Vereniging 'AV Spirit Lelystad' op 'Gerrit Vos Bokaal'

Prijzen

Youp Brouwer
  • Jongens Junior C - Meerkamp - 1490 punten
  • 100 meter   13,9
  • Discuswerpen 1 kilogram   30,54
  • Verspringen   4,20
Geordy Witmond
  • Jongens Junior D - Meerkamp - 1623 punten
  • 80 meter   11,2
  • Speerwerpen 400 gram   32,68
  • Verspringen   4,40
Tim Tempelman
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 1612 punten
  • 60 meter   9,3
  • Kogelstoten 2 kilogram   7,38
  • Hoogspringen   1,25
Mathijs Adriaanse
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1274 punten
  • 40 meter   7,2
  • Kogelstoten 2 kilogram   5,30
  • Verspringen   3,34
Sanne van Drunen
  • Meisjes Junior C - Meerkamp - 1375 punten
  • 80 meter   11,4
  • Discuswerpen 1 kilogram   20,05
  • Verspringen   4,40

Hoogtepunten

Iris Turksema MPA1 1000m
  • 4:00,31
  • Youp Brouwer JJC 100m
  • 13,88
  • Agricola MJD Ver
  • 3,92
  • Geordy Witmond JJD 80m
  • 11,18
  • Sanne van Drunen MJC 80m
  • 11,31
  • Agricola MJD 60m
  • 9,41
  • Tim Tempelman JPA1 60m
  • 9,27
  • Sanne van Drunen MJC Ver
  • 4,40
  • Tim Tempelman JPA1 1000m
  • 3:36,04
  • Timon Hoeve JPA2 60m
  • 9,28
  •  

    Jongens Junior C - Meerkamp

    # Naam 100mDiscusVerPunten totaal
    3 Youp Brouwer 13,88 30,54 4,20 1490


    Jongens Junior D - Meerkamp

    # Naam 80mSpeerVerPunten totaal
    2 Geordy Witmond 11,18 32,68 4,40 1623
    4 Joël Hoeve 11,63 28,69 4,15 1443
    14 Sjoerd de Haan 12,15 14,95 3,33 952


    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    1 Tim Tempelman 9,27 7,38 1,25 1612
    6 Sven van Weezep 10,34 6,62 1,20 1359
    13 Wesley Heere 10,95 4,40 0,95 950


    Jongens Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    Tim Tempelman 3:36,04 ---
    Esli Kluijver 3:57,75 ---
    Wesley Heere 4:23,41 4:15,67


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 De Luipaarden AV Lycurgus - JPA1 4 36,10 610
    2 Hollandia JPA1 AV Hollandia - JPA1 4 39,06 486
    3 Spirit Boys 2 AV Spirit Lelystad - JPA1 4 DNS 0


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    5 Timon Hoeve 9,28 6,10 1,25 1535
    7 Coen de Haan 9,93 8,40 1,10 1447
    14 Keyran Witmond 10,87 6,20 1,10 1189
    15 Kyle Weernink 10,57 5,15 1,00 1088
    17 Erik Cana DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    Coen de Haan 4:08,15 ---
    Kyle Weernink 4:30,41 4:03,79
    Erik Cana DNS ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Phanos boys A2 Phanos - JPA2 4 34,95 664
    2 Spirit boys AV Spirit Lelystad - JPA2 4 38,31 515


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mKogelVerPunten totaal
    3 Mathijs Adriaanse 7,11 5,30 3,34 1274
    10 Davi Pfaff 7,68 4,82 3,35 1131
    11 Silas Hoeve 7,32 4,31 3,11 1117
    16 David de V...te-Peters 7,66 4,69 2,60 976


    Jongens Pupil B - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    Silas Hoeve 3:44,64 ---
    Mathijs Adriaanse 3:50,33 ---
    David de V...te-Peters 4:31,36 ---
    Davi Pfaff 4:32,46 ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 De Lelystadse B-Boys AV Spirit Lelystad - JPB 4 26,96 569
    2 SAV JPB SAV - JPB 1 28,84 470


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    4 Tycho De Vries 7,69 18,82 2,67 965


    Jongens Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    Tycho De Vries 2:12,93 ---


    Meisjes Junior C - Meerkamp

    # Naam 80mDiscusVerPunten totaal
    2 Sanne van Drunen 11,31 20,05 4,40 1375


    Meisjes Junior D - Meerkamp

    # Naam 60mSpeerVerPunten totaal
    4 Agricola 9,41 19,28 3,92 1186
    16 Amber Mulder 9,90 11,10 3,04 750


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    11 Iris Turksema 10,67 5,23 1,00 1081
    14 Erica de Lange 10,92 3,01 1,00 880


    Meisjes Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    Iris Turksema 4:00,31 ---
    Erica de Lange 4:24,24 ---


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mKogelVerPunten totaal
    18 Gwendolyn van Drunen 8,46 2,98 2,10 608


    Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    7 Lotte Adriaanse 8,28 9,18 2,31 628


    Meisjes Pupil Mini - 600 meter

    # Naam ResOBP
    Lotte Adriaanse 2:41,74 ---