Kooijman 7,94 3,21 2,81 854


    Jongens Pupil B - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    Mauro Rodrigus 4:45,95 ---
    Casper van der Putte 5:01,90 ---
    Mike Kooijman DNS ---


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    1 Mostafa Al-Bayati 6,94 23,71 3,22 1295
    3 Thijmen Dijkman 7,31 12,85 3,07 1024
    4 Tim Brinkhof 7,81 17,68 2,86 965
    6 Robin Siegers 7,35 13,93 2,71 962
    8 Tom Veldt 8,58 10,51 2,48 642
    9 Ivan Nillesen 8,84 9,63 2,25 542


    Jongens Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    Mostafa Al-Bayati 2:12,00 ---
    Robin Siegers 2:23,41 ---
    Thijmen Dijkman 2:30,54 ---
    Tim Brinkhof 2:40,61 ---
    Ivan Nillesen 2:55,48 ---
    Tom Veldt 2:56,58 ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Nea Volharding JPC AV NEA-Volharding - JPC 4 28,62 481


    Jongens Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    1 Jay van Wanrooij 7,61 14,73 2,88 959
    4 Maurits Nibbering 8,80 15,61 2,12 629
    6 Tim Gortzak 9,57 11,10 2,10 448


    Jongens Pupil Mini - 600 meter

    # Naam ResOBP
    Jay van Wanrooij 2:39,62 ---
    Maurits Nibbering 2:53,65 ---
    Tim Gortzak 2:58,43 ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Nea Volharding JPCmini AV NEA-Volharding - JPMini 4 33,61 268


    Meisjes Junior C - Meerkamp

    # Naam 80mDiscusVerPunten totaal
    5 Tess Wagenaar 12,22 18,73 4,16 1171
    12 Mila Kuller 12,27 14,96 3,70 995
    14 Birthe Poot 12,63 13,58 2,92 763


    Meisjes Junior D - Meerkamp

    # Naam 60mSpeerVerPunten totaal
    5 Laura Wilde 8,98 15,72 3,82 1173
    15 Dagmar Poot 10,21 11,67 3,28 764
    21 Elisa Babucci 11,40 10,53 2,62 446


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    4 Luna Meijer 9,19 5,05 1,00 1300
    6 Charlotte Meurs 10,58 5,31 1,10 1172
    10 Lindsay Helstone 10,01 3,79 1,05 1108
    15 Roxy Mijzen 11,64 4,56 0,95 879
    19 Keira Mulder 12,12 3,51 0,80 636
    20 Annika Vletter 13,08 4,05 0,75 548


    Meisjes Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    Charlotte Meurs 4:05,51 ---
    Luna Meijer 4:21,11 ---
    Roxy Mijzen 4:52,35 ---
    Lindsay Helstone DNS ---
    Annika Vletter DNS ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Hollandia MPA 1 AV Hollandia - MPA1 4 39,29 477
    2 Nea Volharding MPA1 AV NEA-Volharding - MPA1 4 39,85 456


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    9 Romy Leenstra 10,95 5,28 1,05 1084
    10 Sarah Schouten 11,23 6,23 0,95 1036
    12 Samira Rookhuizen 12,55 4,79 0,75 652


    Meisjes Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    Romy Leenstra 4:31,58 ---
    Samira Rookhuizen 5:19,81 ---
    Sarah Schouten DNS ---


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mKogelVerPunten totaal
    1 Jeslyn Doran 6,83 5,36 2,98 1269
    5 Brenda de Vos 7,15 3,91 2,91 1082
    10 Willemijn Smeer 7,25 2,82 3,09 1006
    12 Nicole Splinter 7,38 4,09 2,53 972
    16 Nienke Mast 8,05 2,98 2,74 801
    17 Laura Babucci 8,81 2,98 2,78 693


    Meisjes Pupil B - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    Brenda de Vos 4:08,84 ---
    Nienke Mast 4:19,09 ---
    Willemijn Smeer 4:19,40 ---
    Laura Babucci 4:34,86 ---
    Jeslyn Doran DNS ---
    Nicole Splinter DNS ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Nea Volharding MPB AV NEA-Volharding - MPB 4 26,42 600
    2 Hollandia MPB AV Hollandia - MPB 4 27,23 554
    3 SAV MPB SAV - MPB 4 27,52 538


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    8 Vicky de Haan 8,83 11,72 2,42 617
    12 Lynn van der Heijde 8,91 11,59 1,69 458


    Meisjes Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    Lynn van der Heijde 2:39,54 ---
    Vicky de Haan 2:45,05 ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Hollandia MPC AV Hollandia - MPC 4 29,36 445
    2 Nea Volharding MPmini AV NEA-Volharding - MPC 4 34,55 235


    Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    8 Eliane Meurs 8,27 7,66 2,39 613
    12 Jinthe Dijkman 8,59 4,06 2,06 403
    15 Elisa Hartwijk 9,30 5,80 1,83 309


    Meisjes Pupil Mini - 600 meter

    # Naam ResOBP
    Eliane Meurs 2:40,92 ---
    Elisa Hartwijk 2:53,16 ---
    Jinthe Dijkman 2:59,77 ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 SAV MPmini SAV - MPMini 4 33,28 280