Vereniging 'AV Castricum' op '3e pupillencompetitieregio 1-2-3-'

Prijzen

Sepp Schulte
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 1555 punten
  • 60 meter   9,9
  • Kogelstoten 2 kilogram   7,58
  • Verspringen   4,22
Sepp Schulte
  • Jongens Pupil A1 - 1000m - 3:32,48
Ilias van Heeringen
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 1188 punten
  • 40 meter   7,4
  • Balwerpen   26,14
  • Verspringen   2,93
Ilias van Heeringen
  • Jongens Pupil C - 600m - 2:10,38
Elin Binkhorst
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 947 punten
  • 40 meter   7,7
  • Balwerpen   14,10
  • Verspringen   2,95
Noa Popot
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 926 punten
  • 40 meter   7,6
  • Balwerpen   13,79
  • Verspringen   2,71

Hoogtepunten

Sepp Schulte JPA1 Kogel
  • 7,58
  • Iris Kleverlaan MPA2 60m
  • 10,15
  • Sepp Schulte JPA1 60m
  • 9,89
  • Sanoë Penha MPA1 60m
  • 9,77
  • Koen Spelbos JPB 40m
  • 7,29
  • Deirdre Groot MPA2 60m
  • 9,77
  • Sepp Schulte JPA1 Ver
  • 4,22
  • Bente Denneman MPB 40m
  • 7,42
  • Sepp Schulte JPA1 1000m
  • 3:32,48
  • Anna Hanselaar MPB 40m
  • 7,25
  •  

    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelVerPunten totaal
    3 Sepp Schulte 9,89 7,58 4,22 1555
    16 Mike Osendarp 10,43 4,91 3,16 1100
    28 Jannick van Velzen 11,80 4,56 2,65 803
    30 Ilmar Schramp DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    2 Sepp Schulte 3:32,48 ---
    11 Mike Osendarp 4:07,07 ---
    Jannick van Velzen DNS ---
    Ilmar Schramp DNS ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Hera JPA1 AV Hera - JPA1 4 38,31 515
    2 Holland guys 1 KAV Holland - JPA1 4 38,61 503
    3 Av-Atos JPA1 AV Atos - JPA1 4 39,91 453
    4 AVC JPA1 Team 1 AV Castricum - JPA1 4 DNS 0
    4 Holland guys 2 KAV Holland - JPA1 4 DNS 0


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mBalVerPunten totaal
    13 Rens Denneman 10,37 27,72 3,41 1240


    Jongens Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    8 Rens Denneman 3:50,17 ---


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    4 Koen Spelbos 7,29 5,06 1,05 1214
    12 Imme de Reuver 7,49 4,03 1,05 1101
    18 Geert Beukers 7,69 3,80 1,05 1045
    19 Fabrice Groot 7,63 4,11 1,00 1043
    21 Kevin Schermer 7,94 5,00 0,95 1015
    22 Douwe Zwikker 8,04 5,21 0,95 1012
    31 Bandi Leijen 7,73 3,63 0,85 878
    32 Luuk Reurts 7,93 3,51 0,90 870
    35 Jay de Wit 8,37 3,44 0,90 792
    36 Raoul de Wilde 8,35 4,15 0,80 778
    39 Justin van Zeijl 8,44 2,42 0,80 617


    Jongens Pupil B - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    10 Geert Beukers 4:10,30 ---
    11 Imme de Reuver 4:12,14 ---
    17 Koen Spelbos 4:20,87 ---
    22 Bandi Leijen 4:34,00 ---
    23 Luuk Reurts 4:35,65 ---
    24 Justin van Zeijl 4:36,35 ---
    27 Fabrice Groot 4:40,48 ---
    30 Raoul de Wilde 4:44,65 ---
    32 Jay de Wit 4:55,31 ---
    Douwe Zwikker DNS ---
    Kevin Schermer DNS ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Hera JPB1 AV Hera - JPB 4 26,33 606
    2 AVC JPB Team 1 AV Castricum - JPB 4 28,64 480
    3 Holland men 1 KAV Holland - JPB 4 28,75 474
    4 Hera JPB2 AV Hera - JPB 4 29,22 451
    5 AV-Atos JPB-team-2 AV Atos - JPB 4 29,90 419
    6 AV-Atos JPB-team-1 AV Atos - JPB 5 30,19 406
    7 Holland men 2 KAV Holland - JPB 4 30,30 351
    7 AVC JPB Team 2 AV Castricum - JPB 4 31,30 358


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    3 Ilias van Heeringen 7,31 26,14 2,93 1188
    5 Mats Venselaar 7,42 22,00 2,93 1113
    9 Stan Dekker 8,09 21,98 2,80 966
    10 Sam Glorie 7,64 15,67 2,84 961
    11 Samuel Möhlmann 7,71 16,52 2,83 959
    15 Noah Beentjes 8,58 16,67 2,35 722
    16 Wout Wieringa 8,87 16,95 2,30 676
    17 Lars Schramp 8,41 10,57 2,45 664
    19 Ravi Tuijn 7,66 4,53 2,52 662
    21 Kees van Velzen 8,46 12,86 2,22 652
    29 Matthijs v... Zuilekom 11,10 10,61 1,59 200


    Jongens Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    3 Ilias van Heeringen 2:10,38 ---
    4 Sam Glorie 2:15,63 ---
    6 Mats Venselaar 2:18,77 ---
    8 Samuel Möhlmann 2:26,83 ---
    11 Stan Dekker 2:30,48 ---
    14 Noah Beentjes 2:39,94 ---
    15 Ravi Tuijn 2:43,39 ---
    17 Lars Schramp 2:48,11 ---
    18 Wout Wieringa 2:48,23 ---
    19 Kees van Velzen 2:52,17 ---
    24 Matthijs v... Zuilekom 3:17,11 ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Hera JPC1 AV Hera - JPC 4 28,22 501
    2 AVC JPC Team 1 AV Castricum - JPC 4 29,38 444
    3 AV-Atos JPC AV Atos - JPC 4 31,41 353
    4 Hera JPC mix AV Hera - JPC 4 32,93 293
    5 AVC JPC Team 2 AV Castricum - JPC 4 33,51 272
    6 Holland jongens KAV Holland - JPC 4 33,69 265
    7 AVC JPC Mix AV Castricum - JPC 4 35,75 195


    Jongens Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    4 Kjell Oudegeest 8,06 12,12 2,68 795
    10 Milan Ansari 8,38 14,12 2,32 705
    11 Tijs Spelbos 8,43 13,43 2,20 663
    13 Hugo Binkhorst 9,11 17,77 2,17 630
    14 Cian Mc Glone 8,84 10,08 2,40 581
    15 Sven den Harder 9,12 9,42 2,12 474
    16 Guus van Velzen 9,23 12,06 1,92 471
    19 Julian Begthel 9,18 6,29 2,07 386
    21 Tim Glorie 9,78 4,40 1,84 215
    22 Noël Camps DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil Mini - 600 meter

    # Naam ResOBP
    4 Milan Ansari 2:31,41 ---
    5 Cian Mc Glone 2:32,44 ---
    8 Kjell Oudegeest 2:35,10 ---
    13 Tijs Spelbos 2:49,07 ---
    14 Guus van Velzen 2:52,77 ---
    16 Julian Begthel 3:01,72 ---
    17 Sven den Harder 3:06,19 ---
    18 Hugo Binkhorst 3:08,92 ---
    19 Tim Glorie 3:11,72 ---
    Noël Camps DNS ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Hera JPmini 1 AV Hera - JPMini 4 30,53 391
    2 AV-Atos Jpmini AV Atos - JPMini 5 33,11 286
    3 AVC Jongens Mini Team 2 AV Castricum - JPMini 4 36,41 174
    4 AVC Jongens Mini Team 1 AV Castricum - JPMini 4 37,69 136


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelVerPunten totaal
    7 Sanoë Penha 9,77 4,86 3,50 1264
    19 Fay Bakker 10,93 4,52 3,17 1007
    29 Manja Kuijs 11,57 3,58 2,99 823
    30 Nikki Luiting 11,29 3,53 2,78 809
    33 Felice de Reuver DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    9 Sanoë Penha 4:01,53 ---
    23 Manja Kuijs 4:37,30 ---
    24 Fay Bakker 4:38,84 ---
    Felice de Reuver DNS ---
    Nikki Luiting DNS ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Holland girls KAV Holland - MPA1 4 38,92 491
    2 AV-Atos MPA1-team 1 AV Atos - MPA1 4 39,39 473
    3 A.V. Edam AV Edam - MPA1 4 39,95 452
    4 AVC MPA1 Team 1 AV Castricum - MPA1 4 41,10 410
    5 AV-Atos MPA1-team 2 AV Atos - MPA1 4 41,94 382
    6 Hera MPA1 1 AV Hera - MPA1 4 43,10 344
    7 Hera MPA1 2 AV Hera - MPA1 4 43,74 324


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mBalVerPunten totaal
    10 Deirdre Groot 9,77 12,79 3,63 1163
    12 Iris Kleverlaan 10,15 17,25 3,42 1134
    19 Sophie ten Wolde 10,61 13,57 3,18 962
    20 Lisa Thomson 10,95 14,06 3,06 901
    21 Bente Mon...zinos Mul 11,03 12,95 3,17 894
    22 Eline Booms 11,33 17,42 2,80 856
    23 Dania Klaver 11,41 12,85 2,95 802
    24 Bo de Wilde 11,63 14,07 2,75 758


    Meisjes Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    4 Deirdre Groot 4:05,68 ---
    5 Bo de Wilde 4:11,30 ---
    11 Bente Mon...zinos Mul 4:29,07 ---
    12 Dania Klaver 4:32,46 ---
    13 Sophie ten Wolde 4:33,01 ---
    15 Eline Booms 5:18,86 ---
    Iris Kleverlaan DNS ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Holland girls 1 KAV Holland - MPA2 4 36,80 579
    2 Hera MPA2 1 AV Hera - MPA2 4 36,95 572
    3 AVC MPA2 Team 1 AV Castricum - MPA2 4 40,74 423
    4 AVC MPA2 Team 2 AV Castricum - MPA2 4 42,32 369
    5 Hera MPA2 mix AV Hera - MPA2 4 43,13 343
    6 AV-Atos MPA2 AV Atos - MPA2 4 DNS 0
    6 Holland girls 2 KAV Holland - MPA2 3 DNS 0


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    7 Anna Hanselaar 7,25 3,99 1,00 1109
    12 Bente Denneman 7,42 3,40 1,00 1028


    Meisjes Pupil B - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    8 Bente Denneman 4:20,93 ---
    11 Anna Hanselaar 4:31,93 ---


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    3 Elin Binkhorst 7,69 14,10 2,95 947
    6 Maartje Wit 7,93 12,27 2,72 827
    13 Liv Smink 8,27 12,38 2,36 701
    14 Lynn Huiberts 8,29 7,97 2,44 626


    Meisjes Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    5 Maartje Wit 2:30,66 ---
    7 Elin Binkhorst 2:34,33 ---
    15 Liv Smink 2:56,60 ---
    19 Lynn Huiberts 3:11,57 ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AVC MPC Team 1 AV Castricum - MPC 4 30,00 415
    2 AV-Atos MPC - team-1 AV Atos - MPC 5 30,72 383
    3 Holland meisjes C KAV Holland - MPC 5 31,55 348
    4 AV-Atos MPC-team-2 AV Atos - MPC 4 31,98 330
    5 Hera MPC mix AV Hera - MPC 4 33,83 260


    Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    1 Noa Popot 7,52 13,79 2,71 926
    9 Janne van der Meer 8,56 10,21 2,06 556


    Meisjes Pupil Mini - 600 meter

    # Naam ResOBP
    7 Noa Popot 2:36,00 ---
    9 Janne van der Meer 2:54,37 ---