Vereniging 'AV Hollandia' op 'Gerrit Vos Bokaal'

Prijzen

Enzo Meerstra
  • Jongens Junior D - Meerkamp - 1735 punten
  • 80 meter   10,3
  • Speerwerpen 400 gram   25,59
  • Verspringen   4,67
Esther de Cock
  • Meisjes Junior D - Meerkamp - 1214 punten
  • 60 meter   9,3
  • Speerwerpen 400 gram   18,14
  • Verspringen   4,00
Bente Tuil
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 1487 punten
  • 60 meter   9,6
  • Kogelstoten 2 kilogram   6,13
  • Hoogspringen   1,25
Carice van Delft
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 968 punten
  • 40 meter   7,3
  • Balwerpen   12,28
  • Verspringen   2,74
Jill Hoeve
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 942 punten
  • 40 meter   7,4
  • Balwerpen   12,11
  • Verspringen   2,80
Inoa Vader
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 902 punten
  • 40 meter   7,8
  • Balwerpen   11,69
  • Verspringen   2,98
Maartje Tuil
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 782 punten
  • 40 meter   7,8
  • Balwerpen   11,01
  • Verspringen   2,46

Hoogtepunten

Bente Tuil MPA1 Hoog
  • 1,25
  • Lois Nederveen MJC 80m
  • 11,64
  • Anton Groot JPB 40m
  • 7,46
  • Kayleigh Bok MJC 80m
  • 11,58
  • Bente Tuil MPA1 60m
  • 9,57
  • Quinten van Delft JJD 80m
  • 11,88
  • Enzo Meerstra JJD Ver
  • 4,67
  • Enzo Meerstra JJD 80m
  • 10,22
  • Senna Giling JPB 40m
  • 7,06
  • Kayleigh Bok MJC Ver
  • 4,53
  •  

    Jongens Junior C - Meerkamp

    # Naam 100mDiscusVerPunten totaal
    5 Luuk Bruins 17,25 14,61 2,97 616


    Jongens Junior D - Meerkamp

    # Naam 80mSpeerVerPunten totaal
    1 Enzo Meerstra 10,22 25,59 4,67 1735
    13 Quinten van Delft 11,88 18,04 3,80 1148
    15 Shaffay Oedai 12,27 16,54 3,22 948
    19 Jim Goes 13,67 17,30 2,89 732
    23 Pepijn Breedijk 12,95 10,21 2,76 622


    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    7 Lucas Knetemann 10,52 5,83 1,10 1213
    10 Kilian Guijt 10,81 5,19 1,00 1059
    11 Sil Bakker 11,06 4,38 1,00 971
    15 Bo Kraijnbrink DNS DNS 1,15 452


    Jongens Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    Sil Bakker 4:21,85 ---
    Kilian Guijt 4:44,37 ---
    Ean van de Ven 4:54,54 ---
    Lucas Knetemann 6:58,61 4:28,60
    Bo Kraijnbrink DNS ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 De Luipaarden AV Lycurgus - JPA1 4 36,10 610
    2 Hollandia JPA1 AV Hollandia - JPA1 4 39,06 486
    3 Spirit Boys 2 AV Spirit Lelystad - JPA1 4 DNS 0


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    16 Noah Breedijk 10,52 4,94 0,90 1008


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mKogelVerPunten totaal
    4 Senna Giling 7,06 4,98 3,37 1270
    14 Anton Groot 7,46 4,94 2,52 1015
    19 Esmaël Ahmad 8,64 3,12 2,43 659


    Jongens Pupil B - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    Anton Groot 4:02,17 3:51,28
    Senna Giling 4:21,92 3:57,56
    Esmaël Ahmad 5:04,87 ---


    Meisjes Junior C - Meerkamp

    # Naam 80mDiscusVerPunten totaal
    4 Kayleigh Bok 11,58 15,55 4,53 1272
    7 Lois Nederveen 11,64 16,39 3,81 1135
    15 Fleur Schouten 15,67 DNS 2,91 279


    Meisjes Junior D - Meerkamp

    # Naam 60mSpeerVerPunten totaal
    3 Esther de Cock 9,22 18,14 4,00 1214
    10 Britt Nederveen 9,54 15,62 3,52 1009
    12 Dieuwke Domsdorf 9,38 9,63 3,69 927


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    3 Bente Tuil 9,57 6,13 1,25 1487
    7 Isa Baardse 10,41 5,10 1,05 1144
    8 Jackie Nederveen 10,94 5,16 1,10 1114
    12 Renske de Boer 10,39 4,27 1,00 1052
    13 Meie van der Klei 10,91 4,18 0,95 939
    16 Eva van der Klei 11,70 4,45 0,95 864


    Meisjes Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    Renske de Boer 3:59,47 ---
    Bente Tuil 4:12,95 3:57,03
    Isa Baardse 4:13,84 ---
    Jackie Nederveen 4:14,39 ---
    Eva van der Klei 4:46,89 ---
    Meie van der Klei DNS ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Hollandia MPA 1 AV Hollandia - MPA1 4 39,29 477
    2 Nea Volharding MPA1 AV NEA-Volharding - MPA1 4 39,85 456


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    4 Sanna van de Griend 9,75 6,08 1,20 1417
    5 Kyra Laan 10,12 5,80 1,10 1269
    6 Lianka Wit 10,60 5,88 1,15 1242
    7 Sowisavanah Vriend 10,21 6,60 1,00 1230
    11 Nora van Diepen 15,92 4,31 1,05 672


    Meisjes Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    Sanna van de Griend 3:53,53 ---
    Kyra Laan 4:15,39 ---
    Nora van Diepen 4:41,91 4:10,20
    Lianka Wit 4:43,74 ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Hollandia MPA 2 AV Hollandia - MPA2 4 38,36 513


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mKogelVerPunten totaal
    6 Nikki de Smit 7,26 3,98 2,98 1078
    7 Lieke van de Griend 7,85 5,16 3,11 1076
    8 Disha Oedai 7,58 4,40 2,93 1036
    11 Sophie Roos 7,30 2,71 3,07 982
    13 India Plomp 7,41 2,08 3,08 900
    14 Lizzie Hoogland 7,97 3,66 2,67 858
    19 Tara de Greeuw 8,47 1,93 2,42 569


    Meisjes Pupil B - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    Sophie Roos 3:56,66 ---
    India Plomp 4:07,31 ---
    Disha Oedai 4:10,14 ---
    Nikki de Smit 4:44,83 ---
    Lizzie Hoogland 4:49,93 ---
    Tara de Greeuw 4:53,80 ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Nea Volharding MPB AV NEA-Volharding - MPB 4 26,42 600
    2 Hollandia MPB AV Hollandia - MPB 4 27,23 554
    3 SAV MPB SAV - MPB 4 27,52 538


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    1 Carice van Delft 7,21 12,28 2,74 968
    2 Jill Hoeve 7,38 12,11 2,80 942
    3 Inoa Vader 7,74 11,69 2,98 902
    4 Esmée Gooijers 8,01 15,30 2,66 853
    5 Liz Van Leijen 7,64 11,27 2,45 807


    Meisjes Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    Jill Hoeve 2:19,98 ---
    Esmée Gooijers 2:22,90 ---
    Carice van Delft 2:34,75 ---
    Liz Van Leijen 2:43,35 ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Hollandia MPC AV Hollandia - MPC 4 29,36 445
    2 Nea Volharding MPmini AV NEA-Volharding - MPC 4 34,55 235


    Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    2 Maartje Tuil 7,76 11,01 2,46 782


    Meisjes Pupil Mini - 600 meter

    # Naam ResOBP
    Maartje Tuil 2:35,14 2:30,90