Vereniging 'SV Noordkop' op 'Gerrit Vos Bokaal'

Prijzen

Lara Smits
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 1737 punten
  • 60 meter   9,7
  • Kogelstoten 2 kilogram   8,76
  • Hoogspringen   1,40
Isa Kollé
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 1674 punten
  • 60 meter   9,2
  • Kogelstoten 2 kilogram   8,85
  • Hoogspringen   1,20
Rhyona v Velsen
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 710 punten
  • 40 meter   8,3
  • Balwerpen   12,56
  • Verspringen   2,37

Hoogtepunten

Niek Kollé JPA2 Kogel
  • 6,96
  • Niek Kollé JPA2 1000m
  • 3:35,69
  • Niek Kollé JPA2 60m
  • 9,87
  • Ryan Steenvoorden JJD 80m
  • 12,11
  • Niek Kollé JPA2 Hoog
  • 1,15
  • Isa Kollé MPA2 Kogel
  • 8,85
  • Lara Smits MPA2 Kogel
  • 8,76
  • Isa Kollé MPA2 60m
  • 9,16
  • Lara Smits MPA2 Hoog
  • 1,40
  • Lara Smits MPA2 60m
  • 9,64
  •  

    Jongens Junior D - Meerkamp

    # Naam 80mSpeerVerPunten totaal
    16 Jesper Pijnacker 12,38 13,37 3,33 886
    17 Jeffrey Hutten 12,69 11,85 3,29 802
    22 Ryan Steenvoorden 12,11 DNS 3,12 694
    24 Bas Tot 13,85 12,18 2,91 603


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    8 Niek Kollé 9,87 6,96 1,15 1413
    11 Ravi Raadgers 10,37 6,41 1,05 1233


    Jongens Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    Niek Kollé 3:35,69 ---
    Ravi Raadgers DNS ---


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mKogelVerPunten totaal
    15 Andy Gielen 7,70 3,88 3,03 995


    Jongens Pupil B - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    Andy Gielen 4:27,02 ---


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    7 Tijn Touwen 7,98 14,40 2,80 871


    Jongens Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    Tijn Touwen 2:48,16 ---


    Meisjes Junior D - Meerkamp

    # Naam 60mSpeerVerPunten totaal
    6 Irene Baars 9,40 16,29 3,84 1112
    8 Suzanne de Wit 9,33 16,05 3,74 1099
    9 Cindy ten Have 9,42 12,42 3,83 1019
    20 Sofie Mahieu 11,13 8,52 2,91 481


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    17 Donna Quartel 12,63 3,70 0,90 673
    18 Rosanne Pijnacker 12,32 3,58 0,85 658


    Meisjes Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    Rosanne Pijnacker DNS ---


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    1 Lara Smits 9,64 8,76 1,40 1737
    2 Isa Kollé 9,16 8,85 1,20 1674
    8 Kaylee Gielen 10,55 5,34 1,10 1178


    Meisjes Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    Lara Smits 3:47,71 ---
    Isa Kollé 3:55,97 ---
    Kaylee Gielen DNS ---


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    10 Keltum Tomasouw 8,86 11,07 2,22 561
    11 Nadia Breed 8,49 9,61 1,97 537


    Meisjes Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    Nadia Breed 2:42,71 ---


    Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    3 Rhyona v Velsen 8,25 12,56 2,37 710
    4 Pink Groot 8,14 9,90 2,50 702


    Meisjes Pupil Mini - 600 meter

    # Naam ResOBP
    Pink Groot 2:30,66 ---
    Rhyona v Velsen 3:09,21 ---